Rüya yorumu

Sevgiyi hayatınıza sokun - saygın bir erkekle nasıl tanışılır

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayatında aşkı nasıl çekeceğini biliyor musun? Kesin olarak söyleyebileceğim tek şey - buluşmaya devam etmek her zaman yeterli değildir. Özellikle, bilinçaltınızda, negatif kurulumlar yapılırsa, sizi yalnızlık konusunda programlama. Bu makalede, sevgili ve zihinsel çalışmanın tek yolunu çekmenin sırlarını paylaşıyorum.

Sevgiyi nasıl çekersiniz: Bir hedef belirleyin

Eğer aşk istiyorsan, onunla ne kastettiğini anlamak çok önemlidir. Ne de olsa, hiçbir şekilde bir erkek istemezsiniz, ama size her açıdan uygun olan siz? Bu nedenle, önce net bir hedef belirlemelisiniz.

Yarım saat boş zaman ayırın, bir kalem, bir kağıt parçası ve beyin fırtınası alın. yazın:

 1. Hangi adamı görmek istiyorsun? Sizin için tüm önemli özellikleri listeleyin. Daha fazla ayrıntı, gerçek seçimin icat edilmiş görüntünüzle eşleşme olasılığı artar.
 2. Bu ilişkide nasıl hissetmek istersiniz? Aşk, mutluluk, sizin için ahenkli birliktelik nedir? Mümkün olduğunca ayrıntılı bir şekilde tarif edin, ölçülebilen bu kavramları verin.
 3. İkinci yarıda buluşacağınız süreyi kendiniz belirleyin. En yakın tarihlerin belirtilmemesi önerilir. En az üç ay vurgulayın. Sonuçta, mükemmel sevgili biraz beklemeye değer.

Hacimli bir liste olsun. Hem Evrenin niyeti doğru ayarlamak, ne istediğinizi göstermek ve dileğinizin gerçekleşip gerçekleşmediğini gelecekte kontrol etmek gerekir.

Sevginin çekiciliği: yollar

Tüm insanlar farklıdır, bu yüzden sevgiyi çekmek için size uygun olanı seçmeniz gerekir. Her birini deneyin ve daha çok sevdiğiniz ve daha kolay verildiği bir yöntemle çalışmaya başlayın.

Bilinçaltınızla çalışmak için bir insanın sevgisini nasıl çekeceğinizi anlatan kısa bir seçenek listesi:

 • Görselleştirme.
 • Not Defteri, 100 gün boyunca arzuları yerine getiriyor.
 • Dilek kartı.

Bunlar, zaman içinde hayatınızdaki mutlu ve uyumlu ilişkileri çekeceğiniz, en etkili yöntemlerdir.

görüntüleme

Bu yöntem evrenseldir, ancak yalnızca hayal gücü tarafından canlı görüntüler oluşturmayı bilenler için uygundur. Görsel bir iseniz, yapmak daha kolay olacaktır. Kinestetikler ve denetçiler için görselleştirme çok daha zordur.

Önemli noktalar:

 1. Görselleştirmek (göndermek) için bir sonuca ihtiyacınız var. Mutlu ilişkilerle ilişkilendirdiğin net bir resim hayal et. Örneğin, her gün kafanızda gezinin, sizin ve sevdiğiniz kişinin set boyunca nasıl yürüdüğünüzün bir resmini.
 2. Sadece hayal etmek değil, aynı zamanda duyguları meşgul etmek de önemlidir. Aşık olma döneminde yaşadığınıza benzer duygusal bir duruma girmelisiniz. Bu öğe olmadan görselleştirme çalışmaz. Bu yüzden neşe, ilham, hassasiyet ve diğer duyguları deneyimlemeye çalışın.
 3. Bu düzenli yapılmalıdır. Tek bir girişim niyetinizi belirlemez. Bu nedenle günlük pratik yapın. Günde beş dakika ayırmak, bunu haftada bir iki saat yapmaktan daha iyidir.

Boş zamanınızı kullanın - taşıma sırasında seyahat ederken, banyoda ya da manikür yaparken. Özellikle yarı uyanık halde etkili görselleştirme - uyandıktan sonra ve geceleri yatmadan önce.

100 gün defter

Bu teknik hasta için ve tutarlı. En az 100 sayfa olan bir defteriniz olması ve günlük tutmanız gerekir.

Nasıl yapılır:

 1. İlk gün, not defterinin son sayfasını açın ve arzunuzu belirtin. Bizim durumumuzda, bu arzu uygun bir adamla mutlu bir ilişki kurma arzusu.
 2. Her gün yeni bir sayfada bu arzuyu yerine getirmek için attığınız adımları yazın. Örneğin: randevuya gitmek, salonda çalışmak, makyaj yapmak. Bunlar dolaylı eylemler olsa da, ancak erkeğinizle tanışmayı amaçlıyorlar, yaz.
 3. Yüz gün içinde dileğin gerçekleşecek. Pek çok kız çocuğu meseleyi sona erdirmediği için asıl zorluk, günlük olarak not defterindeki eylemlerini not etmektir.

Bir arzu haritasının nasıl oluşturulacağı hakkında, bu makalede zaten yazmıştım, bağlantıya tıklayın ve okudum.

Önemli noktalar

Kız dener, her şeyi doğru yapar, ama istenen adam yapmaz. Bu neden oluyor?

Aşağıdaki faktörler karışabilir:

 1. Dengeyi almaya devam etmiyorsun. Bir erkeğin sevmesini, sağlamasını ve önemsemesini, ancak karşılığında bir şey vermeye istekli olmalarını isteyin. Bu sizin durumunuzsa, size sağladığı faydalar karşılığında, seçmenle neler paylaşabileceğinizi düşünün? Kadınsı niteliklerinizi tanımlayın ve geliştirmeye başlayın.
 2. İhtiyaç duyuyorsun, mutsuzsun ve bir kurtarma görevlisinin seni yalnızlıktan kurtaracağını ve sana mutluluk hali vereceğini düşünüyorsun. Böyle bir düşünce çerçevesinde, kendi başınıza mutlu olmayı öğrenene kadar bir ilişki kurmamak en iyisidir. Bir adam ihtiyaçtan değil, bir bolluk durumundan etkilenir - paylaşacak bir şeyiniz olduğunda. Sevgiyle dolusunuz ve o sadece çoğaltır.
 3. Siz sadece duyguları birbirine bağlamadan mekanik olarak görselleştirirsiniz. O zaman görselleştirme işe yaramaz. Arzuların gerçekleşmesi için duygularına ihtiyacın var. Bedeniniz önce sevginin durumunu hissetmeli, buna alışmalı, sonra şartlar hayatınıza doğru ortağı çekecektir.

Size özgü olanları analiz edin ve bilinçaltınız üzerinde çalışın. Öyleyse mutlu bir ilişki beklemek uzun sürmez ve arzu edilen mutluluğu aşık bulacaksınız.

Videoyu izle: Hande Ünsal - Seni Sever miydim (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send