Rüya yorumu

Nazarlı iğne: nasıl giyilir, pim üzerinde çizikler

Pin
Send
Share
Send
Send


Nazarlığa karşı emniyet pimi kullanmak, büyük annelerimizin zamanından beri bilinen oldukça yaygın bir yöntemdir. Kendini olumsuz etkilerden ve pimden nasıl koruyacağın yardımı ile mümkün mü - bu malzemeden öğrenebilirsin.

Halk belirtileri ve inançlarında, iğneden gerçek bir sihirli muska yapan çok sayıda yol bulabilirsiniz. Kesinlikle her insan bundan faydalanabilir, asıl mesele şüphe çekmeden, ciddiye alma sürecini ciddiye almanız.

Keskin bir nesne nasıl kullanılır? Atalarımız, pimin herhangi bir kıyafetin iç kısmına takılması gerektiğine inanıyordu. Kendi isteğinize göre bir elbise veya dış giyim üzerine ekleyebilirsiniz. Ürünü, baş aşağı bakacak şekilde tutun.

Son zamanlarda, görüşünüzde bir iğne takmanız gerektiği inancı doğdu. Ama yine de insanların çoğu, eski yöntemle ilk yöntemi kullanıyor. Yüzyıllar boyunca test edildi ve kendini iyi bir şekilde anlattı.

Bir tılsım kullanırken, görünümüne dikkat edin. Nesneyi değiştirmenin gerekli olduğunu gösteren belirli işaretler vardır, yani:

  • Ucu karartma - çekicinin negatif enerjiyi ele geçirdiğini gösterir;
  • Pim bitmiş durumda - artık kullanılamayacağını da söylüyor. Üründe çok fazla negatif olduğu anlamına gelir.

Böyle "belirtiler" gözlemlerseniz - toprağa mümkün olan maksimum derinliğe gömün. Bu şekilde, sizin için amaçlanan tüm olumsuzları dünyaya ileteceksiniz.

Pek çok insan şu soruyu soruyor: "Hangi metallerden hangisi kötülükten, gümüşden veya sıradan metalden en iyi korunur?" Bu konudaki büyücüler ve psişikler açıkça son seçeneğe yatkın.

Bu, yukarıda da belirtildiği gibi, pimin bir tür kötü enerjinin göstergesi olması gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Ve eğer bir insanın negatifi çok fazla yönlendirilirse, muska ayağa kalkmaz ve kararmaz veya açılmaz. Ancak bu sadece metal veya gümüş ürünlerde olur, bu durumda altın değişmeden kalacaktır.

Buna ek olarak, şüphesiz ki altın pimlerin satın alınması bütçenizin durumunu olumlu yönde etkilemeyecek, altın ucuz bir zevk değil. Bu durumda, gümüş ürünleri tercih edebilirsiniz - çok pahalı değillerdir, açıkça olumsuz etki yaratırlar (kararma şeklinde), ayrıca karanlık varlıklar bu metale tahammül edemez.

Ama burada başka bir sorunla karşılaşabilirsiniz - modern gümüşte, ne kadar garip gelse de gerçek gümüş değil. Ve bu yüzden durumdan çıkmanın en doğru yolu normal bir pim kullanmaktır.

Öncelikle size birkaç genel kural getireceğiz:

  • Bir satın alma yapmak Cuma öğleden sonra olmalıdır;
  • Komployu okumak için ideal zaman Ay'ın büyüme aşamasında olduğu Salı günü;
  • Hiçbir koşulda, büyülü muskanızı başkalarına vermeyin, hatta göstermemelisiniz;
  • Ürünün durumunu sürekli izleyin - siyaha dönmeye başladığında veya görünümünün değiştiğini zamanında fark etmeniz gerekir.

Genel ritüel

Tapınağa gidip sıradan bir mum almanız gerekiyor. Sonra gece yarısına kadar bekleyin, aydınlatın, pimin kulağını bir alev yardımıyla ısıtın ve üç kez özel bir altıgen söyleyin:

“Kader tarafından bana verilen koruyucu meleğim, nazarlığı koruyucu eliyle koruyor. Öyle olsun.”

Her tekrar etmeden sonra, ürünün kulağına erimiş mum eritilir. Damlaları çıkarmayın, kuruduğunda pimlerin üzerinde kalmasına izin verin. Zamanla kendi başlarına kaybolacaklar.

Kendinizi kötü hissettiğinizde, evinizde veya kalabalık bir yerde kalmak durumunda, pime sessizce dokunmanız ve kendinize şunu söylemeniz gerekir:

"Rab devam ediyor. Tanrı'nın Annesi geride kaldı. Tanrı'nın hizmetkarını (adın) koru. Amin."

Yanlışlıkla çekiciliğinizi yitirmiş olabilirsiniz - bu gelecekteki sorunları önleyen kötü bir işarettir. Böyle bir durumda, en kısa zamanda yeni bir tılsım satın almalı ve aktif olarak enerji korumanıza katılmalısınız.

Çocuklar için arsa

Çoğu durumda, çocuklar yetişkinlerden gelen duygusal bağışlara tabi değildir, ancak banal nazar yüzünden acı çekebilirler. Çocuğa, bir pimin iyi çalışacağı, negatif enerjiye karşı doğru koruma sağlaması önemlidir.

Kıyafetler, bebek arabası ve bebek yatağı üzerinde, farklı yerlerde aynı anda birkaç iğnenin kullanılması tavsiye edilir. Keskin ürünün tam emniyetini sağlamak zorunludur - tokluğun yeterli kalitede olduğundan emin olun ve aşınma sürecinde çocuğunuzun zarar görmemesi için açılmayacağından emin olun.

Yetişkinlerde olduğu gibi, çocuklar için pim meraklı gözlerden gizlenen yerlere takılır, böylece baş aşağı dönük olur. Pimi kafaya tutturursanız, negatifi geciktirir, bu da zemine gidemez.

Gezginciler için, aynı anda birkaç pim takmak daha iyidir, en uygun sayı 3'tür. Üçlü, sihirli bir sayıdır ve üçlü muska gibi davranır. Bebeğinizi güvenilir insanlardan koruyacaktır.

Bu nedenle, 3 pim almanız ve birbirine yakın tutturmanız gerekir. İdeal yer - çocuk arabası zirvesi. Bebeğin kafasına en yakın olanıdır, kötülükten daha güvenlidir. Ancak ürünü yalnızca arka tarafa takın.

Kural olarak, pimleri kullanmak komplosuzdur, ancak bazı durumlarda karışmazlar. Bu yüzden çocuklar için Koruyucu Melek'ten yardım isteyin. Muska yakaladığınızda duayı okuyabilir ya da sadece kısa bir komplo diyebilirsiniz:

“Çocuğumun korunmasını meleğe devrediyorum. Kalecinin onu tutmasına, onu nazardan korumasına izin verin. Büyümesine ve güçlenmesine izin verin ve göz eğrisi körleşsin.”

Hamileler için arsa

Hamile kadınlar ve emziren anneler de olumsuz dış etkilere karşı oldukça hassastır. Düz veya gümüş bir pim stoklamak için nazar karşı korunmaları gerekir.

Hamile kadınlar gümüş bir maddeyi duygusal olarak koruyabilirler çünkü kalbinin altında bebeği olan bir kadın genellikle güçlü duygusal değişikliklere ve ruh hali değişikliklerine maruz kalır. Ve eğer şu anda yolda enerjik bir vampirle karşılaşırsa, normal nazardan bile daha fazla zarar verebilir. İkincisi de unutulmamalıdır. “İlginç bir pozisyon” sırasında, bir kadının olumsuz dış etkenlere karşı gelişmiş koruma sağlaması önemlidir.

Hamile kadınların solar pleksusta pin-ward takmaları en iyisidir - bu, annenin ve gelecekteki bebeğin zararlı enerjiden korunacağı yerdir.

Önemli bir nokta - gelişmiş koruma gerektiğinde - hem anne hem de bebek için ufuk boyunca bir pim takılmalıdır. Böylece, zarar vermeyecek, ancak sadece olumlu etkiler sağlayacaktır. Bu durumda, toka kalbin arka tarafına sabitlenmeli, pimin başı sağ tarafa bakmalıdır.

Artık kendinizi kötü gözlerden ve kötü enerjiden korumak için normal bir pimin nasıl kullanılacağını biliyorsunuz. Aşağıdaki videoyu izlemenizi de öneririz.

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send