Rüya yorumu

Çikolata rüyasının neden ortaya çıktığını nasıl öğrenirsiniz: rüya kitaplarının yorumlanması

Pin
Send
Share
Send
Send


Nasıl çikolata rüyalar bulmak nasıl? İlk önce rüyanı en küçük detaya hatırla. İkincisi - popüler rüya kitaplarının en iyi yorumlarını topladığım bu makaleyi okuyun.

Alfabe Rüyası Kitabı

Bu yorumlar eski rüya kitaplarına dalmayı sevmeyen ama modern olanı tercih eden kişilere hitap edecek.

İşte tahminler:

 1. Sabah uyandığınızda ve bir rüyada çikolata gördüğünüzü hatırladıysanız, o zaman gün boyunca sağlık durumunuz keskin bir şekilde kötüleşecektir. Kendine iyi bak ve kendini zorlama. İşten bir gün geçirip rahat ve rahat bir ortamda zaman geçirebilirsiniz.
 2. Çikolata satın almak, kaybedilmeyi hayal eder. Cüzdanını dikkatlice izle, kaybedebilirsin. Evde para bırakmak ve herhangi bir finansal işlemden kaçınmak daha iyidir.
 3. Yediğiniz çikolatanın içinde bol miktarda fındık ve kuru üzüm varsa, eşiniz siparişinizden bıkmış demektir. Başka insanlarla yeni ilişkilere girmeye ve ayrılmaya hazır olan duygulardan bıktınız.
 4. Hediye olarak çikolata aldıysanız, bu, yanılsamalarda yaşadığınızdan dolayı sık sık rüyalarınıza girme anlamına gelir. Aktif olarak hareket etmeye başlamazsanız, arzular asla gerçekleşmeyecektir.
 5. Çikolata erimişse, diğer yarınız sizi üzecek açık bir itirafta bulunacaktır. Belki de ihanetten bahsedecek ve bir şekilde bu ihanete katlanman gerekecek.

Aile rüyası

Bu hayali kitabın yorumlanması, geleneksel değerlere, muhafazakarlara ve ahlaki muhafızlara yabancı olmayan insanlar için uygundur.

tahminleri:

 1. Hayalinizdeki çikolata, mükemmel bir sağlığınız olduğunu söylüyor. Şu anda, enerji potansiyeliniz inanılmaz derecede yüksek, böylece hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Bu enerjiyi makul bir şekilde kullanın.
 2. İnanılmaz bir iştahla muazzam miktarda şeker yerseniz, gerçek hayatta parlak duygular ve izlenimlerden yoksundur. Lezzetli yemekler ve eğlence ile boğulmaya çalıştığınız duygusal bir açlığınız var. Ama gerçekten sevilen birinin duygularına ihtiyacın var.
 3. Bir sürü çikolata, hiç beklemediğiniz bir anda para kazanmayı hayal ediyor. İş yerinde sağlam bir ödül için veya birinin size pahalı bir hediye vermesi için hazır olun.
 4. Alışılmadık bir şekilde süslü çikolatalar, çok sıradışı bir ortamda gerçekleşecek olan başarılı bir tarih hayalini kurar. Olumlu duygular yaşayacaksınız ve bu toplantıyı bir gülümsemeyle hatırlayacaksınız.
 5. Tatlıları başkalarıyla paylaşırsanız, gerçek hayatta geçmiş değerler için beklenmedik bir teşekkür alırsınız. Geçmişte yardım ettiğin kişi seni bunun için ödüllendirmeye karar verecek. Ücretlendirme somut olabilir veya olmayabilir.
 6. Rüya sonbaharda bir rüya görmüşse, o zaman kargaşa dolu bir romantizm beklersiniz. Hayatınızı tutku ve parlak hislerle dolduracak bir insanla tanışacaksınız. Bundan sonra diğer alanlarda kardinal değişiklikler olması muhtemeldir.

Freud'un rüyası ve çikolatası

Freud, rüyaların yorumlanmasına psikoterapi açısından yaklaştı.

İşte onun öngörüleri:

 1. Eğer bir rüyamda kendiniz çikolata yemediniz, ancak birine davrandıysanız, karşı cinsten çok çekicisiniz. Eşinizle paylaşabileceğiniz, büyük bir hassasiyet rezervine sahip olursunuz. En talepkar kişiye bile, bir yaklaşım bulup kalbini kazanabileceksiniz.
 2. Bir işaret olarak sıcak çikolata rüyalar: seks hayatınızdan memnun değilsiniz ve sorunlar için kendinizi suçluyorsunuz. Ama yapmayı bırakması gerekiyor, çünkü başarısızlığın hatası eşinize aittir. İşinde çok fazla problemi var, bu yüzden sana yeterince ilgi gösteremiyor.
 3. Sıcak çikolata içerken kendinizi yakıyorsanız, bu hayırlı bir işarettir. Muazzam miktarda enerjiye sahip, çekici ve ılımlı bir kişiyle tanışmayı vaat ediyor. Size ulaşmak için ilham verecek ve motive edebilecektir.

Rüya Miller

Neden çikolata yemeyi hayal ediyorum:

 1. Çikolata lezzetliyse ve onu yemekten zevk alıyorsanız, bu hayırlı bir işaret. Yalnızca kendinizi sağlamak için değil, aynı zamanda yardımınıza ihtiyacı olan insanları kapatmak için finansal durumunuzu iyileştirebilirsiniz. Sizi çevreleyen fırsatları kullanın ve çok başarılı bir insan olun.
 2. Çikolata kariyer başarısı hayalini kurar. Meslektaşlarınızdan biri size yardım edecek ve daha karlı bir pozisyonda kalacaksınız. Bu rüya gibi girişimciler işlerini büyütmeye ve karı artırmaya yardımcı olacak yeni ortaklar vaat ediyorlar.
 3. Bir rüyada bayat, şımarık veya acı çikolata var - olumsuz bir işaret. Sevdiği bir hastalığı veya ciddi bir hayal kırıklığını anlatıyor. Sağlığınızı iyi durumda tutmak için önleyici tedbirler almanız gerekir.
 4. Sıcak çikolata sadece güzel rüyalar. Şimdi başınıza düştü sıkıntılardan bıktınız, ama yakında durum değişecek ve gerçek bir şans dalgası yakalayacaksınız. Şans her şeyde size eşlik edecek.

Ezoterik rüya kitabı

Bu rüya kitabının yazarları her işarette gizemli bir şey görürler.

İşte tahminleri:

 1. Bir çikolata yemekten zevkle - mutlu ve müreffeh bir hayata, arzuların kolayca yerine getirilmesi. Kader, kullanmaya vaktiniz olması için size inanılmaz bir şans verecek.
 2. Sıcak çikolata içeceği - iş yerindeki şeyleri iyileştirmek için. Kariyer basamaklarını yükseltmenize yardımcı olacak bir etkinlik olacak.
 3. Çikolata rüyalarınızı bir bolluk torbasında sanki üzerinize düşen bir dizi küçük sıkıntıya satmak. Ama seni üzmeyecek, tüm problemlerle çabucak başa çıkacaksın.

Pin
Send
Share
Send
Send