Rüya yorumu

Kesinlikle çalışacak bir koca için güçlü bir aşk büyüsü.

Pin
Send
Share
Send
Send


Eğer sevgili adam sana olan ilgisini yitirdiyse ve sevgisini geri döndürmenin bir yolu işe yaramazsa, özel sihir ritüellerinin yardımı ile kocasının sevgi büyüsü solmuş duyguları canlandırmaya yardımcı olacaktır. Tam olarak çalışabilmesi için ritüelin nasıl doğru şekilde gerçekleştirileceğinden bahsedin.

Kurallar ve Öneriler

Büyü sevmenin bir çok yolu var. Size en uygun olanlardan birini seçebilirsiniz. Ancak, sihir töreninin tam anlamıyla çalışması ve olumsuz sonuçları olmaması için belli kurallara uymak önemlidir.

Bu kurallar aşağıdaki gibidir:

 1. Anı yakala. Sevgili adamınızın üşüdüğünü veya ihanetin eşiğinde olduğunu fark ederseniz, hemen harekete geçmeniz gerekir. Durumu başlatmayın - ne kadar erken fark ederseniz, sihirli ayin o kadar etkili olacaktır.
 2. İhanet çoktan başlamışsa, derhal töreni yapmayın. Öncelikle hakaret duygusundan kurtulmanız, seçtiğiniz birini içtenlikle affetmeniz gerekir - olumsuz duygular ya büyüyü engeller ya da kötü sonuçlar doğurur
 3. Aşk büyüsünün gücüne inan. İçtenlikle ve koşulsuz olarak, büyünün işe yarayacağına inanmalısınız. Şüphe ve güvensizlik ayin gücünü azaltır ve hatta bazen işe yaramaz hale getirir.
 4. Hiç kimse bir aşk büyüsü kullanacağınızı bilmemeli. Kocanı gizlice büyülemeye niyeti sakla. Seçilen kişinin hiçbir şeyden şüphelenmemesi özellikle önemlidir. Bu nedenle, törenden sonra tüm izleri iyice yok edin
 5. Talimatları doğru bir şekilde uygulayın, kurallardan tek bir adım atmayın.
 6. "Beyaz" yöntemleri kullanın. Kara büyü tehlikelidir - eğer yöntemlerini kullanırsanız, seçicinin sağlığına ciddi şekilde zarar verebilirsiniz.
 7. Büyüyü yapmadan birkaç gün önce alkolden, sigaradan, abur cuburdan uzak durun. Gönderiye uymanız tavsiye edilir.
 8. Cinsel yoksunluk, büyülü ayin yapmadan önce üç gün boyunca gereklidir.

Daha sonra, aşk büyüsünün bir erkeğe hızlı, etkili ve olumsuz sonuçları olmayan bir şekilde geri dönmesine yardımcı olacağını düşünün.

Kocasına güçlü aşk büyüsü örnekleri

Aylık

Bu aşk büyüsü yöntemi en etkili biri olarak kabul edilir. Aylık aşk büyüsünün kara büyü anlamına geldiğine ve zarar verebileceğine inanılıyor. Ancak bu tam olarak doğru değil - tören sırasında ölülerin dünyasını ele almazsanız, olumsuz sonuçlara yol açmayacak.

Üç adet kırmızı renkli muma, bir bardak kırmızı şaraba ve kana ihtiyacınız olacak. Ay büyüyorken gece yarısına kadar bekleyin. Mumları yak ve üçgen şeklindeki şarap kadehi etrafına yerleştir. Şaraba bir damla kan ekleyin ve aşk büyüsü komplosunun sözlerini okuyun:

Grafiği okuduktan sonra, mumların tamamen yanmasını bekleyin. Sonra hemen uyu.

Seremoninin başlayabilmesi için, kocasını mümkün olan en kısa sürede komplo şarabı ile sulamak gerekir. "Aşk iksirini" ne kadar hızlı tatarsa, büyü o kadar hızlı başlayacaktır.

Fotoğrafa göre

Bu, komisyon için seçilen kişinin net ve yüksek kaliteli bir fotoğrafına ihtiyaç duyacağınız bir erkek için oldukça güçlü bir aşk büyüsüdür.

Dolunay için bekleyin, bir mum mumu yak. Kırmızı olması önemlidir - aşk büyüsünün etkisini artıracaktır.

İki fotoğraf hazırla - senin ve kocan. Resimde yalnız olmalısın. İğneye kırmızı bir iplik yerleştirin ve görüntüleri birlikte dikin. Küçük dikişler yapmaya çalışın - ne kadar çok olursa büyü o kadar güçlü olur.

Cümleniz boyunca, büyüleyici mahallin sözlerini söyleyin:

Dikişi tamamladıktan sonra, mumu fotoğrafların üzerine eğin ve dikişleri cila ile mumlayın. Bu işlem sırasında, aşağıdaki arsa telaffuz:

Büyülü ritüeli tamamladıktan sonra, kocanın onları bulamayacağı tenha bir yerde saklayın. İdeal olarak, resimler birlikte uyuduğunuz yatağın yatağının altına çıkarılmalıdır.

Böyle bir aşk büyüsü sadece kocasının duygularını güçlendirmekle kalmaz, aynı zamanda onu metresinden uzaklaştırır, mutluluğu ve refahı aileye geri getirir.

Saç ve balmumu üzerinde

Ya metresi kocasını büyüledi ise? Bu durumda, sihirli ritüel yardımcı olacaktır - saç ve balmumu üzerinde bir aşk büyüsü. Ayin, daha önce işlenen aşk büyüsünün eylemini etkisiz hale getirecek ve sevgili size bağlayacaktır.

İhtiyacın var:

 • Yükselen ayın üçüncü gününü bekle
 • Unutulmaz bir şekilde eşin başından küçük bir saç teli kesilmiş. Kocanın dikkat etmemesini sağlamaya çalış
 • Kilise dükkanından bir mum al. Bu kesinlikle bir Cuma öğleden sonra yapılmalıdır.

Ayin aşağıdaki gibi yapılır:

 • Bir mum pişir ve yak
 • Saç üzerine balmumu damlatmaya başlayın, bir erkeğin başından sıranın tamamen balmumuna gömüleceği şekilde kesin
 • Balmumu ılıkken, küçük bir topu yuvarlayın.

Töreni gerçekleştirme sürecinde, büyü komplosunu okuyun:

Bu aşk büyüsü neredeyse anında kocanın geri dönmesine yardım edecek. Ancak eşinin saçıyla yastığına bir balmumu topu koyduğunuzdan emin olun. Çizilen nesneyi gevşek tutmak için, bir yastık kılıfına katlamak yerine, dikin. Üç gece boyunca seçilen kişi metresini unutur ve dikkatini yalnızca size çevirir.

Kesinlikle işe yarayacak bir kocası için bir aşk büyüsünü okumak hakkında bir video izleyin:

Unutma, aşk büyüsü her derde deva değil. Bir eşin duygularını arttıracak, metresinden uzaklaşacak, ama sonsuza dek hareket etmeyecek. Bir erkeği etkileyen en güçlü sihir sizin, kadınların sevgisi ve bakımıdır. Bu nedenle, duygularını korumak için çaba sarf etmeyi unutmayın.

Bir aşk büyüsü yaptıysanız, ancak kocayı iddialarla görmeye ve işkence etmeye devam ettikten sonra, aşk büyüsünün gücü hızla zayıflar. Bu nedenle, sevgi dolu, sevecen ve anlayışlı bir eş olmaya çalışın, böylece adamın size tekrar serinlemek için bir nedeni olmayacak.

Pin
Send
Share
Send
Send