Rüya yorumu

Mezarlık aşk büyüsü - yolları, değerlendirme, sonuçları

Pin
Send
Share
Send
Send


Aşk büyüsünün en güçlü araçlarından biri mezarlıktaki aşk büyüsüdür. Her kız bu uğursuz ayini yapmaya karar vermeyecek. Ve sevilen birini çekmek için böyle bir yola başvurmaya cesaretiniz varsa, planlarınızı doğru bir şekilde nasıl uygulayacağınızı bilmek önemlidir.

Mezarlıkta aşk büyüsü: yolları

Mezarlık aşk büyüsü uğursuz bir ritüel. Sadece kara büyüye aittir, bu yüzden sonuçlarının farkında olmak önemlidir. Böyle bir ayin tehdit eden, aşağıda düşünün, ama önce mezarlık çayını yapma yöntem ve teknikleri hakkında konuşacağız.

Önemli: böyle bir aşk büyüsü çok tehlikelidir. Şaşkınlık bilincini sadece tamamen engellemiyor, sağlığını da olumsuz yönde etkiliyor. Olabildiğince kötü sonuç vermekten kaçınmak için törenin kurallarını iyice uygulayın.

Mezarlıkta aşk büyüsü

Böyle bir tören yapmak için uğursuz bir kilisede uzun zaman geçirmek zorundasınız. Sizin için ahlaki açıdan zor ise ve karar verecek kadar kalbe sahip değilseniz, törenden "hafif versiyonları" kullanın; bunun için mezarlıktan bir şeyler almanız veya mezarlık gereçlerini satın almanız yeterli.

Ayin yapmak için ihtiyacınız olacak:

 1. Doğru ve kaliteli anlık görüntü seçildi. Fotoğrafta bir erkek yalnız olmalı. Gözlerin açıkça görülebilmesi arzu edilir.
 2. Seçilen kişisel şey. Bir kıyafet, günlük ya da başka bir şey olabilir. İdeal olarak, bir erkeğin sürekli yanında taşıdığı bir mücevher parçası veya saat olmalıdır
 3. Kırmızı havlu Henüz kullanılmamış yeni bir havlu aldığınızdan emin olun.
 4. Bir parça hayvan eti. Taze olmalı. İdeal olarak, tören için bir gün önce katledilen bir hayvanın etini kullanın.

İhtiyacınız olan her şeyi hazırlayın ve kiliseye gidin. Yeterince eski mezarları bulun. Terk edilmeleri ve ihmal edilmeleri istenir. Ayrılan, seçtiğiniz birinin adaşı olmalıdır

Ölen kişinin fotoğrafının altına, seçtiğiniz birinin fotoğrafını yerleştirin ve sonra bir parça et koyun. Sonra mezarın önünde durun ve fotoğraftaki adamın gözlerine bakarak, aşk büyüsü komplosunun sözlerini söyleyin:

Arsa, seçilen kişinin imgelemindeki imajını zihinsel olarak hayal ederek, açıkça, açıkça ve tereddüt etmeden telaffuz edilmelidir.

Okuduktan sonra, ölen kişinin mezarı üzerine bir havlu ile bir haç empoze etmeniz gerekir. Mezara yakın, sevgili adamın mücevherlerini ya da kişisel eşyalarını gömün.

Ondan sonra hemen eve git. Arkana bakma ve yanına bir şey alma.

Mezarlık aşkının bu büyüsü, hepsinden daha güçlü ve en etkili olanıdır. Ancak böyle bir hareketin sonuçlarının tam olarak farkında olmalısınız.

Mezarlık aşk büyüsü: sonuçları

Mezarlığı yapanların yorumları büyüyü çok seviyor, çok hayal kırıklığı yaratıyor. Evet, aşk büyüsü işe yarıyor ve çok hızlı. Ancak sonuçlar şu şekildedir:

 • Kız sürekli kabuslara işkence etmeye başlar - kötü resimler huzur içinde yatmanıza izin vermez, genellikle gece görüşlerinde rahatsız edilebilecek ölü bir kişi vardır
 • Sadece sevilen birinin huzurunda geçen sürekli ve kontrol edilemez bir ölüm korkusu ortaya çıkar ve devam eder.
 • Anlayış, seçilen kişiye duyulan hislerin çok uzak ve yanıltıcı olduğu, aşk büyüsünü iptal etmek istediğim, ama bir zamanlar sevgili adamın saplantısından kurtulamadığım anlamına geliyor.

Bu tür sonuçlar her zaman kendilerini göstermez - yeterince güçlü bir enerjiye sahip bir kişiyseniz, böyle bir şey hissetme ihtimaliniz yoktur. Ancak kusursuz tören sonrası ilham alan ve etkilenmeyen kızlar sürekli irrasyonel bir korku içinde yaşıyor ve her türlü hışırdamadan titredi.

Büyülenmiş bir adam için, sonuçlar hemen hemen her zaman ortaya çıkar. Aşağıda kendilerini gösterebilirler:

 • Seçilen kişi sürekli bir ilgisizlik ve güçsüzlük yaşamaya başlayacaktır. Belirgin bir nedenden ötürü, genellikle ağrıyor ve başım dönüyor.
 • Bir hata yaptıysanız ve ayini yanlış yaptıysanız, sevgili bir adamın ölümü bunun bir sonucu olabilir.
 • Bir adam aklı ve zayıf olması nedeniyle uyuşturucuya ve alkole bağımlı hale gelebilir. Kendini kontrol edemez ve hızlıca ölür, kötü alışkanlıklara yaslanır.
 • Büyülenmiş tedavi edilemez bir hastalık bulabilir.
 • Ruhsal sorunlara akıl hastalıkları ve akıl hastanesinde sürekli “kayıt” ile sonuçlanabilecek sorunlar var.
 • Büyülenmiş davranışı yetersiz kalıyor: son derece agresif, huzursuz, kötü niyetli ve haksız

Mezarlıkta nasıl büyü yapılacağına ilişkin videoyu izleyin:

Bir mezarlık aşk büyüsü nasıl kaldırılır?

Genellikle duygular üzerindeki kız kara büyü kullanır, sonra sonuçları alır, korkar ve yaptığı her şeyi iptal etmek ister. Mezarlıkta mükemmel büyüyü kaldırmak, oldukça zordur. Ama böyle bir ayin yapmaya çalışabilirsin.

Kiliseye gel ve itiraf et. Farklı tapınaklarda üç dua et. Bitirdikten sonra kutya, krep ve jöle ile pişirin. Vefat ettiğin mezarı ziyaret et, içinde ayini yaptın.

Pişmiş yemeği mezara koyun ve dua edin.

Bir şey sınırlı değil. Ritüeli dokuzuncu ve kırk güne kadar tekrarlayın. Ve sonra ne kadar şanslı - ya büyü ortadan kalkacak ya da kara büyü izleri sonsuza dek senin üstünde kalacak. Sonuçların yedinci kuşağa kadar uğursuz bir ayinle karar kılanın soyundan ortaya çıktığı ortaya çıkar.

Mezarlık aşk büyüsü çok güçlü ve etkili bir şey, aynı zamanda oldukça tehlikeli. Eğer korkuyorsanız ve her şeyi doğru yapabileceğinizden emin değilseniz, beyaz aşk büyüsüne dönmeniz daha iyi olur. Daha az güçlüdür, ancak ruhunuza zarar vermez ve seçtiğiniz birini olumsuz yönde etkilemez.

Pin
Send
Share
Send
Send