Rüya yorumu

Fotoğraflar ve kişisel şeyler için aşk büyüsü

Pin
Send
Share
Send
Send


Sevilen birinin aşk büyüsü, içinde bir tepki uyandırmaya yardımcı olacaktır. Büyüleyici bir ritüelin nasıl hızlı, verimli ve olumsuz sonuçlara yol açmayacağını konuşalım.

Bir aşk büyüsü nedir?

Aşk büyüsü, seçileni size güçlü bir çekicilik kazandırmak amacıyla yapılan büyülü bir ayindir. Özel manipülasyonların yardımıyla bir erkeğin iradesi ve bilinci bastırılır, enstalasyon onlara yatırılır - seni seviyor.

Gerçek aşk ve samimi duygular bir aşk büyüsünü imkansız kılar. Ancak tören, seçilen kişinin düşüncelerine ve dikkatine yalnızca sizin üzerinize odaklanmanıza yardımcı olur. Diğer kadınları fark etmekten vazgeçecek ve sevgisini kazanmak için ek bir fırsat bulacaksınız.

Bilmek önemliaşk büyüleri siyah ve beyazdır. Ve eğer eski, olumsuz sonuçlara yol açan oldukça tehlikeli bir şeyse, ikincisi oldukça zararsızdır, ancak böyle güçlü bir etkisi yoktur.

En etkili olanı, bir fotoğrafta işlenen aşk büyüleri veya seçilen kişisel bir şeydir. Bu nesneler bir kişinin enerjisinin bir parçasını içerir, bu yüzden onun aklını ve düşüncelerini etkilemeye yardımcı olurlar.

Fotoğraf tarafından sevilen biri için aşk büyüsü

Gözlerin net bir şekilde görülebildiği, seçilen fotoğrafın net ve kaliteli bir fotoğrafını çekme fırsatınız varsa, bu aşk büyüsü seçeneğini kullanabilirsiniz.

Bu önemlidir:

 • Resim en az altı ay önce yapılmış, taze olmalı.
 • Resimde sadece büyüleyeceğiniz adam gösterilmeli.
 • fotoğraftaki adamın görünüşü size yönlendirilmeli

Bunlar uyulması gereken temel kurallardır. Töreni geliştirmek için fotoğrafınızı da kullanırsanız, bu kriterleri de karşılaması gerekir.

Töreni gerçekleştirmek için en iyi zaman - büyüyen ayın gecesi. Bu dönemde, cennetin bedeninin enerjisi yalnızca yaratılıma yönelir, böylece uyandırmaya, yeni duygular uyandırmaya yardımcı olur.

Aşk büyüsü için haftanın en uygun günleri Pazartesi, Perşembe ve Salı. Bunlar geleneksel olarak "erkek" günleridir, bu yüzden sevgili bir adamı büyülemek için kullanılırlar.

Yapmanız gerekenler:

 1. Gün batımını bekle
 2. Masaya, seçilen fotoğrafın bir fotoğrafını ve ardından kişisel fotoğrafınızı koyun.
 3. Tüm düşüncelerini sevgili adamın üzerine yoğunlaştır. Onunla ilgili tüm güzel şeyleri düşün, onun için yaptıklarından veya yaptıklarından dolayı düşüncelerinden dolayı ona teşekkür et. Olumsuz hatıraları ve duyguları ortadan kaldırın
 4. Sonra aklınıza birlikte zaman geçirdiğiniz mutlu resimleri çizin. Seçtiğinizle ne kadar iyi olduğunuzu, ona karşı hangi olumlu duyguları hissettiğinizi hissedin.
 5. Pozitif enerjinin sizi doldurduğunu hisseder hissetmez, fotoğrafınızı aşağı çevirin. Resmin arkasına seçilen kişinin tam adını ve doğum tarihini yazınız.
 6. Aynı manipülasyon sevgili bir fotoğraf ile yapılması gerekiyor - ama resmini doğum adınızı ve doğum tarihinizi yazın
 7. Her iki fotoğrafı da çekin ve birbirinizle yüz yüze bağlantı kurun

Bir iğne ve kırmızı iplik kullanarak fotoğrafı birlikte dikin. Son dikişi tamamladığınızda, ipliğin kalanını bir düğüme yavaşça ve nazikçe bağlayarak büyülü arsanın sözlerini söyleyin:

Sihirli metni okuduktan sonra, ipliğin geri kalanını keskin bir makasla kesin. Çizilen fotoğraflar temiz beyaz bir zarf içerisinde temiz. Bir kilise mumundan balmumu ile kapatın ve başka bir aşk komplo dileyin:

Sihirli sözler üç kez tekrarlanmalı. Mühürlü zarf, kimsenin kesin olarak bulamayacağı tenha bir yere konulmalıdır. Bir aşk büyüsü ayin sonrası beşinci günde etkili olur.

Kişisel eşyalar için bir aşk büyüsü

Bir insanın kişisel şeyi, enerjisinin koruyucusu, maddi bir nesnenin içine giren ruhun bir parçasıdır. Bu nedenle, kişisel bir eşyaya yapılan aşk büyüsü, doğru şekilde yapmanız şartıyla çok etkili olabilir.

İdeal olarak, sevgilinizin her gün giydiği şeyi - saat, takı, günlük, telefon kılıfı, kravat, mendil, saç fırçası veya benzeri bir şey hazırlamanız gerekir.

Bu şeyle ilgili özel bir manipülasyon gerekmez. Büyüyen ayın gecesinde, tören için hazırlanan nesneyi onun ellerinde alın. Zihinsel olarak seçilen birini hayal edin. Evrenden, sevgisini yollayıp size çekmesini isteyin. Zihinsel olarak ona teşekkür edin ve güzel anları hatırlayın. Gözlerini kapat, seni birlikte hayal et, mutlu ve huzurlu.

Bundan sonra, büyünün etkili olacağı birkaç yol var:

 • Belirsiz bir şekilde favori kişisel şeyi döndür. Ne kadar sıklıkla kullanırsa, sihir o kadar hızlı hareket eder
 • Çizili şeyi tenha bir yerde saklamak için. Aşk büyüsü işe yarayacak, ama yavaşça. Ancak, tören için kullanılan şeyi ateş yardımıyla yok ederek büyülü etkiyi her zaman iptal edebilirsiniz.

Bir alternatif var - yeni bir şey satın alabilir ve törenden sonra sevdiklerinize verebilirsiniz. Ama hediyeni her zaman kesinlikle kullanacağından emin olmalısın.

Fotoğrafta sevilen birine aşk büyüsü yapmanın videosunu izleyin:

Aşk büyüsü işe yaramayabilirse:

 • Biri bilecek veya size büyülü bir ayin gerçekleştirmeyi planladığınızı söyleyeceksiniz. Bu olur olmaz, aşk büyüsü kesinlikle işe yaramaz olacak.
 • Ayinleri iyi niyetler dışında değil, olumsuz duygular tarafından yönlendirilirsiniz - küskünlük, intikam, öfke, öfke
 • Zaten başka bir kadın için derin ciddi duyguları olan bir erkeği etkilemeye çalışıyorsun

Bazen en güçlü büyü bile başarısız olur. Bu, bir insanın inanılmaz derecede güçlü bir enerjisine sahip olduğu, duygularını iyi kontrol edebildiği ve yüksek derecede farkındalığa sahip olduğu zaman olur.

Pin
Send
Share
Send
Send