Rüya yorumu

Yüzden bir arsa - halk şifa tarifleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Yüzden gelen bir komplo - tatsız bir hastalıktan kurtulmaya yardımcı olacak eski bir halk ilacı. Ancak daha önce şifacılara dönmek gerekirse, şimdi herkes kendi başına böyle bir tören yapabilir. Halk büyüsü yardımıyla bir hastayı nasıl tedavi edeceğinizi konuşun.

Kupa nedir ve nasıl tezahür ettirilir?

Erysipelas, cilt derisi eriziplazları olarak bilinir. Bu hastalık çocuklarda ve yetişkinlerde görülür. Karakteristik işaretler vücuda, bacaklara ve ellere dağılmış parlak kırmızı veya mavinin iltihaplı bölgeleridir.

Çoğu zaman, hastalık bacakların derisini etkiler, ancak bazen yüze kadar uzanır. Küçük bir yanık gibi görünüyor. İlk başta, kupa hastanın rahatsızlığına neden olmaz. Ancak zamanla iyileşmezse, diğer rahatsız edici semptomlar tüm ihtişamlarıyla kendilerini gösterir: baş ağrısı, ateş, üşüme, ağrıyan kemikler.

Psikolojik rahatsızlığın da olması gereken bir yer vardır - eriziplazlı bir hastanın görünümü iticidir, başkaları ile sorunları vardır.

İnsanlarda, yüz genellikle komplolarla tedavi edilir, çünkü hastalığın yalnızca halk büyüsünün yardımcı olduğu ve resmi tıbbın güçsüz kaldığı hasar veya nazardan kaynaklandığına inanılır.

Halk yöntemleriyle erizipeller tedavisi

Arsadan yararlanmadan önce başka önlemler almanız gerekir. Hazırlık faaliyetleri aşağıdaki gibi olmalıdır:

 • Hasta enerjisinin negatiften arındırılması. Tecrübeli falcılardan veya ezoteriklerden yardım isteyebilirsiniz. Uzman aurayı teşhis edecek ve zayıflıkları belirleyecektir.
 • Resmi ilaca başvurunuz. Belki de hastalığın nedeni nazar veya hasarda yatmaz. Doktor uygulanacak tedaviyi yazacaktır. Ve sadece geleneksel yöntemler işe yaramadıysa, ayinlere başvurabilirsiniz.

Ardından, arsanın surattan nasıl doğru okunacağından bahsedeceğiz.

Mavi yüzün halk ayin

Bu yöntem, hastanın cildindeki erizipollerin ağırlıklı olarak mavi olması durumunda işe yarar. İhtiyacınız olacak:

 • Mavi renkteki doğal malzemeden yapılmış kumaş. Yapay kumaş kullanmamak daha iyidir - çok zayıf bir enerjiye sahiptir ve iyileştirici etkisi çok zayıf olacaktır.
 • Balmumu kilisesi mum. Cuma öğleden sonra kilise dükkanından satın alınması gerekiyor.
 • Kutsal su - yakındaki bir tapınağa yazın veya doğal bir kaynaktan alınan suyu temizleyin.

Tören şu şekilde yapılır: ilk önce hastaya bir bardak kutsal su içmesini sağlamalısınız. İçerken, yüzünde yanan bir mum tutun ve şifalı bir komplo kelimelerini söyleyin:

Konuşma sihirli sözler üç kez gerekir. Törenden sonra, erizipellere mavi bir bez bandaj uygulayın. Pansuman 12 saat boyunca yapılmalıdır.

Bu süreden sonra, dokuyu hastanın vücudundan çıkarın ve bir gün sonra töreni tekrarlayın. Belki iki ritüel size yardımcı olacaktır, ancak etkiyi pekiştirmek için, beş kez tutmak daha iyidir.

Bu çok önemlidir: arsanın çalışması için hem siz hem de hasta ritüelin iyileştirici gücüne içtenlikle inanmalı ve iyileşmeye yardımcı olacağından şüphe etmemelisiniz.

Yüzden komplo dua

Bu seçenek siz ve hasta dini ve dini insanlarysanız uygundur. Balmumu kilisesi mumuna ve Şifacı St. Panteleimon'un simgesine ihtiyacınız olacak.

Ay inen bir faza girdiğinde geceyi bekleyin. Gece yarısı hastanın yatağında durun, bir mum yakın ve simgenin yanına yerleştirin.

Bundan sonra, elinize bir mum alın ve namazın sözlerini söyleyerek hastanın vücudunda bir alev kullanmaya başlayın:

Bu ayin burada bitmiyor - ilk komployu okuduktan sonra hemen ikinci okumaya başlamalısınız. İşte metin:

İkinci arsa üç kez telaffuz edilmelidir. Ayini üç gün boyunca tekrarlayın.

Önemli: Komplo sözleri açıkça ve en ufak bir tereddüt etmeden telaffuz edilmelidir. Bu nedenle, onları önceden ezberleyin, böylece kritik anda tek bir kelimeyi unutmayacaksınız.

Dua etmenin nasıl okunacağına dair bir video izleyin:

Tuz üzerinde

Tuz, mükemmel bir enerji iletkenidir, bu nedenle genellikle halk büyüsü törenlerinde kullanılır. Böyle bir ritüel, eğer bir kişinin nazardan veya bir hasara uğramasından sonra bir kupa varsa, özellikle etkili olacaktır. Hepsinden iyisi, bacağındaki bir suratla çalışıyor.

İhtiyacınız olacak:

 • üç mum kilise mumları
 • tuz
 • doğal kumaş - pamuk veya keten almak daha iyidir

Ayinleri gerçekleştirmek için en uygun zaman gün batımından sonra Perşembe gecesi. Erizipellerden etkilenen hasta dokusunun vücuduna uygulayın. Tuz torbasını açın ve üstündeki arsa üzerinde söyleyin:

Sihirli metni üç kez söyledikten sonra, bezi hastanın vücudundan çıkarın ve tuzlu bir kaba koyun. Gecede bırak.

Sabahları kumaşı yakmanız gerekir. Sokakta yapmak ve külleri rüzgârdan uzaklaştırmak daha iyidir. O zaman açık alana gitmeniz ve tuzu tamamen dökmeniz gerekir. Manipülasyondan sonra tören yürürlüğe girecek ve kişi iyileşmeye başlayacak.

Komplo Yasası Kuralları

Arsaların çalışması için izlenmesi gereken bazı kurallar vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 1. Ayinlerin iyileştirici gücüne inanmalısın. Şüphe veya şüphecilik varsa, arsa işe yaramaz olacak
 2. Ayin yapmak için kesinlikle azalan ay gereklidir. Bu zaman zarfında, cennetsel vücudun enerjisi tüm kötü şeyleri alır: hastalıklar, başarısızlıklar, olumsuz duygular.
 3. Doktor tavsiyelerine uyduğunuzdan emin olun. Ev arazileri hastayı tamamen iyileştiremez, ancak resmi tedavinin sonucunu önemli ölçüde hızlandırabilir

Kiliseye gidip hasta bir kişinin sağlığına bir mum koymak gereksiz olmayacak.

Pin
Send
Share
Send
Send