Rüya yorumu

Evde sonuçları olmayan bir karısı nasıl çekersiniz?

Pin
Send
Share
Send
Send


Eşini etkili ve sonuçsuz nasıl büyüttüğünü anlayacağız. Diğer yarının size karşı gönülsüz kalmasından endişe duyuyorsanız ve eski duygularınızı iade etmek istiyorsanız, bu bilgiyi kullanın.

Bir eşin çekiciliği: temel kurallar

Büyünün çalışmasını ve olumsuz sonuçlara yol açmamasını istiyorsanız uyulması gereken bazı kurallar var.

Bu nedenle, karınızın büyüsünü yerine getirecekseniz, aşağıdaki önerileri uygulayın:

  1. Niyetin gücü. İkinci yarının sevgisini içtenlikle arzulamalısın. Amaç çok güçlü, enerjisel olarak dolu olmalıdır. Tören sırasında tüm düşüncelerinizi bu arzuya yoğunlaştırmaya çalışın.
  2. Saflık niyet. Eşi büyüleme arzusu, yalnızca saf ve içten duygulardan kaynaklanmalıdır. Eğer kızgınlık, intikam veya öfke ritmini yerine getirecekseniz, aşk büyüsü sadece işe yaramayacak, aynı zamanda birçok olumsuz sonucu olacaktır.
  3. Korkulardan kurtulun. Ayin yapmadan önce, bir aşk büyüsü yapma isteğinizin neye diktiklerini sıralayın. Sevgi eksikliğinden dolayı eşinizin boşanma davası açacağından veya dava açacağından korkuyorsanız, o zaman büyüyü büyülemenin en iyi zamanı değil. İlk önce sorunu geleneksel yollarla çözmeye çalışın.
  4. Evde ve işyerinde mükemmel sipariş. Tören sırasında evde mükemmel temizlik olmalıdır. Genel temizlik yapın. Siparişi geri verirken eşinizi sevgi ve şükran ile düşünmeye çalışın.

Daha sonra, aşk büyüsü işe yarayacak şekilde evde bir sonucu olmayan bir eşi nasıl büyüttüğünü düşünelim.

Aşk büyüsü türleri

Seçilmiş olanın duygularını güçlendirmeyi amaçlayan birçok sihir ritüeli var. Aşk büyüleri siyah beyaza bölünür. İlk durumda, tören hem karısı hem de onu büyüleyen koca için birçok olumsuz sonuç doğuruyor. Bu nedenle, "beyaz" yöntemleri kullanmak daha iyidir.

Büyü sevmenin birkaç yolunu düşünün.

görüntüleme

Düşünceler maddidir - herkes bunu bilir, ama çok az insan bu tekniği günlük yaşamda kullanır. Bir eşi büyülemek için, şunlara ihtiyacınız var:

  • Onu daha sık sevgi ve şükran ile düşün. Kendinizi dünyadaki en iyi kadın olduğu gerçeğine göre ayarlayın. Size büyük özen ve sıcaklıkla davrandığını hayal edin.
  • Mutlu aile hayatınızın fotoğraflarını hayal edin. Ne kadar sıcak ve sevgiyle birlikte zaman geçirdiğinizi, plan yaptığınızı ve ortak hedeflerinize ulaştığınızı hayal edin.

Görselleştirmenin etkisini arttırmak için basit meditasyon yapabilirsiniz. Büyüyen ayın gecesinde yapılır. En iyi Cuma günü yapılır.

Tüm ışık kaynaklarını söndürün ve diğer seslerin sizi rahatsız etmediğinden emin olun. Pencerenin yanında oturun ve zihinsel bir eş hayal edin - güzel, sevgi dolu, hassas ve sevecen. Seni bağlayan bütün güzel anları hatırla. Birlikte mutlu yaşam fotoğraflarını düşünün.

Zevk hissetmeli, düşüncelerinizin ve ruhunuzun olumsuz duygulardan nasıl olumsuz etkilendiğini hayal etmelisiniz. Bu meditasyonu daha sık tekrarlayın ve aile ilişkilerinin daha sıcak olduğunu fark edeceksiniz.

Sevgilin hakkında ne kadar iyi düşünürsen, beklentilerini o kadar hızlı karşılayacak. Ve ondan sadece kötü şeyler beklerseniz, olumsuz sonuçların beklemesi uzun sürmez.

İnananlar için ayin

Bir inananysanız, eşinizin sevgisini ailenizin yararına iade etmek için Tanrı'ya dönebilirsiniz. Kendinizi nasıl bir din olarak kabul ettiğiniz önemli değildir - Yüksek Güce içtenlikle inanmanız ve sizi yardımsız bırakmamaları önemlidir.

Tapınağa gel ve sunakta dur. Zihinsel olarak eşinizi hayal edin, birlikte yaşayan mutlu anları düşünün. Bir mum yak ve azizlere hitap ettiğin duayı ikinci yarının duygularını iade etme isteği ile oku.

Törenin etkinliğini artırmak için yanan muma yakın daha iyi olanın fotoğrafını çekebilirsiniz.

Sadece eşin sevgisini değil, ailenin mutluluğunu ve iyiliğini de sorun. Karşılıklı anlayışı ve hoşgörüyü, doğru çatışma çözümünü öğrenmeyi isteyin.

Aşk büyüsü

Evde, kesinlikle işe yarayacak olan karısının aşk büyüsünü okuyabilirsiniz. Bunun için özel büyü ayinleri kullanılır. Bunları yapmak için, kelimelerinin sihirli gücü ile donatılan bazı eşyalara, özel alanlara ihtiyacınız olabilir.

Eşinizi nasıl etkili ve sonuçsuz bir şekilde büyüleyeceğinizi gösteren videoyu izleyin:

Aşk büyüsü

Böyle bir töreni gerçekleştirmek için oldukça büyük bir anahtarla yeni, oldukça büyük bir kilit satın almanız gerekir. Büyüyen ay için bekleyin ve gece yarısı geniş pencereden açarak pencereye oturun. Ayrıca balmumu kilise mumlarına ihtiyacınız olacak.

Işık mumlar ve önünüzde ayarlayın. Elinizde, kilit ve anahtarı alın. Sevgili karınızı zihinsel olarak temsil eden, maksimum devir sayısı için anahtarı kilitleyin. Karınızın sizi nasıl özen ve sevgi ile sardığını, sizi nasıl takdir ettiğini ve ihtiyaç duyduğunu hayal edin.

Böyle bir meditasyondan sonra anahtarı cebinize koyun ve kilidi, en sevdiğim ikinci yarının bulamayacağı tenha bir yere koyun. Sabahları en yakın rezervuara yürüyün ve anahtarı atın.

Nehir yoksa, yakındaki göl ise, anahtarı kanalizasyona boşaltın.

Böyle bir ayin, boşanma veya eşe ihanet etme düşüncelerini imha edecektir. Sevdiğinizle birlikte iyi işler yaparak aşk büyüsünü güçlendirebilirsiniz. Ona romantik bir sürpriz hazırlayın, hayalini kurduğu bir hediye verin, akşam yemeği hazırlayın veya ev işlerine yardımcı olun.

Bazen bu kadar basit eylemler bile yetmez, böylece büyüye gerek kalmaz - belki de bir ilişkinin başlangıcında olduğu gibi karınıza bakmaya başlarsanız, duyguları yeni bir güçle parlar.

Pin
Send
Share
Send
Send