Rüya yorumu

Tarot kartlarındaki çevrimiçi "İki kişilik istasyon" bölümü

Pin
Send
Share
Send
Send


İki Tarot İstasyonu - ilgilendiğiniz kişinin size gerçekten nasıl davrandığını öğrenmenize olanak tanıyan bir şans yolu. Geleceği tahmin etmenin bu yöntemi sayesinde, ilişkinizin tüm gizli ve açık nüanslarını kendiniz keşfedecek ve en makul şeyin nasıl devam edeceğini anlayacaksınız.

Nasıl tahmin edilir?
Günlük aktivitelerden 4-5 dakika ara verin. Önünüzdeki seçili olanı hayal edin.
Hazır olduğunuzda, 5 Tarot kartı çıkarın.

İlk haritayı seç: Daha fazla tahmin et
Henüz tahmin etmek

Kehaneti 5-10 dakika içinde tekrarlayabilirsiniz.

Aşk için kehanetin özellikleri

Sıklıkla, adil seks severler, açık bir kanıt olsa bile, eşlerinin onlara karşı kurnaz ve ikiyüzlülük olduğunu düşünmeyin. Ama elbette, onun hakkındaki gerçek düşüncelerini ve planlarını bilmek istersiniz. Telepatik yetenekleriniz yoksa, bunu nasıl yapabilirsiniz?

Bunun için ve "İki kişilik İstasyon" olarak adlandırılan bir servet icat edildi. Buna başvurarak, sizden gizlenen, bilinçaltının derinliklerinde gizlenmiş olan planlar ve planlar hakkında ayrıntılı bilgi alacaksınız. Sevdiğin biri muhtemelen kendine bir kayıt bile vermiyor. Ancak haritalar yardımıyla, her şeyin sırrı kolayca anlaşılabiliyor.

Elbette bunun için alınan bilgileri doğru bir şekilde anlamanız gerekecektir. Zorlu bir yaşam koşulunda doğru kararı vermenize yardımcı olacak sezginize, “Ben” inizin ipuçlarına güvenmekten korkmayın.

Hatalı eleştiri veya şüphe olmadan, fal söylemeye yönelik felsefi bir tutum göstermek önemlidir. Sonuçta, kimi zaman tahminin sonucu içsel durumunuzu etkileyebilir - birçok tarolog, eğer bir kişi servet söyleme zamanında huzursuz bir durumda olsaydı sonuçların uygun olacağını söyler.

Sıradan haritalarda yerleşim seçenekleri "İki kişilik istasyon"

Toplamda aynı isimde 2 tip servet vardır. Sonra bunların her birinin özellikleri hakkında konuşacağız.

Servet söyleyen ilk varyasyon "İki İstasyon"

İç sesinizi dinlerken dikkatlice bir iskambil destesini karıştırmanız ve yedi kart çıkartmak için sırayla almanız gerekir.

Ardından kartlar aşağıdaki şemada gösterildiği gibi düzenlenir.

Dikkat! Aşk anlatmaya ek olarak, bu çalışma yöntemi çeşitli çalışma ve günlük anlar hakkında da öğrenilebilir. Bunun için normal iskambil kartları da kullanabilirsiniz, ancak kesinlikle tarot kartlarına tercihinizi vermek daha iyidir. İkinci durumda, daha güvenilir sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bu durumda, arcana'nın yorumu şöyle olacaktır:

 • 1. kart bir işarettir. İşaret, mevcut durumlara ışık tutacak, durumu olduğu gibi tanımlayacak ve ilişkilerin muhtemel gelişimi hakkında size bilgi verecektir.
 • Sağ şeritte 3 kart eşin duygularını ve düşüncelerini anlatacaktır.
 • Sol şeritte 3 arcana - sevdikleriniz hakkındaki düşünceleriniz hakkında konuşuyor. Ruhunda gerçekte ne olup bittiğine ışık tutacaklar.
 • Alt satır - 5. ve 4. kartlar, etrafınızdakiler ve şu an için sevdikleriniz için ne türleriniz olduğunu anlatır. Ayrıca şu andaki çiftin ilişkilerinde neler olduğunu da anlatın.
 • Orta sıra (belirteç hariç) - bu durumun sona erebileceği sonuçları gösterir. Bu serinin haritaları en muhtemel gelişmelerden bahsedecektir (ancak elbette, uygulamalarının% 100 garantisini veremezler).
 • En üst satırdaki haritalar, birliğiniz hakkındaki düşüncelerinizi size söyleyecektir. Sağdaki kart sizi ve soldakileri tanımlar - sevdikleriniz.

Tüm kartları yerleştirdiğinizde, düzenin daha ayrıntılı bir yorumunu alabilirsiniz. Sorunun ne olduğunu belirleyen harita tanıtıcısına özellikle dikkat edin. Ve bundan sonra gizli motifleri veya duyguları sökmeye başlayabilirsiniz.

 1. İmparator, İmparatoriçe, Yüksek Rahip veya Yüksek Rahibe'nin sağına veya soluna düşme durumunda, kişi özel kişilikleri konuşabilir.
 2. Karşı cinste kartlar görünürse, bu yakın bir bağlantı olduğunu gösterir. Eğer kartlar "aynı cinsiyette" ise - bir kişi kıskançlıktan muzdariptir ve değişeceğinden korkar.

Düzenin ikinci varyasyonu

Bu servette anlatıyor, yedi değil, 10 kart kullanılıyor. Daha güvenilir sonuçlar elde etmek istediğinizde kullanılmaları gerekir.

Desteyi tekrar dikkatlice karıştırmak ve ondan on kartı sırayla çıkarmak gerekir. Daha sonra, aşağıdaki fotoğrafta gösterilen şemaya göre düzenlenirler.

Sol şeritte yer alan kartlar, falcının kişiliğinden bahsedecek:

 • 4. kart - tavrınızı gösterir ve ayrıca zor bir durumda yaptığınız eylemleri anlatır;
 • 5. kart - bir falcının gerçek duygularını, korkularıyla ve ilişkilerle ilgili umutlarını anlatıyor;
 • 6. harita - sevdiğinizden düşüncelerin ve beklentilerinizin endeksi.

Sağ satırdaki kartlar falcının kimliğini ortaya çıkarır:

 • 7. kart - sevdiklerinizin gelişen bir durumda davranışı;
 • 8. kart - bir ortağın duygularını anlatır;
 • 9. kart - sevdiklerinizin ilişkiniz hakkındaki düşüncelerinin yanı sıra beklentileri;
 • 1. kart - mevcut durumları açıklar;
 • 3. harita, falcıyı etkileyecek gelecekteki olayların öncüsüdür;
 • 2. kart - sevgilinizin geleceğini anlatır;
 • 10. kart sonuncusu. Sorunuza doğru cevabı sağlayacak: "İlişkileri daha da geliştirmek mümkün mü, durumu düzeltmek için şimdi nasıl davranmanız gerekiyor?"

Şimdi "İki Tarot İstasyon" düzeninin detaylı yorumunu alın. Sağ ve sol satırlarla başa çıkmak için en önemli şey, çünkü erkeğinizin davranışının gerçek nedenlerine ışık tutuyorlar ve aynı zamanda düşünceleri ve duyguları (kendisi ve onun) anlamasına yardımcı oluyorlar.

Son 10. kart, genel resim netleştiğinde, en son olarak yorumlanır. Unutma, hangi tahminde bulunmadığını, her şeyden önce kendine ve sezgilerine güvenmelisin. Ve kartlar, ortaya atılan sorulara doğru cevapları bulmaya yardımcı olan ancak sonucun% 100 garantisi vermeyen mantıksal bir araçtır.

Şans söyleyen "İki İstasyonlu İstasyon" un ikinci versiyonunun yorumunu daha detaylı olarak analiz edelim:

 • Senaryoda Krallar ve Dame'lerin ortaya çıkması durumunda, belirli bir kişi hakkında konuşabiliriz.
 • Bir erkeğin (veya kadının) görüntüsü solda (veya sağ tarafta), dişi (veya erkek) dizide olduğunda, bu, kartın ilişkili olduğu kişinin bu dişi veya erkek görüntüsü ile ilişkili olduğunu gösterir.

Örneğin, Kral’ın kartı arka arkaya 5. sırada bırakıldığında, bu, bir kadının eylemlerini, yaşamı üzerinde güçlü bir etkisi olan güçlü bir erkeğin talimatlarıyla yönlendirildiğini gösterir. O tamamen kendi iradesine bağlı.

Erkekler kartı erkekler sütununda göründüğünde ve kadınlardaki kadınlar kartı - kıskançlığı gösterecektir.

Şövalye kartı, falcının ruh halini gösterir.

Pazi, ikinci kişiyi hedef alan arzuların yanı sıra dışarıdan gelen etkisini göstermektedir. Örneğin, Sayfa 2. satırda göründüyse, sorgulayıcının sevdiklerinden bilgi almak istediğini veya duygularını bir şekilde göstereceğini umduğunu belirtecektir.

Ayrıca, hizalamayı deşifre ederken, tarot arcana'nın geleneksel yorumuna güvenmelisiniz. Aynı derecede önemli olan, çoğu senaryodaki kartların düştüğü takımdır. Sayıları arttıkça durum daha belirgin hale gelecek ve yaşamda meydana gelen olaylar o kadar belirgin olacaktır.

Ayrıca "iki kişilik istasyon" aşkına yapılan servetle ilgili ayrıntılı bir video incelemesini görüntüleyin.

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send