Rüya yorumu

Sayfadaki Tarot Değneklerinin Paftadaki Değeri

Pin
Send
Share
Send
Send


Değnek Kartı sayfası çoğu durumda elverişlidir. Bu haklı bir macera, neşe, yeni duygular ve risk sembolüdür. Kartın farklı düzenlerde yorumlanması hakkında daha detaylı konuşalım.

Bu arada! Sitemizde varTarot kartlarında çevrimiçi kehanet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Tarot Çubukları Sayfasının dik konumda değeri

Klasik versiyon bir kartı düz bir pozisyonda bırakmaktır. Bu, hizalamanın temel anlamını yorumlayabilmenin temelidir.

Sayfa düz konumda göründüğünde, değerler aşağıdaki gibi olabilir:

 • Bazı işler düşündünüz ve şimdi şu soru ortaya çıktı: Riske değer mi? Cevap kartı - evet, kesinlikle. Planladığınız şey riske değer. Tahminler çok elverişlidir - aşılmaz şartlar ortaya çıkmazsa, yalnızca amacınıza ulaşmazsınız, aynı zamanda yukarıdan sağlam bir miktar elde edersiniz.
 • Bazen Sayfa kartı, bir kişinin spor yapmak istediğini gösterir. Enerjisi çok fazla - gidecek hiçbir yeri yok ve bir çıkış yolu bulamıyor. Düzenli fiziksel çaba sayesinde bu enerjinin fazlalığından kolayca kurtulabilir ve hayatı dengeleyebilirsiniz
 • Tarot Değneklerinin Sayfası bazen sürekli olarak görünen ve daima kalınlıkta olan aktif bir insanı sembolize eder. Bu coşku, cesaret ve muazzam miktarda enerji sayesinde gerçekten harika bir şey yapabilen olağanüstü bir insan.
 • Basit bir pozisyonda olan bir Sayfa haritası bazen sevdiklerinizden iyi haberler almayı vaat ediyor. İnanılmaz derecede zevk alacak ve ilham verecek bir mektup ya da telefon olacak.
 • Hava tahmini aşağıdaki gibi olabilir: yakında ilginizi çekecek karlı bir teklif alacaksınız. Bu şanstan yararlanın - ve asla pişman olma. Şimdi uygulama, gelişim ve kariyer gelişimi, yeni projeler için en uygun zaman
 • Değnekler Sayfası (Kılıçlar Sayfası), yakın gelecekte Evrenin, hayatı büyük ölçüde ve daha iyisi için değiştirmek için büyük bir şans göndereceğini gösterebilir. Fırsatı kaçırmamaya ve sizi doğru yöne yönlendirecek işaretleri takip etmeye çalışın.

Çoğu zaman Kılıçların Sayfası bir riskin sembolüdür. Ama seni her şeyini kaybedecek bir şey değil. Aksine, risk almak, istenen tüm beklentileri aşarak istenen daha hızlı ve harika sonuçlar elde etmek için ortaya çıkacaktır.

Tarot Page Staff: baş aşağı değer

Harita mizanpajda ters bir konumda görünüyorsa, değeri değişir:

 • Yaşamınızda, değerli hedeflerinize ulaşmanızı engelleyebilecek bir çeşit aşırı olumsuz durum ortaya çıkacaktır. Dahası, amaçlananın önündeki engeller size hiç bağlı değil - bu doğal bir felaket veya ciddi bir hastalık gibi çözülemez bir kuvvettir.
 • Yakın akraba veya arkadaşlarınızla ilgili hoş olmayan haberler bekleyin. Sizi son derece üzecek bilgi edinin, ciddi deneyimler geliyor.
 • Bazen ters çevrilmiş bir Sayfa kartı, çevrenizde birçok kıskanç insan olduğunu, dedikoduları, dedektörleri ve düşmanları gösterir. Herkese dikkatlice bakmak gerekiyor - size karşı olumsuz bir tavır taşıyan herkes yaşamdan dışlanmalı
 • Tersine çevrilmiş görünen Sayfa Kartı, uyarır: Her eyleminizi ve her bir işi dikkatlice düşünün. Duygulara verilen kararların tamamen öngörülemeyen sonuçları olabilir.

Bu nedenle, sabırsızlık bırakmak, daha dengeli ve sakin olmak - o zaman sorunlardan kaçınılabilir.

Tarot Değnekleri Sayfası: bir ilişkide anlam

İlişkilerin ellerinde, Sayfa kartı aşağıdaki anlamları elde eder:

 • Yakın gelecekte, öngörülemeyen ve beklenmeyen, ancak son derece etkileyici, hoş ve duygusal bir olay yaşanacaktır. Şu anda bir ilişki içinde olup olmadığınız hiç önemli değil - kişisel yaşamınız parlak renklerle ışıldayacak
 • Bekarsanız, Pentakey Sayfası (Çubukların Sayfası), ikinci yarınızla birlikte kaderinizi tanıma sözü verir. Seçim, hayalini kurduğunuz ve kimi istediğinizi "çok" ideal olacak
 • Zaten bir ilişkiniz varsa, çiftinizde her şeyi daha iyi olacak şekilde değiştirecek bazı olumlu olaylar olacaktır. Sendikanız daha canlı hale gelecek, zengin olaylar, duygular, neşe ve pozitif ilişkilerle ilişkiler kurulacak
 • Bazen Sayfa kartı uzun zamandır devam eden duyguların uyandığını gösterir. İlişkiniz yeni bir tura girerek küllerden yeniden doğmuş gibi görünüyor. Rutin olacak, hayat parlak renklerle parlayacak. Kader şansını kaçırmamak önemlidir.
 • Sayfa Kartı genellikle canlı bir aşk ilişkisi vaat ediyor. Kişisel yaşam görmeye başlayacak, ancak daha önce düşünemediğiniz duyguları deneyimleyeceksiniz. Yeni ilişkiler ortaya çıkacak, ancak formları sizin için çok sıra dışı olacak - muhtemelen zorunluluk olmadan “açık ilişkiler” olacak.
 • Bazen Sayfa kartı, artık bir mesafeye göre ayrılmış olduğunuz sevilen birinden haberler alacağınızı gösterir. Bir mektup veya başka bir mesaj bekleyin.

Ters çevrilmiş durumda kart, çiftinizle olan ilişkinin sorumluluğunu kendiniz üstlenmeniz gerektiğini belirtir. Sendikanın geleceği sadece size bağlı. Bir dizi kavga ve çatışma için hazır olun - akıllıca davranmak, sizindir, karşılıklı hislerden ve ayrılmadan ödün vermeden krizden çıkmaya yardımcı olacaktır.

Değnek Sayfa: diğer Tarot ile bir kombinasyon

Tarot güvertesinin diğer kementleriyle birlikte, Çubukların Sayfası aşağıdaki değerleri elde eder:

 • Değnek Sayfası, Hermit kartı ile birlikte, yakında reddetmeniz gereken bir teklifi alacağınızı gösterir. Yap, sana ne kadar cazip gelebilir. Ters çevrilmiş durumda, bu birleşim, teklifinizin gönderdiğiniz kişiyi ilgilendirmeyeceğini gösterir.
 • Adalet Kementiyle birlikte, Sayfa gelecekte sorunların beklediğini belirtir. Mahkemeye gitmeniz veya diğer yetkililere başvurmanız gerekecek. Böyle bir hizalama bir uyarı olabilir: Etkinlikler sırasında yasaları çiğnemek zorunda kalırsanız bir komplo başlatmamalısınız
 • Sayfa, Güneş'in bir haritasına düştüğünde, tahminler çok uygundur. Bu kombinasyon yeni bir şeyin doğuşunu vaat ediyor: bir proje, fikirler, fırsatların ortaya çıkması. Ayrıca çoğu zaman kombinasyon, uzun zamandır beklenen bir çocuğun doğumunu ön plana çıkarır.
 • İmparator, Kraliçe veya Değneklerin Dörtü ile birlikte, Sayfa, hiçbir şey tarafından gölgede bırakılmayan mutlu ve uyumlu aile ilişkileri vaat ediyor.

Kartın Değeri ile ilgili videoyu izleyin.

Elinde kart değeri

İş ilişkileri ve kariyer kartı düzenlerinde şu yorumu yapmalısınız:

 • Yakın gelecekte, ilginizi çekecek bir teklif bekleyin. Kariyer ve finansal büyüme için yeni beklentiler açmadan önce. Bu fırsattan yararlanmak için mümkün olan her şeyi yapmak önemlidir ve tembel olmamak önemlidir.
 • Sayfa genellikle, yönetimin size sahip olduğunuz tüm yaratıcılığı göstermek zorunda kalacağınız bir görev sunacağını gösterir. Standart olmayan bir yaklaşım gereklidir - orijinal bir çözüm bulmalısınız. Bunu yapabilirseniz, patronlarınızdan, hızlı kariyer gelişiminizden ve finansal gelişmelerden onay alacaksınız.
 • Eğer iş arayışı içindeyseniz ve sürekli görüşmeye gidiyorsanız, gelecekteki işverenin çağrısını bekleyin. Sonunda aramalar başarılı oldu - karlı ve son derece çekici bir teklif alın. İş sadece eğlenceli olmakla kalmayacak, aynı zamanda iyi bir şekilde ödenecek.
 • Çalışma düzenindeki Sayfa kartı ters bir konuma düşerse, bu kararsızlığın ve kehanetin inisiyatifinin bulunmadığını gösterir. Hayatı daha iyi hale getirmek için yeterli enerjiniz yok.
 • Şimdi bu enerjinin yenilenme kaynaklarını aramalı ve gücün yenilenmesini engelleyen her şeyden kurtulmalıyız. Büyük olasılıkla, yaratıcı etkinliklere yardımcı olacaksınız

Özetliyoruz: Sayfa kartı çoğunlukla uygun ellere düşüyor. Perspektifler, kararlar, fikirler, izlenimler: yeni bir şeyin ortaya çıkmasını veya görünümünü sembolize eder. Bu sayfa, şu anki yaşamınızda durdurulan şeyleri hareket ettirecek ve sorunların çözülmesine yardımcı olacak bir tür baskı olacağına söz veriyor.

Çeşitli düzenlerde kart değeri

✚ Hizalama "Bir kart"

Değnek sayfa
Toplam değer
İnsan enerjiyle boğulacak. Sadece olumlu düşünceler onu ziyaret edecek ve bu da hayatını daha iyi bir şekilde değiştirmeye yardımcı olacaktır.
ilişkiler
İlişki sevenler yeni bir seviyeye ulaşabilir. Ortakların birbirleri için duyguları vardır, ancak samimi alanda sorunlar ortaya çıkacaktır.
sağlık
Sağlık problemleri olmayacak. Ancak, gemilerde sorun olabilir.
işler
Kart, eğitim veya katılım kurslarının başladığını haber veriyor.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Gelecek için

Değnek sayfa
Yakında başınıza gelecek olan emin sürprizlere hazır olun. Siz kaderiniz bir yolculuğa ya da aziz rüyanın yeni bir performansına hazırlanıyor. Belki çok saygılı ve çocukça saf olacak olan sevginizle tanışacaksınız. Zor bir soruyu uzun süre çözmeye çalışıyorsanız, doğru karar beklenmedik şekilde sizin için gelecektir. Sonunda bağımsız bir çözümü olmayan, çıkmaza neden olan bir sorunun nasıl çözüleceğini nihayet anlamaktan memnun olacaksınız.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Relationship İlişki hakkında

Değnek sayfa
Servet anlatırken, bu ilişkilerde olumlu değişiklikler öngörülürse değnekler sayfası düşer. Eğer aile veya ortak yaşam bir teste çok fazla yaklaştıysa ve rutin en başa kadar yutulmuşsa, işte değişimin geldiği uzun zamandır beklenen işareti. Çiftiniz bu birliğe olan tutumu değiştirebilecek ve daha başarılı hale getirebilecek. Bir kişi yalnızca kendi kaderini arayışındaysa, Değnek Sayfası, maceralara benzer, unutulmaz ilişkiler kurmanın çok basit ve keyifli olacağı birini bulma sözü verir. Her durumda, ilişkideki katılımcılar, şimdiki olanlar, hatta gelecektekiler bile kendilerini yeni taraftan görecekler ve değişiklikler onları hayal kırıklığına uğratmayacak.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Bugün

Değnek sayfa
Dürtüsellik ve narsisizm, büyük bir geleceğin başlangıcı. İş konusunda heveslisin, yeni bir kariyere başlamaya hazırsın; finansal başarı hala seni bekliyor. Siz sadece ruhunuzla değil aynı zamanda vücudunuzla da gençsiniz: hayat veren kuvveti sizde. İlişkiler tutku ve kirlilik dolu, cinsel çekicilik. Bazı bakımlardan deneyimsizsin, ama düşüncelerin iyi bir yapıya sahip. Eğer bir fırsatınız varsa - şansı kullanın ve kaçırmayın!
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ yarın

Değnek sayfa
Genç ateşli kuvvetleri, karar vermedeki dürtüsüzlüğü ve ortak eylem çağrısını sembolize eder. Değneklerin Sayfası sonsuz, gençsiz bir gençliktir.
Yarın sorgulayıcı gençleşmiş ve coşku dolu hissedeceksiniz. İşler artık korkmayacak, ancak canlı bir ilgiye neden olacak.
Mesleki alanda yeni bir pozisyon önerebilir veya başka bir kuruluşla ilgilenebilirsiniz.
Aşka, Sayfa sevgi, insana adanmışlık ve içten ilgi ile kişileştirilir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Me Benim hakkımda ne düşünüyor?

Değnek sayfa
Bu Tarot kartı, sık sık ciddi ilişkilerini kurmaya başlayan genç deneyimsiz insanların düzeninde yayınlanmaktadır. Bu konuda deneyimli değilsiniz, ancak yalnızca hassasiyete ve tutkuya dayanan samimi sevgi inşa etmenize yardımcı olur. Belki de yakın zamanda ilk yakın temasınız olur. Eğer uzun süre ilişki içindeyseniz, eşiniz çocukların naifliği üzerine yapılan bir sürprizle şaşıracaktır. Erken gençliğe böyle geçici bir dönüşün tadını çıkarmaya çalışın.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Dilek

Değnek sayfa
Doğru yoldasın. Planın sonucu, örneğin ötesine geçme arzusu gibi yeni hisler verebilir. Ancak, rekabet hissedilir, birileri sizin yolunuza engel koyabilir. Ama çok fazla enerji ve coşkun var, böylece en zor aktivite bile omuzda olacak. Sadece arzuyu düşündüyseniz, şimdi onu hayata geçirme zamanı. Ama acele etmeyin. Eylem planı ve kesinlikle yerine getirilmesi arzusu hakkında dikkatlice düşünün.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Durumda

Değnek sayfa
Geçmişte risk alabilseydiniz, şimdi planladığınız yerdesiniz. Canlı duygular ve aktif olma riskleri alma gereksinimi duyuyorsunuz. Ve aslında, yeni fırsatlar açılıyor ve karlı teklifler, şartların başarılı kombinasyonları var.
Olumsuz tarafta, risk korkusu ve beklenmedik yaşam olayları not edilebilir. Ancak sonuç, davaların başarılı bir şekilde tamamlanmasını, planların uygulanmasını ve ek ödüllerin alınmasını bekliyor. İşaretleri takip et - Evren senin için hayatını değiştirmek için beklenmedik bir şans hazırlıyor. Risk almaktan korkmayın!
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Bet Nişanlının üstünde

Değnek sayfa
Çubukların Sayfası, ikinci yarıya karşı samimi ve sıcak bir hissi sembolize eder. İlişkinizde, duyguların, tutkunun ve sevginin birbirine karıştığı ve bir his oluşturduğu bir tür bahar başlar. İnsanları çılgınca eylemlere iten şey. Sizin durumunuzda, ebeveynlerle tanışmak veya bir evlilik teklifi olsun, ilişkide yeni bir seviyeye geçiş beklemeliyiz. Endişelenme, her şey senin elinde!
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Angel Koruyucu Melek Kurulu

Değnek sayfa
Harita yansıma gerektiren önemli haberleri sembolize ediyor; en beklenmedik kaynaktan ipucu alma fırsatı.
İhtiyacınız olan bilgileri günlük konuşmalardan rastgele kopyalar şeklinde alabilirsiniz. Etrafta olan her şeye dikkat edin. Büyük bir kariyer atılımı yapmak için bir şansınız olabilir.
Tahmin haritası uygundur - istediğinizi ve daha fazlasını elde edersiniz.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Kralın

Değnek sayfa
Yeni bir toplantı için hazır olun. Zaten ikinci bir yarıya sahipseniz, yeni bir tutku ve romantizm turuna başlamanız oldukça muhtemeldir. Sevinç, dürtüsellik ve sadakat döneminin başarılı bir şekilde başlaması günlük kaygılardan kaynaklanmaktadır. Olası tatil ve tatil romantizm senden daha genç bir adamla. Ancak, şimdi başlayacağınız ilişkilerin büyük olasılıkla ciddi ve uzun vadeli ilişkilere dönüşmeyeceğini unutmayın. Rahatlamaya, dinlenmeye ve hayatın tadını çıkarmaya çalışın.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Trea ihanet için

Değnek sayfa
Sayfa çizilmiş bir kart tarafında romantik bir ilişki olduğunu gösterir. Bu tür ilişkiler yoğun duygular, neşe ve eğlence safhasındadır. Rutin, hafiflik ve duyguların şiddeti gibi ortaklar ile yüklenmiyorlar.
Böyle bir durumda, yayılmanın yapıldığı ortak kaderinde karar verebilir. Ücretsiz bir ilişki için bir teklif olması mümkündür.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Hizalama "Üç kart"

Değnek sayfa
Asaların sayfası, genç bir erkeğin hayatındaki görünüşünü gösterir ve bu hem genç hem de kız olabilir. Büyük olasılıkla, bu kişi riskin bir kısmıyla ilişkili olarak sizi karlı ve son derece çekici bir teklif haline getirecektir. Ancak, bildiğiniz gibi, risk asil bir nedendir. Buna ek olarak, kader sizi tercih eder, bu yüzden teklifi kabul etmekten çekinmeyin.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Aşk Üçgeni

Değnek sayfa
Kart, yeni bir ilişkinin başlangıcını veya yeni bir seviyeye geçişi müjdeliyor. Ortaklar uzun zamandır birbirleriyle birlikte olsalar bile, bu gelişmeyi engellemeyecektir. Hiçbir dış bağlantı arkan habercisi değil.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

F Kader hakkında

Değnek sayfa
Sizleri pek çok hoş şey bekliyor: sevdiklerinizden gelen haberler, romantik tarihler, sıra dışı teklifler. Reddetme! Tüm bu kaza yolları sizi yeni fırsatlara götürecektir. Yeteneklerinden şüphe etme ve güvenini kaybetme.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Work Çalışmak

Değnek sayfa
Arkan iyi olaylara önayak olur. Bir değişiklik olacaksa, sadece daha iyisi için. Gerekirse yeni bir iş bulabilirsin. Takım sıcak ve dostane ilişkiler kurar. Kart fazla çekmemeyi önerir. Bu, sağlık dahil, sorunların önlenmesine yardımcı olacaktır.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Pregnancy Hamilelik ve çocuklar için

Değnek sayfa
Erken aşamada hemen gebe kalmak veya önceden gebe kalmış gebelik. Değnek sayfası, çocuğun erkek olacağını gösterir. Doğum zamanında başlayacak, ancak hamileliğin son haftalarında uzun süreli fiziksel ve ahlaki stresten kaçınmak daha iyidir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Back Bana geri dönecek mi?

Değnek sayfa
Belki de ortağınızdan çok talepkar oldunuz. Onu yüksek sesle suçlamıyorsun, davranışlarınla ​​ahlaki ve psikolojik üstünlük gösteriyorsun. Bir erkek sürekli üzerindeki baskısını hissediyor, bu yüzden terk etti.Ama yine de ilişkiyi geri getirebilirsin, çünkü erkeğin seninle daha fazla iletişim kurmak ve daha uzun boylu olmak istiyor. Hepsi sana bağlı.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Videoyu izle: Yetişkinlerin Tepkisi: Cevaplar Kitabı (Temmuz 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send