Rüya yorumu

Değneklerin Şövalyesi (Staves Knight, Rider) - Tarot elinde

Pin
Send
Share
Send
Send


Harita Rod Şövalyeleri dinamikleri, hızlı hareketi, hızlı değişiklikleri sembolize ediyor. Ancak, bu kartın anlamını düzenlerde doğru olarak yorumlayabilmek için paylaşacağımız bazı nüansları bilmeye değer.

Bu arada! Sitemizde varTarot kartlarında çevrimiçi kehanet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Tarot Değneklerinin Şövalyesinin değeri dik konumda

Çubukların Şövalyesi veya Çıtaların Şövalyesi, düz veya baş aşağı bir konumda görünebilir. İlk durumda, haritanın değeri ikinci sırada en uygunudur, ikincisi negatif bir renk kazanır.

Dik konumda, Asaların Süvari'sinin aşağıdaki anlamları vardır:

 1. Haritaya göre gösteriyor - hareket zamanı. Tek bir yerde kaldınız, kendinizi karıştırmanız ve pasif durumdan çıkmak için değişmeniz gerekiyor.
 2. Elinizi kullanıyorsanız, bir seyahate çıkıp çıkmayacağınızı bulmaya çalıştınız, cevap kartı: "Evet!". Ancak yolculuk, iyi niyetlerle veya rahatlama, eğlenme, iyi vakit geçirme arzusuyla yapılırsa. Birine zarar vermek istemiyorsanız, tatil son derece keyifli olacak.
 3. Değnek Şövalyesi (Kılıç Şövalyesi) - olayların parlak dinamiklerini kişileştirme. Bu, canlı ve amaçseverlik, iddialılık ve istediklerini alma isteğidir. Ancak başarının büyük gayretinden dolayı, çok itici ve kısıtlanmamışsanız ahşabı kırabilirsiniz. Kendini kontrol etmeye çalış
 4. Şövalye her şeyi bir kerede isteyen bir adamı sembolize ediyor. Kafasında bir sürü fikir ve plan var, o enerjiyle dolu, meraklı ve aktivist. Bir yandan, bu tür bir gayret çok iyidir, çünkü bir kişi hedefi görür ve ona gider. Ancak olumsuz bir nokta var - eğer bir şey plana göre gitmezse, kişi aşırı derecede sinirlenir ve başlamış olanı bırakabilir.
 5. Horse Rider kartı, uzun süredir sürüklenen bir durumda yeni bir şey görüneceğini de gösterebilir. Eski problemi yeni fikir ve fırsatların yardımıyla çözecek. Etkinlikler inanılmaz hızla gelişecek
 6. Bazen Rods Knight Tarot, hayattaki çarpıcı ve çok küresel değişimleri ön plana çıkarır. Harita, bir aşamadan diğerine geçişi, dünya görüşünün değişmesini, yeni deneyimlerin kazanılmasını sembolize ediyor. Değişikliklerin tam olarak ne olacağını anlamak için Şövalye etrafındaki haritaların anlamlarına bakmanız gerekir.
 7. Kurmay Şövalyesi sıklıkla kaderin yakında kendini kanıtlama şansını vereceğini gösteriyor. Çok önemli bir iş veya görev ile size emanet edilecektir. Büyük olasılıkla iş ile ilişkili olacak. Her şeyi% 100 vermeye çalışın - çabalar fark edilmeyecek, ödüllendirileceksiniz
 8. Bazen Rider seyahat etmeniz gerektiğini gösterir. Ancak bu geleneksel hoş bir tatil değil, görmek istemediğiniz bir kişiden kaçma çabasıdır.

Ardından, haritanın değerini ters bir konumda düşünün.

Tarot Kadrosu Şövalyesi: Baş aşağı pozisyonun anlamı

Ters çevrilmiş durumda, harita aşağıdaki değerleri alır:

 1. Risk alacaksın, ama yapmamak daha iyi. Çok fazla tehlikede olacak. Risk kendini haklı çıkarmaz ve sizin için çok değerli ve anlamlı bir şey kaybedebilirsiniz. İstenilen hedefe ulaşılamayacak.
 2. Kontrolünüz dışındaki nedenlerden dolayı seyahat etmek veya ani ikamet değişikliği yapmak zorundasınız. Olan her şey çok fazla olumsuz duyguya neden olacak, ciddi stres yaşayacaksınız. Sabırlı olun - bu olayların geçmesi gerekiyor ve beyaz çubuk geri dönecek
 3. Tersine çevrilmiş bir Rider, sizin için anlamlı olan bazı işlemlerin aniden kesileceğini gösterebilir. Örneğin, büyük bir proje işte başarısız olacak ve ciddi kayıplara maruz kalacaksınız.
 4. Şövalye kartı ters çevrilmiş bir konumda, dedikodulardan ve kıskançlıktan kaçınmanız gerektiğini belirtir - ününüzü mahvedebilir, birçok yanlış söylentiyi ve dedikoduyu reddedebilirler

Çevreye daha yakından bak, sana yakın olan insanlara güvenebilir misin? Dikkatli ve temkinli olun, birisi size karşı dürüst değil ve arkanızda kötü bir oyun oynuyor.

Tarot Değneklerinin Binicisi: ilişkideki anlam

Şövalye kartı, bir ilişkide bir ilişkide göründüğünde, aşağıdaki anlamlara gelir:

 • Anlamsız bir ilişki başlatacaksın. Siz ve eşiniz birlikte iyi vakit geçireceksiniz - bu durumda herhangi bir zorunluluk hakkında konuşmanıza gerek yok. Böyle bir birliğin ciddi bir şeye akması muhtemel değildir.
 • Bir ilişkideki Değnek Şövalyesi, parlak ve dinamik duyguları sembolize eder. Bu bir tutku, fırtınalı bir gösteri, kimin ve kimin arasında sürekli bir çatışma. Kart, ortakların birbirlerine inanılmaz şekilde çekildiği hasta bir ilişkiyi gösterebilir, ancak şiddetli skandallar olmadan bir gün yaşayamazlar.
 • Ancak bazen haritanın değeri uygundur - Şövalye, ortağın sizin için güçlü bir ilham kaynağı olduğunu gösterir. Geliştirdiğiniz ve elde ettiğiniz başarılar için sürekli çaba sarfettiğiniz çok fazla enerji verir.
 • Kalkık konumda, Rider kartı kıskançlığı gösterir. Paradoks, ama senin seçtiğin, sana olan ilgisizliğine rağmen, kıskanç. Manevi bir bakış açısından, aramızda hiçbir bağlantı yoktur - sadece fiziksel çekim ile birleşirsiniz. Bir cinsiyette fazla uzaklaşmayacaksınız, bu nedenle ilişkinizin uzun sürmesi pek mümkün değil.

Ters bir şövalye yalnız bir kadına düşerse, kart talihsiz ve son derece mutsuz bir evlilik vaat ediyor.

Değnek Şövalyesi: Diğer Tarot ile bir arada

Herhangi bir kartın değerinin, senaryoda diğer Tarotların göründüğü ortama bağlı olarak değişebileceği bilinmektedir.

Şövalye kartının diğer desteler ile en yaygın kombinasyonları:

 • Kılıç Sayfa ile. Tahmin edilemeyen olumsuz sonuçlara yol açacak ilişkilerin fırtınalı ve çok aceleci bir açıklaması var. Yakın gelecekte bir kavga başlatmamaya çalışın. Bir şikayette bulunmadan önce sakinleşin ve hoşnutsuzluğunuzu seçilen kişiye uyuşmazlıkla nasıl ileteceğinizi düşünün.
 • Kılıç Kralı ile. Senin üzerinde gücü olan biriyle ciddi bir çatışma yaşayacaksın. Bir çeşit rekabet olacak. Anlaşmazlığın sonucu kimin otoritesinin en önemli olduğu ile ilgili olacaktır.
 • Dört kılıçla. Mirasçı olacaksın, ama mirasla birlikte çok fazla sorun yaşayacaksın. Mülkü, hak talebinde bulunan diğer kişilerle paylaşmak zorunda kalacağız. Dava ve uzun tartışmalar sizi bekliyor
 • On Pentacles ile. Uzun bir aradan sonra, sonunda eve döneceksin. Vatana bir yolculuk ani ve plansız olacak, ama yine de çok neşeli olacak
 • Chariot kartıyla birlikte, Süvari çok sayıda olumlu duygu alacağınız büyüleyici bir yolculuğa önderlik ediyor. Bu hem planlı bir tatil hem de ani bir yolculuk olabilir.

Knight of Wands kartının anlamı hakkındaki videoyu izleyin:

İş senaryosundaki değer

Para ve kariyer açısından, Knight kartının şu anlamları vardır:

 • Çok sabırsızsınız ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için doğru anı nasıl sakin bir şekilde bekleyeceğinizi bilmiyorsunuz. Bir kariyere müdahalede bulunur - genellikle duygularda spontane bir şekilde huzursuz davranır
 • Acil çıkış gerektiren enerjiyle dolusunuz. İçinde birikmiş olan her şeyi serbest bırakmak için bir çok şeyi tekrarlamak istiyorum. Ancak acele etmeyin ve hızlı kararlar almayın - sonuçlar ciddi ve geri döndürülemez olabilir.
 • İşten enerjiye geçmek, spor yapmak, hobi ya da hobi bulmak - kariyer sorununu önlemek için işten dikkatin odağını diğer enerji yoğun şeylere kaydırmak
 • Bazen Şövalyeler Değnek iş yerinde sorumlu bir görev alacağınızı gösterir. Tüm orijinalliği göstermek, standart dışı bir çözüm bulmak zorunda kalacağız. Ancak işi mükemmel yaparsanız sağlam bir ikramiye veya kariyer gelişimi bekliyorsunuzdur.
 • Nadir durumlarda, kart bir takımdaki ilişkilerle ilgili sorunları gösterir. Bir dizi çatışma ve yanlış anlama geliyor. Böyle bir tahmin, kart baş aşağı yuvarlandığında doğrudur.

Özetliyoruz: çoğu durumda, Knight of wand pozitif değerler verir. Ancak genellikle bir kişiyi, sonradan pişman olabileceği döküntü eylemlerine karşı uyarır. Kart, duyguların etkisi altında değil, zihinle alınacak kararları çağırıyor.

Çeşitli düzenlerde kart değeri

✚ Hizalama "Bir kart"

Değnek Şövalyesi
Toplam değer
Bu kart, falcının uygulanması gereken bir liderin yapımına sahip olduğunu gösterir.
ilişkiler
İlişkiler ciddi olmayacak. Kısa vadeli coşku bekliyor, ilişki.
sağlık
Genel olarak, sağlık sorunları ortaya çıkmalıdır. Ancak, yaralanmalar meydana gelebilir. Zayıf nokta kalp.
işler
Kart iş değişikliği, meslek değişikliği anlamına geliyor. Arkan ayrıca yeni bir ofise taşınmaktan da bahsedebilir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Gelecek için

Değnek Şövalyesi
Harita, insanlar arasındaki ilişkiler için özellikle önemlidir. Tarot kartı daha kötüsü için bir değişiklik anlamına gelebilir. Örneğin, en sevilen kişiyle ayrılmak, uzun süre iyi ilişkileri olan güçlü arkadaşlar arasındaki ilişkiyi koparmak. Belki de ayrılık, uzun mesafelerdeki bir yolculukla ilişkili olacaktır. Bazen aşk, mesafe testine dayanamaz. Mesafe, güç ilişkilerini test edebilir ve insanların birbirleri için ne kadar önemli olduğunu anlamanıza yardımcı olabilir. Sağlığa etkisi yoktur.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Relationship İlişki hakkında

Değnek Şövalyesi
Kişinin bir ilişki içinde olup olmadığı veya sadece onu aradığına bakılmaksızın, bu kartla süre ve tutarlılık hakkında konuşmaya gerek yoktur. Büyük olasılıkla, ilişkinin temeli - tutku, heyecan, cinsel istek Pertnerov, ama birlikte zaman geçirmek arzusu değil. Parlak bir parıltı haline gelebilecek, ancak hızlı bir şekilde dışarı çıkacak birisiyle tanışmanız mümkündür, çünkü ilişkiler yalnızca fiziksel yakınlık üzerine kurulur, bu da bağlanma ve bağlılık anlamına gelmez. Eğer ilişki zaten mevcutsa, o zaman çok güçlü değillerdir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Bugün

Değnek Şövalyesi
Girişim ve coşku. Çalışma açısından birçok fikriniz var, işleri değiştirmek mümkün; yeni finansal beklentiler. Vücudunuz güçlü, bu nedenle herhangi bir ağır yüke dayanabilir. Güçlü baskınızla, cinsel ilişkilerinizi taahhüt altına girmeden bekliyorsunuz, yeni tanıdıklarınız mümkün. Sen yaratıcı, sert ve riskli bir insansın, istediğini elde etmek için aktif olmaya heveslisin. Hareket zamanı!
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ yarın

Değnek Şövalyesi
Çubukların Şövalyesi, duyguların aklın üstüne egemen olduğu durumları kişileştirir. Coşku ve sabırsızlık, coşku ve öne doğru hareket etme isteği bazen makul olanın ötesine geçiyor.
Yarın, sorgulayıcı günü "sinirlerde" bekliyor, genel yaşam durumu kontrolden çıkmış gibi görünüyor. Bir şey çok hızlı gelişmeye başlayacak, durumu anlamak için yeterli zaman olmayabilir.
Kart aynı zamanda genç bir adamın meraklısı, iddialı ve etkileyici olduğu anlamına da gelebilir.
Profesyonel alanda, kart hızlı bir şekilde karar alma gereği ve kıskançlığın salgını hakkında aşık olduğunu söylüyor.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Me Benim hakkımda ne düşünüyor?

Değnek Şövalyesi
Kendine güven ve tutkulu gözlerle kararlılığıyla seni fetheden bir adamla tanıştın. Uzun süre "biber" ile doldurulacak parlak duygularla banyo yapacaksınız. Kendinizi kolay hissedeceksiniz ve ikinci yarı hakkında sürekli düşüneceksiniz. Onu havaya yakın bir yerde bulmaya ihtiyacınız olduğunu hissedeceksiniz. Ağır bir yük olacak, çünkü herhangi bir ilişkide bir insan kendini özgür ve sakin hissetmeli. İlişkinin tüm yönlerinde uyum sağlanmalıdır.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ dilek

Değnek Şövalyesi
Arzunuzun gerçekleşmesinin sonucu, sürecin kendisinden çok daha büyük sonuç getirecektir. Yeni niteliklerin kendi içinde farkındalığı, şu ana kadar dikkat çekmemiş bir şeydir. Şimdi rahatsız eden tek şey, hoş olmayan bir insan. Çok daha önemli sonuçlar elde etmek için onunla temasların kesilmesi gerekecek. Eğer sadece arzunun gerçekleşmesini düşünüyorsanız, o zaman şimdi bir eylem planı oluşturmaya başlamak ve yürütülmesi için hazırlık yapmak en iyisidir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Durumda

Değnek Şövalyesi
Siz iddialı ve aktifsiniz. Kendini kontrol edememek, eylemlerin kontrolünün olmaması durumu ağırlaştırabilir. Aşırı iddialılık ve inkontinans, yakacak odun kırılma olasılığını arttırmaktadır.
Hızlı değişimler ve değişimler, vakaların hızlı çözülmesi, başarılı girişimler, üretken faaliyetler için bekliyorsunuz. Hareket zamanı geldi. Kader kendini kanıtlamak için bir şans sağlar. Pasif bir değişim beklemeyin - kendinizi karıştırın ve ileri doğru hareket edin!
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Bet Nişanlının üstünde

Değnek Şövalyesi
Değnek Şövalyesi, küresel değişim vaat ediyor. Çoğu zaman, kendilerini bir ortak değişiminde veya gerçek yarıya yönelik duyguları güçlendirmede gösterirler. Sadece ne seçeceğinize bağlı, ancak kader hala doğru yönde gönderecek. Değişikliklerden korkmayın, çünkü onlar yalnızca olumlu duygular ve mutluluk getireceklerdir. Önünde beyaz atlı bir prens olduğunun farkındasın, o zaman düğün seni bekletmez.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Angel Koruyucu Melek Kurulu

Değnek Şövalyesi
Destek olacak güçlü bir ortak, zorluklarla yalnız kalmayacak; kariyerde kardinal değişiklikler mümkündür.
Yardıma ihtiyacın var, yakında gelecek. Endişe ve korku için bir sebep yoktur. Belki işinizde patronun görünümü. Eski problem çözülecek, çünkü yeni fırsatlar olacak.
Aynı anda her şeyi almaya çalışmayın. Kısıtlama göster ve kontrolünü kaybetme.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Kralın

Değnek Şövalyesi
Belki sıkıcı bir romanın tamamlanması ve özgürlüğün başlangıcı. Aynı zamanda, evden uzakta yeni bir toplantı yaşama şansı var. Bir hareket planladıysanız, hızlı bir şekilde geçecek ve fark edilmeyecek. Hafiflik, eşinizle olan ilişkinizin sloganıdır. İlişkide bazı yabancılaşma olması olasıdır. Sevdiğinizin anlayışla yalnız kalma arzusunu alın, belki de bir şeyi yeniden düşünmesi gerekir. Ortak seyahat ve planlama için zaman yok. Biraz bekle
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Trea ihanet için

Değnek Şövalyesi
Onaylanmış aldatma ve ihanet. Ancak taraftaki bu tür ilişkiler ciddi değildir. Aşıklar tıpkı canlı duyguları deneyimlemeyi sever. Muhtemelen, bu bağlantı, sadece her iki tarafını da ateşleyen kıskançlık ilişkilerinin ve kıskançlık sahnelerinin fırtınalı açıklamalarıyla doludur ve reddedemezler.
Ayrıca, Değnek Şövalyesi kartı, ihanetin, ilerlemek ve daha yüksek hedeflere ulaşmak istediği için orkestra için bir ilham kaynağı olduğunu gösterebilir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Hizalama "Üç kart"

Değnek Şövalyesi
Harita, çevrenizde çok fazla karışıklık olduğunu ve kendinizin neden olduğunu gösteriyor. Bir kerede aktif olarak birkaç dava ele geçirdin. Çok işlevsellik şüphesiz iyidir, ancak gereken her şeyi tamamlamak için yeterli enerjiniz olmayabilir. Ek olarak, olayların aşırı dinamiği nedeniyle, önemli bir şeyin görüşünü kaybedebilirsiniz.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Aşk Üçgeni

Değnek Şövalyesi
Kart, şiddetli Meksika tutkusunu ön plana çıkarıyor. Arkan tartışmalar, tartışmalar, çatışmalar vaat ediyor. Bir değnek şövalyesinin bir diğer anlamı, partner hedefine ulaşır ulaşmaz biten, belirsiz bir ilişkidir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

F Kader hakkında

Değnek Şövalyesi
Çok uzun süre bir yerde kalacaksın. Gösterimlerinizde ve yeni toplantılarınızda değişiklik yapmanız gerekiyor. Yürüme ve hatta seyahat etme, rutininizden kurtulmanıza ve daha rahat nefes almanıza yardımcı olacak bir şeydir. Geziler, yeni tanıdıklar, sıradışı manzaralar ve güzergahlar size zevk ve taze fikirler getirecektir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Work Çalışmak

Değnek Şövalyesi
Arkan, nihayetinde iyi bir kar getirecek bir iş yeri ya da mesleğin değişimini ön görüyor. Yakın gelecekte hiçbir finansal sorun yaşanmayacak. Takımda çatışmalar olacak. Başarılı olmak için Arkan, herhangi bir çalışmayı iyi niyetle ele almanızı önerir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Pregnancy Hamilelik ve çocuklar için

Değnek Şövalyesi
Baba, üretime hazır. Belki de bu arzusu onu zaman zaman ele geçirir, ancak hamile kalma hakkındaki haberi olumlu bir şekilde ele alır ve kadını ve doğmamış çocuğu için rahatlık ve rahatlık yaratmak için her şeyi yapar. İmparator ve İmparatoriçenin kartları ile birlikte hamileliğin zaten gelişmekte olduğu anlamına gelebilir. Bir sonraki Aşık kartını uzattıktan sonra, çoğul hamilelik kabul edilebilir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Back Bana geri dönecek mi?

Değnek Şövalyesi
Arkan, nihayetinde iyi bir kar getirecek bir iş yeri ya da mesleğin değişimini ön görüyor. Yakın gelecekte hiçbir finansal sorun yaşanmayacak. Takımda çatışmalar olacak. Başarılı olmak için Arkan, herhangi bir çalışmayı iyi niyetle ele almanızı önerir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Pin
Send
Share
Send
Send