Rüya yorumu

Evde bir koca cazibe nasıl

Pin
Send
Share
Send
Send


Eğer ilgisini kaybettiğinde ya da aileden ayrıldıysa kocaları nasıl etkileyebilirim? Mumlar, meşe, çayır çimenleri ve kutsal sular üzerindeki sihirli komplolar sevilenleri geri getirmeye yardımcı olacaktır. Duyguların geri dönüşü için samimi bir istek cennet tarafından duyulacak ve koca kesinlikle aileye geri dönecektir.

Kocanın sevgisi soğuksa - suya ayin

Ateşli aşk hatıraları ruhumdaki acıyla yanıt veriyor ve sonuçta kocam yeterince göremiyor ve hayran kalıyordu. Soğutulmuş duyguları nasıl geri verebilirim? Ateşli duyguları döndüren sihirli bir komplo bu konuda yardımcı olabilir - bir koca çekebilmek için. Gökyüzündeki dolunay için beklemeniz ve gece yarısından sonra bir bardak taze musluk suyu almanız gerekir. Porselen kupa kullanamazsınız, cam bardak olmalı.

Saçları çözün, kayışı çözün, halkaları ve bilezikleri çıkarın. Şimdi suda üç kez özel bir komplo okumanız gerekiyor. Nefesiniz, ses titreşimini emmesi için suyun yüzeyine temas etmelidir.

Bundan sonra yatak odasına gitmeniz ve uyuyan kocaya suyla dikkatlice püskürtmeniz gerekir. Birdenbire uyanması birkaç damla yeter. Yatak odanızı serpin - perde, halı, yatak takımı. Ayrıca, dış giyim, gömlek, çorap ve kazak gibi erkek giyim eşyalarına su serpmelisiniz. Bir şırınga içine su çekebilirsiniz - daha uygun olacaktır. Ondan sonra yatağa git. Ayin bir sonraki dolunayda tekrarlanabilir.

Kutsal su ile geçiş ayin

Soğutulmuş duyguları geri vermek için, suya başka bir ayin uygulayabilirsiniz, bu kez kilisede kutsanan kutsal Voditsa'ya ihtiyacınız olacak. Ayin geç ayın herhangi bir gününde veya akşam geç saatlerde yapılır. Camda bir bardak su ile bekleyin ve aşağıdaki kelimeleri su üzerinde üç kez okuyun:

Şimdi giydiği kocasının kıyafetlerini serpiştirmek için suya komplo kurmak. Bu dış giyim, takım elbise, gömlek ve iç çamaşırı olmalı. Ayrıca ayakkabı tabanını da serpebilirsiniz. Kalan suyu evin eşiğinin üzerine dökün. Ertesi gün, adama dikkat işareti verin, şefkatli ve tatlı olun. Hiçbir durumda kavga edemez veya onu suçlayacak bir şeyde - komplo işe yaramaz. Tören, kocanın tutumu değişinceye kadar her iki veya üç ayda bir yapılabilir.

Büyülü Aşk İksiri

Bir kocanın tutkuyla yanması ve diğer kadınlara bakmaması için, ev şartlarında pişirilebilecek bir büyücü iksiri uygulamanız gerekir. Bazı bitkilerin bir aşk büyüsü vardır ve komplo sözcükleriyle birlikte sihirli güç kazanırlar.

İksir için gerekli olacaktır:

  • kuru ardıç meyveleri - 5 adet;
  • Alıç çiçekleri - 2 tutam;
  • civanperçemi otu - 2 tutam;
  • kuru anason - 2 tutam.

Kocanı ve tepkisini sevme arzunuzun nasıl girdiğini hayal ederek otlar, çiçekler ve meyveleri seramik bir kasede karıştırın. Karışımın 10 pimini bir cam şişeye (steril bir eczane şişesi yapacaktır) koyun ve tamamını alkol veya konyakla doldurun. Şişede üç kez nefes alın ve kapağı kapatın.

Koruya veya ormana git - güçlü bir genç meşe bulmalısın. Bir meşe dalına bir şişe asın ve şöyle söyleyin:

Eve geri dönün ve üç gün sonra meşe gidin ve şişeyi çıkarın. Şimdi bu iksir, bir damla içindeki bir erkeğe bir içki içerisine eklenebilir. Ancak, sadece büyüyen bir aya iksir eklemek mümkündür, dolunaydan sonra arsa geriye dönük etki elde eder. Şişeyi saklayın ki kocası onu evde bulamaz. Her gün içmek için bir iksir ekleyin.

Çiçek aşk büyüsü

Kocasını sonuçsuz büyülemek için, çayırlara gidip çiçek ve otlar toplamanız gerekir. Tören için en iyi gün - Ivan Kupala. Ancak diğer günlerde, aşk büyüsü töreni dolunayda gerçekleştirirseniz de işe yarayacaktır.

Hangi çiçek ve otların kusması gerekir? Sadece elin kendine gerildiği olanlar. Ot topladığınızda, arsanın metnini sürekli okuyun:

Evde, bir tencerede otlar demleyin. Buhar yükseldiğinde, tahta bir kaşıkla karıştır ve kocanın eve döndüğünü hayal et. Hayal edilen resimler ne kadar parlaksa, çizim sonucu o kadar iyi olur. Kocasının dönüşünün resimlerini sunarken, parmaklarınızda ve avuç içinde hafif bir karıncalanma hissedene kadar arsa okuyun.

Isıyı kapatın ve duş alın. Vücudunuzu sabun ve suyla iyice yıkadıktan sonra banyoya su ekleyin ve süzülmüş kaynamaya dökün. Çiçek suyuna batırın ve kocasının eve döndüğü sahneleri sunmaya devam edin. Banyodan çıktığınızda, bir cam şişeye çiçek suyu koyun. Vücudu bir havluyla silmeyin, havada kurumalıdır. Bir bornoz atabilirsin, ama silemezsin. Şişeyi serin ve karanlık bir yere koyun ve kocasının geri dönmesini bekleyin. Göründüğü zaman, içkiden ona şişeden çiçek suyu ekleyin.

Mum büyüsü

Kocanı bükülmüş balmumu mumlarıyla büyüleyebilirsin. Bunu yapmak için kiliseden ince balmumu mumları almanız veya kendiniz dökmeniz gerekir. Esnek olabilmek için elde mumların ısıtılması gerekir. Sezon soğuksa pili koyabilirsiniz. Mumlar hazır olduğunda, iğneyle büyülenmiş olanın adını bir mum, ikincisinde de ismini çizmelisin. Sonra mumu kocanın etrafına sar ve de ki:

Mumlar büküldüğünde, üzerinde bir iğne ile işaretleyin - mumların kompozisyonunu 9 eşit parçaya bölmeniz gerekir. Bu, mumları arka arkaya 9 gün boyunca işarete yakmak için gereklidir. Mumlar yandığında, komployu üç kez okuyun:

Mumlar bir sonraki işarete kadar yandıktan sonra, parmaklarınızla söndürülmeleri gerekir - onları üflemeyin. Ertesi gün mumları yeniden yak, arsaları oku ve söndür. Yani üst üste 9 gün yapın.

Kilisede mum satın aldıysanız, törenin Tanrı'nın Annesi'nin simgesinden önce yapılması gerekir. Simgenin yanına kocasının bir fotoğrafını koyabilir ve elinizde tutup arsa okuyabilirsiniz. 9 gün boyunca töreni bitirince, mum koçanlarını kiliseye götür ve mum dikişi için özel bir kutuya koy. Basit mum mumları üzerinde bir büyü yaptıysanız, meyve ağacının altına gömün.

Önemli olan, tören sırasında ne istediğinizi açıkça temsil etmeniz gerektiğidir. Kocanızla nasıl seviştiğinizi, size nasıl sıcak davrandığını düşünün - herhangi bir şey. Ana şey, içtenlikle ve sonuçta inançla yapmaktır. Kocası gitti ise, yakında dönecek. Kocanın ilgisini kaybetmesi durumunda, yakında tutkuyla yanacak.

Seçenek numarası 2

Mumlarla daha sert, başka bir büyü yapabilirsin. İğne ile iki çentik yapmanız gereken orta büyüklükte bir kilise mumuna ihtiyacınız olacak. Fitildeki üst çentik en küçük, ikincisi daha büyüktür. Yani, ilk gün mum ikinci günden daha az yanıyor. Ve üçüncü günde, mum önceki günlerden daha uzun süre yanmalıdır.

Aileyi önünüzde bırakan kocanın fotoğrafını çekin, bir mum yakın ve üç kere aşk sözlerini okuyun:

Aşk aşk büyülerinin büyüyen bir ayda yapılması gerektiğini ve rakiplerden kelepçeler aldıklarını unutmayınız. Ayın gücü, doğru kullanıldığı takdirde, büyücülük törenlerinde yardımcı olur. Aşk büyüleri, azalan ay boyunca yapılamaz.

Videoyu izle: Yahşi Cazibe 17. Bölüm (Temmuz 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send