Rüya yorumu

Ön kapının altına kimin zarar verdiğini ve kimin giydiğini tespit etme - etkili ayinler

Pin
Send
Share
Send
Send


Hasar, genellikle gerçek niyetlerini açıklamadan gizlice gönderilir. Bir kişi, kara güçlerin kader ve sağlık üzerindeki olumsuz etkisini keşfettiğinde, siyah ayin müşterisini veya sanatçısını bilmek ister. Kimin zarar verdiğini nasıl bulabilirim? Birkaç sihirli ritüel düşünün ve gizlilik perdesini açın. Basit ritüelleri yerine getirdikten sonra, düşman kesinlikle kendisini hissettirecektir - ya gelecek, ya arayacak, ya da bir rüyada rüya görecek.

İğne suçunu çağır

Sıradan dikiş iğneleri, doğru kullanıldığında sihirli bir araçtır. Bir iğne yardımıyla geleceği büyüleyebilir, hasarı geri gönderebilir ve büyülü etkiye kimin sebep olduğunu bulabilirsiniz.

Çünkü törenin bu işlem için özel olarak satın alınan 7 iğneye ihtiyacı olacak. Değişiklik yapmadan iğneler satın almanız gerekir, hesaplama için para verebilirsiniz - asıl şey satıcıdan değişiklik yapmamaktır.

Eve döndüğünüzde normal bir kızartma tavasını ısıtın ve üzerine 7 iğne atın. Kızartma tavasını kulpun üzerinden ateşte tutun ve pişirme sırasında kızarmış soğanları karıştırır gibi saat yönünde dönüş hareketi yapın. Aynı zamanda:

Kalbin söylediği kadar çok şey söylemelisin. Çoğunlukla, davranış ayinleri sırasında, düşmanlar belirlenir - bir şeyi aramaya ve ilgilenmeye başlarlar, hatta tanıdık kişiliklerse gelirler.

Töreni tamamladığınızda, iğnelerden kurtulmanız gerekir. Bunları sokak çöp tenekesine atabilir (ev kovasında değil) veya toprağa gömerebilirsiniz. Evde kullanmak iğneler kesinlikle yasaktır!

Bir töreni yapmak ne zaman daha iyidir? En iyi zaman, kimsenin sizi rahatsız etmeyeceği veya rahatsız edemediği zamandır. Uygulayıcılar töreni 12 geceden 3 geceye kadar geçirmelerini tavsiye ediyorlar.

Tuşları ile ayin

Bu tören sadece cuma günbatımında yapılır. Yedi farklı kilitten 7 eski anahtar bulmanız ve bunları kaynar suya atmanız gerekir. Anahtarlar size ait olmalıdır - evden, arabadan, posta kutusundan alın. Anahtarlar pişirildiğinde, aşağıdaki kelimelerin 7 kezini söyleyin:

Bundan sonra, yangını kapatın ve suyu soğumaya bırakın. Boşalt, anahtarları al. Eve konabilirler, tehlikeli değiller. Evinize en yakın olan pahalı kavşaklarda su dökün.

Bir süre sonra, hasarın organizatörü hissedilir. Bu bir telefon görüşmesi veya başka bir şekilde kendiniz hakkında bir hatırlatma olabilir. Bu kişinin senin talihsizliğinden suçlu olduğunu anlayacaksın.

Porchelnik kapının altına girip evi sormaya başlayabilir. Özellikle evden bir şey verilmesine izin verilemez. Bir skandala başlarsa, çatışmalara girmeyin - sadece sessiz olun. Böyle davranıyor, çünkü kendini kötü hissediyor ve nahoş hislerden kurtulmak istiyor.

Önemli bir nokta! Törenden hemen sonra sihirli bir savunma gerçekleştirin. Ayinleri bilmiyorsanız, sadece her gün 90 numaralı mezmurları okuyun.

Böylece suçlu özür diledi

Bu ayin porchelnik üzerinde çok fazla etki eder, özür dilemeye zorlar. Bu mazeretler, mutlaka olumsuz sonuç vermeyecek herhangi bir konuyla ilgili olabilir. Bir kişi söylemek için bir neden bulur - affet beni. Önemli bir durum: özür dilemeden sonraki ilk üç gün içinde olacak. Takip eden günler önemli değil.

Ayin geceleri gerçekleştirilir. Dairenin etrafında dolaşmanız ve sağ elinizle her köşeye ve her kapıya dokunmanız gerekir. Sol elinde yanan bir mum tutun ve sağ elinizle köşelere ve kapılara dokunun. Törenden sonra mum sönmezse, sonuna kadar yanmasına izin verin. Arsa metni:

Porchelnikov arasında en iyi arkadaşlar veya arkadaşlar olabilir. Kişi aniden sosyal ağdaki kişisel bir mesajda arar veya özür dilemeye başlar. Daha kötüsü, eve girerse ve bir şey ödünç almayı istemeye başlarsa, veya ondan bir şey almayı teklif eder - onu alma ve geri verme.

Rüyada porchelnik görmek için

Kim uykuyla zarar verdiğini nasıl bulur? Bu tören, kilisenin on iki büyük bayramından birinin altında yapılmalıdır. Yatmaya, aşağıdaki kelimeleri söyle:

Arsa duyurulduktan sonra hemen yatmanız gerekir. Kimseyle konuşamazsınız, mutfağa su içmek için gidemezsiniz. Geceleri, kötü niyetli bir imgenin geleceği kehanetli bir vizyon görürsünüz.

Geçiş töreni

Hasar tanımak ve kimin getirdiğini bulmak nasıl? Tuzlu bir ayin, bir kişi üzerinde olumsuz olup olmadığının belirlenmesine ve ayrıca düşmanın tanınmasına yardımcı olacaktır. Yıldızlar gökyüzünde belirene kadar bekleyin ve tavayı masanın üzerine yerleştirin. Isındığında, üç avuç normal tuz atınız.

Tencerede bulunan tuzu en az 20 dakika kalsine etmelisiniz. Tuzu bir tahta sopa veya tahta kaşıkla karıştırın ve kelimeleri okuyun:

Tuz kararır ve çatlamaya başlarsa, negatif var demektir. Bu durumda, dışarı çıkıp sağınızdaki 21 yıldızı saymanız ve şöyle demelisiniz:

Eve dönün, tencereden gelen tuzu bir torbaya dökün ve kavşaklara dağıtın. Kavşağı sessizlik içinde bırakmalısınız, arkanı dönüp bir kelime söylememelisiniz. Üç gün boyunca porchelnik hissedilecek.

Balmumu ile geçiş ayini

Hasarın sende olduğunu biliyorsun - kimin zarar verdiğini nereden biliyorsun? Bu balmumu üzerinde döküm yardımcı olabilir. Aşağıdaki maddeleri hazırlayın:

  • yaylı (veya çözülmüş) suyla bir kase;
  • su banyosu için tencere;
  • 100-150 gram balmumu.

Kaynak suyu neden gerekli? Çünkü içinde kirlilik yok. Kaynak suyu bağımsız olarak hazırlanabilir. Bir paket veya şişe su içinde dondurun, bulanık bir çökeltiyi dökün - buzu oda sıcaklığında eritin. Bu su arıtılmış olarak kabul edilir.

Şimdi döküm için bir balmumu hazırlamak gerekir. Sıvı hale gelmek için bir su banyosunda eritin. Balmumu dikkatlice su kabına dökün ve şöyle söyleyin:

Balmumu suda sertleştiğinde, dökümü çıkarın ve dikkatlice inceleyin. Bir ay, ay veya çiçekler görürseniz - hasar bir kadın tarafından yapılmıştır. Bir ayı, kurt veya herhangi bir erkek hayvan belirirse, adam hasarı verdi. Bir erkeğe dökümde geometrik figürler de anlatılacak. Bazen cilada özel işaretli porchelnik'in yüzünü görebilirsiniz.

Kapıya kim çöp takıyor?

Genellikle kapının altındaki astardan kaynaklanan hasar. Ancak, gençler zararlarından dolayı çöp olabilirler. Tanıma zarar nasıl? Bir kavak çubuğu getirin ve şunu söyleyerek eşiğe yakın yerleştirin:

Üç gün içinde herhangi bir komşu sağlık durumunun kötü olmasından şikayet ederse, astar giydiği anlamına gelir.

Kendinizi komşuların büyücülüğünden korumak ve kurcalama arzusunu caydırmak için aşağıdakileri yapın. Üç yeni iğneyi ucuyla eşiğin içine yapıştırın ve arsayı okuyun:

İğneler, eşik ile kapı pervazı arasındaki yarıklara sıkışabilir. Onlar görünmez olmalı ve iğnelerin amacı, savunma ile işini briar ile yapacaktır. Sağlığınız hakkında kesinlikle şikayette bulunacaksınız ve kapıdaki çöpler artık görünmeyecek.

Çöpler, gazete üzerindeki bir süpürgeyle süpürülmeli ve ıssız bir yerde birlikte yakılmalıdır. Çöpü süpürdüğünüzde aşağıdakileri söyleyin:

Yangın çıktığında eve git. Ateşten duman solumak için rüzgara karşı durun. Bundan sonra 9 kez “Babamız” okuyun. Evde duş al.

Pin
Send
Share
Send
Send