Rüya yorumu

Kişiye hasar ve nazar belirtisi

Pin
Send
Share
Send
Send


Bu makalede, temel hasar belirtileri ve nazar hakkında konuşacağız, kendinize nasıl güçlü bir enerji veya büyülü bir etki verildiğinin nasıl belirleneceği hakkında konuşacağız.

Hayatımızda çeşitli olayların gerçekleştiği kimsenin sırrı değildir: neşeli ve kederli, eğlenceli ve kederli. Beyaz çizgi siyahla değiştirilir ve zamanla siyah beyaz olur. Ve her şey yoluna girecek, ama bazen bir tür kötü kaya bir kişiyi takip ediyor gibi görünüyor. Talihsizlikler ve başarısızlıklar ona tek tek döküldü ve arkadaşlar tüm hastalıkların sebebinin zarar olduğunu söylüyor. Bu gibi durumlarda, kişi bunun doğru olup olmadığını bulmaya çalışıyor.

Hasarın indüklenip getirilmediğini, nazar veya diğer bazı enerji etkilerini belirlemeye yardımcı olacak yollar ve ritüeller vardır.

Önce nazar veya hasarın ne olduğunu, nasıl yaratıldığını ve nasıl çalıştığını anlayalım.

Yolsuzluk ve nazar: bu nedir

Yolsuzluk, kişiye, çeşitli büyülü tekniklerin yardımıyla kasıtlı olarak uygulanan negatif bir enerji ya da büyülü etkidir. Törenlerinde bir kişinin kişisel eşyalarını, fotoğraflarını, saçını, kanını vb. Kullanabilen özel olarak eğitilmiş bir sihirbaz tarafından teşvik edilir.

Astral düzlemde negatif enerjilerden hasar meydana gelir ve insana çeşitli ayinler yoluyla bulaşır. Hasar oluşumları için büyüler kullanılır, örneğin dini, farklı ustaların gücü. Bundan sonra, enerji pıhtısı, olumsuz bir etkiye sahip olmak istedikleri kişinin çakrasına düşüyor.

Ama bir nüans var. Hasar, sevebilecek saf ve parlak bir havası olan bir kişiye verilirse, ona zarar vermez. Negatif enerji yaratıcısına geri dönecektir. Kişinin yıkıcı öfke ve saldırganlık duyguları hakim ise, ona zarar verilecek ve büyük bir tatsızlığa yol açacaktır.

Enerji grevinin yapıldığı çakraya ait bedenlerde sorunlar ortaya çıkıyor. Eğer kalp çakrasıysa, kalp, kan damarları veya basınçla ilgili sorunlar başlayacaktır. Etkisi ilk çakra üzerinde ise - potens, kısırlık ile ilgili sorunlar olacaktır.

Bazı büyücüler aynı anda birkaç çakraya hasar verebilir - bu ölüme zarar verir. Böyle bir ritüel yapmak, tüm neslin böyle bir hareket için birden fazla nesiller için ödeme yapacağını hatırlamalıdır.

Hasarın, üzerinde çalıştığı bir kişinin yaşamını belirlemediği söylenmelidir. Sadece kişinin kaderini yok etmeye başladığında etkileyebilir. Genellikle kendilerine yakın enkarnasyonlarda benzer yapan kişilerde hasar verilir. Bu bir çeşit hesaplaşma.

Şımarık bir kişi için, “siyah” talihsizlik ve talihsizlik grubu başlar. Anlatılamaz gizemli hastalıklardan hastalanır. Doktorlar doğru tanı koyamaz. Yanlış muamele ve kimyasalların kullanılmasıyla insan kötüleşir. Yakın insanlar onu terk eder, arkadaşlar ihanet eder, kariyer düşer. Ciddi finansal problemler var. İntihar etme arzusu var.

Görünüş değişiklikleri: Bir güzellikten bir kız çekici ve neşeli bir insandan yoksun, çekici olmayan bir şeye dönüşebilir. Daha fazla hasar kronik hale gelir. İnsan düşer ve toplumun dışındadır. Bu durumdan çıkmak çok zor.

Nazar nedir ve nasıl tanımlanır?

Nazar, bir kişinin enerji alanının, ikincisinin güç sistemi üzerindeki olumsuz etkisidir. Bu bilinçsiz bir etki veya hedeflenmiş bir negatif enerji yükü olabilir.

Bu şu şekilde açıklanabilir: kötü niyetli avukatınız size karşı olumsuz düşünceler edinir. Sonra kendi gözleriyle, bu enerjiyi gözlerinize veya hemen ince bir enerji zarfı içine yönlendirir.

Fakat aynı zamanda bir kimsenin kötülük istememesi de olur. Dahası, kendisi “gözetleme” olduğu düşüncesinden yaşıyor, ancak böyle bir yetenekle hiçbir şey yapamıyor. Ve bazen bir insan bile kendini sindirebilir, sağlığı ve kaderi üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir. Bu, çevresini düşüncesinin gücüyle etkileyebileceği, ancak kontrol edemediği anlamına gelir.

Ana hasar belirtileri

 1. Bir kişi sürekli sinirlenir, her şey onunla yanlış gider.
 2. Tüm teşebbüsler yenilgiyle sona erer.
 3. Fiziksel olarak sağlıklı olmasına rağmen kişi kronik yorgunluk, hayati enerji eksikliği hisseder.
 4. Genellikle bir kişinin hıçkırık veya esneme vardır.
 5. Bir kişi kayıtsız kalır, depresyondadır.
 6. Bir insanın şüpheleri vardır, kendisini sindirebilecek birileri olduğunu hisseder veya bilir.
 7. Kişi panik korkusu ile musallat olur, yemek yemeyi reddeder.
 8. Bazı bilinmeyen sebeplerden dolayı, açıklanamayan bir özlemle tüketilir, acı çeker.
 9. Çeşitli zihinsel bozukluklar, mani ve fobiler başlar. Bazı bölgelerde olası fiziksel ağrı. Aniden ciddi bir hastalık ortaya çıkabilir.
 10. Sevilen birinin nefreti veya reddedilmesi aniden ortaya çıkabilir. Bu, birisinin sizi ayırması gerektiğini gösteriyor.
 11. Bir kişinin güçlü bir saldırganlığı, öfke patlaması vardır. Genellikle intihar etmeye çalışır.
 12. Bir insan hızlı bir şekilde kilo vermeye veya tersine kilo almaya başlar.
 13. Başka sesler duyduğuna dair bir his var, bölünmüş bir kişilik.

Bir kişiye zarar olup olmadığının belirlenmesine yardımcı olacak bir ayin

Size zarar geldiğinden şüpheleniyorsanız, bu ayin size yardımcı olacaktır. Bir kase soğuk su ve doğal balmumu alın. Eritin ve bir kişinin başında birkaç dakika geçirin. Şimdi bal mumu yavaşça bir su kabına dökmeniz ve bal mumu sertleşmesini beklemeniz gerekir. Şimdi hangi şekle girdiğimizi görüyoruz.

Düzgün kenarları, düzgün, dalgalı olması durumunda size zarar vermez. Ancak, kalıplanmış şekil çok fazla büyümeye, yırtık kenarlara, köşelere sahipse, bu, hasarın ve hatta genel bir lanetin varlığına işaret eder.

Ayin yapıldıktan sonra, balmumu kağıda sarın ve ıssız bir yere gömün. Hasar varlığının doğrulanması durumunda, onu gidermeye yardımcı olacak uzmanlarla iletişim kurun. Zamanında yapılan bir ritüel, olumsuz sihirli etkiyi etkisiz hale getirecek ve sizden ve sevdiklerinizden beladan uzak durmanıza yardımcı olacaktır.

Eğer aniden sağlık problemleriniz varsa, ciddi bir kayıtsızlık ve depresyon yaşarsanız, yaşama arzusu kaybolur ve kayıtsızlık durumundan çıkmak imkansızdır, düşünün ...

Olumsuz bir büyülü etkinin kurbanı olabilirsiniz. Ama kendimizi asıl kötü niyetli olduğumuzu unutma. Sonuçta, olumsuz duygularımız, başkalarına karşı saldırganlık ve kirli düşüncelerimizle, çeşitli yıkıcı programların güç şebekesine girmek için bir fırsat yaratırız. Ve etrafımızdaki dünyayla ne kadar sevgi ve uyum içinde olursak o kadar büyülü güçlerin eylemine karşı savunmasız kalırız.

İnternetten çekilmiş ilginç bir video izleyin.

Videoyu izle: El bileği ağrısı nedeni ile kapalı ameliyat ettiğimiz hastanın ameliyat sonrası takip görüşleri (Ocak 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send