Rüya yorumu

Sinirlendiğinde, olumsuz etkiden nasıl kurtulurum?

Pin
Send
Share
Send
Send


Uğraşırlarsa ne yapmalılar - elbette, sihir ve dünya dışı güçlere inanan en az bir kişi bu soruya sorulmuştu. Nazar gözünün yaşam üzerinde çok olumsuz bir etkiye sahip olduğu ve büyük ölçüde zarar verebileceği gerçeği, pek çoğunu biliyor. Ama nazardan kurtulmak için nasıl hareket edeceğinizin yanı sıra, kendinizi incinmemek için - bu makaleyi okuyarak bunu öğreneceksiniz.

Nazar, insan vücudu ve kaderi üzerinde çok olumsuz bir etki. Kendinizi başkalarının yıkıcı enerjisine karşı güvence altına almak yeterince zordur ve sizi hem bilinçli hem de bilinçsiz bir şekilde, kötü niyetli bir niyet olmadan jinx edebilirler. Olumsuz programın çalışmaya başlaması için, "nazar" denilen bir şeyin olması - yani, güçlü bir enerjiye sahip olmak ve onu pozitif bir yöne yönlendirmemek yeterlidir.

Bir kişinin kendisi üzerinde bir göz koyması olabilir. Genellikle bu, başkaları hakkında bilerek övünürken, onlar üzerindeki üstünlüğünüzü göstermeye çalıştığınızda olur. Ancak, masum bir şekilde söylenen iyi haberlerin bile anlatıcı için kötü sonuçlara dönüştüğü görülür.

Çocuklar ve enerji alanları zayıf olan insanlar özellikle nazardan etkilenir. Hemen hemen tüm dış etkilere izin veriyorlar ve kendilerini dışardan gelen olumsuzluklara kolayca borç veriyorlar.

Kişinin nazar sahibi olduğu gerçeği, yani belirli semptomların varlığı ile belirlenebilir:

  • İşyerinde ve tüm çabalarda global kötü şans şeridi başlar. Küçük sıkıntılar bile büyük sıkıntılar haline gelir.
  • Bir kişi sürekli yorgunluk yaşar ve aynı zamanda artan kaygıdan muzdariptir.
  • Sevdiklerinizle kötüye ilişkiler.

Olumsuz etkinin başka karakteristik belirtileri vardır, ancak asıl olan işinizde önemli bir bozulmadır.

Nazardan kurtulmak için kanıtlanmış sihir ritüellerinden yardım istemenizi tavsiye ederiz.

Nazar Yıkama

Çok güçlü bir olumsuz etkiyi ortadan kaldırmak için uygundur. Bu yöntem "yıkama" olarak bilinir. Bununla beraber, enerji alanınızı çeşitli negatif programlardan kolayca kurtarabilirsiniz. Ağır vakalarda bu ritüele birkaç kez başvurmanız önerilir.

Nazardan bir yıkama nasıl geçirilir?

  1. Banyoya ılık su dökün, üzerine birkaç damla lavanta yağı ekleyin (en sevdiğiniz yağlardan herhangi biri ile değiştirebilirsiniz). İsterseniz, kutsal su ekleyin.
  2. Banyo yapmadan önce, yüzünü su yüzeyine doğru bükün ve altıgenleri okuyun:

"Su, su, kız kardeşim - sen bana hizmet et, bana yardım et. Nazar, uykusuzluk, urechitsa ve diğer kötü izleri benimle yıka. Benimle."

Sihirli metin 9 defa telaffuz edilir. Sonra kendinizi suya daldırın ve mümkün olduğunca rahatlayarak içine koyun. Asıl nokta - şimdi sadece iyiliği düşünün, bedeninizi ve ruhunuzu gevşetin.

Tamamen rahatladığınızda, şunu söyleyin:

“Suya batıyorum, reenkarne oldum, uzaylı her şeyi yıkadım, atılgan - yolları açıyorum! Verily”

Toplamda, en az üç kere dalmanız, aynı değeri okumak zorundasınız.

Bu teknik sayesinde, herhangi bir olumsuz enerjiden, nazardan kurtulacak ve enerjinin vücutta dolaşımını artıracaksınız. Kendinizi ev içi negatif birikiminden korumak için bu prosedürü önleme amacıyla kullanabilirsiniz.

Dikkat! Çoğu zaman, bu ritüelden sonra, kişi içten temizlenmiş hisseder, uykusu normalleşir, ruh hali artar - bunların hepsi olumsuzlukları ortadan kaldırmanın işaretleridir. Ancak, tam tersine, güçlü bir zayıflık hissedeceksiniz, ağlamak isteyeceksiniz, kafanızda çeşitli şüpheler ortaya çıkacak - bu, güçlü bir nazarınızın olduğunu ve arınma prosedürünü birkaç kez yapmak zorunda kalacağınız olabilir.

Çocuk ne yapmalı jinxed?

Çocuklar özellikle etkilenir. Çocuğun konsantrasyonu azalır, okul çocukları okulda kötüleşir.

Ne yazık ki, birçok anne-baba, vagonlara ve bebeklerinin makul olmayan ağlamalarına dikkat etmez. Tembelliğin belirtilen tüm işaretlerini yazmaları daha kolaydır, ancak gerçekte, çocuğunuzun olumsuz bir etkisi vardır. Benzer bir durumda ne yapmalı?

Çocuğunuzu nazar ve diğer negatif enerjilere karşı koruyucu bir muska yapmak güzel olurdu. Her zaman yanında taşıyabilir ve geceleri yatağına muska koyabilir. Ancak, her şeyden önce, bebeği nazardan temizlemeye yardımcı olacak özel bir ayin yapmak gerekir. Bu, akşam banyolarının sözde ayinidir.

Tutmak için bebek banyosuna su dökün veya sadece bebeğinizi yıkayın, asıl şey çocuğun kafasının üstüne su dökeceğiniz bir kepçe kullanmaktır. Bebeğinize banyo yapın, suyla yıkayın ve ardından kafasına su dökmeye başlayın (birkaç alanda):

Oku arsa 3, 7 veya 9 kez olmalıdır.

Mükemmel teknik, iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Törenden sonra uyku normale döndü, bebek sakinleşti, saldırganlıktan kurtuldu. Ebeveynler ayrıca ritüelin olumlu etkilerini de hissediyorlar.

Önemli bir nokta - bu yönteme yalnızca günlük değil, gerektiğinde başvurun.

Yeni doğanlar için nazar arsa

Doğum kliniğinden taburcu edildiğinde, kırmızı renkli bir ip, iplik ya da kurdele alın ve bebeğinizin sol koluna asın; bu onu herhangi bir olumsuz etkiden koruyacaktır.

Bebeğiniz genellikle bilinmeyen nedenlerden dolayı hastalanırsa, bir jeton alınır (bir kuruş), üzerinde bir delik açılır, bir iplik geçirilir ve bebeğin boynuna asılır. Çocuk kendiliğinden ortaya çıkana kadar ev yapımı bir madalyon giymelidir - tüm patolojiler onunla birlikte kaybolur.

Siz ve bebeğiniz hastaneye götürülürseniz, güneş geri döndüğünde evinize dönün - bu hastalığın geri dönmesine izin vermez.

Bebek sinirliyse, üç kelimeyi cümle kurarken bir şişe suyla üç kez yıkayın:

Üç kere oku.

Ayin, kendin için nazardan kurtul

Şehrin gürültüsünden uzakta, sessiz ve tenha bir yer bulun. Küçük bir şişe suyu önceden stoklayın, temiz olması, ancak karbonatlandırılmaması önemlidir. Suyun üzerinde, dokuz kez "Babamız" duasını ve ardından arsayı oku:

Arsa, 5 kez okunur; çizilen suyu her yıkadığınızda, başın üstünü ve ayrıca ellerinizi dirseğe nemlendirin. Eylem gelmekte uzun sürmedi.

Ayrıca, nazardan kurtulmak için bilişsel bir video izlemenizi öneririz.

Marissa

Videoyu izle: Öfke ve Kırgınlık Hislerini Bırakma Meditasyonu (Mayıs Ayı 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send