Rüya yorumu

Hasar nedir ve kendini nasıl gösterir - 9 işaret

Pin
Send
Share
Send
Send


Bu makalede, zararın ne olduğunu ve kendini nasıl gösterdiğini öğreneceksiniz. Yaşamınızın büyülü müdahalenin etkisi altında olduğuna dair şüpheleriniz olup olmadığını bilmek gerekir. Ondan kurtulabilmeniz için size hasar belirtisi olup olmadığını belirleyebileceksiniz.

Bozulma nedir?

Hasar, bir insanın hayatına son derece olumsuz olan çok ciddi bir sihir müdahalesidir. Kural olarak, hayatınıza ciddi şekilde zarar vermek ve mahvetmek isteyen düşmanınıza veya düşmanınıza zarar verir.

Hasarın yönlendirilmesi için özel büyülü törenler ve arsalar kullanılır. Genellikle fotoğraf, mum, su, tuz ve diğer ritüel özellikleri kullanır.

Hedefe zarar vermenin çok yolu var. Ancak çoğu durumda kaygılanacak bir neden yoktur - yalnızca güçlü enerjili veya deneyimli bir ezoterik olan bu şekilde ciddi şekilde zarar verebilir.

Sıradan bir kişi size zarar vermeye çalıştıysa, semptomları kolayca kendiniz kaldırabilirsiniz, çünkü onun enerjisi hayatınızı ve sağlığınızı ciddi şekilde mahvetmek için yeterli değildir.

Bozulma belirtileri

Peki, bir insanın yaşamında hasar kendini nasıl gösterir? Ana özellikleri ve kısa açıklamalarını listeleriz.

Duygusal devlet

Şımarık bir insanda, karakteri ve ruh hali değişir ve çok belirgindir. Bu gibi tezahürlerin ortaya çıkması olasıdır:

  1. Belirgin bir nedenden ötürü tahriş. Eğer yakın insanlar tarafından aniden kızdıysanız, önemsememe konusunda sinirlenirsiniz ve bu duyguları kontrol edemezsiniz - hasar hakkında konuşabilirsiniz.
  2. Ruh hali sallanır. Böylece küçük kaygılarınız için sevinir, sonra aniden dikkatsiz bir kelime söyleyen bir adamı öldürmeye hazır hissedersiniz. Mutluluk duygusu, keskin bir hayal kırıklığı ile değiştirilir
  3. Depresyon. Belirgin bir sebep olmadan ortaya çıkar, intihar düşünceleriyle birlikte olabilir. Bazen bir insan, intihar isteyen dünya dışı sesleri duyar. Halüsinasyonlara ulaşabilir - koku, dokunsal veya işitsel
  4. Obsesif fikirler. Size veya sevdiklerinize zarar verebilecek bilinçli düşünce ve arzular her zaman aklınızda görünebilir.
  5. Boşluk hali. Bir kişi aşırı derecede kayıtsız kalır, hayati enerjisi ortadan kaybolur. Bu nedenle, eksik görüşlü ve güncel olaylara konsantre olamıyor.

Duygusal durumunuzda böyle olumsuz değişiklikler fark ettiyseniz, bu alarmı çalmanız ve gözünüzün kötü olup olmadığını düşünmenizin bir nedenidir.

Güneş ışığına karşı tutum

Bazen şımarık bir kişi güneş ışığında korku ve iğrenme korkusu yaşayabilir. Cilt aşırı derecede hassas hale gelir, yumuşak bir sıcaklıkta bile yanabilir.

önsezilerin

Her zaman gelişmiş sezgilerle ünlüyseniz, iç sesini dinlemelisiniz. Eğer şımarıksanız, bazen kötü hisleriniz olabilir, belirgin bir sebep olmadan endişe ve endişe durumuna düşersiniz.

benlik kavramı

Genelde kendini seven bir kişiyseniz, özgüveninin aniden düştüğü durumlarda dikkatli olmalısınız. Komplekslerin ani tezahürleri ve kendinden kuşku duyulması da hasar belirtileri olabilir.

Bu nedenle, kendinizden hoşlanmaya devam edip etmediğinizi veya aynanın yansımasında kusurlar olup olmadığına, en iyisini ararken bile dikkat edin.

ilişkiler

Şımarık olan bir kişi yakın ve çok yakın olmayan insanlarla ilişkilerde ciddi sorunlar yaşayabilir. Bu, aşağıdaki şekilde kendini gösterir:

  • Birdenbire, bariz bir sebep olmadan, büyük ölçüde sevilen sevilen kişiden nefret etmeye başlarsınız. Seni engelliyor ve canını sıkıyor
  • Meslektaşlarınızla ilişkiler kötüye gidiyor - daha önce hizmet dostu olan yoldaşlar önemli konularda direkleri yerleştirmeye ve kutuplara sokmaya başlıyor
  • Yakın insanlar sizden kaçınmaya başladılar, ancak yanlış bir şey yapmadınız. Arkadaşlarla yapılan toplantılar bozuldu, sevilen bir kişi ilgisini kaybetti ve veliler aramayı ve ziyaret etmeyi bıraktı
  • Aile hayatında, sonu olmayan bir dizi sürekli kavga ve çatışma başladı. Bu, hasarı evlilikler ve eşler arasındaki aşkı mahvetmek amacıyla verilmiş olduğunu gösteriyor olabilir.

Ayrıca aniden yabancılarla iletişimde güçlü bir korku yaşamaya başladıysanız, korumaya değer. Yolu bulmak için yoldan geçen kişiye kadar yürümek zordur, bir mağazada bir danışmana başvuramazsınız. Ruhun içinde herkesin size karşı son derece düşmanca olduğu hissi vardır.

Evcil hayvan davranışı

Nazik evcil hayvanınız aniden saldırganlık göstermeye başladıysa, sizinle temastan kaçınmak ve genel olarak aşırı garip davranmak, bu endişe nedenidir. Hayvanlar çok keskin bir şekilde kişinin enerji durumunu hisseder ve buna adapte olur.

Hasarın ne olduğu, nasıl çıkarılacağı ve teşhis edildiği ile ilgili bir video izleyin:

görünüm

Genelde şımarık bir kişinin ortaya çıkması ciddi değişikliklere uğrar. Önemli ölçüde kilo verebilir ya da tam tersine, normal diyetini değiştirmeden hızlıca kilo alabilir.

Görünüşle ilgili başka problemler de olabilir: saç dökülmeye başlar, akne ortaya çıkar, yüzdeki ve vücuttaki ülserler.

İç duyumlar

Sürekli bir ağırlık hissediyorsanız, sanki biri omuzlarında oturuyormuş gibi, korunmaya değer. Aynı zamanda bir insanın göğsündeki hisleri bastırarak vücudun içinde soğuk hissettiği görülür.

İlk önce, bir doktora danışmalısınız - eğer hastalığın nedeni herhangi bir hastalığın varlığında değilse, o zaman jinxed olmuş olabilirsiniz.

sağlık

Belirgin bir sebep olmadan ortaya çıkan herhangi bir sağlık problemi ayrıca bir hasar belirtisi olabilir. Çok sık, bir kişiyi verimsiz yapmak için bir ayin yapılır. Bu nedenle, kızlar adet düzensizlikleri yaşayabilir ve erkekler iktidarsızlıktan veya diğer üreme sağlığı sorunlarından acı çekmeye başlar.

Pin
Send
Share
Send
Send