Rüya yorumu

Etkili Alerji Komploları

Pin
Send
Share
Send
Send


Alerji durumunda, öncelikle, tıbbi yardım almanız ve alerjik reaksiyonun gerçek nedenlerini belirlemeniz gerekir. Doktor ciddi bir şey bulamazsa ve bazı ürünlere veya çevresel faktörlere bireysel tepki veriyorsanız, özellikle özel bir alerji grafiği okumak için yardım için sihire başvurabilirsiniz.

Alerjik reaksiyondan komplolar başarıyla yüzyıllar boyunca kullanılmaktadır. Onların yardımıyla, bu sinsi hastalığı hızla ve kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Son nokta, çocuklar için komplolar kullanıldığında özellikle önemli bir rol oynamaktadır, çünkü bebeklerin ilaç almak zor ve bunun için inanılmaz miktarda çaba harcamak zorundasınız.

Şimdi insanların kumbaralarında, ürtiker, ödem ve diğer nahoş olaylarla ilgili bir kez ve her şeyi unutacağınıza değinen çok sayıda farklı iftira var. Ancak etkinin sizi memnun etmesi için belirli kurallara uymanız gerekir:

  1. En önemli şey, gerçekleştirilen büyülü törenin gücüne içtenlikle inanmak ve bir saniye için şüphe etmemek. Büyü kelimelerinin seni patolojiden iyileştireceğine inan.

İnanç, geleneksel şifa için bile önemlidir ve sihir konusunda, ayin etkisini tetikleyen temel kol haline gelir. Bu nedenle, eğer inancınız yoksa, bile deneyemeyebilirsiniz - istediğiniz efekti elde edemezsiniz.

  1. Bir şeyleri ortadan kaldırmayı, hastalıklardan kurtulmayı (bu durumda alerjileri) hedefleyen komplolar, azalan bir ayda okunmalıdır. Şu anda, söylenen sözler ve gerçekleştirilen eylemler en belirgin güce sahip.
  2. Bellek için bir komplo kelimelerini öğrenmek önemlidir. Bu, bir kural olarak, bir sorun değildir, çünkü komplolar şiirsel biçimde yazılmıştır.
  3. Tereddüt etmeden tüm iftiraları açıkça söyleyin.
  4. Görselleştirmenizi geliştirin - büyülü törenlerde çok önemlidir. Bir hastalığın vücudunuzu nasıl terk ettiğini, tüm semptomlarının yavaş yavaş nasıl kaybolduğunu, sağlıklı olduğunuzu hayal edin. Bir çocuk için bir ayin gerçekleştiriyorsanız, iyi görselleştirmek özellikle önemlidir.

Nefret dolu alerjik reaksiyonlardan kurtulabileceğiniz etkili komplo örnekleri sunuyoruz.

Kolay alerji komplo

Onun için kırmızı, sarı ve mavi iplikler üzerinde stok yapmanız gerekecek. Üç iplik de sağ el bileği etrafına sarılır. Sol eliniz varsa sol el kullanılır. Bağladığınızda, aşağıdaki sihirli metni üç kez okuyun:

Bir hafta boyunca bandaj bileğe takılır. O zaman beyaz bir alevde toplanıp yakılması gerekir.

Bundan sonra, üç kez alerjik reaksiyondan hex okuyun:

Külleri ipliklerden suyla yıkayın (tuzlu suya batırılmış pamuk yünü içinde toplayabilir ve sonra tuvalette yıkayabilirsiniz).

Su Alerji Komploları

Bir bardak su alın ve üç kez üzerinde sihirli sözler okuyun:

Az miktarda su dökmek önemlidir, çünkü okuduktan sonra üç yudum halinde içmeniz gerekecektir. Şeffaf cam bardak kullanmak en iyisidir ve eğer yoksa, mevcut herhangi bir seçeneği kullanın.

Eğer bir Hristiyan egrego iseniz, "Amin" kelimesini ekleyin.

Ayin 3 gün boyunca üç kez tekrarlanmalıdır. Ayın bu aşamasında önemli bir rol oynamayacaktır. Bu tören basit, kolay uygulanabilirlik ve iyi sonuçtur.

Ancak sihirde, yaşamın diğer alanlarında olduğu gibi, bireysel hoşgörüsüzlük gibi bir şey var, bu yüzden kendinize daha etkili bir alerji grafiği tanımanızı öneriyoruz.

Tırnak alerji arsa

Bu, bir çivinin kullanılmasını içeren Hristiyan komplosunun çok popüler bir versiyonudur. Aşağıdaki sihirli kelimeleri söylerken bir çekiçle ve çiviyle stok yapmanız, evinizin eşiğine çivi çakmanız gerekir:

Hristiyan geleneğine ait değilseniz, bu hex'in değiştirilmiş bir versiyonunu kullanın:

Bir eşiğe çakılan çivinin tuhaf bir mühür olduğuna dikkat edin. Hiçbir koşulda oradan ulaşılamaz. Ayrıca, hiç kimsenin bu eşik üzerinde başka çiviler çakmasına izin vermeyin.

Kronik Allerji Komploları

Bu ayin, alerjinin kronik evreye girme vakti gelmesi durumunda başvurulur.

Bunu gerçekleştirmek için orta boy bir kovaya ihtiyacınız olacaktır. Kapağın da kepçeye tutturulması gerekir.

Ay inen aşamadayken, tam olarak öğlen vaktinde kovaya oturun ve aşağıdaki sihirli metni hatıra olarak söyleyin:

Grafiği yedi kez tekrarlamanız gerekecek. Daha sonra kovaya tükürün ve önceden pişirilmiş bir kapakla hemen kapatın.

Gece düştüğünde kova toprağa gömülmelidir. Ancak bu çok dikkatli yapılmalıdır - böylece tek bir kum tanesi içerde olmaz.

Kural olarak, bu komploun olumlu hareketi sadece birkaç gün sonra ortaya çıkacaktır.

Saygılarımızla, Yüksek Kuvvetlerden yardım istemek ve probleminizle ilgili yardım istemek, kesinlikle bir cevap alacak ve alerjilerinizden en kısa sürede ve kendiniz için olumsuz bir sonuç çıkarmadan kurtulabileceksiniz.

Alerjilerden kurtulmak için başka bir komplo içeren aşağıdaki videoyu izlemenizi de öneririz.

Marissa

Videoyu izle: Polen Alerjisi İçin Çok Çok Etkili Kür!!! (Haziran 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send