Rüya yorumu

Bir şeyler satmak için bir arsa nasıl okunur

Pin
Send
Share
Send
Send


Her insan bazı şeyleri satma ihtiyacı ile karşı karşıya kalabilir. Tüm satıcılar bunu olabildiğince çabuk yapmaya çalışır ve beklenen faydaları çabucak elde ederler. Eşya satmak için arsa okumaya başlarsanız, bu işlemi hızlandırabilirsiniz. Makalede daha fazla verdiğimiz bir şeyin gerçekleştirilmesi için etkili ayin örnekleri.

Hoşunuza gidecek olan komploun istenen sonucunu elde etmek istiyorsanız, davranışının tüm şartlarını sıkı bir şekilde yerine getirmelisiniz.

  1. Örneğin, en önemli nokta - ayin gururlu yalnızlıkta tutulmalı. Gerçekleştirdiğiniz büyülü eylemler hakkında birisiyle paylaşmak yasaktır.
  2. Şeylerin başarılı bir şekilde satılmasından sonra bile törenden bahsetmek kabul edilemez. Bu öğeyi ihmal ederseniz - rahatsız edici sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.
  3. Sihri ciddiye almanız gerekir, aksi takdirde acı çekebilirsiniz. Ritüelin, büyülü güçlere içtenlikle inanan, arzuya odaklanabilen ve enerjisini ayin içine koyabilecek kişiler tarafından gerçekleştirilmesi önemlidir.
  4. Ayın evresini de göz önünde bulundurmalısınız - ideal olarak büyüme evresindeyken.
  5. Ayineden üç gün önce, alkollü içeceklerin kullanımından vazgeçmek gerekir (birçok sihirbaz da et yemeği yemeyi de bırakır).

Artık ayinleri okumanın kurallarını bildiğinize göre, en etkili seçeneklerin detaylı bir incelemesine gidebilirsiniz.

görselleştirmeler

Birçok insan görselleştirmeyi anlamsızca alır, bir tür eğlence olarak görür, ama boşuna. Beynimiz gerçek imgeleri hayal gücümüzün meyvelerinden ayırt edemez, bu yüzden görselleştirmeye başladığımızda, resmi otomatik olarak gerçek olarak algılar ve zamanla gerçekten canlanır (genellikle ne istediğinizi ayrıntılı olarak görselleştirdiğinizi ve gösterdiğinizi varsayarsak).

Görselleştirme aynı zamanda herhangi bir ürünün satışını da hızlandıracaktır, ancak yalnızca bir kopya halinde sunuluyorsa.

Satmak istediğiniz ürünü iki elinizle almanız gerekir (eğer büyüklüğü nedeniyle bu mümkün değilse, o zaman iki elinizle ona dokunun). Bu konuya bakın, her açıdan bakın, tüm detayları dikkatlice inceleyin. Aynı zamanda, çok sayıda insanın dikkatini nasıl çekdiğini, alıcıların nasıl ilgilendiğini, bir satın alma yapmak istediklerini hayal edin.

İstenirse, iddia edilen müşterileri ile olan diyalogu bile hayal edebilirsiniz. Satmayı kabul ettiğiniz şeyin spesifik değerini belirlediğinizden emin olun.

Önemli olan nokta, hiç kimse sizi tören sırasında rahatsız etmeyecek ve olumlu bir ruh hali içinde olacaksınız.

Oluşturmayı tamamladığınızda, konuyu üç kez geçip şunu söylemeniz gerekir:

“Neyin peşindeyim, anlıyorum! Amin!”

Ayın bitiminde

Azalan aya komplo gerçekleştiriliyor. Aşağıdaki metni telaffuz etmeniz gerekecek:

Lütfen hızlı satış için olan bu ayinlerin yalnızca canlı olmayan nesneler için etkili olduğunu unutmayın. Bununla beraber, bir hayvan satamazsın, bu amaçla başka bir arsa kullanmalısın.

İyi kar

Eğer bir eşya satmanız gerekiyorsa ve bunun için iyi bir gelir elde etmek istiyorsanız, bir mum mum alın, satılan eşyayı çalın ve böyle bir iftira deyin:

Hex 7 kez okunur. Sonunda mumların tamamen yanmasını beklemeniz gerekecektir. Ayinin kendisi üç gün boyunca (arka arkaya) gerçekleştirilir. Çok yakında ürününüz için bir alıcı olacak.

Mal ile basit ritüel

Belirli bir ürünü uzun süredir gerçekleştirmeye çalışıyorsanız, ancak sizin için işe yaramadıysa, ürünün yanında durmanız, gözlerinizi kapatmanız ve eşyaları satmak için aşağıdaki arsaları okumanız gerekir:

Anahtar ile ritüel

Anahtar geleneksel olarak açıklığın ve hızlı satışın sembolü olarak durur. Bu nedenle, arazi ve diğer emlak satışlarına yardımcı olan çeşitli güçlü komplolar vardır.

Bir anahtarla mülkün satışında etkili bir ritüel gerçekleştirmek için, aşağıdaki maddeleri stoklamanız gerekir:

  • Anahtar. Bu törende ana rolü oynayan kişi o. Herhangi bir boyutta ve tasarımda bir anahtar hazırlayabilirsiniz, arsanın gücünde herhangi bir değere sahip olmayacaktır.
  • Su. Ayin için normal musluk suyu almayınız. İdeal seçenek, kendini yapmak için kolay olan bir kaynak veya çözülmüş buzdan arındırılmış su olacaktır.
  • Yanmaz mutfak eşyaları.
  • Su deposu (cam veya kil).

Ayin zamanı gelen Ay'dır. Suyu kaynatın, böylece üzerinde kabarcıklar oluşacak, sonra anahtarı içine koyun. Özel bir metni dokuz kez telaffuz etmenin gerekli olduğu buhar oluşur:

Bundan sonra, suyu soğumaya bırakın, anahtarın tencerede kalmasına izin verin. Ardından, yalnızca erişebileceğiniz ve suyunu camdan veya kilden hazırlanan bir kaba boşaltın.

Alıcılar görünmeye başladığında, şeyi üzerine suyla karıştırın ve ellerinizi yıkayın. Bu eylemler, sizi tamamen tatmin eden bir maliyetle ne istediğinizi çabucak gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

Başarılı bir satıştan sonra anahtarı atmanız gerekmiyorsa, sizin tılsımınız olacak ve diğer büyülü ritüellerde kullanılabilir.

Komplo, bazı öğeleri veya mülkleri gerçekleştirme sürecini hızlandırmanıza yardımcı olacaktır. Ancak sihirleri kötüye kullanmanı önermiyoruz, sadece diğer yöntemlerin işe yaramadığı durumlarda ve buna acil bir ihtiyaç duyulduğunda bakın.

Başarılı alım satım işlemlerinin kurallarını açıklayan aşağıdaki videoya da bakın.

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send