Rüya yorumu

Nazar ve nazarya karşı güçlü bir komplo

Pin
Send
Share
Send
Send


Sihir yardımı ile bazı düşmanların sağlığınıza zarar verdiğinden şüpheleniyorsanız, nazar ve nazar karşı bir komplo faydalı olacaktır. Doğru bir şekilde gerçekleştirmeniz şartıyla bu ayin, kötü bir nazarlığı kaldırır veya Yüksek Kuvvetlerin yaşamınız üzerindeki diğer olumsuz etkilerini ortadan kaldırır.

Bir komplo ne zaman uygulanır

Hasar ve nazar boncuğunu okumadan önce, ihtiyacın olduğundan emin ol. Başlamak için, yaşamınızda olumsuz sihirli etki izleri olup olmadığını belirlemeye çalışın.

Bunu yapmanın en kolay yolu, detektörleriniz olup olmadığını hatırlamaktır. Bu açıkça erkeğinizi uzaklaştırmak isteyen bir rakip olabilir. Ya da çok katı olduğun kişilere bağlı. Ya da miras almak için sabırsızlanıyorum. Bu tür insanlardan kaynaklanan tüm olumsuzluklar hayatınız için kötüdür.

Ancak, size hasar verildiğinden emin olmak için aşağıdaki işaretlere dikkat edin:

  1. Hiç alkol için bir özlem yaşamadınız ve çok nadir alkol içtiniz ve son zamanlarda eliniz bir bardağa uzanıyor. Aynı zamanda bu arzuyu kontrol edemezsiniz - irade bastırılır ve zayıflar
  2. Bazen işitsel halüsinasyonlar vardır. Çok uzun zaman önce başka bir dünyaya giren yabancı sesleri veya ölen akrabaların çağrılarını duyuyorsunuz.
  3. Her zamanki enerjiniz bir yerde kayboldu - sürekli kendinizi yorgun hissediyorsunuz, hiçbir şey yapmak istemiyorsunuz. En sevdiğiniz hobileriniz ve eğlenceleriniz bile çekiciliğini yitirdi.
  4. Ağırlıkta keskin bir sıçrama var. Üzerine hasar verilen insanlar, ya bitkinlik halindeyken ciddi şekilde kilo kaybedebilir ya da aniden bir ton fazla kilo alabilir.
  5. Şans hayatınızdan geçti ve siyah şerit başladı. Şimdi ve sonra başınız derde girer ve komik durumların bir üyesi olursunuz. İşçilerin ve aşkın işlerinde son derece şanssız
  6. Genellikle neşeli ve olumlu bir insansanız, o zaman indüklenen hasarla aniden sürekli depresyonda hissetmeye, depresyona düşmeye, güçlü bir korku hissetmeye başlayabilirsiniz. Muhtemelen fobilerin ortaya çıkışı. Yakınlarınız da dahil olmak üzere çevrenizdeki herkese aşırı derecede sinirlenebilir ve kızabilirsiniz.
  7. Kişi sadece derin bir uyku hayal edebilir. Şimdi uykusuzluk ve kabuslar hayatınızın değişmez yoldaşlarıdır.
  8. Eğer kiliseye dua etmeye gelirseniz, fiziksel olarak hastalanırsınız, kutsal bir yerde uzun süre kalamazsınız. Derinden dindar biri için tapınağa gitmek arzusu gidebilir

Yukarıdaki işaretlerden bazılarını fark ettiyseniz, o zaman yüksek olasılıkla size zarar geldiği iddia edilebilir. Ancak bunu doğru bir şekilde doğrulamak için hasarı belirlemek için bir tören yapın.

Hasar tespit etmek için ayin

Bir bardak şeffaf bardağa ihtiyacınız olacak. Kabın içine sıradan su dökün (kutsal olan çalışmaz) ve biraz tuzlayın.

Bir mum mumu yak ve altı kibrit hazırla. “Babamız” duasını yavaş yavaş ve düzenli bir şekilde okumaya başlayın ve iki maça ateşe verin. Bu, aşağıdaki gibi yapılmalıdır: bunları bir haç oluşacak şekilde bağlayın ve bir bardak su üzerinde tutun. Ondan sonra bir mum alevi yak. Namazı tamamladıktan sonra kibritleri suya atın.

Tören üç kez tekrarlanır (altı karşılaşmanın hepsini yakana kadar).

Eğer kibritler su yüzüne çıkmışsa, size zarar vermez ve bir komplo gerekmez. Yüzerler gibi yüzeye asarlarsa ve yanmış kafa aşağıya bakıyorsa, biri sizi sırıttı demektir. Fakat eğer tamamen boğulmuşlarsa ve en alttalarsa, zarar görürsünüz.

Nazar ve zarara karşı iki komplo örneği

Hasarın sizin üzerinizde olduğuna inanıyorsanız, büyülü bir tören gerçekleştirmelisiniz, kurguyu okuyunuz ve hayatınızdaki Karanlık güçlerin yabancı müdahalesinden kurtulmalısınız.

Ardışık olarak azalan bir ayda arsa okuyun. Bu zamanda, ayın enerjisi, bir insanın hayatındaki tüm kötü ve olumsuz şeyleri almaya odaklanır. Duaları unutmayın - sabahları ve akşamları söyleyeceğiniz en basit "Babamız" bile komploların etkinliğini sürekli artıracaktır.

Kutsal metnin kesinlikle işe yarayacağına inanmak çok önemlidir. Aksi takdirde, arsa işe yaramaz olacak - bu yüzden olumlu düşüncelere odaklanarak, şüpheler bırakın.

Arsa okuduktan sonra, yolsuzluk genellikle size getiren kişiye geri döner. Bu nedenle, başkalarını gözlemleyebilirsiniz - sizi kimin kötü istediğini belirleyebileceğiniz hasar belirtilerine dayanarak.

Bir komplo, sinirli olan adam tarafından değil, yakın olanı tarafından da okunabilir.

Doğru bir şekilde zarar görmeden kurtulmak için büyülü bir ayin yapmanın videosunu izleyin:

Su üzerinde

Büyülü töreni gerçekleştirmek için suya ihtiyacınız olacak. Musluk suyu kullanmamanız tavsiye edilir. Kaynak suyu kaynağını bulmak daha iyidir. Aşırı durumlarda, maden suyu satın alın.

Berrak bir bardağa su dökün ve arsanın sözlerini söyleyin:

Bundan sonra, su içilmelidir. Zarar görmüş sevilen birinin ayinini okursanız, su içmelidir.

Dumanda

Bu yöntem, bir Rus sobalı özel bir köy evinde yaşayanlar için uygundur. Eritmek ve bacadan duman çıkmaya başlayana kadar beklemek gereklidir.

Dışarı çık ve üç kere komplo sözlerini söyle:

Konu kelimeleri açıkça ve tereddüt etmeden telaffuz etmek için önceden ezberleyin. Metni kalpten okurken dumana baktığınızdan emin olun.

Yolsuzluğun kendisini getiren kişiye geri dönmesinden sonra, kötü niyetli kişinin kötülüğü geri göndermek için tüm gücüyle çalışacağını unutmayın. Kendinizi olumsuz sihirli etkilerden korumak için muska ve koruyucu muska kullanın. İki hafta içinde dışarı çıkıp evden bir şey çıkaramazsınız, misafir alamazsınız.

Pin
Send
Share
Send
Send