Rüya yorumu

Bir çocuk ve hamile kadının korkusuna karşı bir komplo: halk büyüsü

Pin
Send
Share
Send
Send


Çocuğunuz bariz bir sebepten dolayı huzursuz davranıyorsa: iyi uyumuyor, çok ağlıyor, histerik ataklara giriyorsa, komployu korkudan okuyabilirsiniz. Bu törenin nasıl doğru şekilde yapıldığından bahsedin.

Balmumu korkusu arsa

Töreni tamamlamak için dokuz balmumu kilisesi mumunu hazırlayın. Tapınaktan kesinlikle Cuma günü alınmaları gerekiyor. Ayrıca geceleri doğal bir kaynaktan su toplamanız gerekir - buna ihtiyaç duyulacaktır. Böyle bir su elde etmek mümkün değilse, kilisede kutsanmış olanları alın.

Su metal bir kaba dökülmelidir. İdeal olarak, eğer bu kase gümüşden yapılmışsa - bu metal en pozitif enerjiye sahiptir.

Çocuğu bakışları kapıya doğru bakacak şekilde yerleştiriniz veya yerleştiriniz. Mumları yak ve balmumunu birer birer su kabına damlatmaya başla. Kapasite çocuğun başının üzerinde yer almalıdır.

Öncelikle "Babamız" duasını üç kez okumalısınız. Bundan sonra, su üzerinde okuyan ve bardağı büken bir çocuk korkusuna karşı bir komplo başlatın. Grafik metni aşağıdaki gibidir:

Ayinleri gerçekleştirmek için kullanılan su tahliye edilmelidir. Ama önce bebeğine suratını sık. Kül mumları toprağa kazmak.

Mumlarla korku komplo kurmak

Bu töreni gerçekleştirmek için üç kilise balmumu mumuna ihtiyacınız olacak. Balmumu bir emaye kabın içine eritmeleri ve boşaltmaları gerekir. Ayrı bir kapta su eritilmelidir.

Çocuğu kapıya bakacak şekilde oturtun. Başına bir kase su tutarak yavaşça erimiş mumu sıvının içine dökmeye başlayın. Komplo sözlerini cümle etmek gerekir:

Çocuğun yüzüne su serpin. Sıvı kalıntılarının gece toprağa dökülmeleri ve mum uçlarını gömmeleri gerekir.

Hamile korkusu komplo

Hamile bir kadının yaşadığı güçlü stres gelecekteki çocuğu büyük ölçüde etkileyebilir. Bebek doğduğunda, makul olmayan korkulardan acı çekecek ve sık sık hastalanacak. Bu tür sıkıntılardan kaçınmak için hamile bir kadının korkusuna karşı komployu okumalısınız.

Belli bir renge sahip bir köpek bulmak zorundayız - hayvanın gözleri altında parlak noktalar bulunmalıdır. Karmaşıkların beslenmeye ihtiyacı var, komplo sözlerini cümle:

Bu yöntem, gelecekte bebeğin sağlığı ile ilgili problemlerin önlenmesine ve intrauterin korkunun giderilmesine yardımcı olacaktır.

Halk komplosundan korku

Antik çağlardan beri, bu yöntemler, bebeklerin annelerinin yardım için başvurduğu halk şifacıları tarafından kullanılmıştır. Bu komplo yöntemlerini yalnızca bir çocukta aşağıdaki belirtileri fark ederseniz kullanın:

  1. Belirgin bir sebep olmadan düzenli ağlama. Küçük çocuklar sık ​​sık ağlarlar, ancak bebeği sakinleştiremezseniz ve tam anlamıyla histerik duruma geçerse, korku hakkında konuşabilirsiniz.
  2. Uyku sırasında sinir vinçleri. Eğer çocuk sadece bazen uykusunda seğirirse, bir şey hayal ettiğinde - bu normaldir. Ama huzursuzca yatak hakkında yuvarlandığında ve bedeni gergin bir spazmdayken - endişe duyabilir
  3. Daha büyük çocuklar depresyon, uyuşukluk, yorgunluk, oyun ve eğlenceye ilgisizlik gibi belirtilerle karşılaşabilirler. Bu tür olaylar hastalıkla ilişkili değilse ve belirgin bir sebep olmadan gözlenirse, kişi komplo grafiğini okumalıdır.

Bir işaret yazdıysanız, korkudan iyileşme amaçlı bir tören gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca, eğer bir kadın hamilelik sırasında şiddetli stres yaşarsa ya da şiddetli korku yaşadıysa, yenidoğan korkusuna karşı bir komplo okumaya değer.

Çocuk korkusundan bir komplo: ilk yol

Çocuğu odanın ortasındaki tahta tabure üzerine oturtun. Arkanıza yaslanın ve avucunuzu üzerine yerleştirin. Aşağıdaki grafiği okumaya başlayın:

Grafiği okuduktan sonra, çocuğun bir ya da iki saat uyuması iyi olur. Yavaş yavaş, davranışları normale dönecek ve korku geçecek. Ayin ilk kez işe yaramadıysa, farklı günlerde iki kez daha tekrarlanmalıdır.

İnsanların korkusundan insanların komploları: ikinci yol

Bu komplo korkunun önlenmesi için okunabilir - büyülü bir muska gibi davranır, negatif enerjinin bebeğin ruhunu etkilemesine izin vermeyecek görünmez bir koruyucu blok koyar.

Bir bebeğin hayatının ilk günlerinde böyle bir arsa okumak için gereklidir. Metin aşağıdaki gibidir:

Bir komplo grafiğini nasıl okuyacağınıza dair bir video izleyin:

İpuçları ve püf noktaları

Popüler komplolar iyidir çünkü beyaz bir sihir aracıdırlar. Bu nedenle, yanlış yönetim veya yanlış kullanımda bile, kesinlikle çocuğa veya büyülü töreni yapan kişiye kesinlikle zarar vermeyecektir.

Komploun mümkün olduğunca etkili olmasını istiyorsanız, aşağıdaki yönergeleri kullanın:

  • Komplo metninin bebeğin annesini okuması arzu edilir, çünkü ilişkileri güçlüdür. Ayrıca anne sevgisinin hızlı bir şekilde toparlanmasına katkıda bulunan çok güçlü bir şifa enerjisi vardır.
  • Komplo dualarının etkinliğini arttırmak. Çocuğun adı altında vaftiz edilen azize atıfta bulunarak sabahın erken saatlerinde okunmaları gerekir. Henüz vaftiz edilmediyse, dualar yardımcı olmaz. Anne vaftiz olmalı
  • Korkunun kurtulma töreni, Ay azalan bir fazdayken yapılmalıdır. Büyüyen bir ayda okunan komploların gücü yoktur ve çocuğu iyileştirmeye yardımcı olmaz.
  • Kelimeleri net, net ve net bir şekilde konuşun. Yanılmamak için metni önceden ezberlemek daha iyidir. Komplo - daha yüksek güçlere gönderdiğiniz bir istek. Bu nedenle, gerektiği gibi algılanması için doğru ses çıkarması gerekir.

Özellikle önemli: Halk büyüsü araçlarına başvurmadan önce, çocuğun hastalığının sağlığının nedeninin bir tür hastalıkta değil tam olarak korku içinde olduğundan emin olun.

Pin
Send
Share
Send
Send