Rüya yorumu

Tarot Dünyası - 21. Kementin Değeri

Pin
Send
Share
Send
Send


Tarot World, çoğu düzende olumlu bir değeri olan güvertedeki 21'inci kementtir. Uyum, huzur ve özgürlüğü sembolize eder. Genellikle hedeflerin gerçekleştirilmesi, amaçların doğru seçilmesi ve arzuların yerine getirilmesi anlamına gelir.

Bu arada! Sitemizde varTarot kartlarında çevrimiçi kehanet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Tarot dünyasının düz pozisyondaki anlamı

Eğer Tarot Dünyası kartı düzende doğrudan pozisyonda görünüyorsa, bu, yakın gelecekte bir kişinin istediği her şeyi alacağı anlamına gelir. Geçmişte gösterilen çabalar istenen sonucu getirecektir.

21. kementin en eski anlamı, huzur, yükümlülüklerin yükünden kurtulma, komplekslerden kurtulma ve tesislerin sınırlandırılmasıdır. Harita, gerçeğin momentinin hayata, öz-farkındalığın ve uzun zamandır beklenen aydınlanmaya geleceğini gösteriyor. Aynı zamanda daha iyi için hızlı bir değişim sembolüdür.

Bazen Dünya çok uygun bir dönemin hayata geçeceğini gösteriyor. Problemler ortadan kalkacak, sanki sihirle sağlık güçlü olacak ve düşmanlar ve düşmanlar çevrenizden kaybolacak. Yakınlarda yalnızca güvenilir olabilecek yakın insanlar olacak. İstedikleri zaman destek vermeye hazırlar.

Mevcut yaşam evresi çok önemlidir. Hedeflere ulaşmak için hangi yöne ilerlemeniz gerektiğini, insanların kendinizi çevrelemesi gerekenleri anlamanız gerektiğini gerçekten anlayabileceksiniz. Tüm kötü ve olumsuzluklar ortadan kalkacak ve sonunda rahatlayıp sadece zevk veren ve gelişmeye yardımcı olan şeyi yapabilirsiniz.

Tarot World kartının değeri, uzun zamandır beklenen başarının canlanacağını gösteriyor. Aynı zamanda, devasa çabaların yapılması gerekmeyecek - Evren sürekli gelişim ve başarı için fırsatlar sunacak. Ama zarafet döneminin sona ereceğini aklınızda bulundurun, bu yüzden Kader'in şansından yararlanmak için zamana ihtiyacınız var.

Sıklıkla, kement, ikamet yerini ve çevreyi değiştirme ihtiyacını belirtir. Bu, yeni fırsatlar elde etmek ve yaşam hedeflerinin gerçekleştirilmesine dair umutları görmek için gereklidir.

21. Kement de destenin diğer negatif kartlarının değerini pozitif olarak değiştiriyor.

Erotik düzenlerde, Dünya bir insanın sürekli olarak yeni duygular, duyumlar aradığı, cinsel özgürlük eğiliminde olduğunu ve bunun çok tehlikeli olduğunu göstermektedir. Böyle bir tutum, yasallığa ve izin verilebilirliğe yol açabilir. Kişi, ilişkinin fiziksel bileşenine çok fazla dikkat etmeye başlar, ancak ruhsal olarak gelişmez.

21 Kement Tarot: Değer ters

Kart düzeninde ters bir konumda görünüyorsa, değeri tamamen farklı bir şekilde yorumlanır. Yorumlar şöyle olabilir:

 • Bu yaşam döneminde, daha sonraki olayların sonucunun dayanacağı önemli bir karar verilmelidir. Sadece kendi deneyimlerinize güvenmeli ve başkalarının görüşlerine uymamalısınız. O zaman her şey olumlu bir şekilde bitecek ve şans her şeyde olacak.
 • Negatif anlamda harita, hayalini kurduğunuz her şeyi başaracağınızı gösterir. Fakat bu beklenen neşeyi getirmeyecek, aksine hayal kırıklığına uğramış hissedeceksiniz. Yanlış yöntemleri kullandığınızı anlayın ve sonuç, çabalamaya değer olduğu şey değil
 • Bazen Dünya haritası, hayatında çok önemli ve değerli bir şeyin kaybına uğramanın gerekli olduğunu gösterir. Bu, yaşamın hem maddi hem de manevi yönünü etkileyebilir.

Daha eski, daha eski değerler var:

 • Tarifeli yolculuk başarısız olacak. Hava sizi yarı yolda bırakacak, ulaşımla ilgili sorunların olması muhtemel. Beklenmeyen bir durum olabilir.
 • Yakın gelecekte derin bir depresyon yaşayacaksınız. Bir kişi boşluk, yorgunluk, enerji eksikliği hissedecek
 • Bir kişinin rahatlık alanından çıkmak istemediği için kendini gerçekleştirme eksikliği, devam etmek ve hedeflere ulaşmak için yeni yollar aramak yerine her şeyi olduğu gibi bırakmayı tercih ediyor

Muhtemelen, hedefin amacına giden yolun başında ciddi hatalar yapacaksınız. Sonuç olarak, istenen sonuca ulaşılamayacak ve tüm planlar tamamen başarısızlıkla sonuçlanacaktır.

Tarot'un değeri ilişkilerde barış

İlişkilerle ilgili düzenlerde, dünya haritası aşağıdaki anlamlara gelir:

 • Ortaklar birbirleri için mükemmeldir. Sevgi, güven ve karşılıklı anlayışla dolu güçlü ve uyumlu bir birlik kurma şansı var.
 • Şu anda yalnız bir insanla ilişki içinde olan Tarot'taki Barış, gelecek seçimiyle kaderli bir buluşma vaat ediyor. Kader tarafından sizin için hedef alan kişiyle tanışacaksınız. Şansınız, onunla birlikte yaşamınızın geri kalanını geçirmeniz, evlenmeniz ve çocuk sahibi olmanız.
 • Ayrıca, 21. Kement yakın bir gelecekte ilişkinin yeni bir düzeye ulaşacağını göstermektedir. Ortaklar krizin üstesinden gelmeyi başaracak, birbirlerini daha iyi anlamayı öğrenecekler. Bir dizi kavga ve çatışma sona erecek, uyum gelecek ve uzun zamandır beklenen mutluluk gelecek
 • Bir ilişki senaryosunda, Dünya Haritası, bir kadın ile bir erkek arasındaki sadece sevgi değil, aynı zamanda gerçek manevi yakınlık olduğunu gösterir. Kelimenin tam anlamıyla birbirleriyle büyüdüler, tüm avantaj ve dezavantajları ile birlikte kabul edip birlikte gelişirler. Bu, hiç kimse tarafından yok edilemeyecek bir birlik.
 • Savaş haritasıyla birlikte, uyum sevdiklerinizden daha uzun bir ayrım yapılmasını sağlar. Belki eşinizin mesleği uzun yolculuklarla ilişkili olabilir.
 • Dünya haritasının yanında olumsuz bir değere sahip oyun oynanıyorsa, bu potansiyel bir ortak için çok yüksek gereksinimleriniz olduğunu gösterir. Neredeyse kimse onlarla görüşemez, bu yüzden çıtayı düşürmeye değer
 • "Barış + İmparatoriçe" kombinasyonu, bir kişinin kolaylık evliliği istediğini söylüyor. Maddi sorunlarını ortağın pahasına çözmek istiyor.

Dünya - başka bir arcane güvertesi ile tarot birleşimi

Dünya haritasının bir özelliği de, negatif arcana'nın anlamını olumlu olarak değiştirebilmesidir. Diğer kementlerle birlikte, Dünya Haritası aşağıdaki değerleri elde eder:

 1. Jester - Sizin için çok önemli bir şey arayışı ile ilgili uzun bir yolculuk olacak.
 2. Mage - kariyer basamaklarını yükseltmek için bir şans olacak, kaçırmayın
 3. Yüksek Rahibe - tanıdık şeyleri yeni taraftan görebileceksiniz
 4. İmparatoriçe - gelişmiş finansal durum, finansal başarı
 5. İmparator - uzun bir ayrılık döneminden sonra tekrar eve gideceksin
 6. Hiyerophant - yeni bilgi ve beceriler edinme, ileri eğitim için uygun zamanları gösterir.
 7. Aşık - uzun ve ciddi bir ilişkinin başlayacağı bir adamı tanıyın
 8. Chariot - sizin için önemli bir durumda kazanmak
 9. Güç - mutlu olacağın an gelecek
 10. Keşiş - yalnızlık ve diğerlerinden tecrit
 11. Wheel of Fortune - beyaz bir şerit hayata geçecek ve Kader başarı için sürekli şans gönderecek
 12. Adalet - son derece başarılı olacağını umduğun başarılı sonuç için bir anlaşma
 13. Asılan adam - nihayet geçmişin yükünden kurtulabilir ve gereksiz her şeyden arınmış yeni bir hayata başlayabilirsiniz
 14. Ölüm - kendi fantezilerinizin fantastik dünyasında yaşıyorsunuz, bu nedenle sert gerçeklikle karşı karşıya kaldığınızda stres yaşıyorsunuz
 15. Moderasyon - bir takımda çalışmayı, diğer insanlara destek vermeyi ve yardımlarını kabul etmeyi öğrenmeniz gerekir.
 16. Şeytan - çevrenizde son derece olumsuz bir şekilde yerleştirilmiş birçok düşman ve dürtücü var
 17. Kule - kendini kontrol etmiyorsun, bu yüzden sık sık hata yapıyorsun
 18. Star - hayaller gerçek olacak, dilekler gerçek olacak, biraz beklemeniz gerekecek
 19. Ay, çözebileceğiniz sorunlar ve problemler vaat ediyor, ancak sinirleriniz bozulacak
 20. Güneş - inanılmaz bir zafer hissi yaşayacaksınız, çünkü başarıyı kendiniz başarabilirsiniz
 21. Yargı - gelişmeyi, ilerlemeyi, araştırmayı ve gerçeği bulmayı sembolize eder

Tarot Dünya haritasının anlamı hakkındaki videoyu izleyin:

Dünya Haritası en uygunlarından biridir. Neredeyse her zaman, iyi, iyi, olumlu bir şeyi sembolize eder. 21. kementin ellerde ortaya çıkması iyi şans ve başarı vaat ediyor, daha iyisi için mutlu değişiklikler. Ancak Destiny'nin sizi her zaman destekleyemeyeceğini hatırlamak önemlidir, bu nedenle zamanında gönderdiği şansı kullanmak için zamana sahip olun.

Çeşitli düzenlerde kart değeri

✚ Hizalama Evet-Hayır

Dünyanın cevabı evet.
Kart, tanınma, başarı, iyi şanslar, planların gerçekleştirilmesi, bir hedefin gerçekleştirilmesidir.
Haritanın görünümü, yaşamda parlak bir grubun başlangıcı, bir aşamanın tamamlanması, yenisinin başlangıcı, önceki kısıtlamalardan kurtulma, özgürlüğün kazanılması anlamına gelir. Harita entelektüel gelişim, maddi refah, başarılı fırsatların gerçekleştirilmesi, dünya ile uyumlu ilişkiler olduğunu gösteriyor. Seyahat etmeyi, yer değiştirmeyi, yeni insanlarla tanışmayı, ülkeleri, başkalarını tanıma ve saygı göstermeyi içerebilir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Hizalama "Bir kart"

Dünya

Toplam değer
Bu memnuniyeti başarıyla tamamlanmış davadan. Bu son tarot kartı. Kişiye tamamlanmış işi analiz etmenin ve kendinizle ve etrafınızdaki dünyayla uyum bulmanın zamanının geldiğini söyler.
ilişkiler
Böyle bir kement, bir çiftin ilişkisinde tutku olmadığını gösterir, ancak manevi yakınlığın var olduğunu gösterir. Bu güçlü bir aile oluşturmak için temel olabilir.
sağlık
Dünya iyi, iyi sağlıktan söz ediyor. Bu, yalnızca “Bir kart” hizalaması yapıldığında geçerlidir, çünkü diğer gizli kartlarla birlikte kartlar ölümcül bir sonucu ortaya koyabilir.
işler
Harita, falcının iş için uygun bir süre beklediğini gösteriyor. Kendi işinizi kurmayı uzun zaman önce planladıysanız, fikrin uygulanmasına geçebilirsiniz. Arkan ayrıca, iş deneyimi ve iş dünyasında yeni bir seviyeye erişim ile iş genişlemesini ön plana çıkarıyor. Yeni ortaklar bulmak için uygun bir süre. Ek olarak, harita ilgi alanlarının kapsamını genişletebileceğinizi gösterir. Arkan ayrıca, falcının birçok iş teklifi alacağını da söyledi. Kalbe gerekecek herhangi bir seçeneği seçebilirsiniz.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Gelecek için

Dünya
Kart keyifli etkinlikler için beklemenizi sağlar. Kişisel yaşamınızda bir eşiniz varsa, ondan hoş bir teklif alacaksınız, birbirlerinin eşliğinde eğleneceksiniz. Bir kariyerde, sadece olumlu değişim veya istikrar. Barış, bilişim teknolojisi ve sürekli stres çağında çok önemli olan zihinsel durumdaki uyumdur. Hastalığı olanlar, yakın gelecekte iyileşebilecekler. Sağlık istikrarlı bir durumla ayırt edilecek ve zihinsel durum uzun zamandır beklenen bir uyum bulacak.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Relationship İlişki hakkında

Dünya
Bir ortak arıyorsanız, o zaman Dünya haritası iyi bir işarettir. Yakında kaderli bir toplantı yapacaksın, bu kişiyle ilişkiler uzun ve uyumlu olacaklarına söz veriyor.
Kehanet sırasında gelişen ilişkiler, iyi gelişme dışında hiçbir şey tehdit etmez. Dünya haritası gelecekteki ya da mevcut ilişkilerin basit bir flört ya da kısa süreli ilişki gibi olmadığını garanti eder, aksine ilişkinin niteliği uzun ve güçlüdür.
Biri, yakınınızda veya yakın bir gelecekte, tüm hayatınızı yaşayabileceğiniz bir kişi olacağını umarken, ortakların her biri, diğerinin tüm avantajlarını takdir edebilir, bu nedenle, her ikisi de eşit adımda ilerler.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Bugün

Dünya
İyi şanslar ve zafer, uzun zamandır beklenen arzuların yerine getirilmesi. Yeni bir ortaklık aşaması, ideal bir arkadaşla buluşma, huzurlu bir aile hayatı, sevgi içinde uyum ve samimiyet sizi bekliyor. Sadece mükemmel bir sağlığınız var, sosyal ve açık bir insansınız. Önümüzde, kendi çalışmalarımızla elde ettiğimiz başarı, ancak Evrenin yardımı olmadan değil. Finans açısından: tüm parasal sorunların çözümü, olası mülk satın alımı ve iş genişlemesi.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ yarın

Dünya
Yolun bitiş noktası, hedefin mutlak başarısıdır. Uzun emeklerin meyvelerinin toplanmasıyla, sonuçlardan ve seyahat edilen yoldan memnuniyet.
Yarın, iş bitiminde veya bir tür yaşam projesinde memnuniyet getirecek. Harita belki bir yere seyahat etmek ya da belki de uluslararası ilişkiler alanında çalışarak tatil yapmak anlamına gelebilir.
Profesyonel bir kart açısından, yarın sorgulayıcının yerinde olacağını ve bundan zevk alarak kendi işini yapacağını söylüyor.
Aşık olarak, bu kart, ilişkinin ideal kişisinden, ikinci yarısından ya da eşinden tam memnuniyeti dile getiriyor.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Me Benim hakkımda ne düşünüyor?

Dünya
Çok uzun zaman önce, ilişkiniz hala çözemediğiniz bir takım problemlerin ortaya çıkmasıyla karmaşıklaştı. Bu, eşinizi sevmeye ve hissetmeye devam etmenize izin vermez. Bilgelik tezahür ettiremezsin, hayatında ortaya çıkan tartışmaya yenik gelen yumuşak bir insan ol. Sadece bilgelik, onu hak eden ilişkiyi sürdürmenize yardım edebilir, çünkü eşiniz açık yürekli sadık, sevgi dolu bir insandır. Onu dinlemeye ve her iki tarafa da çatışmaya uyacak bir karar vermeye çalışın.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ dilek

Dünya
Şimdi doğru zamanda doğru yerdesiniz. Kader, herhangi bir girişimi desteklemektedir, bu, arzuyu yerine getirme durumunun olumlu olduğu anlamına gelir. Faaliyetlere başlamak için bu tahmin işaretini göz önünde bulundurun. Potansiyeli sonuna kadar kullanmaya çalış, çünkü bu şansın kaçırılması tehlikesi var. Ancak, bu olduysa, pes etmemelisiniz. Kendi kendine analiz size yardımcı olacaktır - arzunuzu daha kesin bir şekilde ifade etmeye veya öncelik sırasına koymaya çalışın.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Durumda

Dünya
Her şey çaba göstermeden yerine oturdu. Gerçek eylemler istenen sonucu doğurdu. İyi ödüller ve tecrübe kazanma zamanı geldi. Çeşitli bakış açıları, doğru kararlar ve doğru yolun önünde. Hayattan zevk alıyorsun.
Olaylar olması gerektiği gibi kendi başlarına yapılır. Durum amaçlandığı gibi çözülecektir. Yeni ve neşeli bir şey hayata gelecektir. Hayaller gerçek oldu. Kendinize bakın ve daha fazlasına güvenin. Küçükten memnun olmayın.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Bet Nişanlının üstünde

Dünya
Dünya gerçekten canlı ve olumlu duygularla doludur. Karşılıklı saygı ve güvene dayanacaklar (veya zaten). Bu kart bir tatil romantizminin belirlenmesine uymuyor veya hiç flört etmiyor - sadece uzun ve umut verici ilişkiler gösteriyor. İkinci yarıda sizleri mutlak mutluluk bekliyorum. Evliliğin sendika kurmamasının nedeni budur, ancak memnuniyet çubuğunu maksimum değere yükseltecek yeni bir renk verir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Angel Koruyucu Melek Kurulu

Dünya
Dünyanın 4 tarafının melekleri - Barış Melekleri, Uyum, İyi, Sevgi, onları nasıl elden çıkaracaklarını bilen, layık görülen hediyeler getirdi.
Mutlak başarı elde edersin, hak ettin, acı çektin. Her ne olursa olsun, başka olaylar, ruh aydınlık ve kanatlı olduğunda, bu harika zamanı unutmanıza izin vermez.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Kralın

Dünya
Son büyük arcana haritası. Uzun bir bekleyiş için mutlu sonla sembolize eder. Muhtemel angajman, uzun zamandır beklenen bebeğin doğumu. İki sevgi dolu kalbin mutlu evliliği. Ortak mülkle ilgili bir soru varsa, büyük olasılıkla, yakında, en sonunda, ailenin başının üzerinde kendi çatısı olacaktır. Düğün için hazırlananlar zaman kaybetmemeli ve töreni hızlıca yapmalılar. Ve ilk aşamada olanlar için, birbirlerine duygular itiraf etme ve ortak bir gelecek planlama zamanı.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Trea ihanet için

Dünya
Arkan Mira, ilişkiler açısından çok müreffeh bir harita. Ortaklar sevgi dolu ve birbirlerine mahkumdur. Kimse böyle bir idil, güven ve çevrelerindeki hükümdarlığı imha edemez.
Kavgalar ve yanlış anlaşılmalar geride kalacak. Önümüzde birlikte sadece uyumlu ve mutlu bir gelecek. Böyle bir birlik cennette yapılır, uyum ve gerçek samimiyet taşır.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Hizalama "Üç kart"

Dünya
Tüm çabalarınızda iyi şanslar size eşlik edecek. İstenilen tüm hedefler gerçekleştirilir. Geçmişte yapılan tüm çabalar beklenen sonucu getirecektir. En zor ve tehlikeli durumlarda bile, başarı sizin tarafınızda olacak. Ancak, kaderin sizin için her zaman bu kadar elverişli olmayacağını unutmayın, bu yüzden onun iyiliğini ve cömertliğini kullanın.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Aşk Üçgeni

Dünya
Kart, bir kişinin vurgulanacağını söylüyor. Geri kalan her şey arka plana kaybolacak. Arkan ayrıca şefkat, merhamet, yardımseverlik anlamına gelir. Kartın bir diğer anlamı, metresi (sevgilisi), aileye dönüşünü kırmasıdır.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

F Kader hakkında

Dünya
Tüm planlarımız gerçekleşecek, tüm planlarımız gerçekleşecek, kaybedilmeden aziz hedefe geleceksiniz ve zevk ve gururla hak ettiğiniz ödülü kabul edeceksiniz. Dünya güvenli bir şekilde olaylar döngüsünü tamamlar ve sizi muzaffer bitirmeye götürür. Yorgunluk ya da şüphe yok, başarınız değer ve çabalarınız için dürüst bir ödül. Artı biraz şans.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Work Çalışmak

Dünya
Arkan, bir iş kurmak veya bir iş aramak için iyi bir dönem vaat ediyor. Üretimi genişletmek için yeni bir seviyeye gidebilirsiniz. Etki alanını genişletme fırsatı, yeni ortaklar bulmak, mesleği değiştirmek. Kart ayrıca yeni iş teklifleri habercisidir. Ufukların genişletilmesi önerilir. Seyahat etmeyi, seyahat etmeyi reddetmemelisin.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Pregnancy Hamilelik ve çocuklar için

Dünya
Dünya haritası, döngünün sonu ve yeni bir şeyin başlangıcı anlamına gelir. Hamilelik başlamaya hazırdır, ancak netleştirmek için hamileliğin ne kadar sürede ve nasıl ilerleyeceğini öğrenmek için ek kartlar çıkarılmalıdır. Hamilelik çoktan başladıysa ve soru doğumla ilgiliyse, Arkan hem anne hem de çocuk için komplikasyon olmadan kolay doğum olarak yorumlanır.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Back Bana geri dönecek mi?

Dünya
"Bir erkek ilişkiye dönecek mi?" - Evet, sadece kız alışılmadık taraftan kendini gösterebiliyorsa. İlişkinizde rutinin her taraftan geldiği dönem. Kendiliğindenliğinizle olan ilişkinizi kaydedin ve iletişimden hoş sürprizler beklemek oldukça mümkündür - eşinizin kişiliğinin daha önce görülmemiş tarafları, yeni bir ilişki düzeyi, daha önce birbirlerinin huzurunda bahsetmediğiniz ortak çıkarları bile bulabilirsiniz.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Pin
Send
Share
Send
Send