Rüya yorumu

Kırık bacağın hangi rüyaları?

Pin
Send
Share
Send
Send


Rüyalarda, bacaklar insan tarafından seçilen yolu sembolize eder. Bacaklarla ilgili tüm nesneler veya nesneler yolla veya seyahat edilen yolla ilişkilendirilir. Bu ayakkabılar, giysiler ve diğer aksesuarlar için geçerlidir. Kırık bacağın hangi rüyaları? Rüyada iki yönlü yorum var - olumlu ve olumsuz. Hayal kitaplarında bu konu nasıl değerlendirilir?

Devrilme noktası

Kırık bir uzuv hareketi önler ve bir rüyada kırılmış bir bacak hayatın yolculuğundaki zorlukları belirtir. Bu, sağlık, maddi refah veya kariyer gelişimi ile ilgili olabilir.

Hasarlı uzuv - yaşamda bir dönüm noktası sembolü. Ancak, devrilme noktası pozitif ve negatif olabilir. Rüyadaki ipucu insanın kendisi için açık olacaktır, çünkü yaşamdaki durumlar herkes için farklıdır. Bir kişi için, bir devrilme noktası zorluklardan zafer ya da rahatlama getirirken, bir başka bilinçaltı yolun yanlış yönünü gösterir.

Bilinçaltı zihin bazen bir kişiyi bir hataya işaret etmeye çalışır - uzlaşmaz davranmak, hayalperestin iyi ve iyi arkadaşlarını kaybettiği bir sonucu olarak dostluğu bozabilir. İlkelerini, başkalarıyla iyi ilişkilerin zararına karşı savunmam gerekir mi?

Kırık sitesi

Yorumun doğruluğu bacak kemiğine verilen hasarın yerine bağlı olacaktır:

  • diz eklemi;
  • ayaklar, uyluk, parmaklar;
  • sağ / sol bacak.

Diz kırığıMiller'e göre, hayalperestin korkularını yansıtıyor. Bir insanın hayatında çok önemli bir olaydan önce bir rüya olabilir - kaderî bir karar vererek ya da konuşarak. Ayrıca, bir rüya yeni bir yaşam evresinin başlangıcı hakkında uyarabilir.

Kalça yaralanması geçici bir faaliyetin durmasını öngörebilir. Bu süre zarfında, bir kişi sevdiklerinin yardımına ihtiyaç duyacaktır: hem ahlaki hem de maddi. Ayak kırığı düşük ücret veya düşük ücret öngörebilir.

İlginç bir şekilde, uykunun yorumlanmasının anlamı, hangi ayağın zarar gördüğüne bağlı olarak değişebilir. Sağ bacak yaralanması ihtiyatlı olma ve başkalarının sorumluluğunu almama konusunda uyar, aynı zamanda uyku da aynı anda tüm meseleler için sorumluluk almayı tavsiye etmez. Sol bacağın kırılması kendi sezginizi dinlemenizi önerir - doğru yolu işaret edecektir.

Kırık ayak parmakları aşağıdakileri gösterir:

  • 21. yüzyılın rüya yorumu - hayalperestin başı dertte, geçmişte yapılan bir hata nedeniyle gözyaşları;
  • Rüya yorumu İvanova, kötü bir insanın olumsuz etkisini tahmin ediyor;
  • Kış Rüyası yorumlanması istenmediği zaman tavsiye vermekten kaçınmaya uyar;
  • Rüya Miller sorun ve maddi ihtiyaç vaat ediyor;
  • Rüya yorumu Longo işten bir mola sunar, hayatın siyah barını bekler.

hasarlı kendi ayakları üzerinde çivi Mali konularda dikkatli olmaları gerektiği için paralarını kaybetmemeleri gerektiği konusunda uyardı.

Diğer yorumlar

Bir erkek ince kadın bacaklarını görürse, aziz rüyanın gerçekleşmesini önler. Bacaklar anında bozulursa, patlarsa veya patlarsa, rüya gerçek değildi.

Kaza hakkında uyu Hayalperest katılımıyla kehanet. Hikayede, kişinin aracı süren hayalperestin hatası nedeniyle bacakları kırılmışsa, sürücüler için bu bir rüya uyarısıdır.

Kazayla bir rüya görmek için sözleşmeyi imzalamanın arifesinde - tehlike uyarısı. İmzanızı koymadan önce belgeleri dikkatlice yeniden okuyun. rüya gezinin arifesinde iptal etmesini önerir. Bir başkasının hatası nedeniyle bir kaza olursa, hayalperest birinin aptalca hataları yüzünden acı çeker.

Kırık bacakları olan birine yardım et. - gerçekte, beceriksizlik ve zeka sayesinde zorlu bir yaşam durumundan bozulmamış olarak ortaya çıkması mümkün olacaktır. Yardım ederken kirli kan - itibar bulaşacak. Kanı kendinizden yıkayın - iyi adı geri yükleyebilirsiniz.

Önemli bir maddenin arifesinde bir rüyada merdivenden düşmek. - başarısızlığa. Anlaşmayı daha iyi zamanlara kadar ertelemek daha iyidir, bu an herhangi bir projeye başlamak için elverişsizdir. Bir düşüşten sonra arkadaşlarınızın kurtarıldığını görmek - gerçek hayatta onların desteğine güvenebilirsiniz.

eğer kimse kurtarmaya gelmedi düştükten sonra yabancılar fısıldayarak düşkünlere kınama ile bakarlar - gerçek hayatta size zarar vermek isteyen hasta-dilekler tarafından kuşatılırsınız.

Bacak kırığı ile ilgili tercümanlar

Rüya Miller hayalperestin yanlış gittiğini düşünüyor. Bilinçaltı zihin yanlış bir yöne uyar, ki bu da çıkmaz bir sonla sonuçlanır. Belki de hayalperestin iş veya meslek yerini değiştirmesi gerekir.

Evli bir adam ikinci yarı ile büyük bir tatsız konuşma hayal ediyor. Bazen bir rüya uzun mesafedeki sıkıntıları uyarabilir. Seyahatinizin arifesinde bir hayaliniz varsa, kendi güvenliğinize dikkat etmelisiniz. Ancak, bu iş gezileri için geçerli değildir - gezi başarıyla tamamlandı ve kar getirecek.

Modern rüya kitabıBaşka bir kişinin yaralanan kolunun, üne zarar verebilecek veya ailenin refahını olumsuz yönde etkileyebilecek insanlarla ciddi uyuşmazlıklar konusunda uyardığı görüşündedir. Herkese güvenmemeye dikkat edin.

Yakın bir kişide kırılma da sorun vaat ediyor: Hayalperest büyük bir skandalla sonuçlanan bir aldatmacaya sürüklenmeye çalışılacak. Beladan kaçınmak için şüpheli bir teklifi reddetmelisiniz. Kendi bacağınızı alçıda görmek - hastalığa.

İngilizce rüya kitabı hayalperest bir oyuncu kadrosunda kendi bacağını görürse başının belaya gireceğine inanıyor. Bu finansal sektör, iş projeleri veya kişisel yaşam ile ilgili olabilir. Eğer yakın bir arkadaş bir bacağını kırarsa, onunla olan ilişki yakında sağlamlık açısından test edilir. Arkadaşlık güçlü ise, olumsuz olaylar onu kıramaz.

Rüyada bir meslektaşım için bir bacak kırmak - rekabet etmek. Hayalperest, konumunu herhangi bir yöntemle savunmak zorunda kalacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send