Rüya yorumu

Hiyerophant Tarot (Baş Rahip, Rahip) - kartın anlamı ve yorumu

Pin
Send
Share
Send
Send


Hierophant Kartı, destedeki beşinci kementdir. Diğer isimler Priest veya High Priest'tir. Hakikat arayışı, kendini tanıma, daha yüksek güçlerin işaretlerini sürekli olarak sembolize eder. Klasik anlamda Hierophant Tarot'un değerini düşünün. Kartın senaryodaki ilişkilerini ve diğer tarot kartlarıyla nasıl birleştirildiğini paylaşacağız.

Bu arada! Sitemizde varTarot kartlarında çevrimiçi kehanet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Kartın anlamı Hierophant Tarot'un düz bir pozisyonda

Klasik ellerde beşinci kement, düz bir pozisyonda göründüğünde, aşağıdaki anlamlara gelir:

 • Belirli bir durumda ilgili bir taraf olan kişiyi kişiselleştirir. Ancak aynı zamanda dürüst ve tarafsızdır, bu nedenle anlaşmazlığın adil bir şekilde sonuçlanmasını umabiliriz.
 • Rahip Kartı, manevi kavramlarla yakından ilgilidir. Ahlaki ilkeleri, etik standartları sembolize ediyor, hatta bir şekilde yaşamın anlamını bulmaya bile yardımcı oluyor.
 • Baş rahip üç anahtar noktaya ait bir sembiyoz: bilgi birikimi, etik normlar ve belirli bir ritüele katılım. Bu nedenle, senaryodaki kartın değeri, büyülü töreni gerçekleştirme sürecinde sadece fayda getireceğini ve paha biçilmez bir deneyim kazanacağınızı gösterebilir.
 • Hizalamanın amacı herhangi bir soruya "Evet" veya "Hayır" cevabını almaksa, Hiyerophant göründüğünde, bu cevabın olumlu olacağını söyleyebiliriz.
 • 5. Kementin derinlemesine anlaşılması, bir kişinin gerçeğin bilgisine yakın olduğu ve hayatının dinle yakından ilişkili olduğu anlamına gelir. Bir anlamda, hayatını global bir şeye ya da aydınlanma arayışına adamak için herkesten uzaklaşabilen bir kişi “bu dünyanın değil” dir.
 • Rahip el haritasına göründüğünüzde vicdan ve iç saflık ile donatılmış olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu nitelikler herhangi bir hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır, çünkü yaptığınız şeyler her zaman iyidir. Herhangi bir kötülüğü yenebilir, adaletsizliği ortadan kaldırabilirsin.
 • Hiyeropant şu an hayatınızda, yeni bilgi ve beceriler kazanmak, ilham bulmak için doğru an olduğuna işaret ediyor. Çoğu durumda, bu ilham din yoluyla elde edilebilir.
 • Rahip kartı bir insanın senaryosunda simgeliyorsa, ona güvenebilirsiniz. İzlemesi gereken bir örnek, görüşünü takdir ediyor ve yetkili

Hiyerophant, ortak yarar ya da bazı küresel nedenler için maneviyat, maddi, bedensel, günlük rutin ve yaşamın reddedilmesinin bir sembolüdür. Kart, bir kişinin hayatını “bir fikir için” çalışmaya adamaya gücü hissettiği anlamına gelir.

Yüksek Rahip - Tarot değeri baş aşağı

Eğer Hierophant haritası baş aşağı bir konumda görünüyorsa, anlamı tam tersi olarak değişir:

 • Tarot Rahibi, ahlaki ilkelerin ve etik normların boş bir ses olduğu bir kişiye işaret eder. Sıradan değil ve parlak bir bireyselliktir, ancak yeteneklerini görünmeyen işler için kullanır, kendi kurallarını belirlemeyi tercih ederek herhangi bir otorite tanımıyor
 • Hiyerophantın olumlu bir yorumu olabilir. Bu, şu an toplumda hüküm süren adaletsizliğe karşı savaşmaya asi davranmaya kararlı bir adam-muhalif. Zor olması gerekecek - çevre doğru bakış açısını mahvetmeye çalışırken görüşlerini protesto ve reddediyor
 • Nadir durumlarda, kart eşcinsellik olduğunu gösterir. Bu en eski harita değeridir.
 • Bazen Tarot'un Baş Rahibi utanç, iftira ve bazı sahtekarlıkların sembolüdür. Bu nedenle, insanlar başkalarını güvenemeyeceğin, sorumsuz ve güvenilmez olarak algılıyorlar.

Başrahip Tarot, bu noktada bir kişinin gelişim için fırsatlarının bulunmadığına dikkat çekiyor. Uygun bir iş bulamıyor, kişisel bir hayat ayarlamıyor. Eğitim, yeni bilgi ve gelişim için fırsat yok

Rahip - ilişki senaryosundaki tarotun değeri

İlişki senaryosundaki 5 Kement Tarot değeri aşağıdakilere sahip olabilir:

 • Mevcut arkadaşlıklar ve iş ilişkilerinde uyumun düzenlenmesi. Kart, insanlar arasında yüksek derecede güven olduğunu göstermektedir. Mevcut bağlantılara değer verirler ve bunları sürdürmeye kararlıdırlar.
 • Bir erkek ve bir kadın arasındaki ilişkinin senaryosunda kart çiftin evlenmeye hazır olduğunu gösterir. Şimdi bir aile oluşturmak için en uygun an.
 • Hierophant'ın kartı, kişinin hayatının geri kalanını birlikte geçireceği ideal ortağı aradığını gösteriyor. Mutlu ve ahenkli bir ilişki hayal eder, onlar için tamamen hazırdır ve yanında kim görmek istediğini açıkça bilir.
 • Senaryodaki Rahibin kartı, negatif bir değere sahip kementlerle çevrili ise, bu, eşinizin mevcut ilişkiden memnun olmadığını gösterebilir. Sizi değiştirmek ve yeniden eğitmek, kendileri için kişiselleştirmek istiyor
 • 5. Kement Fortune Wheel ile birlikte düşerse, bu olumsuz bir işarettir. Eşiniz alkol veya oyun bağımlısı, bu yüzden sürekli izlenmelidir.

Bazen Yüksek Rahip kartı, ortağın sizi sürekli izleyeceğini, ahlaksız olduğu için kınadığını, görüşüne göre, davranışını ve idealine uymayan nitelikleri eleştirdiğini gösterir.

Diğer kartlarla kombinasyon

Eğer Hierophant kartı diğer kementlerle birlikte düşerse, hizalamanın aşağıdaki anlamları olabilir:

 1. Jester - kişisel yaşamdaki değişiklikler. Evliliğin olası iptali veya mevcut ilişkinin kopması
 2. Büyücü - kendine inanmalısın. Çok fazla yeteneğiniz var - bunları gerçek hayatta uygulayın, şüphecilerin görüşüne dikkat etmeyin.
 3. Yüksek Rahibe - gelecekteki sorunları getirecek belli kuralları çiğniyorsunuz.
 4. İmparatoriçe - planlanmamış bir hamilelik vaat ediyor, ancak çocuk sonunda evliliğe mutluluk getirecek
 5. İmparator - kendi kafanla düşünmenin zamanı geldi ve sadece genel kabul görmüş kuralları takip etmeyin.
 6. Aşık - kendi değer sisteminize sahipsiniz ve sosyal normlar yetkili değil
 7. Savaş arabası, yaşamın amacını ve anlamını aramak için doğru zamandır.
 8. Güç - belirli kurallara kör itaat eder
 9. Hermit - "gölgelere girme" zamanı geldi ve kendini tanıma zamanı geldi
 10. Wheel of Fortune - dünya görüşünüzü radikal biçimde değiştirecek bir şey olur
 11. Adalet - eşiniz çok ahlaki bir insandır, bu yüzden ondan herhangi bir ciddiye almayan eylem beklememelisiniz.
 12. Asılan adam - muhafazakarlık, tutumları değiştirememe, yaşam boyu oluşmuş
 13. Ölüm - ilkelerini ve tutumlarını değiştirmek zorunda kalacak.
 14. Moderasyon - ilişkide parlak bir çizgi olacak, sen ve eşiniz daha yakın olacak ve birbirinize daha çok güvenmeye başlayacaksınız
 15. Şeytan - sevilen biri tarafından beklenmeyen bir ihanet vaat ediyor
 16. Kule - sevdiklerinizden hızlı bir ayrılık veya uzun bir ayrılık olacağını öngörür
 17. Star - İtiraf etmelisin ve hayatı sıfırdan başlatmalısın
 18. Ay, başkalarının haksız tutumundan kaynaklanan saldırganlığın sembolüdür.
 19. Güneş - aile ilişkileri mutluluk ve uyumla dolu olacak
 20. Barış - gelecekte mutlu bir evlilik yaratacaksınız

Hierophant kartının anlamı hakkındaki videoyu izleyin:

Sağlık düzeninde kartın değeri

Sağlık düzenlerinde, Hierophant haritası aşağıdakileri anlatacaktır:

 • Hierophant, gelecekte sorunların yaşanabileceği vücuttaki zayıf noktaları arama bağlamında, eklem hastalıklarının olası olduğunu gösterir. Ayrıca, bir kişi havadaki damlacıklar tarafından bulaşan bulaşıcı hastalıklara eğilimlidir. Vücudun zayıf noktaları - böbrekler, kulaklar, boğaz
 • Harita, spor için yanlış türde bir fiziksel aktivite seçtiğinizi gösterir. Yük sizin için çok yüksek, bu nedenle ileride ciddi sağlık problemleri olabilir. Yeniden düşünmek gerekiyor ve güç kaynağı sistemi - bu size uygun değil
 • Yüksek Rahip sağlık dengesinde görünüyorsa, bu bir insanın vejeteryanlığı ve yoga yapmayı denemesi gerektiğini gösterir. Sakin sporları ve rekreasyonu seçmelisiniz.

Özetle: Hierophant'ın haritası bir işarettir. Yaşamınızdaki şu anda büyük bir potansiyele sahip olduğunuzu ve dağları hareket ettirebildiğinizi belirtti. Başkalarının yararı için kullanmanız gereken kaynaklarla dolusunuz. Birine zarar vermeye çalışırsanız, kendini imha etme ve bozulma riski büyüktür.

Çeşitli düzenlerde kart değeri

✚ Hizalama Evet-Hayır


Başrahip (Hierophant) - cevap, manevi alanın meselelerinde “evet” tir.. Farklı nitelikteki taleplerde cevap olumlu olacaktır, aynı şekilde hareket etmeye devam ederseniz hiçbir şeyi değiştirmeyeceksiniz.
Kartın çift yorumu var. Tavsiye veren ya da yönlendiren bilgili bir kişiye işaret edebilir. Sizden ya da çevreden biri hakkında konuşabiliriz. İkinci durumda, geleneksel yol, itaat, manevi ve sosyal norm ve kuralların uygulanmasına uyulması gerektiğini gösterir. Böyle bir davranış başarıya yol açacaktır.
Hiyeropant, hoşgörü, iyi tavsiye, eğitim, bilgi aktarımı, deneyim, merhamet, iyi niyetler, maneviyat, geleneğe dönüş anlamına gelir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Hizalama "Bir kart"

Yüksek rahip

Toplam değer


Kartın bir diğer adı da Hierophant. İnanç, öğrenme, norm ve geleneklere uygunluk demektir. Başrahip kiliseyi sembolize edebilir. Kart aynı zamanda etik norm ve ahlak anlayışına sahip, güçlü, yüksek derecede ruhsal bir kişiden de bahsediyor. Arkan'ın yaşamın maddi ya da hane halkı ile ilgisi yok. Kart, sadece karmanın bozulmasını değil, aynı zamanda birçok sorunun ortaya çıkmasını önlemek için hile yapmadan dürüst davranmanız gerektiğini merak ettiğini söylüyor.
ilişkiler
Bir ilişkide, aşk yoktur. İki insanın birliği sempati, karşılıklı anlayış, karşılıklı saygı, fayda veya arkadaşlığa dayanmaktadır. Harita aynı zamanda bir aileyi de gösterebilir, ancak karı koca anlayışı içinde değil, akrabaların anlayışı içinde olabilir. Bazı durumlarda, kement medeni evliliği ön plana çıkarır, ancak bu durumda bile kart ortaklar arasındaki sevgiyi göstermez.
sağlık
Kart iyi bir şekilde yanmıyor. Bununla birlikte, falcının serveti, umutsuzluğa kapılmaya ve tüm ilgili sorunların çözülmesine yardımcı olmayacaktır.
işler
Kart, çalışmanızın iyi bir gelir getirmeyeceğini söylüyor. Emek, okulda öğretmenlik vb. İle ilişkilendirilebilir. Böyle bir işten bir pozitif an hala devam edecek - bu meslektaşlarla iyi bir ilişki.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Gelecek için

Yüksek rahip
Kart, karmaşıklığa ve kendi aldatmana dikkat ediyor, yani başkalarına değil, kendine. Kişisel ilişkilerde sevgi için değil kâr için ilişkilerin bir sembolü olabilir. Bir kariyerde, amaçlanan veya istenen şeyi yapmak zor olacaktır, çünkü bunun için ek bilgi ve beceriler edinmeniz gerekir. Hayatınızı, yeterince açık olmayan sevgi ile doldurun. Dünyaya açıl ve çok uzun süredir sakladığın samimiyet ve gerçekle yaşamaya başla. Geçmesi gereken zor sınavları bekliyorsun.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Relationship İlişki hakkında

Yüksek rahip
Bir erkek ve bir kadın arasındaki ilişki her anlamda uyum içinde ise, yani hem sevenler hem de bireyler olarak birbirleriyle ilgi çekerlerse böyle bir kart düşer.
Böyle bir çiftten, iki tarafın da diğerinin değerinden mahrum kalmayacağı ve hükmetmeye çalıştığı çok güçlü bir aile edineceksiniz. İnsanlar arasındaki ilişkiler güvenilir ve tutkudan yoksun.
Bu tutku, vahşi ruh hali dalgalanmaları ve sıcak kavgalarla karıştırılmamalıdır, bunun ardından eşit derecede sıcak uzlaşma gelir, etrafta olma ve bir ortak hissetme arzusuyla ilişkili bir tutkudur.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Bugün

Yüksek rahip
Yaşamı dine yakından bağlı ahlaki ilkelerle bir anlaşmazlığı çözmede dürüst ve tarafsız bir insansınız. Kart şimdi yeni beceriler edinmenin tam zamanı olduğunu söylüyor, büyük bir potansiyeliniz var; vejeteryanlığın ve sessiz spor ve rekreasyonun denemeniz gereken bir şey olduğu, büyük bir şirkette mentor / iş alabilirsiniz. İlişkide yüksek manevi kısımlar var, evlilik mümkün.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ yarın

Yüksek rahip
Bu kemente aynı zamanda Yüksek Rahip de denir ve şefkat, yaşam deneyimi ve bilgiyi kişileştirir. Hiyerophant, geleneksel şekilde soruları çözen bilge bir kişi ve öğretmendir.
Kart, iş ilişkileri ve iş alanında şu tavsiyelerde bulunur: bilgi toplar, tedbirli ve makul davranır, denemelere başlamaz. Ayrıca, çalışmanın yakın dönemleri hakkında veya bilgilerin araştırılması ve işlenmesi ya da bilgi aktarımı, öğretme ile ilişkilendirilecek işler hakkında da konuşabilir.
Gelecek için düzenlerde, bu arcane aşağıdaki sözü verdi - dikkatli devam edin, ancak harekete geçtiğinizden emin olun.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Me Benim hakkımda ne düşünüyor?

Yüksek rahip
Kart, ortakları, ilişkiden tamamen kuruldukları manevi görünmez kuvvetlerle bağlar. Düşüncelerinizi paylaşacak ve ne kadar uyumlu olduğunuzu anlayacaksınız. Daha fazla konuşmaya çalışın, çünkü duygusal konuşmalar sadece aranızdaki ilişkiyi güçlendirmenize izin verir. Aşkınız kibar ruhların duyguları üzerine kuruludur. Bu nedenle, böyle bir ortağın yanında her zaman rahat olacaksınız. Samimiyet, yıllarca sürecek ve sadece barış ve uyum sağlayacak mutlu bir evlilik sözüdir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ dilek

Yüksek rahip
Kibirli bir insansın, her ne kadar sen kendin her zaman tanımıyorsun Çevrenizdekilerden ve kendinizden çok fazla şey talep ediyorsunuz. Sevdiklerinizi eleştirmeyi bırakın, tavsiyelerini dinlemeye çalışın. Yolda, seçilen yoldan hızlıca geçmeye yardımcı olacak akıllı bir akıl hocası görünebilir. Aksi takdirde, arzunuzun yerine getirilmesinde olumsuz bir rol oynayabilecek ikiyüzlü sayılabilir. Arzunun yerine getirilmesinde herhangi bir sorun varsa, standart dışı bir çözüm size yardımcı olacaktır. Dünyayı daha gerçekçi görün ve başkalarının görüşlerine saygı duymayı öğrenin. Sadece bu durumda, olumlu bir sonuç bulacaksınız.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Durumda

Yüksek rahip
Bilgi biriktirmek için iyi zaman. Gerçeği bulmaya çalışıyorsunuz, ancak yasakları ve geleneksel değerleri izlemeniz gerekmiyor.
Bu durumda törenlere katılım veya manevi rehberle iletişim beklenmektedir. Bu doğru yol. Ancak gerçeği aramak karşılığında hiçbir şey getiremez. Hoşgörülü, dürüst, hoşgörülü olun. Deneyim kazanın.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Bet Nişanlının üstünde

Yüksek rahip
Rahip - saflık ve masumiyet göstergesi. Bu durumda ilişkiler, ortakların ahlaki ve ideolojik ilkelerine dayanarak gelişecektir. Hierophant diğer kartlarla birlikte mükemmel bir şekilde kendini gösterir. Örneğin, İmparatoriçe ile, evlilikle doğan ortak bir çocuğu sembolize eder ve Mahkeme ile sevgi dolu uzun bir evlilikten bahseder. Kendi başına kart her iki ortağa da mutluluk getirmesi muhtemel hızlı bir düğünü takip ediyor.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Angel Koruyucu Melek Kurulu

Yüksek rahip
Merhamet ya da zulüm, doğru ya da yanlış. Seçimden önceki adam. Angel orta zemini bulmaya yardım eder.
Tavsiyeye ihtiyacın var ve alacaksın. Şimdi durum öyle ki, işlerin gerçek halini kavrayamıyorsunuz. Bir şey yapmadan önce, yakınlarda yürüyenlere güvenebileceğinizden emin olun.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Kralın

Yüksek rahip
İlişkileriniz oldukça geleneksel ve uyumlu ve amaçlı bir şekilde gelişiyor. Bunların temeli ahlak ve dürüstlüktür. Planlar bir nişan veya düğün ise, şimdi davetiye uygulama ve yazma zamanı. Platonik ilişkiler de ciddi bir duyguya yol açabilir. Birbiriniz için yaratılmışsınızdır, ama acele etmeyin, her şeyin doğal olmasına izin verin.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Trea ihanet için

Yüksek rahip
Başrahip, aldatma ya da ihanet olasılığını ortaya koymaktadır. Bu kart, bir ortağın olumlu bir aile geleceğine doğru değişme arzusunu sembolize eder. Daha ciddi bir ilişki aşamasına geçmeye kararlı, ancak bunu sizinle birlikte istediğinden emin değil. Çünkü bazı anlar sevmiyor ve şüphe yaratıyor. Daha uygun sayıda adayın varlığı sadece durumu ağırlaştırır.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Hizalama "Üç kart"

Yüksek rahip
Bir bilgeliğin sembolü olarak, bu kart, önemli tavsiyeler verecek veya gerekli bilgileri paylaşacak olan belirli bir manevi mentorun hayatındaki görünüşü anlamına gelir. Kendin için herkes için böyle bir "öğretmen" olabilirsin. Bu harita ayrıca, özellikle güçlü olacak bir vicdan duygusu gösterir. Ve ihmal edilmemeliler, çünkü şu an kötülükle savaşmanın tam zamanı - kendi içinde ve çevresinde.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Aşk Üçgeni

Yüksek rahip
Kart, ortaklar arasında sevgi olmadığını, sadece arkadaşlık olduğunu söylüyor. Arkana'nın bir diğer anlamı ise sivil evlilik ya da kilisede yapılan evliliktir. Resmi ilişkilerin yasallaştırılması yok. Kart ayrıca küçümseme, merhameti de sembolize ediyor. Bu, ortakları birbirine yakın tutabilen duygulardır.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

F Kader hakkında

Yüksek rahip
Öğrenmek için asla geç değildir. Yeni bilginin arayışında içindesiniz, yaşamın tüm kayıtsızlıklarından bir ders öğrenebilir ve elde ettiğiniz becerileri avantaja çevirebilirsiniz. Tavsiyeniz, ihtiyaç duyanları büyük ölçüde destekleyebilir. Bazen yaşam deneyimlerinde cevaplar bulamaz, kişi manevi bilgeliğe yönelmeli ve bunu akıllıca kullanmalıdır.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Work Çalışmak

Yüksek rahip

Kart, iyi bir iş olacağını söylüyor, ancak fazla gelir getirmeyecek. İşgücü faaliyeti çoğunlukla öğretmenlik, kreşler ve diğer benzeri kurumlarla ilişkilidir. Arkan, üstleri, meslektaşları ve ortakları ile iyi bir ilişki olduğunu öngörür. Belki de görüşmenin başarılı bir şekilde tamamlanması. Arkan ayrıca, hızlı, aceleci kararlar alamayacağınızı da söylüyor.

Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Pregnancy Hamilelik ve çocuklar için

Yüksek rahip
Formalite haritası. Evliliğiniz resmi olarak kaydedilmemişse veya düğünün sakıncası yapılmazsa, hamile kalma veya hamile kalmayı beklememelisiniz. İmparatoriçe haritasının yanında, Fool veya Güneş, formalitelere uyulursa fikir vermek mümkündür. Kartlar olmadan, hamilelik hakkında konuşmak senaryoda herhangi bir sonuç vermez ve aynı soruya tekrar ayrıştırılması önerilir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Back Bana geri dönecek mi?

Yüksek rahip

Hiyeropant, boşluğun nedeninin ya birliği onaylamayan bir toplum olduğunu (belki de yaştaki büyük farktan dolayı) ya da bazı belirsizlikler ve sırlar olduğunu söylüyor. İlişkilerde daha güçlü olan biri hoş olmayan gerçeği kasıtlı olarak bir partnerden gizlemeye çalıştı. Böyle bir ilişki hala geri yüklenebilir, ancak evlilik tutkulu değil, uygun olacaktır.

Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Pin
Send
Share
Send
Send