Rüya yorumu

Tarot senaryosunda Kupa Kralı değeri

Pin
Send
Share
Send
Send


Tarot kartları, gelecekteki olayları tahmin edebilmenizi, zorlu bir yaşam koşulunda yönlendirmenizi ve yaşamdaki doğru yönü göstermenizi sağlayacak eski bir mantık aracıdır. Ancak, ortaya çıkan tahminlerin etkili olması için, arcana'nın her birinin değerlerini öğrenmeniz ve senaryodaki görünümünü doğru yorumlayabilmeniz gerekir. Bu yazıda Tarot Kupalarının kralı olan kartın anlamını size açıklayacağız.

Bu arada! Sitemizde varTarot kartlarında çevrimiçi kehanet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Kupa Kralı (Firavun veya Kupaların Efendisi ve Kupa Kralı adıyla da bilinir). Denizin tam ortasında duran kraliyet tahtına oturur. Kralın elinde, parlak bir alev yakan bardağı tutar. O güçlü duygularla boğulmuş ve sakin kalamaz. Bir dakika daha ve korkusuzca fırtınaya doğru koşmaya hazır. Sakinleşme süresi sona ermiştir, ancak Kral’ın göğsünde, su elementi üzerindeki gücü sembolize eden Balık’ın görüntüsünü görebilirsiniz, Firavun bu savaştan kesinlikle galip çıkacaktır.

Ayrıca, Zodyak burcu takımyıldızı, ihtiyaç duyduklarında ihtiyaç duyanlara yardım etmek için duyguların, sezgisel bilginin ve hazırlığın inceliklerini sembolize eder.

Doğrudan pozisyonda

Kupaların Kralı, sorumlu ve düşünceli, yaratıcı bir kişidir. Başkalarını nasıl seveceğini biliyor, nezaket, dikkat, küçümseme ile ayırt ediliyor. Belki bir sanat, bilim veya din adamı yüksek derecede bir asalete sahiptir.

Kement, görünüm açısından, açık veya gri saçlı bir adama işaret eder. Çok hassas, romantik, yumuşak, şiir için bir özlem var. Bu bir erkek-baba, koruyucu veya koruyucu rolünü üstlenebilir. Başkalarının hayatlarına katılır, onlarla ilgilenir, başkalarının isteklerini duyar. Farklı cömertlik pasifize ve rahatla.

 1. Hangi olaylar gösterir: Daha fazla özen göstermeniz gerekir.
 2. İş dünyasında her şey istikrarlı olacak, yüksek gelir elde edeceksiniz.
 3. Etkinlik: beşeri bilimleri öğretmek için bir ideolog, psikolog, dini lider olabilir. Aynı zamanda bir doktor, bir sanat adamı, bir ortam, bağlamsal, bir şifacıdır.
 4. Sağlık: genel olarak iyi sağlık, psikosomatik bozukluklardan muzdarip olabilir.
 5. İlişkiler alanında bir kartın ortaya çıkışı, baba türünün çocukla ilişkisini gösterir. Bir kişi çok sıcak, düşünceli, eşine özenli. Bir ilişkide lider bir kişidir, koruyucu, koruyucu, eğitimci olabilir.
 6. Arkan, korumanıza birini almanızı önerir. Ayrıca duygularınızı ve hislerinizi özgür bırakma korkusuyla korkmayın.
 7. Çok yumuşak ve güvende olmamanız konusunda sizi uyarır - bu özellikler size ciddi zararlar verebilir.
 8. Sorunuza cevap olumlu olacak. Liderle işbirliği yapacaksınız, muhtemelen güçlü bir müşteriniz olacak.

Baş aşağı

Kement Kralının kementinin ters bir biçimde kaybedilmesi durgunluk, ağırlık, yıkıcılık, kendini yok etme anlamına gelir. Kişi psiko-duygusal terimlerle yeterince olgun değil, zayıf görüşlülük, zayıflık ile ayırt edilir ve kolayca çeşitli ahlaksızlıklara (sarhoşluk, uyuşturucu bağımlılığı) verir. İkiyüzlü, çift yüzlü, dışa doğru saldırganlık, düşmanlık gösterebilir, ancak içeride zayıftır. Bazı durumlarda, dikkatsizlik ve ilgisizlik maskesinin arkasına saklanabilir.

 1. Hangi olayların söyleyeceği: desteğiniz yok (vesayet), patronage. Yanlış yapılandırılmış ilişkiler, çeşitli sıkıntıların ve alkol bağımlılığından muzdarip bir insanın ortaya çıkmasına neden olur.
 2. İş alanında, kart kayıplardan, hasarlardan, korumacılığa değiniyor, net bir eylem planınız yok.
 3. Sık sık suiistimal ve şiddetli yaşam nedeniyle kötüye gidiyor.
 4. Kişisel alanda, arcana'nın ortaya çıkması zor bir evliliği işaret eder. Çok fazla ikiyüzlülük var ve içinde yatıyor. Eşiniz, aile için sorumluluk almak istemiyor, “paçavra” olarak adlandırılan insanlarda, dikkatsiz bir baba.
 5. Kart önerisi: iki tür olabilir - ilk durumda hiç kimseye destek vermemelisiniz ve ikincisinde - almayı ummamanız gerekir.
 6. Kupaların kralı, yakında desteğini kaybedeceğiniz konusunda sizi uyarır.
 7. Sorunuzun cevabı negatif. Kârlı bağlantıları reddetme veya kaybetme yetkisine sahip olmanızdan muzdarip olabilir.

Kupaların Kralı, su elementinin erkeksi yönünün bir tezahürüdür, gerekli deneyimi edinme, bilincimizi gereksiz imgelerden arındırmak ve İlahi özümüzle birleştirmek isteğimizi belirtir. Kral, ilgilendiği bölgenin rasyonel bir anlayışa kapalı olduğunun bilincindedir ve yalnızca sezgisel yeteneklerine güvenen ve Yüksek Benliğine güvenebilecek olan kişi buna girebilir.

Ek olarak, Chashes Kralı, duygularını, sezgilerini, bilinçaltının görüntülerini müzik, şiir ya da başka bir biçimde canlandırmak istiyor (buna şifa ve psikoterapi de dahil).

Ancak, en önemlisi, bu durumda, Kupaların Kralı, ilgilendiği konuyla ilgilenmektedir, çünkü amatör olmak, diğer insanların fikirlerini duyurmaya başlamak, çalınan değerleri fark etmek, er ya da geç büyük sorunlara yol açacak, güvenilirliğini yitirmek kolaydır. başkalarının gözünde.

Kariyerinde

Bir kişinin sadece zanaat becerilerini uygulama gereği hissetmediği, aynı zamanda ruh konularına daha fazla dikkat etmeye başladığı zamanlar gelmiştir. Aslında, bu, bir kişinin artık kısıtlamalar çerçevesinde olamayacağı, fikirlerini üretmeye, diğer insanların davranış biçimlerini kırmaya başlayacağı şekilde ortaya çıkmaktadır.

Ayrıca, kement başka bir işe geçişi, faaliyet türündeki bir değişikliği, yeteneklerinizi ve becerilerinizi en üst düzeye çıkarabileceğiniz yeni bir işletmenin başlangıcını gösterebilir. Her şeyden önce, sanat alanı ile de ilgilidir - şifa ve sosyal rehabilitasyon ile ilgilidir.

Bilinç alanında

Bu alanda, Kupa Kralı haritası bilinçaltımızla çalışarak iç dünyamıza dönüşümümüzü gösteriyor. Kişi uzun bir unutkanlık uykusundan “uyanmaya” başlar, psişik yeteneklerinin aktif gelişimi ile meşgul olur ve sonunda Cosmos yapısının neresinde olduğunu fark eder.

Ek olarak, Kupa Kralı kementi yukarıdan kesin bir göstergedir, böylece Yüksek Benliğimize güvenmeyi ve hayallerimizi ciddiye almayı ve Yüksek Kuvvetlerden aldığımız işaretlere daha fazla dikkat etmeyi öğreniriz.

Tarot Kupasının Kralı ilişkide değer

Kement, kişisel yaşamında, sevgili duygularının maksimumda geliştiği zamanı anlatır. Şu anda, ortaklar birbirlerinin durumunu en iyi anlıyorlar ve sevdiklerine kendi yardımlarını ve desteklerini sağlayabiliyorlar.

Çoğunlukla kart, duygularımızı ifade etmekten korkmadığımız ve ikinci yarımızın duygularını memnuniyetle kabul ettiğimiz, belki de diğer insanlara çok duygusal göründüğü için ilişkilerde çok uygun, "romantik" bir dönemin başlangıcını gösteriyor.

Muhtemelen zaten bildiğiniz gibi, önemli bir rol sadece kartın değeri ile değil, diğer gizli oyunlarla kombinasyonuyla da oynanır. Kupa Kralı'nın diğer kartlarla kombinasyonunun ne anlama geldiğini düşünün:

 • Soytarı kementiyle, çocuk iyileşir (bu, iç çocuğu da içerir).
 • Arcane "Mag" ile - yeteneklerinin uygulanması.
 • Bir kementle, "Yüksek Rahibe" bir şifacı, büyücü veya psikoterapisti gösterecektir.
 • Bir kement "İmparatoriçe" ile - şifa.
 • Kement "İmparator" ile - evlilik bağlarının sonucu.
 • Kement "Hierophant" ile - bir kişi içten aydınlatılır.
 • Bir kement ile "Aşıklar" - duygularını ver.
 • Kement "Chariot" ile - duyularınızın dekorasyonu.
 • Kement ile "Gücü" - güçlü bir karakterden bahseder.
 • Kement "Hermit" ile - bir kişi alkolde keder boğuyor.
 • Kement "Servet Çarkı" ile - küllerinden bir yeniden doğuş.
 • Kement "Adalet" ile - ayrıntılarda çok görmek gerekir.
 • Kement "Askılı Adam" ile - ihanet.
 • Kement "Ölüm" ile - duyguların aktarılması süreci.
 • Tembellik ile "Moderasyon" - duyguların sertleşmiştir.
 • Kement "Şeytan" ile - alkol bağımlılığı.
 • Kement "Kule" ile - kendini imha.
 • Kement "Yıldız" ile - bir kişi duygusal olarak iyileşmek istiyor.
 • Kement "Ay" ile - duygularında kaybolur.
 • Kement "Güneş" ile - kombinasyon, büyük yaratıcı potansiyelden bahseder.
 • Kement "Mahkeme" ile - dünyaya gönderdiğimiz her şey geri gelir.
 • Arcane "Barış" ile - duygusal planında bir güncelleme, yeni bir gelişme aşaması.
 • Bir mızrakla "Değneklerin Tuzu" - yaratıcı dürtüler.
 • Kement ile "Değnek İki" - ciddi projeler.
 • Değnek Truva Kementiyle birlikte, güçlü bir iş zekası var.
 • "Dört Değnek" in kementiyle - ailen seni anlıyor ve destekliyor.
 • "Beş Değnek" in kementiyle - iç çelişkilerin varlığı.
 • "Altı Değnek" kementiyle, durum uyumlu bir şekilde çözülecek, kombinasyon aynı zamanda güçlü bir lider gösterecektir.
 • "Değneklerin Yedi" kementiyle - bir kişi onun ideallerini savunur.
 • Arccan "Wands Sekiz" - kombinasyon mutlu bir toplantı konuşuyor.
 • "Dokuz Değnek" arcane ile - eylemleriniz stresli bir durumu onaylamıyor.
 • Bir düzine değnek kementiyle, kişi duygusal olarak depresyonda.
 • Kordon ile "Sayfa Değnek" - akıl hocası, kendiniz arayın.
 • Kement "Değnek Şövalyesi" ile - bir adam kendinden kaçar.
 • Kement "Değnek Kraliçesi" ile - kombinasyon sadakatten, anlayıştan söz eder.
 • Kement "Değneklerin Kralı" ile - karşılıklı anlayış.

Senaryodaki King of Cup kartının anlamını nasıl doğru yorumlayacağınızı bilerek, mevcut ve gelecekteki olayların doğru resmini keşfedecek ve üzerinde gerekli değişiklikleri yapabileceksiniz.

Ayrıca, arkanın ana özelliklerinin video açıklamasını görüntülemenizi öneririz.

Çeşitli düzenlerde kart değeri

✚ Hizalama "Bir kart"

Kupa Kralı
Toplam değer
İnsan içten ve derin hisler yaşar.
ilişkiler
Kart, velayeti ve iyiliği gösterir. Çoğu zaman, ebeveynler ve çocuklar arasındaki ilişkiyi gösterir.
sağlık
Sağlık güçlüdür, ancak psiko-duygusal bozukluklar mümkündür.
işler
İş yerinde, her şey kararlı olacak. İyi bir maaş bekliyor.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Gelecek için

Kupa Kralı
Kartın değeri Kupa Kraliçesine çok benzer, ancak şu anda tavsiye vermeniz gerekecek. Bunu yapmak için, ruhunuzun duygusal kısmını kapatmalı ve tüm riskleri ve fırsatları objektif olarak değerlendirebilen soğuk zihni birleştirmelisiniz. Sağlıkta alkol dengesine kadar su dengesi ile ilgili bir sorun yaşanabilir. Ne kadar sıvı içtiğinize, böbreklerinizin veya mesanenizin sağlığını gerektiği gibi kontrol edin.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Relationship İlişki hakkında

Kupa Kralı
Bardakların kralı çok duygusal bir ilişkiyi sembolize ediyor, ortaklar arasında belki önemli bir konuşma olacak, birçok duygu olacak ve onları gizlemek o kadar kolay olmayacak, ama bu gerekli değil. İlişkiler ve sevgi ifadelerinin dışarıdan bakması kadar önemli değil, asıl önemli olan bu dönemin birbirlerinin hayatındaki ortakların statüsünde bir artışa neden olacağı ve düğün ve çocuklar hakkında konuşabileceğimiz. Bir insan sadece kaderini bekliyorsa, bir sonraki romantik ilişki fiziksel çekiciliğe değil, herkesin iç dünyasına olan ilgisine dayanacaktır.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Bugün

Kupa Kralı
Duygusal duygu derinliği, dinleme yeteneği ve zengin iç dünya. Kariyer basamaklarını tırmanabileceğiniz yaratıcı yetenek, mesleki başarı; sıkı çalışırken yüksek gelir. İyi sağlık var, su dengesinde hafif bir bozulma var. Kart, bir ortağa duygusal bir bağ olduğunu, romantik bir ilişki dönemini gösterir. Sen çok yumuşak bir şekilde duygularını kontrol eden iyi huylu bir insansın. Bazen duygulara hava atmaktan korkmayın, ama fazla güvenmeyin!
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ yarın

Kupa Kralı
Güçlü karakterli, fakat savaşçı değil entelektüel bir adam. Genellikle bir bilim veya sanat insanını, bir din adamını veya bir avukatı, muhtemelen bir doktoru veya kendi işi olan bir kişiyi kişileştirir. Yaşla değil karakterle ilişkili olan olgun bir adam. Çok kararlı ve dengeli.
Yarın sorgulayıcı böyle bir kişiyle karşılaşacak ve bu onun için faydalı olacaktır. Çünkü sorgulayıcıyla ilgili olarak, Kupa Kralı koruyucu ve makul danışman rolü oynayacaktır.
Yarın, sorgulayanın daha yaşlı ve bilge bir kişinin tavsiyelerini dinlemesi önemlidir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Me Benim hakkımda ne düşünüyor?

Kupa Kralı
Eşinizle ilişki uzun süre devam eder, ancak yeni bir seviyeye çıkamazsınız. Bir sonraki adımı atmak için tıraş olmak için sevdiğiniz kişi, bu nedenle yakın gelecekte erteledi. Yakında büyük değişikliklerin zamanı gelecek, eşiniz size uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir teklif yapacak. Şimdi sevdiklerinizden istediklerini alan, uzun süre sizin için çok önemli olan gerçekten mutlu bir insan olacaksınız.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ dilek

Kupa Kralı
Hiçbir bilgiyi ihmal etmeyin. Öğren, merakını göster - şimdi sadece fayda sağlayacak. Bunun duşta hem pratik yararlar hem de konfor getireceğini unutmayın. Kültürlü ve eğitimli bir insanın tavsiyesini dinleyin, şimdi gerekli. Duyguları görmezden gelmeye çalışmayın. Birçok yönden, doğru karar verilmesine yardımcı olurlar. Şüpheli etkinliklere girmeyin. Yeni bir iş kurmayın, bu bir tuzak veya aldatmaca olabilir. Unutmayın - arzu yolunuza başladıysanız ve birileri bir iş teklifinde bulunuyorsa, reddetmek daha iyidir. Ne de olsa, her şeyi bir kerede kaybetmek olasıdır.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Durumda

Kupa Kralı
Geçmişteki cesur ve belirleyici kararlar günümüzdeki olaylara yol açmıştır. Olaylarla tanışmak için acele etme arzusunu hissediyorsunuz. Çevreleyen insanların yardıma ihtiyacı var ve duygular ve duygular yüzeye çıkıyor. Bu işbirliği için uygun bir dönem. Sakin zaman geride kalıyor.
Başkalarının bulunduğu yere yardım edersiniz, ancak aşırı duygusallığı önlersiniz. Belki de sinir yorgunluğu.
Gelecek hakkında konuşursak, büyük bir başarının yokluğunu, durumun olumlu bir şekilde gelişmesini ve faydalı temasların olmasını bekliyoruz. Patron rolünü üstlen!
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Bet Nişanlının üstünde

Kupa Kralı
Kupa Kralı, eşlerin cinsel ve duygusal cazibesinin zirvesini gösterir. Birlikte harcanan her saniyenin en değerli hazine olduğu anı gösterir. Çoğu zaman bu kart evliliğe ve elbette birlikte uzun ve mutlu bir hayata neden oluyor!
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Angel Koruyucu Melek Kurulu

Kupa Kralı
Fırtınalı tutku denizlerinin arasında, tuhaf bir duygu, arzu ve huzursuzluk oyununa dalmış taş bir tahtta oturuyor.
Harita hassas, kaprisli, eksantrik bir insanı gösterir. Duygu flaşları, bravado, laiklik ona yabancı değildir. Mantık ve rasyonaliteyi reddediyor, anlık arzu ve rutubetiyle yaşıyor. Akan su gibi tezahürlerinde de kalıcıdır.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Kralın

Kupa Kralı
En sevdiğiniz, birlikte geleceğinizi derinden hisseden ve önemseyen bir kişi. Büyük olasılıkla, sizden çok daha büyük ve duygusal olarak babanızın yerini alıyor. İlişkinizin temeli sevgi ve saygıdır. Erkeğini zamanında nasıl duyacağını biliyorsun. Ve bunu takdir ediyor. Muhtemelen aktif sosyal faaliyetlerle meşgul olmasına ve birçok kişi tarafından saygı duyulmasına rağmen, aslında güçlü duyguları derinden hissedebilir, empati kurabilir ve deneyimleyebilir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Trea ihanet için

Kupa Kralı
Kart, ihaneti onaylar. Böyle gizli bir ilişki, her iki ortağın da farkındalığına, ilişkileriyle ilgili derin vizyonlarına ve iç dünyanın yakınlığına dayanır. Bunlar birbirimize derin saygı, sempati ve güven gösteren iki olgun insan.
Doğrudan davranış ve yalanlarla ağırlaşan hislerin samimiyeti ve manipülasyonunu gösterirsiniz.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Hizalama "Üç kart"

Kupa Kralı
Yaşam krizi sona eriyor, olumlu bir sonuç ve olumlu değişiklikler zaten eşiğin üzerinde. Ancak, yumuşak olmak ve güvenmek için hala çok erken, size zarar verebilir. Ancak başkalarına karşı tam bir duyarsızlık faydalı olmayacaktır. Yani, her şey ölçülü olmalı. Arkan ayrıca birisinin patronu olacağınızı da belirtir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Aşk Üçgeni

Kupa Kralı
Kart, bir erkeğin sevdiği için umursadığı ilişkiyi önemser, ona hassasiyet, sıcaklık ve sevgi verir. Çiftin lideri o.Bir adam patron rolünü üstlenir ve hatta küçük bir baba. Bu nedenle, sık sık kavga ve çatışmalara yol açabilecek kadını ortaya çıkarır.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

F Kader hakkında

Kupa Kralı
Hayatta çok şey gördün ve insanlarla iletişim kurma konusunda eşsiz bir yeteneğin var. Siz, diğerleri gibi, eylemlerin ve karakterlerin gizli ve açık amaçlarını anlarsınız. İnsanlara karşı nazik olun, onları alaycı açıdan değerlendirmeyin. Yapabiliyorsanız yardım - tehlikeye dikkat ederek veya zor durumda destek sunarak.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Work Çalışmak

Kupa Kralı
Arkan, yüksek gelir seviyesine sahip istikrarlı bir iş beklediğini söyledi. Yakın gelecekte hiçbir sorun ortaya çıkmamalıdır ve ortaya çıkarlarsa, bunları kolayca çözebilirsiniz. Kart, sorumluluğu başkalarına kaydırmamak için durumu bağımsız olarak kontrol etmeyi tavsiye ediyor.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Pregnancy Hamilelik ve çocuklar için

Kupa Kralı
Ortağını duymaya çalış. Belki de çocuk sahibi olma arzusu sadece sizden gelir. Korkularınız, finansal durumunuz hakkında konuşun, kendinizi ailenizle tanıştırın ve bunun sizin için gerçekten bir zevk olup olmayacağını görün.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Back Bana geri dönecek mi?

Kupa Kralı
İlişkileriniz saygı ve güven üzerine kuruludur, ortaklar birbirlerini dinlemeyi ve sevmeyi bilirler. Eğer şimdi ilişkilerde bir çatışma varsa, o zaman bu beceriler onları kurtarabilir, tek yapmanız gereken dış problemlerden ve engellerden uzaklaşmak ve tüm gücünüzü romantik ilişkilerin ana akımına yönlendirmektir. Bir erkek bir ilişkiye dönecek ve sen mutlu bir ilişki kurabilirsin.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Marissa

Videoyu izle: Soner Aldemir Imamin Oglu Orjinal Klip HD (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send