Rüya yorumu

Bugünün günün Tarot Kartı - çevrimiçi ücretsiz kehanet

Pin
Send
Share
Send
Send


Tarot Kartı yeni başlayanlar için basit ve hızlı bir düzendir. Büyülü arcana'nın anlamını kavramada yardımcı olur ve kolaydır ve heyecan verici bir soruya hızlıca cevap verir.

Çevrimiçi servet anlatan "Günün Haritası" nı kullanarak günlük tahminlerinizi birkaç dakika içinde çevrimiçi olarak bulabilirsiniz.

Tahmin nasıl:
1-3 dakika dinlenin ve düşüncelerin aklını temizleyin. Hazır olduğunuzda - bir kart çekin. Haritanın altında, haritaların çözülmesini çeşitli alanlarda görebilirsiniz - ilişkilerde ve ilişkilerde.

Tahmin etmek

Tekrar kehanet 5-10 dakika içinde daha iyidir.

Düzeni kim yapabilir?

Her durumda değil, günün haritasını kullanabilirsiniz. Boşta merak ya da eğlence için kart kullanmayın. Arcana gerçeği sadece üç durumda söyleyecektir.

İşte Tarot güvertesini alıp yarın ve bugün için günün haritasını çıkarmasına izin verilen durumlar:

 1. Yeni başlayanlar taro. Tarot'un büyülü dünyasını yeni yeni öğrenmeye başlıyorsanız ve tüm sırlarını kavramak istiyorsanız, bu servet anlatımında gücünüzü deneyin. Pratikte, haritaların sıkışmadan ve kendi tahminlerinizin örneğini kullanarak değerleri ezberleyebilirsiniz. Yavaş yavaş, düzenli olarak pratik yaparak, her yayın anlamını kolayca anlayabilir ve ruhun kartlarını hissetmeyi öğrenebilir ve mekanik tahminler yapmamayı öğrenebilirsiniz.
 2. Mevcut günün tahminini bilmek istiyorsanız. Bu durumda, sabahları tahmin etmek daha iyidir. Arcana, başınıza gelmesi muhtemel olan ana olaylar hakkında konuşacak. Tahmin, sizi beladan korumanıza yardımcı olacak ve Destiny'nin şansından yararlanacaktır. Ama kötüye kullanmayın - peki, her gün tahmin etmeniz gerekir
 3. Belirli bir cevap almanız gerektiğinde: açık ve kapalı bir soruya "hayır" veya "evet". Bu durumda tercümandaki arcana değerini bile arayamazsınız, fakat hangi konumda - düz veya ters - bir kartın düştüğünü görebilirsiniz. Cevap sırasıyla olumlu ve olumsuz olacaktır.

Diğer tüm durumlarda, durum düzenlerinize daha uygun başka bir şeyler aramaya değer.

Fal söyleme için uygun bir an nasıl belirlenir?

Tarot kartının bir gününü tahmin etmek ve harita yapmak her zaman mümkün değildir, bunu hatırlayın ve uzmanlık sitelerinde çevrimiçi bir tahmin ararken ve kendinizi ne zaman tahmin edersiniz.

Basit bir yöntem, bir güverte alıp alamayacağınızı ya da daha uygun bir ana kadar ertelemeyi daha iyi ertelemenizde size yardımcı olacaktır. Bunun için:

 1. Bir deste tarot kartı alın ve dikkatlice karıştırın
 2. Bir saniye gözlerini kapat, güverteyi avuçlarınla ​​kapat ve duygularına odaklan.
 3. Rasgele arka arkaya 10 kart çıkartın ve masaya arkaya koyun
 4. Kaç arcana'nın düz bir şekilde düştüğünü ve ne kadarının ters bir konumda olduğunu hesaplayın

Miktarına bağlı olarak, değer aşağıdaki gibidir:

 • Ters çevrilmiş kartlardan daha doğrudan kart var. Bu, fal söyleme anının olumlu olduğu anlamına gelir, önümüzdeki gün için mizanpaja güvenle devam edebilirsiniz.
 • Baş aşağı kartları dümdüz değil. Bu, kartların gerçeği söylemeyeceği anlamına gelir, sihir ritüelini daha uygun bir zamana kadar ertelemek daha iyidir.
 • Eşit sayıda düz ve ters kart vardır. Bu, kehanet konusunda ihmal ettiğiniz anlamına gelir. Muhtemelen sormak istediğin soru seni fazla endişelendirmiyor, sadece biraz eğlenmek istiyor musun, yoksa merak ediyor musun?

Tarot kartları olan uygulayıcılar için "doğru" zamanı seçmek çok önemlidir. Kaderi özendirmeyin - yalnızca uygun bir sürede tahmin edin.

Doğru tahmin etmek nasıl?

Günün dengesi çok basittir. Genellikle kehanet için kullandığınız ve kimseye vermediğiniz klasik bir güverteye ihtiyacınız olacak. 22 Senior Arcana'yı al ve kalan kartları bir kenara koy.

Arcana'yı karıştır. Zaman ayırın, dikkatlice yapın. Sonra, keyfi olarak, güverte bakmadan, herhangi bir kement çekin ve masaya koyun. Çok yakın bir zamanda sizi neyin beklediğine cevap verecektir.

Düzenin yorumlanmasını anlamak için kıdemli arcana'nın önemi hakkındaki videoyu izleyin:

Arcane değerleri

Klasik Tarot destesinden her arcana'nın kısa bir açıklaması:

 1. Şakacı - değişim istekliliği, merak ve yeni şeyler öğrenme isteği. Uzun süre başlatmak için uygun bir an düşünülmüş tapu ve yaratıcılık
 2. Mage - sorumluluktan korkmamak için inisiyatifi önemli bir konuda ele almalı. Tüm güven ve cesaretleri yaz - onlara ihtiyacın olacak
 3. Yüksek rahibe - aktif eylemlerden kaçınmak ve dışarıdaki bir gözlemci rolünde olmak gereklidir. O zaman durum sizin için en uygun şekilde gelişecektir. Kalbi dinle, aklını kapat.
 4. İmparatoriçe, yaratıcı ilhamın bir sembolüdür. Yaratıcılık için uygun bir gün, yeni müşteriler ve ortaklar arayın. Şans her türlü çabada size eşlik edecek.
 5. İmparator, cesaret ve güç sembolüdür. Enerjiniz o kadar fazla ki onu başkalarıyla paylaşmanız mümkün. Birikmiş dava yükü, taahhüt ve planlarla uğraşmak için doğru gün
 6. Başrahip, tefekkür ve varlığın anlamı üzerine düşünmek için hayırlı bir gün. Sonunda gerçeği görebilecek, bu kadar zaman boyunca düşüncelerinizi meşgul eden şeylerin ve sorunların özünü anlayacaksınız.
 7. Aşıklar - sezgiyi dinleyin ve tüm sorunları çözün. Sorunuzun cevabını sadece siz biliyorsunuz.
 8. Chariot - hayal kurmayı bırak ve harekete geçme zamanı
 9. Güç - bugün inanılmaz derecede verimli olacaksınız. Fakat bunu duygularla aşırıya kaçmayın, hedeflere ulaşmanızı büyük ölçüde engelleyebilir
 10. Hermit - rahatla ve dinlen, acilen kendinle yalnız kalmalısın ve iç sesini duymalısın
 11. Servet tekerleği - olan her şey kaçınılmazdır. Destiny'e gönder
 12. Adalet - bugün herhangi bir görevi yerine getirmede rasyonel olacaksınız. Mantık akla hükmeder, duygular bir süre için engellenir
 13. Asılan adam kötü bir gündür, ki bu da kötü huysuzluk ve tatsızlık eşliğinde olacaktır. Önemli bir şey yapmamaya çalış.
 14. Ölüm, gecikmiş olan bir şeyin sonu.
 15. Moderasyon, yaratıcı dürtü, keşifler, yeni tanıdıkların sembolüdür. Çok parlak, zengin, ilginç, hareketli bir gün
 16. Şeytan - karanlık tarafınız tüm ihtişamıyla kendini gösterecektir. Olumsuzluk dolu bir gün, ama sadece senin suçunla
 17. Kule - beklenmedik ve sizin için çok hoş bir şey olacak. Ters bir konumda - sürpriz hayal kırıklığına uğrayacak ve birçok olumsuz duyguları geride bırakacaktır
 18. Yıldız - topluma girme zamanı, inanılmaz bir his yaratacak, anın avantajlarından yararlanacaksınız
 19. Ay - kötü bir ruh hali içinde uyanırsınız, ama buna teslim olmayın ve her şey yoluna girecek
 20. Güneş, neşeli olaylarla ve parlak duygularla dolu mutlu bir gün.
 21. Mahkeme - yapmaktan korktuğunuz ve "yarın için" uzun süre ertelenen bir karar verme zamanı
 22. Barış - her şeyde uyum ve mutluluk, tadını çıkarın

Sadece tercümandaki tahminleri okumayı değil, aynı zamanda gizli anlamlarını da çözmeye çalışın. Böylece haritaların değerlerini sezgisel olarak okumayı öğrenirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send