Rüya yorumu

Güvercinler hakkında işaretler ve batıl inançlar

Pin
Send
Share
Send
Send


Doğal olaylarla ilgili birçok farklı halk belirtisi vardır ve hayvan dünyasının temsilcileri hakkındaki işaretlerle ayrı bir niş işgal edilir. Bu listede, son rolden uzak, çoğu kuşları dışkılarıyla arabaları ve binaları yağmalarından dolayı haksız yere sevmedikleri dünyanın kuşları olan güvercinler tarafından işgal edilmiştir. Gerçekte, güvercinler hiçbir zaman kimseye kötü bir şey yapmaz, mutlu, başarılı yaşam olayları ve daha iyi maddi refahlar öngörürler. Bu makalenin konusu, batıl inanç ve güvercinlerle ilgili endişeleri.

Muhtemelen, birçok kişi bu kuşlar hakkında gerçekte ne kadar var olacağını öğrendiklerinde şaşıracaklardır. Hepsi kendi aralarında büyük ölçüde farklılık gösterir ve bazen çelişkili anlamları olabilir. Daha sonra, sizi konunun akışına tanıtacağız ve güvercinlerle ilgili en popüler halk inanışlarının örneklerini ele alacağız.

Atalarımız, güvercinlerin yalnızca sıradan kuşların değil, cennetten gelen elçilerin rolünü oynadıklarına inandılar. Bu nedenle, güvercinlerle ilgili tüm işaret ve inançların ciddi yaşam değişimlerinin başladığını göstermesi şaşırtıcı değildir.

Sel sırasında bir güvercin insanlara iyi haberler getirdiğinde, derhal İncil'deki hikayeyi hatırlıyorum. O zamandan beri işler pek değişmedi, güvercinler hala doğru bir şekilde anlaşılması ve deşifre edilmesi önemli olan önemli mesajları getiriyor.

 1. DOlub "marka" kıyafetler veya araba. Tabii ki, hoşuna gitmeyecek bir ihtimal değil, ancak durumu olumlu bir bağlamda algılamaya çalışın. Bu nedenle, yakın zamanda, eski inanışa göre, mali durumun yükselmesini bekleyebilirsiniz.
 2. Güvercin balkona uçtu ve oraya yerleşti. Böylece, kuş evinizi negatif enerjiden korur ve yuvaya girmesine izin vermez.
 3. Pencere kenarında oturan güvercin. Kuş, kanatlarına haber getirdi ve yaşamdaki değişiklikleri öngördü. Pencere camınızın arkasında beklenmedik bir misafir izlerseniz ve özellikle de pencerenizdeki gagasını hala çalıyorsa - kötü söylentilere ve inançlara inanmayın. Bazı kaynaklarda, omenlerin zıt yorumlanması bulunur - güya ki pencere kenarında oturan güvercin kötü olayların bir öncüsüdür ve neredeyse ölüme işaret eder. Buna güvenmemelisin - sana kötü haber getirebilecek kadar hafif bir kuş mu?
 4. Güvercin uçtu ve gagasında bir şeyle camda oturuyordu - bir delikanlı, bir ot bıçağı veya başka nesneler. Çok yakında büyük mutluluğun hayatınıza geleceği, karanlık bir hayat şeridinin yerini parlak bir tanesi alacağı, olumlu değişikliklerin hayata geçireceği anlamına gelir. Hiçbir durumda konuğu pencereden çıkaramazsınız!
 5. Kuş evin içinde uçtu - Yakında misafirler eve gelecek ve onlarla ilginç haberler getirecek. Güvercin beyaz ise - olumlu haberlerle iyi misafirler tanışın.
  Ve eğer güvercin siyah renkte farklıysa - haberlerin doğası çok eğlenceli olmayacak, trajik bile olabilir.
 1. Bir güvercin pencereden uçar ve cama çarpar. Bu seçenek iyi bir seçenek değil. Özellikle kuş ondan sonra yere düşerse - bu durumda çeşitli talihsizlik ve sıkıntılara işaret eder ya da yaşamdaki işlevsiz bir dönemin başlangıcını gösterebilir. Ancak grevden sonra yükselir ve uçağına devam ederse, zorluklarla başa çıkmayı başaracaksınız, çok çabuk geçecekler.
  Çoğu durumda, güvercinler hakkındaki inançlar, ev içinde kuş uçtuğu zaman geçerlidir. Sokakta bir toplantı dikkate alınmaz. Evinizin dışında bir yerde ölü bir güvercin sizin için kötü bir şey tahmin etmiyor.
 1. Kuş mutfağa uçar - omen mutlu bir aile hayatı, kolay yaşam ve refahı gösterecektir.
 2. Güvercin evinizin balkonunda oturduğunda ve oraya yuva koyduğunda - bu çok iyi bir işaret! Ve eğer kuş yumurtaları bile kanadıysa - çok yakında önemli bir mali kar elde edecek ve hayattaki eğlenceli anları yaşayacaksınız.

Ancak bu yumurtalara dokunamaz veya kuşlara müdahale edemezsiniz - sadece civcivin yumurtadan aşamalı görünümünü izleyin. Umrinin size büyük mutluluk vaat ettiğinden emin olun.

Olumsuz işaret - güvercin yumurtaları dışarıda bırakmadığında, ancak aniden evinizi terk ettiğinde. Bu, zorlukların ve hayal kırıklıklarının, umutlarınızın imha edildiğini gösterir.

Bu listenin tamamı güvercinlerle ilgili değil.

Diğer işaretler

Bir kuş kafanıza veya vücudunuza oturursa (çok nadiren olur), yakında zengin olacak ve kaderden hoş sürprizler alacaksınız. Bu kuştan seçilmiş biri olduğunuz için tesadüf değildir - Yüksek Güçlerin davranışlarınızdan memnun olduğu ve sizi bunun için ödüllendirmek istediğinin bir işaretidir.

İnsanların hiç güvercin öldürmediklerine ve zarar vermelerine şaşmamalı. Bunlar bizi davranışlarından memnun eden parlak kuşlardır ve can sıkıcı olsalar bile, onlara karşı hoşgörülü olmanız gerekir. Masada kalan tüylü kırıntıları besleyin, balkondan kovalamayın ya da rahatsız etmeyin. Kaderin borcunuzda kalmayacağından ve çok yakında sizi bunun için yüz kat ödeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Her şeye inanıyorsanız ve dikkatinizi sürekli olarak hayatınızda olan her şeye çevirirseniz, birçok yeni ve ilginç şeyi keşfedebileceksiniz ve hayatınızdaki hangi olayların sizi etkilediğini öğreneceksiniz. Maalesef kaçınılmaz olan sorunlar için ahlaki olarak önceden hazırlanacaksınız. Bu durumda, yalnızca neye inandığınıza, neye inanmayacağınız ve bu bilgiyi pratikte nasıl uygulayacağınıza karar vereceksiniz.

Sizleri, diğer örneklerin güvercinlerle ilgili alacağı kısa bir videoyu da görmeye davet ediyoruz.

Pin
Send
Share
Send
Send