Rüya yorumu

Bir rüyada buz pateni ne demek?

Pin
Send
Share
Send
Send


Artistik patinaj, favori sporlardan biridir. Çocuklukta herkes patladı ve bu parlak zamanların hatırası ruhu mutlulukla dolduruyor. Bir rüyada buz pateni ne demek? Bu rüya ne diyor, hangi olayları öngörüyor? Tercümanlara bakalım.

Bir rüyada paten ve buz

Buz pateni bir spordur. Tercümanlara göre, rüyada spor yapmak, güçlü bir birlik, aile kurmak, hayatta güvenilir bir ortak bulma isteği anlamına gelir.

Bununla birlikte, patenlerin bıçağı güvensizdir ve bir kişiye zarar verebilir, bu nedenle tercümanlar bir bıçağın bıçağının üzerinde yürümek için arsanın başka bir anlamını düşünür. Bu sevdiklerinizle kavgaya yol açabilir.

Bıçaklı patenler aldatıcı denge sağlar - gerçek hayatta konumunuz güvencesiz ve güvenilmez olacaktır. Kaygan bir yamaçta mı bulundun? ayrıca uyku hayalperestin her durumda, en “kaygan” bile manevra yapabildiğini gösterebilir.

Arsa hızının bir sonraki bileşenini göz önünde bulundurun. Paten hızlanma ve hız, yani duyuların keskinliğini ifade eder. Hangi buzda yuvarlandınız - pürüzsüz, çözülmüş veya sert?

yuvarlanan pürüzsüz bir yüzey üzerinde Müzik pistinde - iyi bir karakter değil. Uyku, kas-iskelet sistemi sistemindeki olası hastalıklardan veya hareketlerin koordinasyonundan bahseder.

yuvarlanan donmuş nehrin üzerinde kaba ya da engebeli bir yüzeyde - hayalperest, tapusunun sorumluluğundan kaçmaya, gerçeği gizlemeye, sorumluluğu başka birine devretmeye çalışır.

Paten ve buzun üzerine düşmek - hiçbir şey yapmama alışkanlığı, boşta ve kaygısız yaşamak. Patenleri kırmak Sürerken - işte, kınama veya skandala sorun bekleyin.

Ayakların olsaydı farklı paten, onun sevgili ve fırtınalı gösterisine bir anlaşmazlık var. Birileri sözlerini ve eylemlerini mahvetmek için aile hayatına uyumsuzluk getirmeye çalışacak.

Beklenmedik bir rüyada bağcık çözülmüşve düştün mü? Yakında şüpheli nitelikte bir teklif alınacak - reddedilmeli Teklif ne kadar cazip gelse de, bu saf bir aldatmacadır.

Diğer araziler

Paten yapmaya hazırlanın dene ve figürleri süsle - kar vaat eden yeni projeye. İşe başlamak için çekinmeyin, şans sizinle olacak.

İnsanların arasında güvenle kaydırın. Patenlerde - coşku ve kararlılıkla dolusun. Ancak, gücünüzü fazla abartmayın, her adımda düşünün.

Buzlu bir yüzeyde hızlıca yuvarlayın. - Hayatında hızlı değişiklikler olacak. Her yerde zamanında olmaya çalışın, esnemeyin.

Nasıl görmek yabancılar buza doğru gider - Davranışlarınızla dedikodu yapmayın. Dikkatli olmak ve kendiniz hakkında daha az şey anlatmaya değer.

Bir rüyada güvenle buzlu yüzeyde yuvarlanıyorsanız, ve Hayatımda hiç kaymadım - rüya, daha zeki olduğu ve sizin çok zeki olmadığınız bir işi üstlenmeyeceği konusunda uyarır.

Buz paten altında kırdı? Çevrenizde arkadaş kılığında güvenilmez insanlar var. Herkese güvenme, dikkatli ol.

Belirsizce paten üzerinde durmak ve korku düşmek - rüya, sana güven duymadığını söylüyor. Hatalardan korkmayın - hatalardan öğrenin.

Patencileri izle - Arkadaşlık şirketindeki refah, başarı ve eğlence dolu eğlence için.

Sevilen biri ile sürme - ilişkinizde eksiklikler var. Sonuna kadar her şeyi bulmaya çalışın, bir çatışmaya yol açmayın.

En sevdiğinizle çimlere binin - ilişkinizde tüm pürüzsüz değil. Birbirinizi duymuyorsunuz, fikrinizi dayatmaya çalışıyorsunuz ve taviz vermiyorsunuz.

Buz pateni yapmak

Rüya Miller arsanın işten çıkarılmasını veya değerli şeylerin kaybını önlediğine inanıyor. Buz ayağınızın altında kırılırsa - tüm arkadaşlarınız gerçek değildir. Pistte diğer insanları izlemek - kendinizi dedikodunun merkezinde bulacaksınız, güvendiğiniz bir kişi bu kirli işe önemli bir katkı yapacaktır. Tekerlekli paten - sağlık için.

Navlun Rüya YorumuArsada cinsel ilişki ipucu görüyor. Patenlerdeki bıçaklar donuksa, hayalperest güçlü bir problemle karşı karşıya kalır.

Rüya yorumu Tsvetkova bir projenin veya bir işletmenin başarılı bir şekilde tamamlanmasını önler. Tekerlekli paten - bir fedakar olacaksın.

  • Rüya yorumu Hasse, yaklaşan eğlence hakkında arkadaşlarınızla konuşuyor ve hafta sonunu başarıyla geçirdi.
  • Rüya Rüyası Meneghetti, rüyada buzun üzerine düşerseniz tehlikeye atmamanızı ister.
  • Aşk rüyası sevdiklerinden ayrılma vaadi verir.

21. yüzyılın rüya yorumu. Sürat pateni yarışmalarında yer aldıysanız, liyakat ve tam başarının tanınması hayatta bekler. Yarışmadan önce antrenman yapmak için - arkadaşlarına sunacak büyüleyici bir şey bulacaksın.

Medea'yı hayal edin Bir rüyayı sürmenin başarısızlıklardan bahsettiğine inanıyor: bir insan sürekli olarak işsiz, rahat değil.

Rüya Rüyası diyor ki: ayaklarının altındaki yumuşak buz, yaşamdaki her şeyin yumuşak ve pürüzsüz olacağını söylüyor. Buza güven ve mutluluğu tecrübe et - tüm yaşam koşullarını tam kontrol altında tut.

Modern rüya kitabı buzun üzerine düşmenin hayalperestin baş edemeyeceği sorumlu bir görevi sembolize ettiğine inanıyor. Becerikli bir şekilde buza binin veya yarışmalara katılın - bol şans ve mutluluk için.

konsey

İslami rüya kitabının talimatını hatırlayın: Bir rüyayı nasıl yorumlayacağınız, gerçek olacağı için. Bu nedenle, açıklamak için uykunun olumlu bir yorumunu bulmaya çalışın, böylece sadece iyi olanı gerçekleşir.

Pin
Send
Share
Send
Send