Rüya yorumu

Sezgi Mantra - süper güçlerini keşfet!

Pin
Send
Share
Send
Send


Sezgi mantrası doğaüstü yetenekler geliştirmenin en güçlü yoludur. Onun sayesinde hızlı bir şekilde empatiyi (diğer insanları hissetme yeteneğini) öğrenmenin yanı sıra insan aurasını da görebileceksiniz. Doğaüstü yetenekler, çevredeki gerçekliği daha iyi yönlendirmenize ve her zaman yalnızca doğru kararları vermenize yardımcı olacaktır.

Güçlü msezgi gelişimi için antra

"Üçüncü göz" ün açılmasını sağlayan ilahi şarkılar, etrafınızdaki dünyadaki birçok şeye gözlerinizi açmanıza yardımcı olacaktır. Yeterince temizlenmiş ve aydınlanmış olarak, diğer insanların olumsuz karmalarını bile görebilir ve onların geçmiş hatalarından kendilerini temizlemelerine yardımcı olabilirsiniz.

Sezginin gelişimini destekleyen birçok farklı mantra vardır ve bunları karmaşık bir şekilde uygulamak en iyisidir. Bu nedenle, insanın gerçek doğası ile bağlantısı vardır.

Sezgi için güçlü mantra örnekleri gösterilebilir:

  • Bir kişiyi alkışlayan ilahi şarkı;
  • Üçüncü göz açma mantrası;
  • Mantra, gerçeklik algısını pekiştiriyor;
  • Mantra, kendine derinlemesine girmeni sağlar.

Mantra kompleksinin düzenli uygulaması sayesinde, hem kişiliğinizi hem de etrafınızı saran tüm gerçekliği değiştirecek şaşırtıcı olasılıkları keşfedeceksiniz.

Ajna-çakra mantrası olarak adlandırılan çok güçlü bir sezgi mantığı da vardır.

Ajna Çakra, insanın altıncı enerji merkezidir (ünlü "üçüncü göz"). Açıklaması, gelişiminde yeni bir aşamaya geçmenizi sağlar. Ajna-çakranın enerjisini ele geçirdikten sonra, yedinci enerji merkezini - Sahasrara'yı anlamak için bir kişi alınabilir.

Böyle bir kişi mevcut durumda daima doğru kararı verir. Hem iyi hem de kötü işleri yapabilir. Ama elbette her kötülük kesinlikle cezalandırılacak, bu yüzden başkalarına zarar vermeyin.

Bu çakranın gücünü bilmek istiyorsanız, aşağıdaki mantranın sihirli kelimelerini okuyun:

"AUM KASSIYANA JARA SHANATAR".

Aynı zamanda, kendiniz için belirlediğiniz hedefe odaklanın ve danışmanınızın tüm tavsiyelerine uyun. Ajna Çakranın açılışı görme organları üzerinde olduğu kadar sinir sistemi ile omurgası üzerinde de bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, sağlığınız için olumsuz sonuçlardan kaçınmak için tüm meditasyon kurallarına uymanız önemlidir.

Bir sonraki videoda, birçok önemli soruya cevap veren alışılmadık şekilde güçlü ve yumuşak bir mantrayı dinleyebilirsiniz.

Kendinize derinlemesine yardımcı olmak için ilahi şarkı:

"OM MAHA SHUNYATA JNANA VAJRA SWABHAVA'NIN ATMA KO HONG".

Dünyanın süper algısını güçlendiren Mantra:

Msgstr "OM RAO REM FAO FERO AIM FORAMI".

Clairvoyant Mantra:

"GATE GATE PARAGATE PARASAMGATE BODHI SWAHA ZSIDI TsZIDI BOLOTSHIDI BOLOSENTSZIDI SAPOHE YOLU".

Sezgi, her birimizin sahip olduğu fiziksel duyu organlarından değil, bilinçaltından bilgi alma yeteneğidir. İkinci adı "altıncı his" veya "üçüncü göz" dür. İşinin kesin mekanizmalarını söylemek zordur, ancak gerçekten var olduğundan ve çok güçlü olabileceğinden şüphe yoktur.

Bir sezgi iyi geliştiğinde, bir kişi dünyamızda olan birçok şeyi not eder. Kafamda, size hayatta doğru yönü gösteren bir tür navigatör açılır gibi görünüyor.

Altıncı hissinizi geliştirmenize izin veren çok sayıda yöntem vardır.

  1. İlk yol - kendi kendine hipnoz uygulaması. Bir kişinin kendisini doğru cevapları veya görevinin çözümünü bildiği konusunda ikna etmesi gerekir. Soruna yoğunlaştığında, uygun çamurda otururken, durumun doğru yolu kafasında ortaya çıkmaya başlar.
  2. İkinci yol - içsel "I" ile iletişim kurman gerekiyor. ve ondan gerekli bilgileri almak. Günlük meditasyon pratiği, manevi rehberinizin sizi karşılayacağı iç dünyanıza dalmanıza yardımcı olur. Herhangi bir canlı varlık şeklinde veya mevcut görüntüsünde görünebilir.
  3. Sezgiyi geliştirmenin üçüncü yolu bilincinizi bir yere ya da sorunuz için doğru cevabı bulmanıza yardımcı olacak bir kişiye aktarın.
  4. Ve dördüncü yol mantralar. Bunları okumak veya dinlemek, bilinçaltınızın derinliklerine erişmenize ve yaşamda her zaman doğru şekilde dolaşmanıza yardımcı olacaktır.

Diğer tüm mantralarla birlikte, sezginin açıklanmasına yönelik ilahi şarkılar, kendiniz için yalnız olmakla birlikte, sessizliğin vazgeçilmez bir koşul olduğu söylenmelidir.

Günün başlangıcında - tercihen güneş doğduktan hemen sonra şafak vakti meditasyona başlamak en iyisidir. Şu anda, bilinç hala açık ve gereksiz bilgilerle tıkalı değil.

Süper güçlerinizi gerçekten geliştirmek istiyorsanız, ancak gereken tekrar sayısını hemen okuyamıyorsanız ne yapmalısınız? Daha sonra, kaç kez rahat olduğunuzun okunmasına izin verilir, ancak zamanla arttırmanız gerekir. Örneğin, ilk önce mantrayı on kez okuyorsunuz ve her gün başka bir telaffuz ekliyorsunuz.

Hiçbir durumda ihmal edilemeyecek çok önemli bir nokta - okuma mantıklarının düzenliliği. Ne kadar yorgun olursanız olun, ne kadar duygusal bir durumda olursanız olun - tek bir günü kaçırmayın, aksi takdirde önceki okumaların sonucunu kaybedeceksiniz ve uygulamaya baştan başlamanız gerekecek.

Ayrıca sezginin gelişimi için yalnızca mantraya güvenemeyeceğinizi de unutmayın. Başka yöntemler de uygulayabilirsiniz ve birkaç yöntemi bir kerede doğru şekilde birleştirirseniz etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send