Rüya yorumu

Sayı 33 - numerolojideki değer ve insan kaderine etkisi

Pin
Send
Share
Send
Send


33 numaralı ezoterik atfedilen büyülü değer. İncil'de kutsaldır, çünkü 33 yaşındayken tüm insanlık İsa Mesih'in Kurtarıcısı çarmıha gerildi ve Ölüler Krallığı'ndan yükseldi. Her anlamda benzersiz olan baskın olanlardan biri - 33 sayısı - numerolojide özel bir anlam kazanmıştır.

Sayı 33 - numerolojide anlam ve özellik

Nümerolojideki 33 sayısı ana sayılardan biridir (baskın, egemen, baskın).

  • Bunlar, canlı bir zihni ve merakı simgeleyen iki üçlü. 33 numarada iki katına, onlar kişileştirmek olağanüstü düşünce ve dahi.
  • Nümerolojik pıhtılaşma ile üçüzler kolayca altıya getirilebilir; aşk ve uyum.
  • Bu, aynı zamanda ana sayılar kategorisine ait olan üçlü 11'dir.
  • Eğer iki üçgeni birbirine çevirirseniz, sekiz belirir, sonsuzluk ve mutlak mükemmellik.

33 rakamı, tüm numaraların niteliklerini bir şekilde veya onunla bağlantılı bir başka şekilde içerir - her şeyden önce üç ve altı özellikleri. En güçlü tarafları:

  • yaratıcılık ve fantazi, duygusallık ve sanat, iyimserlik ve eğlence, girişkenlik ve açıklık - ilk üçünden devralınan kaliteler;
  • içtenlikle sevme, her türlü yardım ve desteği sağlama, özen gösterme ve sorumluluk alma becerisi - altından edinilen özellikler.  

33 rakamı güç, mükemmellik, eksiksizlik, kümelerin birliği, uyum ve denge anlamına gelir. En üst düzeyde sevgiyi gerektirir - gerçek, samimi, kusursuz ve fedakar, insanla Rab arasında sevgi. Kutsal Yazılardan Mesih'in örneği bunun kanıtıdır.

Ana numaralarla ilgili video:

Karakteristik insanlar 33 numara

33 rakamının taşıyıcıları bu dünyaya insanlığa hizmet etmek ve yardım etmek için geldi. İki güven birliğinin yaşam misyonu, etraflarındakiler için ruhsal bir akıl hocası olarak hareket etmek, hümanist olmak, bu dünyada sevgiyi ve zarafeti arttırmaktır.

haysiyet

33 Sayının Sahipleri - insanlar olağanüstü (söyleyebiliriz dahinin) ve canlı bir akıl. Onlar bağışlanmış yaratıcı, patlayıcı fantazi ve kutunun dışında düşünmekmesleki etkinliklerini sıklıkla yaratıcılık ile ilişkilendirdikleri için teşekkürler. İyi yazarlar, sanatçılar, sanatçılar, müzisyenler, moda tasarımcıları ve tasarımcılar yaparlar. 33 rakamı, oyuncularına olağanüstü bir ödül veriyor doğal yetenek ve bu hediyenin başkalarının yararına geliştirilmesini gerektirir.

33 numara insanı doğasında var. doğuştan gelen güzellik duygusu ve enfes tadı. En çirkin yaratıklardan bile, gerçek bir sanat şaheseri yapabilirler. Bunlar dünyaya harika bir şey getirebilecek yaratıcılar ve yaratıcılar.

33 sayısı ile yönlendirilen kişilikleri sürekli manevi gelişimeğilimli felsefi düşünceler varlığın özü hakkında. Yapabilirler zaman ve enerjilerini akıllıca tahsis eder.

33 sayısı numerologlar tarafından yorumlanır. “Sevginin şifa enerjisinin ustası” ve suçlamalarını güçlendirir karşılıklı anlayış, sevgi ve şefkat. Bu dünyada 33 kişi, başkalarına yardım etmek, fayda ve fayda sağlamak için var olur, bu nedenle toplumda önemli bir yer işgal etmeye çalışırlar. Çoğu kusursuz altruists ve hayırseverler - onlar isteklere cevap vermek yardım eli isteyen herkes mutlu başkalarına sevgi ve bakım ver.

Bu kişilikleri esnek ahlakçılarbunun için adalet her şeyden önemlidir. Onlar farklı disiplin, aşk düzeni.  

eksiklikler

33 sayısının proteinlerine verdiği pozitif özelliklere rağmen, hepsi mükemmelliğin kişileşmesi değildir. 33 sayıdaki bazı insanlar hayatlarını kolay geçmeyi tercih ediyor ve insanlıktan, fedakarlıktan ve maneviyattan vazgeç. Dahası, en yakın insanları için bile aynı davranış tarzına bağlı kalıyorlar.

Bu 33 numaralı kişi kategorisindeki kişiler de aşktan sakınmak tezahürlerinin herhangi birinde. Bu parlak hissi ile ilgili herhangi bir soru onların hoşlanmamasına ve rahatsızlık vermesine neden olur. Aşkı, yaşam hedeflerine ulaşmalarını engelleyen bir engel olarak görürler. Bu bireyler kölelik sevgisine eşittir.

Zamanla, 33 kişilik bu grubun temsilcileri olabilir zalim zorbalar ve ailenizi ve sevdiklerinizi terörize edin. Bunların bir diğer kalite özelliği mutlaktır. affetmeme. İhaneti asla affetmeyecekler, ancak gerçekleşirse öfkeleri sınırsız olacak. Bu tür insanlar kendi kendilerine affetme yeteneğini geliştirmeye çalışmalıdır - aksi takdirde, bu sayede birçok yaşam zorluğuyla sonuçlanacaktır.

Kutsal numara 33

33 numaraya birçok manevi geleneklerde kutsal bir önem verilmiştir. Bir örnek için çok ileri gitmenize gerek yok - sadece 33 yaşında çarmıha gerilmiş İncil'i ve İsa Mesih'i hatırlayın.

Hristiyan Kilisesi, 33 yaşın, bir insanın, doğru bir şekilde geliştiği takdirde, ruhsal olgunluğuna, uyum ve mükemmelliğe ulaştığı, tam olarak bir insan olarak oluştuğu yaş olduğu kanaatindedir. 33 yaşında bir birey tam potansiyelini keşfeder, ancak sonraki yıllarda, yalnızca yaşam deneyimi birikimi ve mevcut becerilerinin iyileştirilmesi gerçekleşir.

Ayrıca, yaşamı boyunca kendini farkeden bir insanın toplamda 33 başlama aşamasından geçtiğine dair bir hipotez vardır. Bu yolda geçen otuz üçüncü aşama, insan ruhunun ilahi prensip ile birleştirilmesidir.

Doğrudan Rus geleneksel kültürüne dokunursak, özel konum içindeki 33 sayısına atfedilir:

  • Rus alfabesinin tam 33 harfi vardır;
  • Rus destanlarının ünlü kahramanı Ilya Muromets tam 33 yıl boyunca ocakta kaldı ve bundan sonra sömürüsünün yolu Rus halkının yararına başladı;
  • A.S.'nin kahramanlarından biri. Puşkin - yaşlı bir adam - 33 yıl kesintisiz avlanmadan sonra bir akvaryum balığı yakalayabildi;
  • 33 kahraman - Puşkin'in işinden başka bir an.

33 sayısının bazı sınırları kırdığı ve güçlü bir enerji akışının yayılmasını sağladığı görülüyor. Her sahibinin baş edemeyeceği güçlü bir pozitif yük taşıyor. Bununla birlikte, bu durumda, kişi her zaman bir seçeneğe sahiptir: baskın sayı 33'ü daha basit bir altıya düşürün ve yaşam akışını etkisi altında sürdürün.

Videoyu izle: Sayilarin Gizemi- İsimler ve Doğum Tarihi Kaderi Belirler (Ağustos 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send