Rüya yorumu

Servet elde etmek için egregor para bağlamak nasıl

Pin
Send
Share
Send
Send


İnsanlar için çok önemli bir husus maddi ihtiyaçların karşılanmasıdır, çünkü hepimiz paranın çok büyük bir rol oynadığı bir dünyada yaşıyoruz. Biz ekonomik sistemin bir parçasıyız ve maddi imkânları olmadan var olamayız. Herkes bilmez, ancak para büyüklüğü gibi bir şey vardır - yani finansal alanda zenginlik sağlayan ve maddi zenginlikleri aktif olarak çoğaltan belli bir madde. Money egregor'a nasıl bağlanacağınızı ve bu materyalden nasıl doğru bir şekilde etkileşime geçeceğinizi öğreneceksiniz.

Aslında, egregor, konumunu elde etmek için tekliflerde bulunması gereken soyut bir tanrı veya idol değildir. Egregor, çok sayıda insanın arzuları, düşünceleri, sözcükleri, eylemleri ve duygularıyla temsil edilen belli bir enerji akışı, bir tür bilgi ve enerji karışımı olarak hareket eder.

Hem olumlu etki hem de olumsuz olmak üzere, insan dünyasının çeşitli örnekleri vardır. Tipik örneklerden Hristiyan egemenliği olarak adlandırabiliriz, ancak bugün servet, başarı, refah ve sürekli yüksek gelirler sağlayan parasal egemenliğe detaylı bir şekilde odaklanacağız.

Egregor, temelde ortak bir faaliyet gösteren (profesyonel, aile, din, dil, siyasi vb.) Belirli bir kişiyi veya insan grubunu yayan dalgaların titreşiminden oluşan konsantre bir buluttur.

Bu enerji bulutları, yaşadığımız gezegenin tüm bilgi-enerji zarfını oluşturur. Birinin başkalarının eşanlamlıları tarafından absorbe edilmesi veya birbirinden büyümesi, ayrıca çarpışma veya uyumlu karşılıklı birlikte yaşama gibi bir fenomen vardır.

Para egregor gezegenimizde ortaya çıkan en eski biridir. İlk çağlardan beri, tüm insanlar her şeyden önce güvenli bir yaşam anlamına gelen iyi bir yaşam elde etmek için gayret gösterirler. Para Egregoru, çeşitli maddi faydalar elde etmeyi amaçlayan bir kişinin düşüncelerinin, görüntülerinin, eylemlerinin ve özlemlerinin bir birleşimidir.

Toplamda iki egregor alt türü vardır:

 • Kişisel;
 • Bedava.

İlk durumda, bir kişi kendi potansiyel enerjisini kullanır, bu da yaşamında belirli bir fikri fark etmesini sağlar. Ve bir fikir hayata geçtiğinde, kişi belirli bir kazanç elde eder. Ancak, hedeflerin seçim sürecinde özel seçiciliği göstermek önemlidir. İstediğinizi görselleştirdiğinizden ve gerçek zamanlı olarak zaten varmış gibi hayal ettiğinizden emin olun.

Mali konu göz önüne alındığında, en belirgin sonucun, fikrinizin finansal durumunuzu veya akraba ve arkadaşlarınızın durumunu iyileştirmek veya kişisel olarak geliştirmek üzere tasarlandığı durumlarda ortaya çıktığı belirtilmelidir.

Daha açık hale getirmek için, egregorların çalışma prensibi üzerinde durmalısın. Enerji akışının hareketi sonucunda karşılıklı faydalı bir değişim gerçekleşir. Bu nedenle, bir kişi bir veya başka bir egregor ile bağlantı kurmak istediğinde, ne istediği konusunda çok net olması gerekir. Elbette, egreğin kararına bağlı olarak hem olumlu hem de olumsuz bir cevap alabilir.

Karar, fikir uygulandığında elde edebileceği faydalara dayanarak egregiler tarafından verilir. Çoğu durumda, fayda, rezervlerini yenilemek ve bilgi sisteminin enerjisini korumak için büyük miktarda insan enerjisi anlamına gelir. Enerji yeterli değilse - başvuru sahibi kendi takdirine bağlı olarak başka bir şey alabilir.

Bu nedenle, örneğin parasal olanla egregora ile bağlantı kurmak istiyorsanız, ilk önce kararınızı iyi düşünün ve çok dikkatli ve temkinli olun. Sonuçta, yardımlarının karşılığında gerekli olacağından asla% 100 emin olamazsın.

Daha sonra kendiniz için maksimum faydayı sağlamak ve herhangi bir zarara uğramamak için tüm kuralları uyguladığınızdan emin olun.

Her şeyden önce, paranın sizi gerçekten ne kadar tatmin edeceğini düşünün. Ayrıca, para harcayacağınız hedefleri de belirttiğinizden emin olun. Asla sadece servet uğruna para isteme - bu nedenle, egemenlikten yardım alabilmeniz son derece düşük bir ihtimal.

Net bir hedef belirleyin, maddi kaynaklar için şimdi neye ihtiyacınız var - yeni bir kürk manto, Maldivler'de bir yazlık veya yeni bir araba? Planlarınızı uygulamak için yeterli enerjiye sahip olduğunuzdan eminseniz, arzularınız hakkında utanmayın.

Bir sonraki videoda, egemen olan para hakkında ilginç bilgiler ve bununla başarılı ve uzun vadeli etkileşimin sırlarını bulacaksınız.

Egregor'a bağlandığınızda, belli bir bilgi-enerji bulutu oluşmaya başlar. Bunlar çevreye banknot, altın külçeleri veya değerli mineraller yayan titreşimlerdir.

Ek olarak, para egemenliği, çeşitli malların satın alınması ve satılması, ücretlerin verilmesi, paralarının hesaplardan çekilmesi vb. Gibi parasal manipülasyonlarla da “beslenir”. Aşağıdaki kural geçerlidir: Düzenli olarak sizin aracılığınızdan ne kadar fazla para akıyorsa, para egresi o kadar iyi hisseder.

Ancak, elbette, daha önce belirtildiği gibi, mevcut egemenlerin hiçbiri enerjilerini boşa harcamaz, bunun için her zaman belirli bir "ücret" talep eder. Kural olarak, verdiğinden daha büyük miktarlarda. Aksi takdirde, egregorlar, sadece düzenli olarak insan enerjisiyle beslendikleri için var olmayı bırakırlardı.

Bazı açılardan bankacılara benziyorlar - verdiklerinden daha büyük meblağlar alıyorlar. Fakat üzülmek ve zenginleştirme fikrinize veda etmek için acele etmeyin. Egregors vampir gibisi yoktur. Ne de olsa, onlarla bağlantı kurduğunuzda, her iki taraf için de işlem için faydalı olan ilişkilere girersiniz.

Aynı zamanda, egregorler hizmetleri için ne kadar enerji verdiklerini ve kime ne kadar enerji verdiklerini çok net bir şekilde kontrol ediyorlar. Son nokta, her durumda ayrı olarak değerlendirilir.

Bunun tek istisnası, insanların daha önce egregorda enerjilerinin çoğunu harcadığı durumlardır, ancak o zaman sistemin kendisi yeni "ortağına" memnuniyetle teşekkür edecektir.

Eğer özgür eggorlar hakkında konuşursak, o zaman kullanım için belirli bir tehlikeyi temsil ederler, çünkü yıllarca ve yüzyıllar boyunca duyguları olan en pozitif insan enerjisini çoğu zaman emmezler. Bu nedenle, kişisel bir sürümde kalmak arzu edilir.

Para egregorunun kendini ifşa etmesi için, aşağıdaki basit işlemleri yapmanız gerekecektir:

 • belirli bir hedef belirleyin, neden paraya ihtiyacınız var;
 • finansman almanın bir yolunu bulmak;
 • tam rahatlama sağlamak, gereksiz düşüncelerden arınmak;
 • sadece finans hakkında düşünmek;
 • Çeşitli meditatif uygulamalar kullanın.

Hazırlık aşamasını tamamladıktan sonra, arzunuzu açıkça görselleştirmeye başlarsınız. Güçlü iç gerilime bağlı olarak, enerjiniz çevredeki alana aktif olarak salınmaya başlayacak ve bu da etrafınızdaki egresi oluşturan enerji-bilgi alanının oluşturulmasına katkıda bulunacaktır.

Kişisel para egregorunuzu işe koymak için gereken her şeyin, arzunuzdaki maksimum konsantrasyon, finansal refah için güçlü bir arzu olduğu ortaya çıktı.

Maddi malları kendi başınıza görselleştirmek zorsa, parasal enerjiden bıkmak için bir kuyumcu veya banka şubesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Ve sonra samimi ve duygusal isteğinizi ifade edin. Durumunuzu detaylı bir şekilde tanımlayın ve şimdi ihtiyacınız olan belirli miktarda parayı arayın.

Parasal bir egregorun ne kadar güçlü olacağı, doğru tedaviden etkilenmenize yardımcı olacaktır. Aslında, aksi takdirde, verilen hizmetler için çok yüksek bir "fatura" çıkartacaktır.

Sizden düzenli düzenli önemli. Ayrıca en yakın çevreden bile gizlice gizlice gizlice ayrılmaya çalışın. Büyü, başarılarınız için övünmeniz gereken bir alan değildir, aksi takdirde sonucu büyük ölçüde azaltabilirsiniz.

Ayrıca, paranın çok saygılı bir şekilde ele alınması gerektiğini de unutmayın. Asla dikkatsizce faturaları ceplere sokmayınız, hiçbir durumda çarpmayınız. Para için, paranın özgürce yerleştirileceği yeni, güzel ve kaliteli bir cüzdan alın. Bu onların "evi", ve eğer orayı sevselerdi, aktif olarak sizi cezbedecekler.

Boşuna para harcamanıza gerek yok, bu durumda, egregüler artık onun yardımına ihtiyacınız olmayacağına ve maddi zorluklarla karşılaşacağınıza karar verecek.

Düşen faturalar yere işaretlenmişse - asla üzerine basmayın, atlanması önerilir. Parayla ilgili olumsuz düşünceler de servet artışını engelleyebilir. Örneğin, paranın kötü olduğunu düşünürsünüz, bir kişinin karakterini olumsuz yönde etkiledikleri söyleniyor, o zaman kesinlikle kalıcı zararlardan muzdarip olacaksınız.

Ayrıca, mali durumunuzu her zaman arttırmanıza ve aşağıdaki kuralları "karartmalı" olmanıza yardımcı olur:

 • Egregore para ile karşılıklı olarak yararlı bir ilişki içinde olduğunuzu fark et, ancak asla geri kalanın üzerinde para koymayın.
 • Her uygun fırsatta, egregor'a övgülerinizi ifade edin.
 • Para egregor'una dair tüm düşüncelerin sadece olumlu olmalı.
 • Her seferinde, zengin olmak ve başarılı olmak için izin almak için egregor ile iletişim kurun.
 • Tüm arzularınız ve dualarınız samimi olmalı ve saf bir yürekten gelmelidir.

Bu nedenle, para egregorunun güvenilir arkadaşınız olmasını ve zor zamanlarda daima yardımınıza gelmesini istiyorsanız - yukarıdaki tüm kuralları takip edin ve finansal kaynaklara en saygılı davranışı gösterin. Kimseye, gelirinizi artırmak için sihirli manipülasyonlar yaptığınızı söylemeyin. Bu tür hareketler para egorgorisini korkutabilir ve siz "küvetin altında" kalacaksınız.

Pin
Send
Share
Send
Send