Rüya yorumu

Nazardan gelen bir komplo sizi negatif enerjiden koruyacak.

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir insanın hayatında çok elverişli olaylar olmadığında, birçok insan yardım almak için sihre dönüşür. Atalarımızdan miras aldığımız gizli bilgi bugün için geçerli olmaya devam ediyor ve varoluş sorunlarını çözmemize izin veriyor. Çeşitli amaçlar için komplolar en sık kullanılır. Nazar karşısındaki bir komplo arayışında liderdir, çünkü yüreklerindeki tüm insanlar olumsuz etkiden korkar ve onunla mücadele etmenin yollarını ararlar.

Antik dönemde komplolar, geniş bir insan kitlesine ulaşamayan bilgiler olarak sınıflandırılmıştır. Yalnızca rahipler, büyücüler, şamanlar, kabile şefleri ve gizli topluluklara mensup diğer insanlar tarafından kullanılabilir.

Geleneksel olarak, amaçlarına ilişkin bir takım komplolar vardır. Böylece, hayatınızdaki sevgiyi çeken, komplolar, çeşitli hastalıklardan, komplolardan, Yüksek varlıklara hitap eden komplolarla tanışabilirsiniz.

Bugün geniş bir erişimde çok sayıda komplo bulabilirsiniz - ezoterik literatürde, folklor koleksiyonlarında, etnografik dergilerde, dini ve tarihi yayınlarda bunlardan bahsedilir.

Herhangi bir komploun yürürlüğe girmesi için, belirli kurallara, yani:

 • gücüne gerçekten inan;
 • Komploların büyüsüne saygı duyun, çünkü onlar yüzyıllar boyunca birçok insana yardım eden peygamberlik kelimelerle temsil ediliyorlar. Bir komplo sözlerini söylediğinde, kafanı üçüncü taraf düşüncelerinden kurtarmaya değer;
 • grafikleri kağıttan okumak değil, metinlerini hatıra olarak öğrenmek en iyisidir.

Bir kişi üzerinde olumsuz bir etkinin varlığı belli belirti ile kolayca teşhis edilebilir.

 1. Bir kişinin sinirli olduğunu gösteren ana belirti, sağlığının belirgin şekilde kötüleştiğidir. Genellikle bir kişi kayıtsız kalır, güçsüzleşir, sürekli baş dönmesi ve kendini iyi hissetmez, ancak doktorlar bu durumun nesnel nedenlerini görmezler. Dışarıdan kaynaklı negatif enerji olması muhtemeldir.
 2. Ayrıca, nazar ve hasar, gerçeklik ve uyku birleştiğinde, soğuk ter içinde uyanmanıza neden olan kabusların görünümünü gösterir.
 3. Bir insan sinirli olduğunda, onun peşinden bir dizi sorunla gelir, meslektaşlarıyla çatışmalar, ilişkilerde başarısızlıklar, sevdikleriyle ilişkilerde kavgalar vb.
 4. Tüm plan ve umutların keskin bir çöküşü var ve bunun nesnel bir nedeni yok ve durumun düzeltilmesi zor.
 5. Bir insan sürekli iç suçluluk duygusundan muzdariptir, ondan kurtulamaz.

Nazar gösteren belirtilerden birini veya hepsini fark ettiniz mi? Ardından, olumsuz etkiyi ortadan kaldırmak için acil önlemler alın, böylece gelecekteki küçük zorluklar gerçek bir felaket haline gelmez.

Aşağıdaki videoda komplo sözcüğünün gücü hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu teknik oldukça iyi bir ün kazanmayı başardı. Bununla kendiniz veya sevdikleriniz üzerindeki olumsuz etkilerden kolayca kurtulabilirsiniz.

Günbatımında bir ayin gerçekleştirilir. Masada oturmanız, önünüze temiz suya çizdiğiniz bir bardak koymanız ve ayrıca dokuz kibritli bir kutu koymanız gerekir. Ardından maç tutulur, önünüzde tutulur ve yanan aleve bakarak şu sihirli komployu söyler:

"Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Saf cennet kanı, sizi Tanrı'nın hizmetkârını (isim) kurtarır, her acımasız gözden, kötü saatten, erkekten, dişiden, neşeli ve çocuksu, nefretten ve iftiradan kurtarır. Kötülük ve müzakere. Amin. Amin. Amin. "

Maç parmağınızın seviyesine gelene kadar bekleyin ve ateşin sıcaklığını hissedin, sonra onu suya indirin. Açıklanan eylem dokuz kez tekrarlanır - hazırlanan tüm eşleşmeler yakılana kadar.

O zaman sudaki kibritlere bir göz atın:

 • eğer hepsi yukarıdan yüzmeye kalıyorsa, sağlık durumunuzun olumsuz olması nazardan etkilenmez ve yardım için geleneksel doktorlara başvurmalısınız;
 • eğer bir ila dört maç aşağıya doğru giderse - büyük olasılıkla olumsuz bir etkiniz vardı ama ondan kurtulmayı başardınız;
 • eğer camın altına beşten fazla kibrit düşerse - üzerine güçlü bir büyü konur ve ondan kurtulabilirsin. Ertesi gün için adımları tekrarlayın. Bundan sonra maçlar aşağıya inecekse - büyülü yardım için profesyonel büyücülere dönün.

Her şey yolunda giderse, etkinin vurulduğu kişinin camın her tarafından bir yudum su içmesi gerekir ve şöyle dedi: "Efendimiz, yardım edin, Efendimiz, kurtarın."

Su daha sonra eşiğin üzerinden sokağa ya da pencereye dökülür.

Bir komplo okumaya başlamadan önce, bir kişinin banyoya oturması veya kutsal suyun içine döküldüğü havzayı ellerinde tutması için verilmesi gerekir. Bu durumda, hastaya su dökülür ve komplo sözleri verilir:

Bu büyülü eylemler üç gece için tekrarlanmalıdır. Çalışma zamanı - Sabah 12 ya da 3, sabah şafak da uyuyor.

Hasar ve nazardan gelen komplolar, fiziksel ve zihinsel patolojilerin ortaya çıkmasına neden olan ve mutlu ve uyumlu bir hayata müdahale eden çeşitli olumsuz bilgi programları çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Videoyu izle: Age of Deceit: The Transagenda Breeding Program - CERN - NAZI BELL - baphonet - Multi Language (Eylül 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send