Rüya yorumu

Gelecek gün senin için ne yapacak? Bu kart söyleyecektir!

Pin
Send
Share
Send
Send


Yakın gelecek için kartları tahmin etmek, kaderin sizin için ne hazırladığını ve ondan ne beklemeniz gerektiğini öğrenmenin en popüler yoludur. Çoğu zaman bu amaçla otuz altı karttan oluşan bir deste Tarot kartı kullanıyorlar. Bu makaleden sorunuzu doğru nasıl formüle edebileceğinizi ve sonucun doğru olması için hangi kuralları izlemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Tarot kartları, gerçek özünüzü daha iyi anlamanıza olanak sağlayacak benzersiz bir araçtır. Onlarla iletişim, sembollerin ve çeşitli görüntülerin dilinde gerçekleşir. Arcana'nın anlamını doğru yorumlayabilmek için, önce kendi sembollerini bilmeli ve imajların dilinde nasıl iletişim kuracağınızı öğrenmelisiniz. Böyle bir karar dengeli ve iyi düşünülmüş olmalıdır.

Kartlar atalarımızın bilgeliğini birleştirdi. Onların kullanımı, kaderi ayarlamanıza, hata yapmaktan kaçınmanıza ve başkalarının eylemlerinin gerçek anlamını anlamanıza izin verir.

Peki, Tarot kartlarının sizinle iletişim kurmak için neye ihtiyacın var?

 1. Seçilmiş Tarot Kartı Yorumlama Sistemi. Bugüne kadar, önde gelen uzmanlar tarafından önerilen, arkana'nın anlamının yorumlanmasının birçok çeşidi vardır. Ayrıca, kendi ezoterik bilginizi ve içsel benliğinizin sesini de kullanabilirsiniz.
 2. Tarot kartları ile çalışmak iyi bir ortamda yapılmalıdır. Doğru müzik, yanan mumlar ve bir bardak aromalı bitki çayı istediğiniz dalgayı ayarlamanıza yardımcı olur.
 3. Sorunun doğru ifadesi önemlidir. Karta yalnızca, vurgulamanın sizin için en önemli olduğu soruları sormaya çalışın. Çok uzun sorular sormayın, özelliklere uymayın - bu sayede kartlardan daha objektif ve ayrıntılı bir cevap alırsınız. Sorularınızı kart destesi üzerinden söyleyin. Şimdiki, gelecek veya geçmişi sormak için izin verilir.
 4. Eğlenmek için bir soru sorma. - Kartlardan yanlış bilgi alma riski. Ayrıca, daha önce sormuş olduğunuz durum hakkında tekrarlı kart düzenleri düzenlemesi de yasaklandı.
 5. Eski konuyla ilgili yeni soru ayarlanabilir Bir ay döngüsünden sonra, yani yirmi dokuz günden daha erken değil.

Tarot kartlarının yerine getirmediği hizalama nedir, Senior ve Junior Arcane kartlarının düşmesine dikkat edin.

Binbaşı Arcana geçerliyse - Gelecekteki durumun sizin için çok güçlü bir anlamı olduğu anlamına geliyor. Sorunlarınızı en uyumlu şekilde nasıl çözeceğinize dair ipuçlarını aramaya çalışın.

Küçük Arcana'nın Baskınlığı Sizin için çok önemli bir durum olmadığını gösterir.

Ayrıca kaç farklı takım elbisenin düştüğünü de görmelisiniz. Sayılarının yaklaşık olarak aynı olduğu durumlarda, ani değişiklikler olmadan gelecek istikrarlı olacaktır.

Ve herhangi bir takım elbisenin baskınlığı şöyle yorumlanır:

 • Kılıçlar. Bir kişinin geleceğini etkileyen bir çatışma olduğunu söylediler. Bu dava senaryoda hiç değilse - tahmin eden kişinin mantıklı düşüncesi yoktur, bu nedenle durumu kontrol altında tutması zordur.
 • Asaları. Natüralist iyi bir sezgiye sahiptir. O da aktiftir, ancak tüm bunlarda bile hedefe ulaşılması muhtemel değildir. Çubukların yokluğu size kişinin özlem duymadığını ve yaşam boyunca yelken açmaya meyilli olduğunu söyleyecektir.
 • Bardaklar. İnsan, ses mantığı ile değil duygularla kontrol edilir. Bu nedenle, kızarıklık eylemleri yapmak için eğilimindedir. Senaryodaki kartların eksikliği Kupa tahminlerinin küçük olaylardan bile kolayca depresif duruma düştüğünü göstermektedir. Tavsiye kartları: can almak kolay ve küçük şeylere takılmamak.
 • Pentacles. İnsan yaşamın maddi yönüyle çok ilgileniyor. Senaryoda Pentales tamamen yoksa - bu, çok fazla enerji ve çaba harcamanız gereken çözmek için finansal zorlukların varlığını gösterir.

Yakın gelecek için kartlarda 36 çok fazla tahmin var. Bunların yüksek popülaritesi, uygulama kolaylığının yanı sıra yüksek tahmin doğruluğu nedeniyledir. Çeşitli etkinlikler için bir tarot kartı destesi kullanarak, onların gerçek duygusal yapısını anlayabilir ve geleceğin sizi neler beklediğini öğrenebilirsiniz.

Üç karttan tahmin etmek

Pek çok insanın fantazisini yakalamayı başardığı oldukça basit. Bunu yapmak için, önce kart destesini iyice karıştırın, ardından ondan herhangi bir kart alın ve gömlekleri yukarı bakacak şekilde yerleştirin. Ardından, sırayla çevirin ve yorumlama sonuçlarına bakın.

Bu yöntemin ayırt edici bir özelliği, geçmiş olayların şu andaki ve geçmişe göre bu bağlamda yorumlanmasıdır:

 • İlk kartın altında gerçek hayatınızı etkileyen geçmiş olayları gizlemek;
 • İkinci altında - Olayların nasıl ortaya çıktığını analiz etmek için kullanılabilecek zaman bilgisi sunmak;
 • Üçüncü kartın altında Mevcut durumu dikkate alarak gelecekteki olaylara ilişkin bir tahmin bulacaksınız.

Çoğu durumda, bu fal okuma yöntemi, yakın gelecekteki olayları tahmin etmek için kullanılır.

Aşağıdaki video klip, yakın gelecek için kart düzeninin başka bir versiyonunu sunmaktadır.

"Yedi ev" adı verilen kehanet

Çok yüksek bir tahmin doğruluğuna sahiptir. Gelecek otuz takvim gününde gerçekleşmesi gereken olayları tahmin etmek için kullanmak en iyisidir.

Ayrıca, bu senaryonun bir diğer amacı, yakın gelecekte ortaya çıkan belirli olayların genel eğilimini belirlemektir.

Bu kehanet için yirmi bir kart alındı. Düzen 7 grupta 3 kartta yorumlanıyor. Ondan kart hizalama ve adını aldı.

Aynı zamanda, 3 Tarot kartından koşullu "evler" oluşturma süreci şu sırayla gerçekleşir:

 • Aşağı yukarı Kartlar 3 kement üzerine bir çizgi koydu;
 • Sağa yukarıda belirtilen kartlardan diğer kartları koymak;
 • Haritadan aşağı doğru dibinde bulunan, başka 3 kement koymak.

Sonuç olarak, “evler” şeklinde ortaya konulan haritaların “P” harfine benzediği ortaya çıktı. Her evin ortasına, bir tahmin sembolü görevi gören bir kart koyarlar, yani belli bir belirteçtir.

Hizalama şu şekilde yorumlanmalıdır:

 • İlk evin altında kartlara erişen kişinin kimliğini gizlemek. Bu kartlar şu anki durumunu anlatıyor. Tarot kartları hakkında yeterli bilgiye sahip olduğunuzda, insan yaşamını tehdit edebilecek çeşitli patolojilerin başlangıcını işaretleyebileceksiniz.
 • İkinci ev falcı çevresi hakkında anlatacağım. Arcana kombinasyonuna dayanarak, bir insanı hayatının zor bir anında kimin destekleyeceğini bulabilirsiniz.
 • Üçüncü evin altında falcının gizli arzuları ima edilir, vurgu ayrıca mevcut şüphe ve ruhsal deneyimlere de dayanır.
 • Dördüncü ev haritaları yakın gelecek için planlardan bahsedeceğim.
 • Beşinci ev - Sorgunun hayatı üzerindeki etkisinin bir tanımı. Bu durumda kartlar, bir kişinin ihtiyaç duyması halinde alabileceği muhtemel desteğe odaklanır.
 • Altıncı evin kartları çok yakın bir geleceğin olaylarına ışık tutuyor.
 • Yedinci ev Çok yakında gerçekleşecek olan olayları anlatacak.

Yakın gelecekte kaderin sizin için ne hazırladığını bulmak için yukarıda açıklanan kart düzenlerini kullanın. Tarot kartlarına erişim kurallarına uyduğunuzdan emin olun ve en doğru ve doğru sonucu elde edin!

Pin
Send
Share
Send
Send