Rüya yorumu

Evrensel mutluluk ve ahenk huzuru

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir kişi çevredeki gerçeklikle başa çıkmak için kendi enerjisine sahip olmadığı gerçeğiyle yüzleşebilir, ancak bir şey değişmeden kalır - hepimiz kendimizle ve etrafımızdaki dünyayla tam bir uyum sağlamayı hayal ederiz.

Gerçekliğin çoğu zaman dengeli bir mükemmellikle uyuşmadığını fark etmek üzücü, günlük sorunları çözmek için büyük miktarda enerji harcamalıyız - kendimize maddi mallar ve tüm gerekli şeyleri, işleri, diğer insanlarla iletişim kurmayı vb. Bu durumda, iyi bir ruh halinin doğru dalgasına uyum sağlamanıza, endişelerden ve endişelerden kurtulmanıza yardımcı olacak barış, mutluluk ve uyum mantrasını gösterir.

Dikkatinizi, aklınızı sakinleştirebileceğiniz ve neşe, huzur ve rahatlama pozitif enerjisiyle dolu olabileceğiniz yardımı ile, etkili mantralara örnekler veriyoruz.

Sakin mantra

Aşağıdaki kutsal metnin sözcüklerini gün boyunca tekrarlayın.

Msgstr "Aum shri saatcha maaha prahabhu ki jay paaraam tma kii jay aum shaanti shaanti shaanti aum".

Mantra'yı online oyna:

Mutluluk ve uyum barışının mantrası

Eşsizliği, yardım için kutsal metne dönüşen her insanın, ruhsal denge, huzur ve yüce lütuf bulmak için tam olarak şu anda sahip olmadığı şeyi alacağı gerçeğinde yatmaktadır.

Düzenli olarak mantrayı dinlemek ve okumak, endişelerden kurtulacak, boş korkuları, şüpheleri ve endişeleri bir kez ve herkes için bırakacaktır. İçeriden, olağanüstü derecede pozitif hayat veren enerji ile dolu olacaksınız.

Evrensel sakin mantra rahatsız enerji dengesini geri yardımcı olur, çeşitli fiziksel patolojiler iyileşir. Ayrıca, kişinin enerjisi ve çevresindeki alan üzerinde temizleyici bir etkisi vardır.

Aşağıdaki sihirli mantranın metnidir

"TUMI PHAIAH RE MANA TUMI JYAP RE MANA KİMLİĞİ SRI RAM JYAVA RAM JYAP RE MANA",

Bir sonraki videoda sihirli mantrayı dinleyin

Bilinciniz en saf ve olumsuz çevreleyen bilgiden yoksun olduğunda, sabahları ve yatmadan önce, ilahi bir şarkıyı okumanız veya dinlemeniz önerilir.

Kutsal metinlerin gücünü en üst düzeye çıkarmak için bazı kurallara uymak önemlidir:

  1. Mantra okuma işlemi bir tür meditasyondur. Mantra'nın sesine, etrafımızdaki gerçeğin gereksiz düşüncelerinden ve sorunlarından uzaklaşarak, mümkün olduğunca kesin bir şekilde konsantre olmak gerekir.
  2. Önemli nokta - mantra, ses bozulma olmadan, orijinal okunur. Ancak ilahi şarkının edebi çevirisi hakkında bilgi sahibi olmak gereksiz olmayacaktır. Bu mantrada hangi ilahın ele alındığını, hangi niteliklere sahip olduğunu öğrenin.
  3. İlahi şarkının tekrarı toplam sayısı bir döngüde yüz sekize ulaşmalıdır. Yüz sekiz numara, şans eseri sayılmaz - derin bir kutsal anlamı vardır. Dolayısıyla birim, tek bir tanrının kişileşmesi, ilahi enerjinin tezahürüdür. Sıfır ilahi yaratılışın mükemmelliğidir ve sekiz tanesi sonsuzluğun kişileşmesidir.

Okuma tespiti sürecini kolaylaştırmak için yardımcı olur. Onları geçtiğinizde, otomatik olarak daha da sakinleşir ve sorununuza konsantre olabilirsiniz. Ek olarak, mantra okumak için kullanılan tespihler güçlü pozitif enerji ile doludur ve daha sonra bir tılsım gibi davranabilir.

  1. Düzenlilik. İyi bir sonuç elde etmek istiyorsanız - mantrayı aynı sıklıkta düzenli olarak tekrarlayın. Kendiniz için çok fazla zaman almayan ve istediğiniz efekti elde etmenizi sağlayacak en uygun uygulamayı seçmeye değer. Mantrayı her gün bir döngüde tekrarlamak daha iyidir, ancak kesinlikle süreklidir.
  2. Örneğin toplu taşıma araçlarında seyahat ederken, mantraları uygun ve dinlerken. Aynı zamanda gerekli etkiye sahiptir.

Sanskritçeden çevrilirse, "mantra" kelimesi iki sözcüğün birleşimidir - "manas" - akıl sağlığı, "traya" ise arınma veya kurtuluş anlamına gelir. Kelimenin tam anlamıyla mantra, aklımızın temizliğidir.

Mantranın yalnızca belirli seslerin bir kombinasyonu olmadığını, neden oldukları ses titreşimlerinin bilincimizin arınmasına katkıda bulunduğunu anlamalısınız. Son zamanlarda, sesin insan vücudu ve zihni üzerinde muazzam bir kuvveti olduğu bilimsel olarak belirlenmiştir.

Bu nedenle, mantraların bizler ve çevresindeki gerçekliği nasıl algıladığımız üzerinde büyük bir etkisi var. Yaratılma sürecinde, Evrenin ana yasaları dikkate alınmıştır. Farklı mantralar heceler, derin bir anlamı olan ayrı sesler tarafından oluşturulmaktadır - büyülü Om sesini en sık kullanılanlarda örnek olarak kullanabilirsiniz.

Bu nedenle, mantrayı çok doğru ve kasıtlı olarak telaffuz etmek önemlidir. Bugün, insanların kendi mantra varyasyonlarını “icat etmeye” başladığı gerçeğiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Onlar gibi olmayın ve aynı hatayı yapın. Zamana göre test edilmiş mantralar Evrensel Yasaları ihlal etmez ve olumsuz sonuçlara gerek duymadan gerekli enerjiyi doldurmanıza izin verir.

Onların yardımıyla, zihninizi kaygıdan kurtarır, daha pozitif, huzurlu, uyum ve sevgi dolu hale gelirsiniz.

Evrensel barış, mutluluk ve uyum mantralarının düzenli bir şekilde uygulanması, bilinçaltınızı aydınlatan her türlü olumsuz bilgiden kurtulmanıza, ayrıca size yaşam sevinci, gerekli uyum ve içsel mutluluk hissi vermenize olanak sağlayacaktır. Hayatınız olumlu yönde hızla değişmeye başlayacak!

Videoyu izle: Solfeggio Frekansı 528 hz Mucizeler ve Dönüşüm Meditasyonu (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send