Rüya yorumu

Doğum numerolojisinin tarihi - tam bir kişilik tanımı

Pin
Send
Share
Send
Send


Doğum tarihine göre bilim numerolojisi bir kişinin güçlü ve zayıf yanlarını bulmak, amacını belirlemek ve hatta eşinizle uyumlu olup olmadığınızı anlamak için doğum tarihine göre yardımcı olur. Nasıl numerolojik bir masa yapılacağını görelim ve nasıl okuyacağımızı öğrenelim.

Nümerolojik testin hesaplanması

Nümerolojik bir tablo yapmak için, bir kişinin tam doğum tarihini bilmeniz gerekir. Örneğin, bu 17 Nisan 1954.

Hesaplama şöyle görünecek:

Numaralar nereden geldi:

  1. Öncelikle doğum tarihini tam olarak kaydetmeniz gerekir: 17041954
  2. Ardından sayıların toplamını hesaplayın: 1 + 7 + 0 + 4 + 1 + 9 + 5 + 4 = 31
  3. Ortaya çıkan sayının rakamlarının toplamını bulun: 3 + 1 = 4
  4. Doğum tarihi 2000'den önce ise, 2: 31-2 (const) = 29 'u orijinal tutardan (2000 ila 19 sonrası doğanlar) çıkarırız.
  5. Elde edilen farkın rakamlarının toplamını arıyoruz: 2 + 9 = 11

Bu noktada, hesaplamamız bitti. Elde edilen değerler aşağıdaki formdaki tabloya girilmelidir:

Daha sonra numerolojik tablodaki değerlerin ne anlama geldiğini anlatacağız.

Fedakarlık - Egoizm

Aşağıdaki şemaya göre tabloyu analiz edersek, bu niteliklere sahip bir kişinin ne kadarının anlaşılabildiği anlaşılabilir:

Fedakarlık için "11-4-7-5" üçgeni karşılar. Normalde, en az iki birim ve toplam beş hane olmalıdır. Dört ayak ve beşlik yoksa, kalite olmadığı için özgecilik yoktur. Bu nedenle, bir kişi, diğer insanların yararı için çıkarlarını feda edemez.

Üçgendeki sayılar normların üzerindeyse, fedakarlık normların üzerindedir. Başkalarına yardım etmek ve onları kurtarmak için hayatını vermezse bir kişi kendini suçlu hisseder. Onun için ilk etapta her zaman diğer insanların çıkarları, sonunda - kendileri.

Egoizm için "5-3-6-99" üçgeni ile buluşuyor. Norm - Beş varlığı ve toplam beş basamak. Üçgen kapalı değilse, kalite olarak bencillik yoktur. Çok sayıda sayı varsa, kişi her şeyden önce kendi çıkarları için, her şeyden önce kendi çıkarları için son derece sabittir.

çaprazlama

Doğum tarihine göre Numeroloji, duygusallık ve yaratıcılık gibi nitelikleri hesaplamaya yardımcı olur. Onlar için köşegenlerde bulunan tablonun değerlerinden onlar sorumludur.

İlk köşegen "11-5-99" - Bu yaratıcılık, yaratıcılık, beceriklilik, beceriklilik, esneklik ve beceriklilik, her durumda sudan uzak durma becerisidir.

Bu diyagonal sayı ne kadar çoksa, kişi için bu özelliklerin karakteristiği o kadar fazladır. Örneğin, eğer test “11111 + 5 + 99” (normdan üç hane) daha fazla ise, kişi sıklıkla işleri değiştirebilir, sürekli sosyal işlevleri üstlenebilir, kendileri için birçok şey ve hobi yaratabilir. O kararsız ve keskin.

Köşegen boş hücreler varsa, kişi yaratıcı becerileri yaşam aracı olarak kullanmaz, başka bir şey tarafından yönlendirilir.

Bir sonraki diyagonal "3 + 5 + 7" duyarlılık yanı sıra duygusallıktan sorumludur. Bu, diğer insanların niyetlerini ve düşüncelerini anlama yeteneğidir.

Eğer köşegen sayılarla aşırı yüklenirse, kişi hayatında bir suç ortağı gibi olduğunun anlaşıldığı bir dalga üzerine başka bir kişiye o kadar derine nüfuz edebilir. Hasta ve hasta olduğu zaman, duygusal durumunu değerlendirebilir. Aynı zamanda, kendisi çok savunmasız, dokunaklı, duygusal açıdan dengesiz kalır.

Köşegendeki sayılar eksikse, kişinin çarpık bir başka insan algısı vardır. Onu ikiyüzlü olarak kullanan birine sadık kalabiliyor. Başkalarının gerçek amaçlarını ve niyetlerini anlayamamak, durumlarını ve tutumlarını yanlış değerlendirir.

koçanları

Doğum tarihine göre nümeroloji öneren analizin bir sonraki aşaması, tablonun sütunlarındaki sayıların incelenmesidir. Üç tane var.

"Öz"

İlk sütun "11 + 22 + 3" özerklikten sorumlu. Normalde, bu her şeyi kendi başına yapabilen bir kişidir. Yalnızca kendisine güveniyor ve durumun kritik olmadığı durumlarda yardım istemiyor.

Sütun sayılarla aşırı yüklendiğinde, kişi yalnızca kendi sorunlarını çözmez, aynı zamanda sürekli olarak başkalarına da yardım eder. Ancak bu fedakarlık değil, bir kişinin “benliğinin” gerçekleştirilmesinde bir zorunluluktur. Bu biraz tehlikelidir - böyle bir insan kendini zor durumda bulduğunda, yardıma ihtiyacı olur, alamayabilir. Çevreleyen insanlar, tek başına baş edemediğine inanmıyorlar.

Sütunda rakam yoksa, kişi iç kaynaklarını tam olarak kullanmaz. Kendisini gerçekleştirmeye çalışmak yerine başkalarının yardımını almayı tercih ediyor. Bir şeyin “yanlış yardımcı” olduğu “nododali” olduğu iddiasında bulunma eğilimindedir.

İç dünya

Üçüncü sütun "7-8-99" insanın iç dünyasından ve onun “iç tanrısını” bulma kabiliyetinden sorumludur.

Normalde bir sütunda 4 hane. Bu, iç dünyanın yeterince derin olduğu anlamına gelir. Bir adam kendine inanır, “iç tanrısını” buldu ve etrafındakileri aramaz.

Sütunda herhangi bir rakam bulunmuyorsa (örneğin, 7 ve 8 değildir, ancak bir dokuz vardır), kişi “ateist” tir. Sadece kendi “iç tanrısına” sahip değil, aynı zamanda sahip olanlarla da savaşıyor. Bu aynı zamanda, sıradan hayatta, istediklerini yaratan insanların türü. Ve kiliseye girecekler - ve aniden Tanrı itaatkar olacaklar.

Sütun sayılarla aşırı yüklenirse, bir bakışta kişi mütevazı kapatılır. Fakat onunla daha yakından konuşmaya değer ve ne kadar hevesli, ilginç ve yetenekli olduğu belli oluyor. Yakın iletişimde açılır, zengin iç dünyası görünür hale gelir. Bu çok yönlü, olağanüstü bir kişiliktir.

"Ben ve toplum"

Orta sütun "4-5-6" Bir kişinin diğer insanlarla ilişkisini tanımlar. Bu, toplumdaki konumdan sorumlu bir dizi niteliktir.

Sütun sayılarla aşırı yüklendiğinde, kişi kamuoyuna bağımlıdır: neredeyse bütün eylemlerini etkiler.

Yeterli sayıda yoksa, bir insan, aksine, başkalarının görüşlerini görmezden gelir, onu küçümser. Bu birçok soruna neden olabilir.

Erkek ve kadın figürleri

Erkek sayıları "22-4-6-8" bir pırlanta içine alınmış:

Kadınlar - "11-5-7-3-99" arası haç:

Normalde, dişinin baskınlığı olmalıdır (kişinin cinsiyeti ne olursa olsun) - bunlar 5 erkek ve 7 kadın figürüdür.

"Erkek" sayıları sertlik ve dayanıklılık gibi doğanın niteliklerinden sorumludur. Bu, bir kişinin sınırlarını ve kişisel ilkelerini nasıl savunabildiğini gösteren meşhur “iç çekirdek” dir.

"Kadın" sayıları esneklik, pazarlık yapma yeteneği, yaratıcılık, barışsever ve diplomatik, keskin köşeleri pürüzsüzleştirme kabiliyetine sahiptirler.

Bir erkeğin kadın niteliklerine karşı önyargısı varsa, duygusal, sosyal, yumuşak, yaratıcı bir insandır. Bir kadın erkek figürlerine hükmediyorsa, agresif, fiziksel olarak güçlüdür. Erkeklerin zayıf olduğunu düşünen feministler. Bunlar kendi başlarına her şeyle başa çıkmaya alışkın kadınlar.

Kadınlar için test örneğini ele alalım:

Bu örnekte, kız 10 erkek ve 4 kadın figürüne sahiptir, yani erkek 2.5 katı dişi üzerinde hüküm sürmektedir. Bu güzel vücutlu bir kadın, doğru prensipler. O akıllı, yeterince sosyal. Özellikle işte çok zor olabilir. Müdür O harika bir iş ortağı.

Belki erkekler gibi. Ama yalnız ve şu soruyu soruyor: "neden bir erkeğe ihtiyacı var?" Cevap veremem, çünkü o her şeyle mükemmel başa çıkıyor.

psiko

Psikotip, dıştan tezahür ettiği bir insanın iç motivasyonunu belirler. Bir numerolojik testle bir psikotip tanımladıktan sonra, bazıları neden daha proaktif ve aktif, diğerleri ise daha sakin ve sessiz olur.

Üç ana psikopat var.

Psiko tip I - "Şef"

İlk psikotipten insanlarda, birimler ikiden fazladır:

Bu bağlamda, birimler fikir üretme yeteneği, ikilik - bunları yürütme yeteneğidir. Yani, eğer bir kişi çok şey bulabilirse, bütün fikirlerini uygulayacak enerjiye sahip değildir. Bu nedenle, çalışmanın bu kısmı başkalarına emanet edilmelidir.

Bunlar hızlı zeki insanlar, becerikli, dilleri tamamen askıya alınmış durumda. Düşünme daima olumludur, iyimserdirler. Başkalarını hızlı bir şekilde "indirebilir" ve onları meşgul bulabilir. Bu organizatörler, liderler, teşvikçiler. İlgi odağı olmayı seviyorum.

"Şefler" akla gelen fikir akışını kontrol etmeyi öğrenmeli. Ve daha fazlasını yapmaya çalışın, sadece konuşmaya değil. O zaman en cesur ve ilk bakışta imkansız hedefleri bile gerçekleştirebilecekler.

Psiko tip II - "Sanatçı"

İkinci psiko-tipindeki insanlarda, ikililer birimlere üstün gelir:

Genellikle fikirlerden, düşüncelerden, önerilerden daha fazla fiziksel güce sahiptirler. Bunlar işkolik, yöneticiler. Nadiren kendi etraflarında otururlar ve hatta başkalarının çalışmasını sağlamayı başarırlar.

Sanatçılar genellikle karamsar ve eleştirmendir. Hem kendilerine hem de başkalarına talep ediyorlar. Bu, zihinsel çalışma yoluyla iyi iş kazanan birinin dürüst olmayan yöntemlerle başarıya ulaştığına inanan bir insan türüdür.

Önce yaparlar, sonra düşünürler, bu nedenle genellikle eylemleri düşünmeden, o anın sıcağında yaptıkları işi tekrar yapmak zorunda kalırlar.

Etrafını saran herkeste bir sürü kusur gör. Onlar için insanların çoğu tembel mokasendir. Bir şey işe yaramazsa, o zaman her şey suçlamaktır.

Videoda bakın, bir kişinin doğum tarihini başka ne söyleyebilir:

Psiko tip III - "kendi içinde"

Üçüncü ünite psikotipinin ve iki tanesinin insanları eşit miktarda var. Bu kendine güvenen bir adam. “Çok yaptım, çok yaptım” - bu onunla ilgili.

Özgürlük "kendi içinde Samih" için çok önemlidir. Diğer insanlar ne yapmaları gerektiğine karar verdiklerinde hoşgörülmezler. İstenmeyen bir görüş kendi yönünde ifade edilirse, bu aynı zamanda özgürlük üzerine bir uzlaşma olarak algılanır.

Üçüncü psikopat olan bir kişi, sınırlarını çok sıkı tutar. Onun için kendine ait bir alana sahip olmak, sorunları kendi başına çözmek önemlidir. Başka kimseyi dahil etmeden kendi başına çalışabilir.

İtaat tahammül etmez, ancak başkalarını kontrol etmek istemiyor. Bu hiç kimseye yapışmayan tek bir kişidir, o yalnızdır.

Monoton konveyör çalışmalarını sevmez. En iyi dinlenme, aktivite değişikliğidir.

İlk bakışta kapalı ve kapalı görünebilir, ancak değildir. Sadece yakın iletişim sürecinde açılıyor. Periyodik olarak insanlardan sıkılır, "kendine" gider.

Bu tamamen, bağımsız ve bağımsız bir kişiliği karakterize eden en ideal psiko-tiptir. Üçüncü bir psikotipi olan bir kişi, yaşam boyunca güvenle yürür, yavaşça ilerler ve geri bile yarım adım atmaz. Gereksiz hareket yok - sadece rasyonel eylemler ve düşünceler.

Doğum tarihi itibariyle numeroloji numerolojik testinizi ücretsiz ve hızlı bir şekilde hesaplamanıza yardımcı olur, bu da bir kişinin kişiliğini daha iyi anlamanıza ve güçlü ve zayıf yönlerini değerlendirmenize olanak sağlar.

Videoyu izle: AŞK UYUMU TESTİ Doğum Tarihinize Göre Sevgilinizle Gerçekten Nasıl Bir İlişkiniz Var? (Ağustos 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send