Rüya yorumu

13 sayısı ve numerolojideki anlamı

Pin
Send
Share
Send
Send


Konvansiyonel anlayışta değeri kara büyü ile ilişkilendirilen 13 sayısı her zaman olumsuz bir anlama sahip değildir. Nümerolojide, bu aşkı tanımak isteyen insan ruhunun kişileşmesidir. Hristiyanlıkta onlarca ve Üçlü Birlikten oluşan Evrenin bir sembolüdür. Başka yorumlar da var - hadi daha detaylı olarak analiz edelim.

Nümerolojide 13 sayısının değeri

13 sayısı her zaman korkunç büyülü özelliklere bağlandı. "Cuma, onüçüncü," şanssız bir gün hakkındaki basmakalıp, insanların kafasında sıkıca sağlamlaştı ve asıl anlamı bozdu.

13 sayı olduğuna inanılıyor:

 • Kötü şansın oluşumu, hayattaki kara grup, umutsuzluk ve çaresizlik
 • "Şeytanın altı" ile birlikte - belirli bir kişiye ve bir bütün olarak insanlığa olabilecek en kötüsünün kişileşmesi
 • Cuma günü aktif olmaya başlayan ve onüçüncü sayıya düşen şeytani ruhların sembolü

Aslında, her şey tamamen farklı:

 • Altı ile birlikte on üç sayı, İnsanın maddi ilkesinin, güçleri ve yetenekleri sınırındaki eylemlerinin harekete geçirilmesidir.
 • Onüç, Tanrı tarafından verilen sevginin bir sembolüdür. Bu bağlamda 13, kaderin kaderinde belirlediği iki ruhun birleşimidir. Bu, iki sevgi dolu kalbin güçlü ve güçlü birliğidir.

13 sayısının yorumlanması, büyük oranda, kişinin ona karşı tutumuna bağlıdır. Batıl inancına inanırsa, 13 yalnızca keder getirecek ve yaşamdaki tüm sıkıntılara neden olacaktır. Bir insan, etrafındaki her şeyle olanları ilişkilendirebilmek için yeterince bilinçli ise, kendisini çevreleyen tüm sayıların gerçek sırrını kavrayabilecektir.

13 sayısının gerçek değeri

Rakamlar açısından, on üç, sevgiyle ifade edilen insan pozitif enerjisinin kişileşmesidir. Bu aşk ille de başka bir insana yönelik değildir. Aksine, ben de dahil olmak üzere tüm canlıların sevgisidir. Ancak bu duygu her zaman bir insanda yaşadığında, başkasını gerçekten sevme yeteneği kazanır.

13 sayısının değeri, bir insanın ne kadar farkındalık seviyesine bağlı olacağına bağlıdır - bu on bir seviye vardır. Bu nedenle, aynı miktarda en gizemli sayının değerleri.

13 numara özellikleri

13 sayısının etkisindeyseniz, aşağıdaki ipuçlarına uymanız önerilir:

 • Bir yüzücünün dev bir huninin merkezinde olduğunu hayal edin. Bu durumda ne yapılmalı? Sadece perişan değil, dışarı çıkmaya çalışın - böylece tüm gücünüzü kaybedersiniz. Mümkün olduğu kadar derine dalmak daha iyidir ve zaten orada, derinlikte yüzmeyi deneyin. Bu durumda huni - hayatın sorunları, sizi içine alan zorluklar ve olaylar
 • Değişken koşullara hızla yanıt vermeyi öğrenmek için esnek olmayı öğrenmeniz gerekir. Uyum sağlamayı öğrenin - bu konuda bireyselliğinizi kaybetmezsiniz, ancak karakterinizi tavlarsınız. Ve esnek bir zihniyet olacak.
 • Asla 13 sayının etkisiyle savaşmaya çalışmayın - ondan kaçamazsınız. Daha iyi avantaj sağlamak
 • Karakterinizde varsa, bencillikten ve öfkeden kurtulmalısınız. Aksi takdirde, 13 sayısının etkisi muazzam bir güç kazanacak ve sizin için ölümcül olabilir.

Kaderi 13 ile ayrılmaz bir şekilde birbirine bağlı olan bir kişi, kendisine zarar vermeyecek şekilde mücadele edilemeyecek, durdurulamaz koşulların kavrama içindedir. Tüm sınamaları görsel olarak almayı, onlardan bir şeyler öğrenmeyi ve devam etmeyi öğrenmeniz gerekir - o zaman birçok zorluğa rağmen mutluluk her zaman size eşlik eder.

Sayı 13. Floristikte değer

Önemli olan size sunulan bir buketde kaç tane çiçek olduğudur. 13 çiçek sunulduysa, bu aşağıdaki anlamına gelebilir:

 • Her şey yolunda. Seni bir çiçek kompozisyonu ile mutlu etmeye karar veren kişi açıkça sana kayıtsız değil. Karşılıklılık umuduyla. Diğer belirteçleri bekleyebilirsiniz
 • Büyük olasılıkla, karşılığında bir şey almak umuduyla, buket sunuldu. Bir beyefendiye dikkat edin - mahkemelik karşılığında iyilik isteyebilir
 • 13 beyaz zambak verdiyseniz - iffet ve saf, saf sevginin sembolü
 • On üç gül sunulduysa, tam tersine, güçlü duygular ve şiddetli tutkudan bahseder. Verici, muazzam bir fiziksel çekiciliğe sahiptir.
 • 13 papatya, gerbera veya krizantem ile sunulmuş olsaydınız, pek elverişli bir işaret değil. Yakında kendinizi, sizin için pek de hoş olmayan olayların bir jakuzisine sokacaksınız. Akıllı davran, şöhretine zarar vermemek için her türlü eylemi düşün.

Ancak yetenekli bir bukete çok fazla önem verilmesi muhtemel değildir - birkaç çiçekçi sayıların anlamını anlar. Belki de müşterisinin isteği üzerine güzel bir kompozisyon oluşturmak istediler.

13 numaralı kişi

Rusya'da 13 sayısı kutsal aptalların sembolü olarak kabul edildi. Ve bu sayı onların hayatıyla ilgili olamazdı.

Çok sık, 13 kişi kontrolden çıkmış, biraz delice algılanıyor. Aslında, yaratıcı enerjiyle dolup taşan son derece duygusallar. Genelde bu enerjiyi atacak hiçbir yer yoktur, eğer bir kişi henüz hedefini bulamadıysa, bu nedenle, şiddet içeren bir girdapta diğerlerini etrafa çeker.

13 sayının anlamı hakkındaki videoyu izleyin:

Kaderi 13 ile belirlenmiş bir insan için, neden doğduğunu anlamak, yaşamın anlamını bulmak ve ilham bulmak önemlidir. O zaman ona sahip olduğu tüm enerji gerçekleşecek ve iyi bir amaca gidecektir. Bu yapılmazsa, kişisel ilişkiler kurma, sevgi yaratma ve çocuk yetiştirme konusunda büyük sorunlar olabilir.

Potansiyelliği gerçekleşemeyen bir kişi yaş, öfke, öfke ve bencillikle dolu olacaktır. Ve bu korkutucu - bu nitelikleri nedeniyle kendi hayatını mahvedebilir veya başkalarının zararına davranabilir.

Videoyu izle: 13 Sayısının Gizemi (Mayıs Ayı 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send