Rüya yorumu

Çevrimiçi tahmin "Benim hakkımda ne düşünüyor?" tarot kartlarında

Pin
Send
Share
Send
Send


Tahmin et "Benim hakkımda ne düşünüyor?" - Çevrimiçi kehanetin en popüler yollarından biri. Tarot'un temel senaryosunun yardımıyla, seçiminizin size nasıl davrandığını, ilişkinizin ne kadar ciddi olduğunu öğrenebilirsiniz.

Tahmin nasıl:
Zihinsel olarak sizin seçtiğiniz bir tanesini hayal edin. Hiçbir şey düşünmemek ve kişinin imajına odaklanmamak için 2-3 dakika deneyin. Hazır olduğunuzda - 5 tarot kartı çizin.

İlk haritayı seç: Daha fazla tahmin et
Henüz tahmin etmek

Çevrimiçi kehaneti tekrarlamak, 5-10 dakikadan daha erken olamaz.

Sıradan Tarot kartlarını tahmin etmek

Uyum ve karşılıklı anlayış ilişkinizde hüküm sürdüğü zaman harika. O zaman sevdiğinin seni özleyip özlemediğini öğrenmek zorunda değilsin. Ne yazık ki, sıklıkla kızlar seçilen kişinin duygularına ilişkin cehalet içindedir.

Ancak kartlardan hiçbir şey gizleyemezsiniz - onlar sevgili kişinize nasıl davranacağını belirlemede her zaman yardımcı olacaktır.

Servet söylemek için, bir deste tarot kartı gerekir. Kartlar dikkatlice karıştırılmalı ve şu soruyu sormalıdır: “Şu an (seçilen kişinin adı) benim hakkımda ne düşünüyor?”. Zihinsel olarak genç bir adamın imajını düşüncelerinizde hayal edin ve cümle içindeki cümleyi açıkça söyleyin.

Bundan sonra, kartı sol elinizle hareket ettirmeniz ve neyin düştüğünü görmeniz gerekir.

Arcana tarotunun ilişkideki düzenlerdeki değeri

Ellerde bulunan ilişkilerde Arcana şu değerleri elde eder:

 1. Jester. Sizin için seçilen birinin sevgisi hakkında yanılsamalarınız var. Gül rengindeki camları çıkarmak ve ne olduğunu gerçekçi bir şekilde değerlendirmek gerekiyor. Gerçek nişanlın yakın bir yerde, ama merak ettiğin kişi bu değil
 2. Mag. Yeni bir ilişkinin başlangıcının sembolü. Muhtemelen, yaptıkları kişiye bağlı olacaklar. Ancak, muhtemelen, yakın zamanda birileriyle tanışmış olmanız durumunda, başka biri de seçilen kişi olacaktır.
 3. Yüksek Rahibe Sen ve adam arasında manevi bir bağ var. Gerçek, derin ve koşulsuz sevgi içinde enkarne olabilir.
 4. İmparatoriçe Seçilen kişiyle olan ilişki uzun ve güçlü olacağına dair söz veriyor. Ama bir eşek var - her zaman sadece eşin değil aynı zamanda annenin rolünü oynamak zorundasın çünkü ortağın kimliği oldukça olgunlaşmamış.
 5. İmparator. Seçtiğiniz kişinin babanızla güçlü bir ilişkisi var, bu nedenle ileri ilişkilerinizdeki kaderi onun fikrine bağlı olacak.
 6. Hierophant. Kart gerçek, gerçek aşkı gösterir. Ahlaki ilkelerden ve sosyal normlardan sapmamak önemlidir, o zaman her şey iyi sonuçlanır (örnek: birlikte yaşama girmemek ve evlenmek)
 7. Aşıklar. Seçtiğinizle aranızda çok güçlü bir fiziksel gerginlik var, birbirinize karşı konulmaz bir şekilde çekiyorsunuz, bu duyguları kontrol etmeniz imkansız. Ama unutmayın gerçek aşk sadece tutku değil, aynı zamanda manevi bağlanma
 8. Savaş arabası Sapkınlık için can attığını gösterir: eşcinsellik, şiddet, şüphe uyandıran cinsel ilişkiler
 9. Kuvveti. Seçilmiş olanla cinsel ilişki hayatında en iyisi olacağıma söz veriyor, ama aşkın gelişmesi pek mümkün değil
 10. Münzevi Seni sevmek için önce kendini sevmeyi ve kendine bakmayı öğren. O zaman seçilen kişi dikkat eder ve tüm kalbime aşık olur.
 11. Servet Çarkı. İlişkiniz yeni, daha derin ve daha mutlu bir aşamaya girecek. Ama bazen kart ayrılma sözü verebilir, sonra da yeni bir ilişkiye girebilir
 12. Adalet. Seçtiğinizle aranızdaki ilişkiler istikrarlı, sakin ve ciddi. Uyum ve denge içindesiniz, birbirlerine saygı duyuyorsunuz ve değer veriyorsunuz, ancak şiddetli bir tutku yok
 13. Asıldı adam Seçici, nihayetinde cinsel yaşamda sorunlara yol açan açık psikolojik sorunlara sahiptir (iktidarsızlık, kısırlık)
 14. Ölüm. Bu kart seçime katılacağına söz verebilir, ancak bu hayal kırıklığı için bir sebep değil. Hemen gerçek aşkınızla tanışacak ve yeni ve mutlu bir ilişki kuracaksınız.
 15. Moderation. Uyum ve karşılıklı anlayış, aranızda hüküm sürüyor. Bu ideal bir ilişki, sevgi dolu, huzur, güven ve saygı.
 16. Şeytan Adamın yoldan sapmış, tarafına bakar, ihaneti düşünür. Seni seviyor, ama beyni soluk gözüküyor - başka bir kadınla olan zevk dolu anlar için ilişkilerini feda etmeye hazır.
 17. Kule. İlişki çok dramatik ve oldukça ciddi değişiklikler olacak. Olumsuz olacaklar. Ayrılma, boşanma, ihanet, ağır hastalık olabilir.
 18. Yıldız. Umut sembolü, krizin sonu, geçmiş duyguların restorasyonu. Harita gösteriyor: kavgalar ve kavgalar sona erecek, uyumdan bir adım uzaktasınız
 19. Ay Seçilen kişi senin içinde bir ruh eşi hissediyor ve hayatta seninle gitmeye hazır, ama güçlü bir sevgiden söz edemezsin.
 20. Güneş Çok canlı, duygusal bir ilişkiyi kişiselleştiren bir kart. Olumlu, çok etkileyici ama güçlü kavgalar olmadan
 21. Mahkemesi. İlişkinizin bir değişikliğe ihtiyacı var. Bu, özellikle cinsel yaşam için geçerlidir - oldukça taze bir hal almıştır.
 22. Dünya - sen mutlu ve dolusun, duygusal olarak erkeklere bağlı değilsin. Ve bu harika - uyumlu ilişkiler kurma şansı var.

Doğru kehanetin nasıl yapıldığını gösteren videoyu izleyin "Bir adam benim hakkımda ne düşünüyor?"

Şimdi nasıl kehanet yapılacağını biliyorsunuz "Ne sevilen biri beni düşünüyor?" Ancak haritaların anlamını doğru şekilde yorumlamayı öğrenmek de aynı derecede önemlidir - uyum yorumlamasına ciddi ve bilinçli yaklaşmaya çalışın. Ayrıca çok önemli:

 • Kartlara inanmak doğru: şüphe ve şüphecilik bırakın, eğer tarotlara güvenmiyorsanız, asla doğruyu söylemeyecekler
 • Bir şans eseri sırasında seçmenin imajını zihinsel olarak temsil eder ve sorunuzu net bir şekilde ifade eder. Daha az ek kelime - daha fazla görselleştirme ve özel ifadeler

Aslında, en kolay yol, duygularınızın karşılıklı olup olmadığını düşünmek ve tahmin etmek için kartlara yönelmemektir. Doğrudan ve dürüstçe seçilen birine sormak daha iyidir - erkekler bu tür konularda nadiren kurnazdırlar. Onunla ilgilenmiyorsan, bunu söyleyecek ve zamanını boşa harcamayacaksın.

Ancak, oynamaya ve cevaptan uzaklaşmaya başlarsa, kartlara atıfta bulunmaya değer.

Pin
Send
Share
Send
Send