Rüya yorumu

11 sayının değeri - ne etkisi oldu

Pin
Send
Share
Send
Send


Bugün, neredeyse hiç kimse rakamların kaderimiz üzerinde büyük bir etkisi olduğuna dair hiçbir şüphe duymuyor. Hepimiz sürekli olarak bir dereceye kadar bağımlıyız - belli bir sayıda doğarız, bir apartman dairesinde yaşarız, belirli bir sayıya sahip bir evde yaşarız, sayısal değerlerde belirli bir maaş alırız ... Sayıların gerçekliğimizdeki rolünü abartmak zor. Bu yazıda 11 sayının değerine bakacağız.

Numeroloji - sayıların bilimi, on bir tanesini oldukça karmaşık bir sayı olarak kabul eder, ki bu şaşırtıcı bir mikro kozmos.

Özel bir öneme sahip ve gezegeninin yöneticisi Proserpina. Eski Roma sakinleri onu yeraltı ve bereket tanrıçası olarak kabul ettiler. Mısırlılar onu gece gökyüzünün tanrıçası olan Osiris'in annesi ve Gaia'nın karısı olan Nut ile özümsemiştir.

Hristiyanlık on bir gizli kısır anlamdadır, görünüşte özgürlük ve tutkuyu kişileştirmektedir.

Yüksek kuvvetler düzenli olarak bize yaşamdaki "gerçek yol" konusunda bizi yönlendirmek için tasarlanmış çeşitli ipuçları gönderir. Bu tür işaretler, örneğin, bir saatin üzerinde "kazayla" görülen sayıları, sıklıkla gördüğünüz araç numaralarını içerir. Aynı sayı kombinasyonunu (veya bir sayı) düzenli olarak gözlemlerseniz, bu yalnızca bir kaza değildir.

Melek numerolojisine göre, genellikle "onbir" sayılarının özellikle de tekrarlanan tekrarlar ile bir araya getirilmesi söz konusudur; bu, Yüksek Kuvvetlerin girişimlerinizi onayladığını ve planlarınızı başarıya mahkum ettiğini gösterir. Ancak, bu sayıların, olası komplikasyonların meydana geldiğini veya bazı patolojik bağımlılığın başlangıcını gösterdikleri olumsuz bir yönü de vardır.

Bu önemli sayı kişiye farklı yetenekler, hızlı zekâ, cesaret verir, ancak onu yanılsama ve halüsinasyonların uçuruğuna da gönderebilir. Onbir numara civarında mistisizmle bağlantısı hakkında her zaman söylentiler vardı. Bu, büyük ölçüde, bir ila dokuz ve yirmi iki arasındaki sayıları içeren, kutsal sırada yer almasından kaynaklanmaktadır.

On bir, titreşim sayısına 11 karşılık gelen kişiler, ilke olarak, yaşamda ikinci bir rol oynayamazlar. Belirgin bir hırs, enerji, bağımsızlık, hızlılık ve nesnellik var, inisiyatif alma eğilimindedirler.

Ancak, doğal incelik, dokunma hissi ve duyarlılık nedeniyle, başkalarının duyguları için çok endişeli oldukları için planlarını hayata geçirmede güçlük çekebilirler.

On bir kişinin davranış biçimini tahmin etmek zordur, hem çok açık hem de sosyal olabilirler, bu yüzden kısa bir süre sonra gerçek mirasçılar olurlar. Onbir numara, bir birimin yinelenen özelliklerine sahiptir, ancak toplamda ikiye dönüşmek, değerini tam tersi olarak değiştirir.

Aşağıdaki videodan onbir ve yirmi iki numara hakkında daha fazla bilgi edinin.

Numerology bu sayıyı, aşk alanındaki dostluk ve başarının sembolü olarak konumlandırıyor. Bu sayıya doğan insanlar iyimser, inisiyatifliler, özgün düşüncelere sahipler.

Bu enkarnasyondaki onlar için asıl görev, var olmanın zorluklarıyla uyumlu bir şekilde baş etmeyi öğrenmek, daima iyimser kalmak ve yorulmadan ilerlemek. Bu durumda baş döndürücü bir kariyer yapabilirler.

Kader, bu tür insanlara çeşitli zorluklar, ihanet, hastalık ve iflas şeklinde önemli davalar göndermeyi sever. Ve eğer onlarla başa çıkarlarsa - Yüksek güçlerden bir ödül alırlar, hem manevi hem de maddi olan muazzam yüksekliklere ulaşırlar.

Ancak öte yandan, onbir sayısı, olumsuz anlamıyla, bir kişiyi karamsar yapabilir, depresyonunu ve kibirini artırabilir. Çevremizdeki dünyaya düşmanlık, kanaatin kabul edilmemesi, suskunluk ve bitkinlik ortaya çıkmaya başlar.

Negatif titreşimlerin etkisiyle, kişi temel yaşam amacını unutur. Bu durumda, zayıf iradenin etkisiyle, dibe düşer. Sayı hem ahlaki hem de fiziksel olarak çevredeki bireylerin baskılanmasına katkıda bulunabilir. Ayrıca, çeşitli cinsel bozukluklar da vardır.

Bu sayının etkisi altında doğan insanlar için, psikolojik patolojilerin gelişimi ile karakterizedir. Bu nedenle, sık sık zorluklarla karşılaşırsanız, iyileşme gücünü bulursunuz. Sadece sürekli ileri hareket sayesinde enerjinizi aktive edebilirsiniz.

Bu kişilikleri, hepsi sıfırdan başladığında, büyük kayıplar yaşadıktan sonra "küllerden yeniden doğuş" ile de karakterize edilir.

On bir sayı bir kişinin yöneticisi ise, en güçlü kişiden bile daha güçlü hale gelebilecek olağanüstü bir büyülü enerji verir. Bazı insanlarda, gizli fırsatların açığa çıkmasına katkıda bulunacak, diğerleri ise bozulmanın tamamlanması için yaşamın dibine gönderilecektir.

Bir insanın asıl görevi, durumu kontrol etmek ve böylece bu güçlü enerjinin yaşamınıza kaos getirmesini değil, uyumlaştırmasını sağlamak olacaktır.

Açıklanan titreşimin temsilcileri yukarıdan gelen elçilerdir ve peygamberler, başkalarına söyleyecek bir şeyleri vardır. Kişisel bir sayı olan on bir, diplomatik, politik, dini alanlarda olduğu kadar öğretim ve psikolojide de önemli bir başarı elde etmelerine yardımcı oluyor. Cosmos ile güçlü bağları nedeniyle, bu tür insanlar genellikle paranormal yeteneklere sahiptir ve çoğu zaman şifacı veya psişik olurlar.

11 sayının özelliklerini bilerek, enerjisini kullanmanız daha kolay olacak, hayatta başarılı olacağınız için onu pozitif yönde yönlendirebilirsiniz.

Videoyu izle: Farklı Kültürlere Göre Hayatınızı Kontrol Edebilecek 11 Sayı (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send