Rüya yorumu

Öksürük komploları yetişkinleri ve çocukları hastalıktan kurtaracak

Pin
Send
Share
Send
Send


Öksürük, solunum yolu hastalıklarının en sık ve rahatsız edici semptomlarından biridir. Soğuk mevsim boyunca, hasta olan ve özellikle uzun sürerse, çok fazla işkence yaratan birçok insanı rahatsız ediyor. Tipik olarak, öksürük tedavisi için kullanılan eczanelerde çok çeşitli özel ilaçlar kullanılır. Bununla birlikte, sihirli bir öksürük komplosunu eczane ilaçlarıyla birlikte birleştirirseniz, bu beladan ve iyileşmeden kurtulmak çok daha hızlı olacaktır.

Öksürük komplo ilkesi

Her sihirli komplo, bir insanın enerji alanı ile yakın temas halinde olan ve onun üzerinde kesin bir etkisi olan özel bir sözel formüldür. Öksürük komploları istisna değildir.

Öksürük komplo şifa ritüel olarak sınıflandırılır. Herhangi bir tıbbi komplo eyleminin ilkesi, hastanın biofieldiyle iletişim kuran titreşimlerinin, insan vücudunun iyileşme için ayarlandığı özel bir program başlatmasıdır. Öksürük komplo aynı düzeni izliyor.

Öksürük Komplo: farklı durumlar için ayinler

Soğuktan sonra öksürük komplo (“kurbağa arsa”)

Öksürüğün hızla giderilmesine yardımcı olan çok basit bir komplo. Genellikle soğuk algınlığı tedavisi sırasında, hastalığın ana belirtileri çoktan gittiğinde (yani hasta iyileşmeye başladığı) okunur, ancak öksürük rezidüel bir semptom olarak kaldı. Arsa kelimeler şunlardır:

Yıkama için öksürük havuzu

Öksürük komplo kilisede alınan kutsal su üzerinde telaffuz. Kilise suyu birçok ritüel ve törende kullanılır, bu nedenle rezervlerinin her zaman evinizde olması arzu edilir.

Aşağıda verilen komplo sözlerinin ardışık suda okunması gerekir, ardından bu sihirli aleti günlük yıkamada kullanın - öksürükten uzaklaşmaya kadar. Arsa metni:

İğneler öksürük arsa

Bu öksürük komplo, öksürük daha fazla boğaz ve boğaz ağrısı eşlik ettiği durumlarda odaklanmıştır.

Öncelikle tören için gerekli tüm eşyaları hazırlamanız gerekir: Kilise mum - 1 adet, yeni dikiş iğneleri - 6 adet, temiz su ile bir kase, cımbız (iğneleri tutmak için). Ritüel zamanı - gün batımı.

Sanatçının sırası:

  1. Bir mum yak, iyi bir alev bekle, arsanın ilk cümlesini telaffuz et.
  2. Bir iğneyi alın, bir mum alevi üzerinde kırmızı-sıcak olarak ısıtın (iğneyi parmaklarınızı yakmamak için cımbızla tutmak daha iyidir). Komploun ikinci cümlesini söylerken, bir bardak suya kırmızı-sıcak bir iğne atın.
  3. Kalan 5 iğne ile benzer eylemler yapmak, öksürük arsa ilgili her biri için telaffuz.
  4. Tüm iğneler suya girdikten sonra, küçük yongaları kaseden 6 kez dikkatlice almanız gerekir (iğnelere dikkat edin). Ayin bir çocuğu tedavi etmek için yapılırsa, bir çay kaşığı su (ayrıca 6 kez) verilebilir. Depoda su kalmalıdır.
  5. Şafak başlangıcında, bu kaseyi suyla ve iğnelerle alın, yalnız bir ağaca gidin: bitkinin kabuğuna iğneleri sokun (gövde), kalan suyu köklerin altına dökün. Etrafına bakmadan eve gitmek ve kimseyle konuşmamak.

Grafik metni aşağıdaki gibidir:

Öksürüğe boğaz ağrısı eşlik ederse.

Aşağıda, bu öksürük komploları, hastanın öksürüğü ile birlikte boğazdaki şiddetli ağrı konusunda endişeli olduğu durumlar için geçerlidir. Metin bir bardak kutsal suya fısıldıyor:

Kötü temperlenmiş su boğazı boyunca içilmeli veya durulanmalıdır.

Uzun süreli öksürüğe karşı komplo

Uzun süreli bir öksürüğe, bir sonraki komploun uygulandığı su ile muamele edilir. Bu su yıkama için kullanılır. Tören süresi - 3 gün üst üste (atlanamaz).

Metin günbatımında okunmalı, ardından hemen su ile yıkayınız (veya ritüel başka bir kişi için yapılıyorsa hastayı yıkayınız). şarkı:

Komplo öksürüğe ve soğuğa karşı koruma

Soğuk ve bununla ilişkili tüm rahatsız edici semptomlarla olabildiğince az yüzleşmek istiyorsanız, kendinizi (veya sevdiklerinizi) basit bir komplo ile korumanızı öneririm. Yıkamaya başlamadan önce sabahları okuyun. Bu komployu soğuk mevsimde kullanmak özellikle yararlıdır. Metin aşağıdaki gibidir:

Sağlığınızı ve uzun ömürlü olmanızı sağlayacak birkaç çizim daha - videoya bakın:

Çocuk öksürürse

Çocukların yetişkinlere oranla daha zayıf bir bağışıklığa sahip olmaları çok düşüktür. Soğuk mevsim boyunca, çoğu hastalıktan kaçınmaz. Herhangi bir anne kendi çocuğunun acısına katlanabilir ve herhangi bir anne popüler bir komplo yardımı ile kanını hastalıktan koruyabilir.

Öksürük çocuğa saldırdıysa, bir bal arısı semptomdan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Ya çocuğun annesi ya da büyükannesi ya da kesinlikle biraz kötülük istemeyen başka biri tarafından telaffuz edilmelidir. Bebeğin vaftiz annesi okursa komplo daha etkili olacağına inanılıyor.

Arsanın metni, bir çay kaşığı bal hakkında konuşmalı, ardından arı ürününü ılık suda eritmeli ve elde edilen çocuğa bir içki vermelidir. şarkı:

Ritüel, birkaç gün üst üste - bebek daha kolay hale gelinceye kadar - tutulmalıdır.

Bu komployu öksürük şurubu üzerine söylemeye izin verilir - böylece sihir eczane ilacının terapötik etkisini arttırır.

Komplo olan bir çocuğa öksürük nüansları

Çocuklar doğası gereği çok etkilenebilir. Bu nedenle, oyuncunun bir çocuğu tedavi etmek için sihirli araziler kullanırken incelik gözlemlemesi gerekir. Birkaç koşula uymanız önerilir:

  • arsa çocuğu istemeden korkutmamak, utandırmamak, korkutmamak için ve gözlerinin önünde hiç ayin yapmamak daha iyi seçilmelidir;
  • hecelenen ilaçlar hoş ve tercihen tadına göre tatlı olmalıdır - böylece bebek bunları almayı reddedemez;
  • şüpheli haneler ile arsa okumak gerekli değildir;
  • gereksiz sorulara yol açmamak için su en iyi bir opak kapta verilir;
  • Ayin, hastalık hafifletilinceye ve hasta çocuğun durumu gözle görülür şekilde iyileşene kadar yapılmalıdır.

Öksürük komplosunu kendi kendine kullanma

Çoğunlukla şifalı araziler beyaz büyüye aittir. Etkililiklerinin koşulu, sihirbaz ve kelimenin gücü sayesinde icracıya (hasta) zorunlu olan inançtır. Öksürük komplo uygulayan bir kişi kesinlikle sihirli bir etkinin gücüne inanmalı ve olumlu bir sonuçtan şüphe etmemelidir - o zaman iyileşme en kısa sürede gerçekleşecektir. Pek çok öksürük alanına belirli bir ritüel eylem kompleksi eşlik eder - tam olarak talimatlarla yerine getirilmeleri gerekir, hiçbir şey göz ardı edilemez.

Öksürük için terapötik parsellerin kullanımı, hiçbir şekilde tıbbi ilaçların tamamen reddedilmesi anlamına gelmez. İlaç kullanımı zorunlu olmalıdır! Halk aynı araziler Öksürüğe karşı geleneksel tedavi ile birlikte ana olarak kullanılmalıdır, ancak yardım.

Pin
Send
Share
Send
Send