Rüya yorumu

İsmin Numerolojisi ve Kaderinizi Nasıl Etkilediği

Pin
Send
Share
Send
Send


Nümeroloji adı, gerçek insan özünü oluşturmayı, belirli bir kişinin sahip olduğu doğuştan gelen yetenek ve yetenekleri ve hayatta ne yapması gerektiğini keşfetmeyi mümkün kılar. Her isim (ve aynı zamanda soyadı ve patronik), bir kişinin kaderi üzerinde kesin bir etkiye sahiptir, başarısına katkıda bulunur veya tam tersine olumsuz etkilenir. Bu nedenle birçok insan doğumda ebeveynleri tarafından kendilerine verilen ismi değiştirme eğilimindedir ve ondan sonra yaşamları sıklıkla önemli ölçüde iyileşmeye başlar.

Nümeroloji bilimi ünlü antik bilim adamı Pisagor tarafından icat edildi. Birçok ezoterik bilgiye sahipti ve Croton adasındaki girişimi sayesinde, öğrencileri ve takipçilerinin sürekli toplandığı kişisel kulübü düzenlendi.

Pisagor, belirli sayılarla harfleri eşleştirmeye başlayan ilk kişiydi. Bir insanın kaderinin yalnızca doğum tarihinden değil, aynı zamanda bir soyadı ve patronim ile tam isminden de güçlü bir şekilde etkilendiğine inanıyordu.

Nümerolojinin öğretilerine göre, bir kişinin adı belli bir titreşime, yani bir bireyi etkileyen salınım frekansına sahiptir. Farklı isimler insanları farklı şekillerde etkiler, onlara belirli yetenekler, yetenekler kazandırır, bunları ya da diğer karakter özelliklerini daha belirgin hale getirir.

Kendinizdeki bir şeyden memnun değilseniz ya da sürekli olarak memnuniyetsizliğinize neden olan bazı durumlar varsa, adı değiştirmeyi düşünebilirsiniz, bundan sonra, sıklıkla radikal değişiklikler yaşamda meydana gelmeye başlar.

Bu oldukça basit bir şekilde yapılır. Alfabedeki her bir harfin belirli bir sayıyla ilişkilendirildiği özel bir plaka için yardım istemeniz gerekir.

Ve adın kişisel numaranızı bulmak için, tek bir tamsayı elde edinceye kadar adın farklı harflerine karşılık gelen tüm sayıları eklemeniz yeterlidir.

Daha açık hale getirmek için, yöntemi belirli bir örnek kullanarak analiz edelim. Ayrıca, farklı sayısal değerlere yazışma tablosunun bir fotoğrafını da ekliyoruz.

Örnek olarak "Marina" adını alın.

  • Plakaya dönersek, şunu alırız: M + A + P + I + H + A = 5 + 1 + 9 + 1 + 6 + 1 = 23.
  • Ardından, elde edilen sayıların toplamını ekleyin: 2 + 3 = 5.

Beş adın numarası çıktı.

Belirli bir kişinin adı, soyadı ve himayesini bilerek, onun bir kişi olduğu sonucuna varabiliriz. Ancak, etrafınızdakilerin her zaman olduğu gibi bir insanı algılayamadığını da unutmayın.

Bu nedenle, bir isim olarak pasaportunuza resmi olarak kaydedilmiş bir ismi değil, en sık olarak yakınlarınız tarafından atıfta bulunulan bir takma ad veya evcil hayvan türevini kullanabilirsiniz. O zaman onların sizinle gerçek ilişkilerinin ne olduğunu anlayabilirsiniz. Sonuçta, takma ad ile insan karakterinin olumsuz yönlerini tanımlamak en kolay olanıdır.

Bir numara

birim - yaratılışın sayısını ifade eder, bu tüm başlangıçların başlangıcıdır. İsimleri birime karşılık gelen insanlar için, güçlü liderlik nitelikleri doğası gereği, genellikle çeşitli faaliyet alanlarında öncülerin rolünü üstlenirler, büyük yaratıcı potansiyele sahiptirler.

Böyle kişilikleri için olağanüstü, karakteristiktir, analitik bir zihniyetleri vardır, ancak yaşamdaki her şeye yaratıcı bir şekilde yaklaşma eğilimindedirler.

Ünitelerin, herhangi bir konuda kendi fikirlerine sahip olmaları ve markalı şablonlara uymadan mümkün olduğunca göstermeleri yaygındır.

İnsan birimleri en sık neyden muzdariptir? Eksantriklikten, bencillikten, diğerlerine üstünlük vermekten. Bu olumsuz belirtileri ortadan kaldırmak için kendimiz üzerinde çalışmalıyız.

2 numara

ikili - İsmin bütün sayılarının en kadınsı sayılmasıdır. İkili, çok güçlü sezgisel yetenekler geliştirdiler, yüksek hassasiyet, duygusallık, hassasiyet ve diğerlerine karşı şefkat gösterme eğilimindeler. Ayrıca bu insanlar için barışsever bir karakter, gözlem, dokunma ve sabır ile karakterizedir, ancak çevrelerindeki insanlara çok yüksek taleplerde bulunma eğilimindedirler.

Çok sık, "iki" psişik olur. Ayrıca, diğer insanların psikolojisini çok iyi biliyorlar ve belirli kişilerin davranışlarını neyin tahrik ettiğini doğru şekilde yorumlarlar.

3 numara

üçlü - İletişim enerjisini ve güçlü karizmanın yanı sıra iyimser bir tavır da taşır. Bu tür insanlar ünlü neşeli yapımcılardır.

Genellikle hayatın başkalarıyla iletişim kurduğu alanlarda uygulanır. Toplumsallıklarının yüksek olmasından dolayı, onlarla iletişim kurmak, başkalarıyla iletişim kurmak oldukça kolaydır.

Bu tür insanlar için mesleklerden uygun: satış asistanı, pazarlamacı, gazeteci, emlakçı vb.

Ancak, doğası gereği “troika” çoğu zaman sabırsızlıktan ve sorunlara yüzeysel tutumdan muzdariptir. İşlerini her zaman tamamlamaları çok zor.

4 numara

dört - bu sayı, kuvvet, stabilite, güvenilirlik ve dakikliğin bir düzenlemesidir. Dört ayak çok çalışma eğilimindedir ve kesinlikle kendileri için koydukları tüm hedeflere ulaşırlar.

Güçlü bir enerjileri var ve aynı zamanda iyi bir fiziksel şekle sahipler. Tipik karakter özelliklerinden alçakgönüllülük, doğruluk, titizlik, disiplin ve temiz görünümleriyle kolayca tanınırlar.

Görünüş hakkında konuşursak, o zaman muhafazakarlığın doğasının dörtgeni için - kalabalığın arasından sıyrılmak istemezler, çünkü kendi kişilere olan ilginin artmasını gerçekten sevmezler.

Ancak böyle bir insanın önüne geçerseniz, sizden kurtulmak ve amacınıza herhangi bir araç kullanarak ulaşmak için her türlü çabayı gösterecektir.

Dörtlü, ilkelerini ahlaki inançlarla değiştirmeye zorlanamaz, çünkü haklı olduklarına inanırlar. Mükemmel organizatörler yaparlar, yönetmeleri kolaydır. Çok fazla sayıda "dörtlü", asker ve din adamları mesleğini seçiyor.

5 numara

Beş - felsefi ve tefekkür sayısı. Bu ad, sahibine yüksek zeka, yaratıcı yetenekler, özgürlük tutkusu verir ve ayrıca analitik bir zihniyet ve kutunun dışında düşünme, başkalarının arka planına karşı olumlu bir şekilde ayakta durma yeteneği verir.

Beşlerin istikrar kazanması aynı zamanda özgür hissetmek için de önemlidir. Başkaları üzerlerine baskı yapmaya başladıklarında, önlerinde herhangi bir kısıtlama getirmeden duramazlar. Sonra sabırsız görünüyorlar ve sinirlenmeye başlarlar.

Bu sayıya sahip kişiler için, isim sürekli aktivite, merakla tanımlanır, çok cesur ve tahmin edilemezdir. Rutin koşullarda enerji kaybediyorlar, bu yüzden kendileri için kalıcı bir değişim sağlamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

"Beş" yeni tanışmalar yapmak, seyahat etmek, spor yapmak için girmeleri ve ayrıca bilim ve sanatı sevmeleriyle ilginçtir.

6 numara

altı - Bu sayı, özen, sorumluluk, disiplin belirtisi ile karakterizedir, ayrıca bu kişilikleri romantizme açıktır. Çocuklara ve hayvanlara çok iyi davranırlar, başkalarına değer verme eğilimindedirler, iyi aile babası olurlar.

Diğerlerine sadakat, özellikle akraba ve arkadaşlarıyla tezahür eden nezaket ve cömertlik ile karakterizedirler. Yaşamı her zaman çevreleri için mümkün olduğunca kolaylaştırmaya çalışırlar ve zor zamanlarda kesinlikle yardım eli uzatacaklardır. “Altılar” güçlü bir görev anlayışına sahipler, diğer insanlara olumlu duygular sunarken zevk alırlar.

"Altı" sayısının sembolü, sevgi, duygular ve korunma ile elde edilen sorumluluk ve yardımdır. Belirli bir isim numarasına sahip insanlar her zaman herhangi bir hesap hakkında kendi görüşlerine sahiptir, duygusallıklarına ve nezaketlerine rağmen hiçbir şeyden ikna olamazlar.

Olumsuz niteliklerden artan endişe olarak adlandırılabilir - genellikle önemsiz şeyler hakkında endişelenir.

7 numara

yedi - bilgelik ve yeni bilgi sembolü olarak hareket eder. Bu bireyler rasyonellik, zihinsel esneklik ve analitik düşünme ile karakterize edilir. Sürekli yeni bilgi ve hakikat ararlar.

“Yediler”, kariyerlerine çok dikkat etme eğiliminde olduklarından, çoğunlukla yalnızlıktan muzdariptir. İyi bir sezgileri var, ki bu bazı durumlarda duyusal olmayan yeteneklere geliyor.

Parayla pek ilgilenmiyorlar, bu yüzden maddi faydalar elde etmek için asla bir karar vermeyecekler. Yediler tecrit ve inatçılıkla ayırt edilir, etraflarındakilerden sevgi ve tanınma almaları gerekir.

Olumsuz anlardan bencillik, sinizm ve kibir denilebilir. Başkalarının işlerine daha az ilgi duyuyorlar, kendi başlarına daha fazla konsantre oluyorlar.

8 numara

sekiz - Maddi mallarla manevi inançlar arasındaki dengenin sayısı. "Yediler" den farklı olarak, sekizler çok önemli finansal faydalardır. Ancak yeterince cömertler ve belirli hedeflere ulaşmak için parayı kullanıyorlar.

Zenginlik, güç ve finans ile ilgileniyorlar, ancak ruhsal gelişimlerini görmezden gelirlerse, başarısızlık ve sıkıntılarla karşılaşacaklar.

"Sekiz", bir liderin ifade edilen niteliklerinin yanı sıra bağlılık ve gerçekçilikle de tanımlanır. Onlar yetkili kişiliklerdir, genellikle liderlik pozisyonlarını işgal ederler.

Olumlu karakter özelliklerinden sadakat, güvenilirlik ve dürüstlük, kendine güven, hırs, risk almak gibi. Kısıtlama göstermek eğilimindedir ve utangaç olabilir. Amaçlarına yavaş yavaş ama güvenle giderler. G8'in sevilmesi, değer ve çabalarının farkına varması, çalışmalarının sonucuna hayran olması çok önemlidir.

Spor hobileri, gelişmiş bir yapıya sahipler ve güç ve dayanıklılık ile ayırt ediliyorlar.

Olumsuz karakter özelliklerinden: açgözlülük gösterebilir ve çok hırslı olabilirler.

9 numara

dokuz - Mücadelenin enerjisinin karakterinin belirli bir ismi, ayrıca özgecilik ve başkalarına karşı dostane tavır. Dokuz kişi, sorumluluğu çok net bir şekilde hisseden doğa liderleridir, ancak aynı zamanda çok da romantiktir. Kendileri çoğu zaman destek ve bakımdan mahrum olmalarına rağmen, başkalarıyla ilgilendiklerinde zevk alırlar.

"Dokuzlar" yüksek zekaya, yaratıcı yeteneklere sahipler, iyi gelişmiş bir adalet duygusu, sanat için can atıyorlar. Bütün tezahürlerinde güzelliği bulurlar. Bu bireyler sanat, tıp, din, felsefe ve metafizik alanında gerçekleştirilebilir.

Güvene önem, sadakat, iyi arkadaşlardır. Başkalarıyla iyi geçinmek.

Nümerolojide dokuz, benzersiz bir sayıdır. Çarpan tüm sayıları emer. Örneğin, herhangi bir sayının 9 ile çarpılması ve elde edilen sonucun rakamlarının eklenmesiyle toplamda dokuz elde edersiniz.

  • Örneğin, 6x9 = 54 = 5 + 4 = 9.
  • Benzetme ile: 26x9 = 234 = 2 + 3 + 4 = 9.

Dokuz numaradaki temsilciler her zaman hedeflerine ulaşır ve her koşulda kazanırlar.

Kader numarası numerolojisinin özelliklerini ayrıntılı olarak anlatan aşağıdaki programı görüntülemenizi öneririz.

Ayrıca numerolojiyi ad, soyad ve patronimik olarak ayırınız.

Soyadınız, genel programınız hakkındaki bilgileri, gerçekte hangi yaşadığınızı gizler. Sort'un bilgisinin bir insanın kaderi üzerinde muazzam bir etkisi vardır, çünkü aslında atalarımızın hepsinin kişileşmesiyiz ve bu nedenle bazı genel görevleri yerine getirirsek, cins içinde bize geçen özel avantaj ve dezavantajlara sahibiz.

Adınız, soyadınız veya patroniminizin olumsuz niteliklerini inceledikten sonra, kendiniz üzerinde daha fazla çalışmak ve kendini geliştirmek için mükemmel bir fırsata sahip olacaksınız. Ve bir tür bilgi alarak, kişisel yaşam programınızı, kişiliğiniz üzerinde çalışmak için bir plan geliştirebilir ve doğru yola gidebilirsiniz.

Videoyu izle: Ayın Kaçıncı Günü Doğdunuz? Doğduğunuz Gün Kişiliğinizi ve Kaderinizi Gösterebilir (Temmuz 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send