Rüya yorumu

Rune Kenaz (Keno, Kenaz) - sihirli sembolün değeri

Pin
Send
Share
Send
Send


Runa Kenaz (Keno, Kenaz) - temizliğin, yeni bilgilerin edinilmesinin ve uygulanmasının bir sembolü. Zodyak Kanserinin işaretine tekabül eder ve tarotun sekizinci kementidir. Kenaz runesi hakkında daha fazla konuşalım.

Fotoğraf runes Kenaz:

Bu arada! Sitemizde var Runes anlatan online servet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Kenaz runesinin kısa açıklaması

Rune Kenaz çok sık efsanevi yaratıklarla karşılaştırıldığında. Örneğin, köpek Garm ile - dünyalar arasındaki sınırları koruyan ateşli bir canavar ve insan tutkularıyla beslenir. Veya günahkârların Asgard'ın kapısına girmesine izin vermeyen Cerberus ile - bunlar ateş tarafından tüketildi ve uçuruma gönderildi. Rus bir kişiye daha yakın bir dernek, Serpent Gorynych ile.

Kelimenin tam anlamıyla, Kenaz runesinin anlamı, ruhun tüm kirli olmayanlardan, günahlardan, temel tutkulardan arındırılması olarak anlaşılmaktadır. Eski zamanlarda, Kenaz erkekleri savaşçılara adamak için kullanılıyordu.

Kenaz, kendini tanımaya, insanları anlamayı, gerçek niyetlerini ve yüzlerini ortaya çıkarmayı öğrenmeye yardımcı olur. Şifacılar şifacılar tarafından da kullanılır, ancak yalnızca diğer güçlü runik sembollerle birlikte kullanılır.

Kenaz, bir insanda manevi prensibi geliştirmeye, gerçeği öğrenmeye, amacını anlama, kendi içinde en iyi karakter özelliklerini keşfetmeye yardımcı olan tılsımları yapmak için kullanılır. Kenaz içeren runelerin birleşimi olan tılsımlar, sevgiyi çekmek, çocukları hamile bırakmak için kullanılır.

Kenaz yaratıcı insanlar için harika bir yardımcıdır. Rune ilham verir ve yaratıcı fikirleri hayata çevirme gücünü bulmaya yardım eder.

Runes Kenaz dik pozisyonda değeri

Bir rune dümdüz pozisyonda düştüğünde, aşağıdaki anlamlara gelir:

 • İktidarın sembolü, etraflarındaki insanlara üstünlük
 • Hedeflerin gerçekleştirilmesi için gerekli enerji ve canlılığın kişileştirilmesi
 • Zorluklara direnmeye ve hedefteki engellerin üstesinden gelmeye yardımcı olan sağlık
 • Bütün çabalarında bir kişiye eşlik eden şanslar
 • Yaratıcı yeteneğin gelişimi ve bireyin potansiyelini ortaya çıkarmak
 • Sorunların barışçıl çözümü ve belirli bir kimsenin yararı için zor durumlardan kurtulmak, aynı zamanda çatışmaya diğer taraflara zarar vermeksizin

Kenaz çok sık, insan hayatına girecek her şeyi yeni kişilere uyar ve tahmin eder. Bu yeni bilgi, ilişkiler, fikirlerin uygulanması için fırsatlar olabilir.

Şanslı bir kişi şu soruyu sorduğunda: “Ne yapmalı?”, Runelerin tavsiyesi kesin değildir - yeni bir mesleğe hakim olmak, sıra dışı bir işletmede kendinizi denemek, bilgi edinmek. Veya gölgelerde kalmayı bırakın ve dikkatin merkezinde olmak üzere "kalabalığa" geçin.

Fal söyleyerek, Kenaz tutku düşüyor. Ancak olumlu anlayışıyla değil, aksine - bilinci emen ve ilham vermeyen ama insani gelişmeyi engelleyen yıkıcı bir tutkuya. Bu acı veren, uyuşturucu bağımlısı, karşılıklı olmayan bir sevgidir, ki bu kalpte büyük bir yara bırakacaktır.

Servet söylerken, Kenaz güçlü bir hastalığı öngörür. Ama bu tedavi edilebilir - ana şey zamanla kendimi yakalamak.

Kenaz rune düz pozisyonda düşme Önerileri: eğer bir şey yaşamanı engelliyorsa ve sadece olumsuz verirse, ondan vazgeç. Eski acı ilişkiye son verme, sıkıcı işten kurtulma, ruhunu yeni bir şeye açma zamanı. Sizi yok eden ve devam etmenizi önleyen her şeyden özgür olmalısınız. O zaman hayat daha iyiye doğru ciddi bir şekilde değişecek.

Rune Kenaz'ın ters bir pozisyonda değeri

Eğer rune Kenaz ters bir pozisyonda düşerse, şunu bekleyebiliriz:

 • Zararlar - ciddi öngörülemeyen giderler geliyor ve bu da bütçenizi önemli ölçüde zayıflatacak
 • Sevdiklerinizden ayrılma veya ayrılma, boşanma
 • Hayatında karlı bir fırsat olacak, ama bunu özleyecek veya farketmeyeceksin.
 • Ciddi zorluklar ve çözülemez durumlar, güçsüzlük, bir şeyi çözmenin imkansızlığı ve olumsuz sonuçları ortadan kaldırmak.

Falcılıkta bir soru sorarsanız ve ters Kenaz düştüğünde - sorunuza kesin bir cevap gelmedi. Yeni koşulları beklemeye değer, ancak o zaman durumu etkilemek mümkün olacak.

Servette ilişkilere söylemek, sevginin sonu anlamına gelir. Bir ya da iki partnerin bir tutkusu vardı, geri dönmedi.

Servet söylerken sağlık üzerine tedaviye uygun olmayan kronik bir hastalığın varlığını gösterir. Vücudun desteklenmesi gerekir, böylece hastalık akut aşamaya girmez.

Rıhtımdan düşme konusunda tavsiyeler Kenaz baş aşağı: Kendini dinle ve iç dünyanı keşfet. Sezgilerinizi nasıl duyacağınızı öğrenmeniz gerekir - ortaya çıkan önseziler heyecan verici bir durumda ne yapacağınızı gösterir.

Runaz Kenaz'ın değeri hakkındaki videoyu izleyin:

Formüllerdeki diğer runlarla kombinasyon

Kenaz diğer runik sembollerle birlikte düşerse, runelerin kombinasyonları aşağıdakileri ifade edebilir:

 1. Kenaz - Nautise kombinasyonu, ayrılmaya ya da sevdiklerinizden uzunca bir ayrılığa düşüyor. Ayrıca, aile bireyleri için bu uyum, hızlı bir boşanma sürecini öngörmektedir.
 2. Kenaz - Ansuse, ilhamın sizi yakında ziyaret edeceğini haber veriyor. Ancak bu şekilde görünmeyecek - aşık olacaksınız ve iç çekimler nesnesinden enerji çekeceksiniz.
 3. Kenaz - Raido - tahmin eden kişinin olağanüstü ve yaratıcı bir kişi olduğu anlamına gelir. Standart olmayan çözümler bulma yeteneği sayesinde, bu özelliği kullanmak için kullanırsanız çok başarılı olabilirsiniz.
 4. Kenaz - Isa - yakın gelecekte endişelenmek zorunda kalacak. Tasarlanan planlar, çok endişeleneceğiniz için bazı engeller ve zorluklar ortaya çıkmasını önleyecektir.

Runik formüllerdeki Kenaz, büyülü ritüellerde olduğu kadar muska, muska ve tılsım imalatında da kullanılır. Fleece kayıpları bulmada, hastaları iyileştirmede, bir çocuğu hamile bırakmada, yaratıcı yetenekler geliştirmede, hedefleri başarıyla gerçekleştirmede yardımcı olur.

Pin
Send
Share
Send
Send