Rüya yorumu

Rune Berkana - sihirli sembolün değeri

Pin
Send
Share
Send
Send


Polar Berkana (Berkana) - Cermen alfabesinin on sekizinci simgesi. Dünya'nın unsurları egemendir. Bu çok kadınsı, yumuşak bir rune. Genellikle tüm canlıların doğum kaynağı olan anneyi sembolize eder. Yeni, kişisel ve kariyer gelişiminin kişileştirilmesi. Kişisel ilişkilerin düzenlenmesine yardımcı olur. Gebe kalma sembolü, yeniden doğuş, büyüme. Bu rune sembolünün anlamını detaylı olarak anlatın.

Fotoğraf runes Berkana:

Bu arada! Sitemizde var Runes anlatan online servet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Düz pozisyondaki değer

Rune sembolü düz pozisyonda düşerse, değer genellikle uygundur. Berkana şu anlama gelebilir:

 • Tahmin tüm konularda ve yaşam durumlarında şanslı olacaktır. Yeni bir şey başlatmak ve eski sorunları çözmek için uygun zaman
 • Ailede herkes için çok fazla olumlu duyguya neden olacak bir olay olacak.
 • Çok dikkatli ve özenli olmanız gereken bir yaşam dönemi var.

Kehanette Berkana genellikle yetişkin evli bir kadının görüntüsüdür anne. Kehanette, bu rune sembolü genç bir bekar kıza düşerse, bir el ve kalbin teklifini beklemeye değer. Ve eğer genç ve evli - muhtemelen hamileliğin başlangıcı. Men Berkana, çocuklarının hayat arkadaşı, sevgilisi, karısı ve annesi olacak bir kızla tanışıp tanışmayı vaat ediyor. Bu tam olarak sadece hayal edebileceğiniz “aynı” kadın.

Berkana bir ilişkiye girerse, şanslı olan aileye ve çocuklara başlamak için en uygun zamana sahip olur. "Bir yuva inşa etmek", "bir ağaç dikmek" ve "bir ev inşa etmek" gerektiğinde zaman geldi.

Her durumda, Berkana kişisel yaşamda, hem kariyer hem de kişisel gelişimde mutluluk ve mutluluktur. En azından bunun için birçok fırsat olacak, kaçırmayın.

Bir merak için tavsiye: Berkana düz bir pozisyonda düşerse, herhangi bir iş için duyarlı olmanız gerekir. Ya yeteneğinizin sınırında, mümkün olan en iyi şekilde yapmalı ya da hiç dokunmamanız gerekir. Sabır ve sebat - bunlar yakın gelecekte uygulanması gereken niteliklerdir.

Kendinizi büyük, neredeyse küresel bir hedef olarak belirlerseniz, sonucu gerçek olabilmesi için birkaç küçük hedefe bölün. Rahatlamayın ve mümkün olduğunca kendinize inanmayın. O zaman büyüme ve gelişme hemen köşede.

Rune Berkana'nın değeri baş aşağı

Bir rune ters bir konuma düştüğünde, değer çoğu zaman negatiftir, ancak her zaman değil:

 • Tahmin etmek, onun için çok fazla olumsuz duyguya yol açacak nahoş haberler bekliyor
 • Aile kriz dönemine başlayacak: çatışmalar, kavgalar ve yanlış anlamalar önlenemez
 • Başlattığınız herhangi bir iş başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Kendinizi işten korumak ve sizinle yalnız kalmak daha iyi, aksiyon için daha uygun bir anı bekleyin.

Berkana'da kehanet çoğu zaman bir kadını sembolize ettiğinden, baş aşağı konumda kötü bir kadın olacaktır. Bir falcının hayatını zorlaştırabilir, hedeflerine ulaşmak için yoluna girebilir.

Bir ilişkiyi tahmin ediyorsanız, o zaman Berkana yakın olduğunuz kişinin size uygun olmadığı anlamına gelebilir - bir aile oluşturmak, sevişmek ve çocuk sahibi olmak onunla çalışmaz.

Bazen Berkana (eğer şanslı biri kadın ise) kadın sağlığı ile ilgili problemlerin olduğunu gösterir - bir jinekolog tarafından tedavi edilmeye ve tedavi edilmeye değer.

Genellikle Berkana, işletmenin veya planlanan işletmenin, tahmin edilmesi gereken olumsuz bir senaryoya göre gelişeceğini belirtir.

Bir Berkan runesi tersine düştüğünde tavsiyeHayatında artık siyah bir şerit var, ama bulaşıkları kesmeyin ve diğerlerinde tüm sorunların nedenlerini aramayın. Kendinizi ve içsel durumunuzu anlayın, olumsuz nitelikleri ve sorunları ortadan kaldırın, sonra dış dünya daha iyi için değişmeye başlayacaktır. Mantıklı ve sağduyulu olun. "Yedi kez ölç, bir kere kes" yakın gelecekteki sloganın.

Büyülü ritüellerde kullanın: popüler rune formülleri

Büyülü amaçlar için, bu rune kullanılır:

 • Yeni bir şeyi “doğurmak”: kişisel gelişim için fırsatlar, iş için fikirler, hatta bir çocuk
 • Kişisel gelişim, kariyer gelişimi, kişisel ilişkilerin uyumlaştırılması için verimli bir zemin sağlamak.
 • "Elde olmayan" ya da itaatsiz çocukların yetiştirilmesinde yardım almak için
 • Kısırlık tedavisi için taşıma ve doğumda yardım
 • Bir kişiyi birikmiş negatif, "kötü" enerjiden temizlemek için, kelimenin tam anlamıyla bilinci "yeniden yükleyin"
 • Diğer dünya ile temas kurmak için - bu özellik ritüellerinde "ciddi" büyücüler tarafından kullanılır.

Berkan runesinin anlamı hakkındaki videoyu izleyin:

Berkanu, sıkça kadınları jinekolojik sorunları gidermek, kısırlığı ve cinselliği iyileştirmek, onu karşı cinse daha çekici hale getirmek için kullanılır.

Rune, kişisel ilişkilerde aile kurmak ve uyum sağlamak için de kullanılır. Küçük kızlar tarafından giyilen koruyucu çocuk muska yaratmak için kullanılır.

Güçlü Bahisler ve Formüller

Diğer koşularla birlikte aşağıdaki hedeflere ulaşılmasında yardımcı olur:

Pin
Send
Share
Send
Send