Rüya yorumu

Rune Perth (Perto, Perth) - Eski sembolün büyülü anlamı

Pin
Send
Share
Send
Send


Rune Perth (Perto, Perth) - Eski Cermen alfabesinin dördüncü simgesi. Su elementinin kavramasındadır. Bu yeniden doğuşun bir sembolüdür. Sırların ifşasını, yeni fırsatları, kazancı, yeni bir ilişkinin başlangıcını kişileştirir. Bu runik sembolün anlamını detaylı olarak anlatın.

Perth Rune'un fotoğrafı:

Bu arada! Sitemizde var Runes anlatan online servet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Düz Konumda Perth Rune Değeri

Eğer rune direkt olarak düşerse, genellikle uygun bir değeri vardır:

 • Falcı, uzun süredir unutmuş olsa bile, kaybedilen veya çalınan bir şeyi iade etmeyi başaracaktır.
 • Büyük bir kar bekliyorsunuz - zengin olmaya hazır olun
 • Sonunda uzun bir uyku yeteneğinde kendini bulacaksın ve bunu ortaya çıkarabileceksin.
 • Sizi uzun süredir endişelendiren sır ortaya çıkacak - bir ipucu alacak ve sonunda düşünmeyi bırakacaksınız.

Ayrıca, düz bir pozisyonda Perth rune genellikle temel değişikliklere düşer: hem çevreleyen yaşamda hem de bir insanın iç dünyasında. Genellikle engeller, zorluklar ve problemler yaratan egoizmi yenebileceksiniz.

Perth öz farkındalığı, derin bir öz farkındalığı ve öz bilgiyi kişileştirir. Sonunda, insan özünüzün ne olduğunu anlayacak, daha önce hakkında hiçbir fikrinizin olmadığı, kendi ruhunuzun sırlarını ve sırlarını ortaya çıkaracaksınız.

Bazen Perth, bir kişinin geliştirilmesi gereken olağanüstü psişik yetenekleri olduğunu gösterir. İyilik için kullanabileceğiniz ve kullanmanız gereken güçlü bir potansiyeliniz var.

Falcılık söyleminde, Perth mevcut partnerlerle mükemmel bir cinsel uyumluluğunuz olduğunu gösterir. Ruhsal uyumluluk gelince, sadece anlayabilirsiniz.

Perth runenin dik pozisyonda düşmesi üzerine ipucu: Hayatında değişim zamanı. Olan her şeye karşı nesnel olmanız ve herhangi bir olaya uygun şekilde yanıt vermeniz gerekir. Geçmiş hatalardan soyutlanmış, sezgileri dinleyiniz. Değişimi kabul etmeye hazırlanın ve şaşırmayın.

Polar Perth baş aşağı

Rune sembolü ters bir konuma düşerse, değeri genellikle negatiftir. Bu durumda Perth habercisidir:

 • Hayatınızda üzülecek ve onarılamaz bir hasara neden olacak bir kaza olacak.
 • Çözemediğiniz bazı gizemler var. Yaşama müdahale ediyor ve hatta bir çeşit tehdit oluşturuyor.
 • Sevdiklerinizle ciddi çatışmalar geliyor, ilişkiniz ciddi bir krizden kurtulacak. Nasıl bitecek - uzlaşma ve uyum veya ilişkilerin ayrılması ve sona ermesi yalnızca size bağlıdır.
 • Hayatınızı daha da kötüye götürecek ciddi bir sorun bekleyin.

Bazen Perth rune, gizli bilgiye sahip olduğunuzu ve birisine zarar vermek için kullanabileceğinizi belirtmek için ters bir konumda kalır. Ancak bu yapmaya değmez - kötülük, başka bir kişiye karşı işlenmiş, size birçok kez geri döner.

Ayrıca, yaptığınız ciddi bir hata nedeniyle büyülü deneylerinizin tamamen başarısızlıkla sonuçlanacağını belirtebilir. Bu, büyüyü yanlış kullandığın için, iyi bir şekilde değil, kendi bencilce amaçların için kullanıldı. Zaten sahip olduklarını kaybetme riskin var - dur!

Belki de sosyal önyargı ve kalıplaşmış baskıların baskısı altındasınızdır. Ruhunuzun tam anlamıyla evrensel hor görmenin boyunduruğu altına gömüleceğini tehdit ediyor. Kalıcı olmaya çalışın ve ne olursa olsun, kendi görüşünüzden geri adım atmayın, savunmayın.

Bir Perth runesi ters çevrilmiş bir yere düşerse tavsiye: şimdi geleceğe bakmanın zamanı değil, bir gün yaşa. Geçmişi analiz etmeye bile çalışmayın - bu size hiçbir şey vermeyecektir. Rahatlayın ve kişisel bilginin tadını çıkarın, kendinizin en iyi versiyonu olun. O zaman etraftaki dünya daha iyisi için değişecek ve Kader bunun için her fırsatı sağlayacak.

Fleece Perth diğer sembollerle formüllerde

Bir runik sembolün değeri, diğer runelerle birlikte düşerse daima biraz değişir:

 • Kombinasyonlar Perth - Gebo, Perth - Halagaz, Perth - Thurisaz, yakın gelecekte daha fazla finansal kar elde edebileceğinizi gösteriyor.
 • Kombinasyonlar Perth - Kenaz, Perth - Vuno, Perth - Laguz, Perth - Berkano, Perth - Uruz, Perth - Gebo, eşinizle mükemmel bir cinsel uyumluluğa sahip olduğunuzu ve ilişkinin uyum dolu olduğunu gösterir.
 • Tersine çevrilmiş rune Perth ve runeler Uruz, Isa, Kenaz veya Tivaz kombinasyonu, sizin sorunlarınızda - ortaklardan birinin aynı duyguları yaşamayı bıraktığını söylüyor. Eski tutkunun ilişkisine geri dönmek veya ayrılmak daha iyidir.

Büyülü kullanım

Runes genellikle büyülü ritüellerde, muska, tılsım, muska yapımında kullanılır. Bu amaçla Perth kullanılır:

 • Bir kişinin zihin halinin uyumu, melankolinin ortadan kaldırılması, depresyon, duygusal deneyimler
 • Ataların bilgeliğini kazanmak ve önceki kuşakların deneyimlerinden ders almak için
 • Daha bilinçli bir insan olmak, bilinci yeni bir gelişim seviyesine getirmek, bilinçaltını kontrol etmeye başlamak
 • Geçmişten iletişimi durdurun, gebeliği kapatın. Bu amaçla, rune mümkün olduğu kadar dikkatli uygulanmalıdır - eylemsiz eylemler sadece zarar verir

Perth Rune'un anlamı hakkındaki videoyu izleyin:

Tek yönlü kehanette, Perth runesinin değeri aşağıdaki gibi olabilir:

Pin
Send
Share
Send
Send