Rüya yorumu

Runa Inguz (Ingus, Inguz) - Bir sembolün büyülü anlamı, sembol fotoğraf

Pin
Send
Share
Send
Send


Runa Inguz (Ingus, Inguz), eski Alman runik alfabesinin 22. sembolüdür. Su unsurları tarafından yönetilir. Inguz, bereket, bereket, yaşam potansiyeli ve enerjinin bir simgesidir. Runik sembolün anlamını ve büyülü ritüellerde kullanımını düşünün. Inguz runelerinin fotoğrafları:

Bu arada! Sitemizde var Runes anlatan online servet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Runlerin kısa açıklaması

Kelimenin tam anlamıyla, Inguz hayati enerjiyi temsil ediyor. Aynı zamanda, gücün ve kendi türünü yeniden üretme yeteneğinin bir sembolüdür. Inguz, yaşayan maddeyi cansızlıktan ayıran şeydir.

Kehanette anlam

Her runik sembolünün, hangi pozisyonda dümdüz veya ters döndüğüne bağlı olarak iki anlamı vardır. Doğrudan, genellikle olumlu bir şey anlamına gelir ve ters çevrilmiş olumsuz noktalar hakkında söyler.

Ancak Inguz runesinin görüntüsü simetrik olduğundan, sadece hayırlı anlamlara sahiptir:

 • Yaşamda yeni, önemli bir aşamaya geçişi sembolize ediyor. Bu, gelişim için fırsatlara ve daha iyisi için temel değişikliklere sahip olacağınız anlamına gelir.
 • Sizin için çok önemli olan ve çok yakın gelecekte gerçekleşecek olan bir olayı ön plana çıkarır. Kural olarak, bu olayın kişisi bekliyor, bu yüzden ne zaman mutlu oluyor?
 • Tasarlanan hedeflerin gerçekleştirilmesi, istenen sonucun elde edilmesi, işletmelerde başarı
 • Başarılı bir problemi çözme ve bir insanın kendi hedeflerine ulaşmasında ortaya çıkan zorlukları aşma
 • Yaşam boyunca size eşlik edecek şans ve şans

Tanrısallık sırasında diğer karakterlerle birlikte düşerse, Inguz runesinin değeri değişebilir.

Kombinasyon runes

Diğer runik sembollerle birlikte düşerken, Inguz runenin değeri aşağıdaki gibi olabilir:

 • Inguz - Berkano. Bu run run ailesi için hızlı bir ek vaat ediyor. Herkesin çok mutlu olacağı uzun zamandır beklenen bir çocuk ortaya çıkacak
 • Inguz - Gebo veya Inguz - Vuno, hayatınızda başlayan aydınlık aşk ilişkilerine dökülür. Çok romantik ve uyumlu olacaklar, sizi mutlu ve sakin yapacaklar.
 • Ingus-Fez rune kombinasyonunun kaybedilmesi, yakın bir gelecekte profesyonel aktivitede bir kayma vaat ediyor. Ya yeni bir alanda yaşam kazanmaya başlayacak ya da işleri değiştireceksin

Çoğu zaman, runes büyülü ritüellerde kullanılır.

Runelerin büyülü kullanımı

Okültizmde Inguz aşağıdaki amaçlar için kullanılır:

 • Çiftçiler - harika bir hasat elde etmek, doğal afetlerden kaçınmak, tarlaları zararlılardan korumak.
 • Bir insanın hayatına şans getirmek için, tüm çabalarında, çabalarında, hedeflerinde kendisine iyi şanslar eşlik etsin.
 • Çok çalışmaktan bıkmış bir insanı rahatlatmak, rahatlamak ve stresi azaltmak istiyor
 • Vücudun üreme özelliklerini, erkek kuvveti restorasyonunu ve kadın kısırlığının tedavisini geliştirmek

Çok sık olarak, bir kişi için istenen ve faydalı sonucu elde etmek için bazı önemli maddeleri acilen tamamlamanız gerektiğinde Inguz kullanılır. Ya da bir falcının yaşamındaki mevcut anlaşmazlığı çözmek için.

Inguz, para çekmek, bir insanın cinsel yaşamını iyileştirmek için tasarlanmış, muska yapımında kullanılan runik sembollerin kombinasyonunu içerir.

Bu rune, öz disiplin eksikliğinden muzdarip tembel insanlar için sihirli bir değnek. Inguz kelimenin tam anlamıyla ilham veriyor, bir kişinin “bir rüyanın yönünde yatmasını” durdurması ve harekete geçmesi için gereken gücü ve arzuyu veriyor.

Inguz runesini kullanmayı planlıyorsanız birkaç tavsiyeye uyun:

 1. Kırılmaması için her zaman rune formüllerinin sonuna konulmalıdır. Sadece Inguz en sonunda bulunduğunda, tüm rune kombinasyonunun etkisini arttırır. Inguz'u ortasına veya başlangıcına yerleştirirseniz, tüm formülü yok eder.
 2. Rune Inguz'u çocuklarla bağlantılı her şeyde kullanamazsınız. Tamamen çocuk değildir ve sadece yetişkinler tarafından kullanılabilir.
 3. Inguz'u kullanmanın ideal yolu, bir formülden diğer runeleri yerleştirdiğiniz bir damardır. Bu düzenleme ile diğer tüm karakterlerin eylemlerini toplayacak ve olayları mantıklı bir sonuca getirecektir.

Inguz runesinin değeri hakkındaki videoyu izleyin:

Runik Formüller

Ve şimdi Inguz runesi ile sembol kombinasyonlarının örneklerini ele alacağız:

 • Fehu - Inguz - Otala - Dağaz. Bir insan yeni bir yaşam aşamasına geçiş için tam olarak hazır olmadığında kullanılır. İhtiyacınız olanı elde etmenize, mevcut işleri tamamlamanıza ve işe başlamanıza yardımcı olur
 • Kenaz - Perto - Inguz. Bu, ağır hasta bir kişinin tedavisini teşvik etmek, daha çabuk iyileşmek, ciddi bir ameliyattan veya uzun bir hastalıktan iyileşmek, iyileşme sürecini hızlandırmak için gerekli olduğunda kullanılan bir iyileştirici formüldür.
 • Uruz - Inguz - Berkano. Bir kişi fiziksel ya da duygusal olarak tükendiğinde kullanılır, çabucak gücü tekrar sağlamanız ve normal yaşama geri dönmeniz gerekir.
 • Petro - Inguz - Berkano, doğumdan sonra en kısa sürede iyileşmesi ve bebeğe bakmaya başlaması gereken kadınlar için bir kombinasyondur. Ayrıca doğum sonrası uzun süreli depresyonda da kullanılır.
 • Perkano - Petro - Inguz. Formül, vücudun üreme yeteneklerini geri kazandırır, erkek gücünün geri dönüşüne katkıda bulunur, kadınlarda kısırlığı tedavi eder
 • Berkano - Uruz - Inguz. Cinsel problemlerde, çoğunlukla kadın cinsel soğukluğunun tedavisinde kullanılır. Böyle bir olguya neden olan psikolojik sorunları ortadan kaldırır
 • Tivaz - Petro - Inguz. Erkeklerde kısırlığa veya iktidarsızlığa neden olan psikolojik sorunları gidermek için kullanılır, iktidarsızlığı tedavi etmek için kullanılır.

Rune farklı yaşam alanlarını nasıl etkiler?

Okuyucuyu neyin endişelendiğine bağlı olarak, runenin değeri değişebilir:

Pin
Send
Share
Send
Send