Rüya yorumu

Rune Teyvaz: anlamı, tanımı ve yorumu

Pin
Send
Share
Send
Send


Rune Teyvaz - Bir savaşçıyı temsil eden, Cermen alfabesinin on yedinci simgesi, tanrı Tyr. Hava enerjisiyle kontrol edilir. Renin rengi kırmızı, ağaç kutsal, taş obsidiyeli, bitki adaçayı. Teyvaz'ın runik sembolünün en parlak anlamı erkek, savaş ve çatışmanın kişileşmesi, aynı zamanda zafer ve adalet.

Bu arada! Sitemizde var Runes anlatan online servet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Runes Teyvaz açıklaması

Fotoğraf runes:

Rune Teyvaz gerçekten erkeksidir - yasada uygulanan gücün, gücün kişileşmesidir. Runenin değeri dört bölüme ayrılmıştır:

 1. Savaşçı rune. Erkeklik ve sebatın düzenlenmesi, görev ve sorumluluk duygusu. Bu, yolda ortaya çıkan her türlü zorluğa ve engellere rağmen, amacına uygun olarak hayatı takip etme, hedeflere ulaşma yeteneğidir. Başkalarının görüşlerine bakmaksızın, kendini, sevilenlerini ve kendi çıkarlarını koruma yeteneğidir.
 2. Hedefe ulaşma yöntemi. Teyvaz, dış koşullara dikkat etmeyen, kelimenin tam anlamıyla “acele eden” bir hedefin koşulsuz bir başarısıdır. Ancak aynı zamanda hedefe ulaşmak için araçlar, kamu düzenini ve ahlak kurallarını ihlal etmemek yerine, sadece yasal olarak seçilir. Kişi amacını onurlu bir şekilde anlar, utanılacak bir şeyi olmaz. Ve eğer kötü bir şey yaparsanız, başarı olmaz.
 3. Bir dövüşçünün nitelikleri. Bir kişinin büyük bir güç ve güce sahip olduğunu ve bu niteliklerin doğru zamanda doğru yerde nasıl uygulanacağını gösteren bu niteliklerin kimliğine bürünme.
 4. Kendinle savaş. Aynı zamanda ebedi mücadeleyi kendi "Ben" inizle kişileştirir. Bu, hedeflerinize ulaşmayı engellerse, egonuzu etkileme yeteneği

Ardından, runenin değerinin düz ve ters bir konumda nasıl değiştiğini göz önünde bulunduruyoruz. Doğrudan durumdaki herhangi bir runik sembol, tersine çevrilmiş - negatif olanlarda pozitif nitelikleri gösterir.

Teivaz değeri düz pozisyonda

Teyvaz düz bir konuma düştüğünde değerler aşağıdaki gibidir:

 • Finansal kar elde edin: finansal pozisyon geliştirilecek, karlı anlaşmalar yapabileceksiniz, maaş zammı sağlayacaksınız, yeni bir iş bulacaksınız.
 • Kariyer gelişimi: ya mevcut pozisyonunuzu daha statülü ve karlı bir hale getirin ya da mevcut hizmette terfi alın
 • Rekabette zafer. Bu yarışmada birincinin gelişi, düşmanla mücadelede kazanılan zafer olabilir (hem fiziksel hem de entelektüel). Belki de rekabeti yenmek
 • Problem çözme Ancak bu sadece gerçekleşmeyecek - güçlü bir irade ve kararlılık sayesinde ortaya çıkan tüm zorlukların üstesinden gelebileceksiniz. Bu, sizden çaba gerektiren bir karardır ve kendiliğinden gelmez.
 • Aşık iyi şanslar. Bu, ya gelecek seçimiyle tanışmak ya da mevcut ilişkide uyumu başarmak ya da mutlu bir evlilik vb.
 • İyi sağlık. Hastalığı yenecek ve rahatsızlık duymadan uzun bir hayat yaşayacaksınız.
 • Mahkemede zafer. Mahkeme tarafınızı tutacak ve duruşma tam ve koşulsuz zaferinizle sonuçlanacak.
 • Erillerin kişileşmesi. Eğer bir adam rune yaptıysa, bir adamın çekirdeği olduğu anlamına gelir, ailesini korumalı ve destekleyebilir, amaçlı ve kararlı

Bu türden bir servet söz konusu olduğunda: “Böyle bir olaya kimin katıldığı” ve bu rune düştüğünde, katılımcı bir erkekti. Eğer rune dizilimi bir kadını sevdiriyorsa, o zaman Teyvaz onun için çok önemli bir adama işaret eder, ama o tamamen bir koca, ama bir sevgili olması muhtemel değildir.

Ayrıca, Teyvaz, ne olursa olsun planlanan işi üstlenmeniz ve yürütmeniz gerektiği anlamına gelebilir.

konsey: Kalıcı olun, bir hedef belirleyin ve ona gidin - iyi şanslar ve şans size eşlik edecek. Hayatınızda, hedefi zorlama ve olası tüm azimiyle engelleri aşmanın zamanı geldi.

Baş aşağı değer

Teyvaz'ın ters pozisyondaki değeri negatif olarak değişiyor. Örneğin, şu anlama gelebilir:

 • Size mümkün olan her şekilde dokunmaya çalışacak başkalarıyla çatışma.
 • Her türlü ilişkinin sonlandırılmasına yol açacak arkadaşlarla kavga etmek
 • İşle ilgili sorunlar, iş ilişkilerinde, yanlış anlamalar ve meslektaşlarla çatışmalar, üstler
 • Zorlu dönem, aşk ilişkilerinde kriz, ayrılıkla sona erebilir
 • İlham eksikliği, hedefler, yaratıcı fikirler, durgunluk ve hatta bozulma

konsey: hayatında siyah bir çizgi oldu, ama pes etme. Kendine ve gelişimine dikkat etmenin ve problem çözmemek için doğru zamandır. Kendinizi inceleyin, ruhunuzun içine bakın, rahatlayın ve bir süre durumu serbest bırakın. Olumsuz insanların hayatından ve olumsuz duygular yaratabilecek olaylardan hariç tutun.

Romen Teyvaz'ın değeri hakkındaki videoyu izleyin:

Runa Teyvaz, falcıya tartışmayı bırakması, sorunlu durumda dürüst bir çözüm bulması, onur ile ilgili zorlukların üstesinden gelmesi için, falcıya yardım etmek için genellikle büyülü ritüellerde kullanılır. Aynı zamanda rekabetteki zafere uyum sağlamaya, ruh ve bedenin uyumunu bulmaya, iradeyi güçlendirmeye ve erkekliği geliştirmeye yardımcı olur. Kadın ritüellerinde doğum yapmayı kolaylaştırmak, sağlıklı bir bebeğin doğumuna ve doğumuna yardımcı olmak için kullanılır.

Çoğu zaman, bu amaçlar için bir rune değil, birkaç rune sembolü içeren rune formülleri kullanılır. Örneğin:

Videoyu izle: Teyvaz. Misigin Fermani goruntu (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send