Rüya yorumu

Neden geç büyükannenin torununu hayal etmelisin?

Pin
Send
Share
Send
Send


Vefat eden akrabaların rüyalar olumlu sembolizm taşır. Atalarınızı rüyanda görürseniz, kötü bir şey söylemez, fakat olası bir olumsuzluk hakkında bir uyarıdır. Neden geç büyükannenin torununu hayal etmelisin? Çeşitli rüya kitaplarının yorumunu detaylı olarak düşünün.

Büyükanne bir rüyada görüntüsü

Büyükanne yarışın, desteğin ve desteğin koruyucusudur. Ezoterikler fiziksel bedenin ölümünden sonra ruhun canlı kaldığını iddia eder. Ölen bir büyükanne bir rüyanın içine girerse, o zaman bir şeyler anlatmaya veya uyarmaya çalışıyor - her zaman için.

Ancak, her zaman bir rüyanın gerçek bir akrabası değildir, bazen büyükanne şeklinde kötü güçler gelebilir. Bu nedenle, eğer büyükanne bir şey hakkında konuşmaya ya da herhangi bir hediye teklif etmeye geldiyse, rüya iyi sayılmaz. Ölülerin armağanlarını alamazsın ve ver - yapabilirsin.

Ölen büyükannenin resmini gördüyseniz, tercümanlar aşağıdakileri tanımlar:

 • evlenmemiş rüya kız bir düğün peygamberlik eder;
 • iş adamları - işlemden iyi bir kazanç, iyi bir sözleşme.

İki büyükanneyi aynı anda görmek iyi bir alâmet olarak kabul edilir - bu, kaderin mağduriyetlerine karşı güvenilir bir muhafız olan kabile patronajının bir işaretidir. Eğer büyükanne, büyükbabasıyla yattıysa, yaşamda çok önemli bir yaşam değiştirme aşaması olacak - önemli bir aile töreni.

Eğer büyükanne her zaman uyuya kalırsa, o zaman yaşam yoluna dikkat etmelisin. Neyi yanlış yapıyorsun? Ailenin reisi olan büyükanne, mantıksız eylemleri önlemeye ve beladan tasarruf etmeye çalışıyor. Düzeldiğiniz an, büyükanne rüyaya gelmeyi bırakacak.

Farklı araziler rüyalar

Bazen bir rüyada, sanki gerçekte oluyormuşçasına farklı resimler görüyoruz. Bir büyükannesinin evini görmenin anlamı nedir? Psikologlar hayalperestin iç sıcaklıktan ve akrabalardan destek almadığına inanırlar. Büyükannenin evi, rahatlık ve huzur, geleceğe duyulan güven ve aile geleneklerinin dokunulmazlığını temsil eder.

Büyükannenin evine girdiğini görürseniz, refah ve zenginlik sizi yakında bekleyecek. Bir akrabanın cenazesine bakın - uyku yorumlanması havaya bağlıdır. Cenaze töreni sırasında güneş parlıyorsa mutlu bir değişiklik beklerlerdi. Tören sırasında gökyüzü kapalıymışsa sorun bekleyin.

Büyükannenin nasıl turta pişirdiğini ve masayı hazırladığını görürseniz, o zaman misafirleri evde bekleyin. Aynı zamanda, büyükannenizin yaşamınız boyunca size öğrettiği misafirperverlik geleneklerine uymaya çalışın.

Ağlayan büyükanne mezarını ziyaret etmeyi ve Hıristiyan bir şekilde hatırlamayı ister. Mezar sizden uzaksa, kiliseyi ziyaret edin ve gerisi için mumlar koyun. Kırk dakika sipariş edebilirsiniz. Bu yapılmazsa, ailedeki biri ağır hasta olacaktır.

Başka birinin görüntüsünde bir akraba gördüyseniz, bir rüya sizi şüpheli insanlarla uğraşmamanız konusunda uyarır. Dikkatli ve dikkatli ol. Canlanmış bir büyükanneyi kucaklamak - hayatta, iyilikte ve sağlıkta iyi şanslar. Büyükannenin seni öpmesi kötüdür - kişisel yaşamında ve işte hastalık, talihsizlik vaat ediyor.

Büyükannem ile konuşma

Ezoterapistler, gerçekte sıkıntı ve tehlike içeren bir rüyasında ölülerle olan görüşmeleri birleştirir. Bununla birlikte, bazen konuşma yoluyla değerli tavsiye ve tehlike uyarısı alabilirsiniz. Sesi duyuyorsanız, ancak kelimeleri anlamıyorsanız, rüya sıkıntıya girer.

Merhum büyükannesinin sesiyle talihsizlikten kurtulan hayalperestlerin pek çok ifadesi var. Psikologlar, ölen akrabalarının sesinde, bilinçaltımızın, her zamanki yaşam telaşında basitçe duyamayacağımızın konuştuğunu düşünüyor. Yaşamında güvenilen bir büyükannesinin görüntüsünde bilinçaltının sesini dinleyebileceğimiz bir rüyada.

Bir büyükannenin para ya da kıyafet isterse iyi bir işaret olarak kabul edilir. Gerçekte, zenginlik ve birçok yeni şey bulacaksınız. Eğer bir akraba yemek isterse, her şeyde sizi yönlendireceği anlamına gelir.

Eğer bir akraba para verirse, birçok rüya kitabı böyle bir komployu iflasın işareti olarak görür - her şey olmadan kalacaksınız. Büyükannenizden kıyafet aldıysanız, gerçekte onun karmasını (kaderini) tekrarlayın.

Ölen bir akraba onunla görüşüp, bir tür servet vaat etmesi kötü bir işaret olarak kabul edilir. Bu hikaye beklenmeyen bir ölümle sonuçlanabilir. Eğer teklifi reddetmeyi başardıysanız, gerçekte herhangi bir zorluk ile başa çıkacak, hastalıktan kurtulacak ve düşmanlarınızın üstesinden geleceksiniz.

Büyükannenin peşinden git - onunla aynı ölümü beklersin. Birinin fotoğrafını büyükanneye vermek - bu kişi ölümle yüzleşecek.

Kötü bir alâmet, bedeni bozulma izleri görülebilen bir büyükanne ile sohbet olarak kabul edilir - bu hayalperestin ciddi bir hastalığıdır. Ayrıca, bir rüya hayattaki çöküşü önleyebilir - hayat yokuş aşağı gidecek.

Bir tabutun içinde büyükanne

Atayı mezarda gördüğün rüya ne anlama geliyor? Bu, rüyanın resminin grafiğine bağlıdır:

 • eğer büyükanne mezardan doğarsa - akrabaların gelmesi beklenir;
 • bir tabut içinde yatan bir büyükanne ile konuşmak - ne yazık ki;
 • eğer büyükanne ağlıyorsa - bir aile kavgası ve sıkıntılarını bekleyin;
 • bir büyükanneyi bir tabutta öpmek - sevilen kişiden ayrılmak;
 • büyükanne evinizde bir tabutun içinde yatar - hastalığa kendi suçu ile.

Bazı rüya kitapları tabuttaki bir büyükannenin gövdesi ile rüyanın olumsuz yorumunu verir. Talihsizlik uyardı: kocasından boşanma, aile sorunları. Bununla birlikte, diğer rüya kitapları bu hikayede finansal refahın ön plana çıktığını görüyor.

Rüya Vanga

Ölü bir anneannenin hayalleri canlı mı? Ölüm gününden bu yana 40 gün geçmediyse, uyku bir deneyimler ekosudur. Cenazenin yıldönümünden sonraki uykunun yorumlanması, rüyanın durumuna bağlıdır:

 • evlenmemiş kızlar, bir düğün peygamberlerini hayal eder;
 • konuş ve büyükanne ile kucaklaş - ona sözünü yerine getirmedin;
 • eğer yaşlı bir kadına sarılırsan, bu sağlığın bir işaretidir;
 • eğer yaşlı bir kadın sana sarılırsa - hayatta yapılan hatayı düzelt;
 • iki büyükanne - hayatta hata yapmamak için bir uyarı.

Her zaman, bir rüyada ölüleri ziyaret ettikten sonra, geri kalanına mumlar koyun ve akrabalarınızın mezarlarını ziyaret edin.

Pin
Send
Share
Send
Send