Rüya yorumu

Neden beyaz bir keçi hayalini kuruyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bazı hayvanlar keçi de dahil olmak üzere inatçı ve tahmin edilemez bir karaktere sahiptir. Antik çağlardan beri, bir keçinin görüntüsü, aynı zamanda tutarsızlığı ve kapriselliğiyle de dikkat çeken servet imajıyla ilişkilendirilmiştir. Neden haber veren beyaz bir keçinin hayalini kuruyorsun? Bu sembol belirsiz bir şekilde yorumlanır ve birçok açıklamaya ve detaya bağlıdır. Rüyaların çeşitli tercümanlarına yardım için çevirin.

Keçi olsaydı

Birçok snolokovateli bu görüntünün genel yorumunda birleşir - kaderde öngörülemeyen değişiklikler. Eğer rüyanın konusu başarılı olursa, hayvanın görüntüsü, özellikle rüya süt verimi ya da bir keçi yavrusu ile ilişkiliyse, iyi bir kar gösterebilir.

Keçi sütü görüntüsünü bir hayal, elleriniz çoktan düştüğünde ve hareket etmek istemediğinizde oldukça zor ve zahmetli bir işin başarıyla tamamlanmasını haber verebilir. Bu, özellikle günlük hayatta hayvancılıkla karşılaşmayan şehir sakinleri için geçerlidir. Köylüler için uyku, mülkün günlük bakımını yansıtabilir.

Psikologlar bir keçinin imgesini hayalperestin kendisinin ya da çevresinin inatçı bir inatçılığının işareti olarak görürler.. Bununla birlikte, bu tür davranış trajik sonuçlara yol açmaz, bazen durumu bile boşaltır ve ilişkinin kesin bir çıktısıdır. Kaprisli bir keçi görüntüsünde kimi gördün - kendin ya da kız arkadaşın? Kendi bilinçaltınız veya sezginiz bu soruyu cevaplayacaktır.

İnatçı bir hayvanın görüntüsünü kendiniz hissederseniz, aşağıdaki noktaları öğrenin:

 • Yaşam değerleri ölçeğini değiştirme zamanı geldi mi;
 • Hayatta sizin için en önemli ve öncelikli olan nedir;
 • Davranışınız güvenilir bir insana uyuyor mu?
 • Kaprislerinizi başkalarına endişe getirmeyin.

eğer genç bir keçi gördünBu kaprislerinizin, ilişkinin genel tonuna eğlencelilik kazandırdığı ve endişelenmemelisiniz anlamına gelir. Kolay giden, neşeli bir insan olarak algılanıyorsunuz ve konuşmaktan her zaman mutlu oluyorsunuz. Çocukların spontanlığı ve çeşitli yaşam durumlarını dengeleme yeteneği, iyi huylu ve tatlı bir karakterden bahseder.

Düşlenmişse beyaz keçi rüyasında büyük sürprizlere neden olduYakında olağanüstü bir davranış tarzı olan yeni bir kız arkadaşı ile bir toplantı yapılacak. Düşlenmişse eski hayvanstandart dışı bir durumla yaşam bilgeliğini kazanmanız gerekir. Unutmayın, beyaz keçi beklenmedik bir şans sembolüdür, pes etmeyin.

Hayvanın bir rüyada davranışı

Bazen hayalperest ve keçinin aktif olarak etkileşime girdiği bir rüyanın dinamik grafiğini hayal edebilirsiniz. Ne hayal ettiğini hatırla:

 • hayvanı sağmak - büyük kazançlar ve inanılmaz şanslar;
 • keçi saldırıları ve izmaritleri - tatsız insanların saldırganlığına dikkat et;
 • hayvan şakacı bir şekilde popo yapmaya çalışıyor - heyecan verici bir yolculuk olacak;
 • Çayırda keçi sürüsü otlanır - tatsız insanlarla tanışırsınız, onlarla yakın temas kurmazsınız;
 • keçiyi bir rüyada beslemek için - ruh halinizi bozacak insanlarla tanışın.

eğer keçi çayırda huzur içinde sıyrılıyor ve hayattaki sakin ve müreffeh bir dönemin önünde bekleyen yeşil otları yerler. Finansal problemler sizi etkilemeyecektir: rahat ve sakin bir şekilde yaşam nehri boyunca yelken açıp, onun lütuf ve bolluğunun tadını çıkarabileceksiniz.

Eğer rüyada beyaz bir keçi gelip sana doğru eğildiBu, cennetin lütfunun bir işaretidir. Sizler daha yüksek güçler tarafından işaretlenirsiniz, bir koruyucu meleğin himayesinde olun. Etrafında atlama beyaz çocuklar evli kadınlar için ailede ikmali önleyebilir ve bekar insanlar için çocukları sevebilir.

Keçi keçi - olumlu bir görüntü. Herhangi bir problemi kolayca çözmeniz ve son kazanana ulaşmanız gerekiyor. Sorunlar ve engeller sadece durumun heyecanına katkıda bulunacak, oyunun ve eğlencenin unsurlarını tanıtacaktır.

Bir keçinin bir rüyadaki davranışı insanlarla ilişkilerinizi anlatabilir.. Bir çoban keçisinin rolü mükemmel bir şekilde ortaya çıkarsa, o zaman lider veya şef kostümü denemenin zamanı gelmiştir. Tasmalı bir keçi tekmeliyor ve uymak istemiyorsa, insanları bastırırsınız.

Ölü hayvan Dikkat uyardı. Daha sonra pişman olacağınız bir eylemde bulunmayın. Sıcak kafa üzerinde karar vermeyin, arkanızdaki köprüleri yakmayın.

Rüyaların farklı tercümanları

Rüya Rüyası Bir erkek için bir metresin görünümünü, bir kadın için gölgeleyin - kaprisli bir kişiyle tanışın.

 • Rüya tabirleri Tsvetkova hediye alıyor.
 • Yirmi birinci yüzyılın rüya yorumu, bir keçinin imgesini kısa süreli şansın sembolü olarak görür.
 • Bahar hayali, sağlıklı yavrular vaat ediyor.
 • Modern bir rüya kitabı, bir rüyadaki keçileri otlatmanın - zahmetli ve kârsız çalışmaya - inanıyor.
 • İslam rüyası kitabı iyi beslenmiş bir keçi imajında ​​zenginlik ve refahın bir sembolü olarak görür.
 • Rüya Süleyman hayalperest zorluklar ve büyük zorluk için hazırlanmak zorunda olduğuna inanıyor.

A'dan Z'ye Rüya yorumu düşmanın tam bir zaferi olacak, düşmanlar ile ciddi bir problem öngörüyor. Keçiler bahçeye girmişse - korkutmaya çalışacaksınız. Çocukları oynamak huzur ve mutluluğu ortaya koyuyor. Bir hayvana binin - ününüzü ıslatın. Eksantrik antikleriniz başkaları tarafından yanlış anlaşılacak ve yorumlanacaktır, şok etmekten kaçınmak daha iyidir.

Süt hayvanlarına - başarılı bir evliliğe, et için bir keçiyi kesmek - başkalarını kınamak, keçi sütü içmek - sevdiğimde hayal kırıklığına uğratmak, peynir (peynir) görmek - zor zamanlar. Bir keçi yemeği yemek - Sürdürülebilir karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler.

Grishin'i hayal et Keçinin imajını kısa vadeli başarının simgesi olarak görür. Bir keçi sürüsü görmek - başarısızlık ve hayal kırıklıklarına, kayıplara ve engellere. Verimli bir hayvan, yaklaşmakta olan bir aile kavgasına karşı uyarılarak keçileri kar için sağar.

Aile rüyası Hayalperestin evinde dolaşan keçiler varsa serveti önemser. Keçi sütünün içilmesi başarılı bir evliliğin ve başarılı bir aile hayatının habercisi olarak kabul edilir. Bir rüyamdaki keçi, davranışları ile başkalarına sorun yaratmaması ve daha ihtiyatlı olması konusunda uyarır.

Pin
Send
Share
Send
Send