Rüya yorumu

Yaz aylarında kışın rüyalar - rüya kitabı

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden yazın kışın rüyası? Sadece soğuk mevsimde mevcut olan eğlenceler için can atıyor olabilirsiniz - Yeni Yıl tatillerini hayal etmek, kaymak veya kayak yapmak yerine hayal ediyorsunuz. Fakat böyle "soğuk" bir rüya gerçek hayatta sizi bekleyen çeşitli olayların öncüsü olabilir.

Popüler rüya kitaplarının yorumlanması

Popüler rüya kitaplarının yazarlarının her biri, yazın kışın nasıl olabileceği hakkında kendi fikirleri vardır. Güvenilir ve saygın kaynakların en iyi yorumlarını paylaşıyoruz.

Rüya yorumu Tsvetkova

eğer kışın yaz aylarında bir rüya gördübu iyi Bu, finansal durumunuzun daha iyi olacağı anlamına gelir; nihayetinde finansal sorunları çözebilecek ve mevcut krizden kurtulabileceksiniz.

Sadece kış hayal etmedin, amaçok soğuk, kötü hava koşulları, kar fırtınası, ikinci yarı ile ilişkilerinde sorunlar geliyor. Evli insanlar krizden kurtulacak, evlenmemiş çiftler - güçlü çatışmalar.

Rüya yorumu Hasse

Yazları sert bir kış düşlerse Henüz ikinci yarısı olmayan bir erkek veya kadın, hayalperest sıkıcı, yıkıcı bir ilişki içine çekilecek. Ortak bir zorba olacak ve şartlarını dikte etmeye çalışacak.

Ve benzeri evli bir erkek için bir rüya Gelecekte güçlü bir korku demektir: İkinci yarının sağlığı için endişelenmek.

Longo hayal

Eğer seni hayal ettiysenizsoğuk kış aylarında, kıyafetsiz durun ya da bir yaz gibi giyinmiş, gerçek hayatta insanları sözcüklerle değil, eylemlerle değerlendirmeyi tercih ettiğiniz anlamına gelir. Bu doğru yaklaşımdır, ancak bu nedenle başkalarından sık sık vazgeçmek zorunda kalır.

Fransız rüya kitabı

Sıcak mevsimde kış hakkında bir rüyalarınız varsa, üşüdün müBu hayırlı bir işaret. Böyle bir rüya genellikle koruyucu meleğinin güvenilir koruması altında olan bir kişidir. Bu nedenle, hayalperest hayattaki zorluklardan ve hurdalardan korkmaz.

Halk tahminleri

Rüyaların yorumlanması için popüler tahminlere başvurabilirsiniz. Morpheus aleminde gerçekleşen olayların tüm detaylarını hatırlamaya çalışın. Anılar hala bellekte saklandığında, rüyayı sabahları çözmeye çalışmak en iyisidir. Akşamları bir rüyayı unutacağınızdan korkuyorsanız, sabahları uyanmak için kağıda yazın.

İşte en popüler halk tahminleri:

  • Kışın yaz aylarında bir kızın hayalini kurması durumunda, sağlığına özel dikkat etmesi gerekir. O hasta olacak muhtemeldir. Ancak, zaman içerisinde doktora danışırsanız ve hastalığı erken bir aşamada tespit ederseniz, bu önlenebilir.
  • Küçük Veles rüya kitabında, üşüdüğünüz, rahatsız olduğunuz bir rüyanın yakın gelecekte olumlu olaylara yol açabileceği belirtiliyor. Geçmişte tatsız insanları ve sorunları bırakarak yeni bir hayata başlayacaksınız
  • Başka bir popüler rüya kitabının yazarı Gustav Miller, kışın sert ve sıkıcı fiziksel çalışma hayalleri kurduğuna inanıyordu. Çok çalışmak zorundayız. Çok yorgun olacaksın ama istenen sonucu elde edemezsin.
  • Çok karlı bir kış hayal ettiyseniz, bir sürü kar yağışı ve çok miktarda kar gördünüz, bu hayırlı bir işaret. Gerçek hayatta şans ve şans tüm çabalarınızda size eşlik eder.
  • Ezoterik rüya kitabının yazarlarına göre, yaz aylarında hayal edilen kış, ücret artışı, kariyer artışı vaat ediyor. Ayrıca, piyangoda büyük bir galibiyet olması muhtemeldir. Her durumda, finansal durumdaki bir iyileşme ve finansal sorunların çözümü ile "tehdit edilir".

Uykunun tedavisi, hayalperestin doğduğu yılın zamanına bağlıdır. Örneğin:

  • Kış mevsiminde yaz sonbaharında bir doğum günü düşünüyorsa, o zaman gerçek hayatta hayalperest karşı cinsten biri için yeni ve güçlü bir his bekler. Belki de romanın parlak duygularıyla fırtınalı ve zengin bir bekleyiş beklersiniz. Çabucak bitecek, ama uzun süre kalbinizde kalacak.
  • Kışın bir rüyada kışı gören bir yaz doğum günü çocuğu sıkıntı bekleyebilir. Hastalanabilirsiniz - hastalık nedeniyle uzun süre işten ayrılmak zorunda kalacaksınız, bu aynı zamanda maddi sıkıntılar da yaratıyor.
  • Hayalperest doğum günü ilkbaharda ise, bir dizi küçük sıkıntılar için beklemelidir. Meslektaşlarınızla veya üstlerinizle ilgili sorunların, sevilen birisiyle ya da aile üyelerinizle olan çekişmelerin olması muhtemeldir. Sağduyulu davranırsanız, siyah grup yakında bitecek ve hayat normale dönecektir.
  • Hayalperest kışın doğum gününü kutlarsa, o zaman rüya - büyük şanslar ve birçok olumlu duygu. Gerçek hayatta, yakında büyük neşe, öfori, aşık olmak ve her şey başarıyla sona erecek.

Videoda, başka kışın neyle ilgili hayal görebileceğini görün:

Diğer yorumlar

Uygun bir yorum bulamadınız mı? Aşağıdaki listeden seçim yapmayı deneyin:

Pin
Send
Share
Send
Send