Rüya yorumu

Büyük bir kara köpeğin hayalleri - rüya kitabı

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden büyük bir kara köpeğin hayali? Bu soruya cevap alabilmeniz için en popüler ve en güvenilir rüya kitaplarının yorumlarını topladık. Farklı yazarların öngörüleri farklıdır ve uykunun yorumlanması ne olduğuna, hayvanın nasıl göründüğüne ve nasıl davrandığına bağlıdır.

Morpheus aleminde başınıza gelen olayları hatırlayın ve uygun yorumu seçin.

Rüya Miller

Miller’in rüya kitabında, bir kişinin büyük bir siyah köpek gördüğü bir hayalin en ayrıntılı analizi yapılır: Gustav Miller, rüyanın şu şekilde yorumlanabileceğine inanıyordu:

 1. Kötü ve agresif bir şekilde ayarlanmış büyük bir kara köpeğin hayalini kurdun mu? Bu olumsuz bir işaret. Gerçek hayatta, düşmanlarınız aktif olacak ve size zarar vermek için harekete geçecek.
 2. Tamamen farklı bir şekilde, rüya kitap köpeğin büyük ve kibar olduğu yorumlanır. Bu hayırlı bir işaret: gerçek hayatta her zaman sizi seven iyi insanlarla çevrili olacaksınız ve tüm çabalarınızda iyi şanslar ve şans size eşlik edecek.
 3. Safkan bir büyük köpeği hayal ediyorsanız, sahibi olduğunuz kişi, o zaman gerçek hayatta zengin ve başarılı bir insan olacaksınız. Bir servet yarattığı ortaya çıktı - sen ve ailen hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacak
 4. Rüyadaki bir köpeğin seni rahatsız ettiğini hayal ediyor ve kaçıyorsun? Çok uyanık olmanız ve baştan çıkarmamanız gerekir, aksi takdirde gerçek hayatta sıkıntı yaşama riskini alırsınız.
 5. Hayvan agresif ve sizi bir rüyada ısırdıysa, kişisel yaşamınızdaki ciddi problemler olasıdır. Sevdiklerinizle kavgaların ve çatışmaların sırası geliyor
 6. Köpek çok kirliyse, büyük, bitkin, doktora gitmelisin. Böyle bir rüya ciddi sağlık sorunları vaat ediyor.
 7. Tek bir hayal değil, yüksek sesle havlayan bir sürü sokak köpeği sürüsü değilse, kötü haberleri bekleyin. Sizin için çok hoş olmayan bir olay hakkında bilgilendirileceksiniz.
 8. Bir avcılık cins köpeğin sahibi olduğunuzu hayal ettiyseniz, bu hayırlı bir işaret. Planlanan planlar çok başarılı bir şekilde uygulanacaktır. Planlanan tüm durumlar sorunsuz ve zorlanmadan devam edecektir.
 9. Eğer büyük siyah bir köpek evlenmemiş bir kadının hayalini kuruyorsa, bu gerçek hayatta hayalperestin yakında uzun süre ve güzel bir şekilde, iyiliğin peşinde koşacak etkili bir hayranı bulacağı anlamına gelir. Bir erkek gerçekten ciddi şeyler yapacak - ona dikkat etmelisin
 10. Bir rüyada güçlü bir korku yaşarsanız, gerçek hayatta toplumun baskısı altındasınız demektir. Etraftaki insanlar size fikirlerini empoze etmeye ve kesinlikle istemediğiniz gibi davranmaya zorluyorlar. Konumunuzu korumaya ve kendi çıkarlarınızı savunmaya çalışın.
 11. Rüyadaki bir hayvan sana doğru fırladıysa, ama saldırmadıysa, yakın bir insandan hayal kırıklığı geliyor. Sana ihtiyacın olduğunda sana ihanet edecek ya da sana yardım etmeyi reddedecek.
 12. Bir kedinin başka bir hayvanla, örneğin bir kediyle kavga etmesini hayal ettiyseniz, kişisel yaşamınızda problemler beklemelisiniz. Aşık olduğunuz kişi artık karşılık vermeyecek
 13. Rüyadaki büyük siyah bir köpek eğlenceli olsaydı, seninle oynamaya çalıştı, oyuncak getirdi ve kuyruğunu salladı, kişisel yaşamda her şey düzgünce sonuçlanacaktı. Karşılıklı aşk ve büyük aile mutluluğu sizi bekliyor
 14. Rüyada görünen fantastik, çok başlı bir köpek, uyarıyor: gerçek hayatta çok fazla zorunluluk üstlenmeye çalışıyorsunuz. Aynı anda birkaç şeyi kovalamayın - bir şey seçin, aksi halde vakaların hiçbiri başarılı bir şekilde bitmeyecek
 15. Kızgın bir köpekten kaçtığını hayal ediyorsan, gerçek hayatta konsantre olmanın zamanı geldi. Hemen bir çözüm ve sizin sürekli varlığınızı gerektiren birçok sorun ve durum vardır.

Uygun bir yorum bulamadınız mı? Başkaları da var.

Vanga'nın Tahminleri

Gizemli kahin rüyalar kendi tarzına göre yorumlandı:

 • Bir rüyada kocaman evsiz bir siyah köpek gördüyseniz, gerçek hayatta sevdiklerinizden birinin yardımınıza çok muhtaç olduğu anlamına gelir.
 • Ayrıca, kara bir köpek, yakın bir dosttaki büyük hayal kırıklığını hayal edebilir. Kurtarmaya gelmeyeceği, aksine tersine sorunu çözmenizi engelleyeceği zor bir durum olacaktır.
 • Çok büyük bir köpek, fevkalade büyük, gerçekte olmayan, iyi bir olayın hayalini kuruyor. Daha sonra harika bir arkadaş olacak çok hoş bir kişi tarafından karşılanacaksınız.
 • İyi huylu bir hayvanı nasıl beslemeye çalıştığınızı hayal ettiniz mi? Bu, gerçek hayatta mükemmel bir üne sahip olduğunuz anlamına gelir. Size iyi davranıyorlar, her zaman fikrinizi dinliyorlar, her zor durumda güvenebileceğinize inanıyorlar
 • Köpek kötü görünüyorsa: çok sıska, hasta, hatta yaralanmışsa, bu bir hastalığın hayalpereste vaat ettiği uygunsuz bir işarettir. Hastalık çok ciddi, hatta ölümcül olabilir.
 • Eğer bir rüyada bir köpek sizi bir tehlikeden koruyorsa, gerçek hayatta ciddi bir koruma altında olduğunuz anlamına gelir. Hayatınızda görünmez olarak bulunan, tüm zorluklara, tehlikelere ve sorunlara karşı koruyan bir kişi var.
 • Ama bir köpek ısırmaya çalışırken saldırırsa, hayalperestin tehlikede olduğu anlamına gelir. Birisi size nazar veya zarar vermeye çalıştı, bu yüzden bir dizi sorun geliyor

Videoyu izleyin, bir köpek hakkında başka neler hayal edebilir:

Diğer yorumlar

Ve son olarak, diğer rüya kitaplarından bir kaç tahmin daha:

Pin
Send
Share
Send
Send