Rüya yorumu

Yüzündeki sivilce hayalleri - rüya kitabı

Pin
Send
Share
Send
Send


Yüzünde hangi rüyalar sivilce? Böyle bir rüyanın son derece tatsız olmasına rağmen, özellikle bir kız için, olumlu bir anlamı olabilir. Hayalperestin neye işaret ettiğini, hayalperestin gerçek yaşamda hangi olayları beklediğini anlamaya çalışalım.

Popüler rüya kitaplarının yorumlanması

Bir rüyada sivilce sıkmak - bu ne anlama geliyor? Çeşitli rüya kitaplarının yazarlarının bu konuda kendi fikirleri vardır. Doğru yorumu bulmak için, rüyayı detaylı olarak hatırlamaya çalışın.

İpucu: sabahları uykunun en iyi hatırlanması, uyandıktan hemen sonra kağıt üzerinde anlatılmasıdır. Böylece rüyanın detayları hafızada kalır ve istediğiniz zaman onları geri yükleyebilirsiniz.

Fransız rüya kitabı

Fransız rüyası kitabının yazarları şu görüşe sahiptir:

 • Yüzünde çok fazla sivilce olduğunu hayal ediyorsan, bu hayırlı bir işaret. Gerçek hayatta, çok neşe ve olumlu duygular uyandıracak çok hoş, ama beklenmedik bir olay olacak.
 • Bir kızın yüzündeki sivilce hayal ederse, yakında hamile kalacak. Ailede yenidoğan ortaya çıkacak ve hayat büyük ölçüde değişecek.

Ezoterik rüya kitabı

Ezoterik rüya kitabının yazarları, yüzünde sivilce gördüğünüz bir rüyayı şöyle yorumluyor:

 • Yüzünde çirkin sivilce gördün mü? Böyle bir rüya karşı cinsten çekici bir adam ile hoş bir tanıma önderlik eder. İçindeki her şeyle alışılmadık derecede romantik bir ilişkiniz olacak: mum ışığında akşam yemekleri ve ayın altında uzun yürüyüşler
 • Bir rüyada akne yüzünde sizinle olsaydı, ama bir yabancı ile, tanıdık da gerçekleşecek. Ancak uzun bir ilişkiye yol açması muhtemel değildir - kısa, karmaşa dolu, tutkulu bir mesele hızla sona erecek.

Halk yorumları

Çoğu zaman, rüya popüler tahminler kullanılarak yorumlanabilir. Hayallerinizi ayrıntılı olarak hatırlayın ve listemizden uygun bir yorum arayın:

 • Yüzünüzde çok fazla sivilce göründüğünü hayal ettiyseniz, bu hayırlı bir işaret. Gerçek hayatta şans ve şans, tüm çabalarınızda ve çabalarınızda size eşlik edecektir. Amaçları gerçekleştirmek ve uzun süren arzuları gerçekleştirmek için iyi bir zaman
 • Sivilce sadece yüzünde değil, aynı zamanda vücutta ise, gerçek hayatta birçok başarısız ve sıkıcı sorun vardır. Eylemlerin istenen getiriyi getirmeyecek. Rahatlamaya çalışın ve hedeflerinize takılmayın.
 • Eğer genç bir kızın yüzündeki sivilce hayal ederse, o zaman gerçek hayatta, anlamsızca davranıyor. Hayalperest, duyguların rehberliğinde bir şeyler yapmayı bırakmalı. Başkalarının kararını kazanmak istemezseniz ve itibarınızı mahvetmek istemezseniz, düşünmeden önce düşünmeye çalışın.
 • Vücuda çok fazla acıyan sivilce var ve maddi refah rüyasını görüyoruz. Büyük bir maaşlı iş bulabilir, büyük bir miras alabilir veya piyangoda büyük miktarda para kazanabilirsiniz.
 • Yüzleri sivilce ile kaplı bir insan kalabalığını hayal ediyorsanız, bu olumsuz bir işarettir. Gerçek hayatta, size ihanet edecek sevilen birinden vazgeçmeniz, güvenilmez bir arkadaş olduğunuzu kanıtlamanız gerekecek.
 • Bir rüyada yüzünüzdeki sivilceyi sıkıştırmaya çalıştıysanız, kendinizi çizdiğiniz ciddi bir çatışmayı bekleyin. İtibarınıza zarar verebilecek çok gürültülü ve skandal bir kavga olacak.
 • Bir erkek yüzünde bir sivilce sıkmak için nasıl çalıştığını hayal ederse, gerçek hayatta bir duruşma bekliyor. Ve hayalperest tamamen kazara içine çekilecek. Mahkemede ortaya çıkan bir tanık veya mağdur olarak bulunacak, ancak şüpheli olmayacak
 • Evli kadın yüzünde ve vücudunda sivilce, geceleri hayal etti, ciddi deneyimler yaşattı. Çok nahoş bir durumda olacak olan sevilen bir kişi için endişelenmeliyiz.
 • Evlenmemiş bir kızın yüzündeki sivilceleri bir rüyada görürse dikkatli olmalı. Gerçek hayatta, hayalperest, kendisini toplumda elverişsiz bir ışık altında sunarak “yüzünü kaybetme” riskini taşır. İtibarınızı bozmak istemiyorsanız, ifadelerinize dikkat edin, kızarıklıklar yapmayın.
 • Tanınmış psikoterapist ve popüler rüya kitabının yazarı Gustav Miller, küçük yüz sivilcelerinin gerçek hayatta küçük sorunların hayalini kurduğuna inanıyordu. Sorun çok büyük olmayacak, ancak durumdan kayıp olmadan çıkmak için çok çalışmak zorunda kalacak
 • Miller’in rüya kitabında, eğer yüzünde çok fazla sivilce nedeniyle yaşam alanı yoksa, gerçek hayatta, son derece acı verici bir şekilde algılayacağınız belli bir olayın ortaya çıkacağı belirtilmektedir. Olanlardan uzaklaşmak uzun zaman alacak, bir psikoterapistin yardımına ihtiyaç duyabilirsin

Akne hakkında ne hayal edebiliyorum videoda izleyin:

Daha fazla yorum

Hayaliniz için uygun bir tahmin bulamadınız mı? Önemli değil - başka yorumlara da sahibiz:

Pin
Send
Share
Send
Send