Rüya yorumu

Diğer yorumlar

Pin
Send
Share
Send
Send


Sadece Uzak Doğu ülkelerinde ve Hindistan'da bulunan yılanlar kutsal hayvanlar olarak kabul edilir, Avrupa ülkelerinde bir sürüngen imajı olumsuz sembolizm taşır. Yılanın rengi ne olursa olsun, olumsuz yönde algılanır. Neden kara yılanı hayal ediyorsun? Bu konuda çeşitli rüya kitaplarının yorumunu düşünün.

Rüyada kara yılan resmi

Kara yılan, yaklaşmakta olan bir talihsizlik olarak kabul edilir. Ancak, bazı durumlarda, bu sürüngen beklenmedik bir başarıya yol açabilir: her şey rüyanın bağlamına ve hayalperestin içsel hislerine bağlı olacaktır.

Erkekler için, bu görüntü geçerli olabilir:

  • yaklaşan tehdit;
  • engellerin aşılması;
  • bazen ihaneti favori.

Kadınlar için rüya şu anlama gelir:

  • karar vermede acele etmeyi uyarmak;
  • hastalık riski (bir sürüngen ısırığı ile);
  • yaklaşan problemler (vücuda sarılı);
  • Bilgelik zerresi (eğer elinizde veya boynunuzda tutarsanız);
  • sepetteki yılan bir sorun belirtisidir.

Eğer sen tatil sırasında yılan gördümBu, gergin bir atmosfere ve insanlarla çatışma durumlarına neden olur. Muhtemelen söylentiler, dedikodu, şeytani iftira. Bazı rüya kitapları kara yılan görüntüsünün neden olduğu hasarın sembolü olduğunu düşünür.

Eğer siyah tanıdık bir insanın vücuduna dolanan yılan ve ısırmaya çalıştı, ölümcül tehlike onu bekliyor. Ayrıca bu kişi aldatma ve başkalarının ilgisini çeken kurban olabilir.

Siyah bir sürüngen gördüyseniz kadın saç modelindeBu kişinin kötü düşünceleri var ve intikam için planları var. Bununla birlikte, bir kadının uyuşuk bir mizacı varsa, ciddi bir hastalık veya ölümcül bir tutkuyla karşı karşıya kalır. Genç bir kız aldatma, entrika ya da nazar bekleyebilir.

eğer ürünler arasında masadaki yılan kıvrımları, zehirlenme veya ciddi hastalıklara dikkat edin. Birinin tabağında bir yılan görürseniz, bu kişi zehirlenme veya yiyeceklere yapılan sihirli saldırı ile tehdit edilir.

siyah tatil masasında yılan - Ölü ya da diri - Bu etkinlikte yeme tehlikesi konusunda uyarır. Bir kutlamaya, evlilik ya da yıldönümüne gidiyorsanız, yemek yemekten kaçınmak daha iyidir.

Doğada piknik yapacaksanız veya ormanda yürüyüşe çıkacaksanız, bir rüya sizi gerçek bir sürüngen toplantısına uyarabilir. Beladan kaçınmak için yanınıza bir panzehir alın ve yerdeki şeyleri gözetimsiz bırakmayın. Yılan bir sırt çantasına veya çantasına girip aniden sokabilir.

Yoldaki kara yılanı görün - bir kaza uyarısı. Egzotik ülkeleri ziyaret edecekseniz, bir yılan görüntüsü, bir ısırık tarafından vurulma tehlikesi taşır: bazı sürüngenlerin zehiri bir dakika içinde öldürülür.

Evde yılan

Evdeki sürüngen tehlikelidir. Eğer sen bir yılanı öldürdü ya da ezdibu yüzden beladan kaçının. eğer yılanın kendisi evden dışarı çıkaro zaman sorun fazla zarar vermez. eğer yılan hala evlerden birini ısırdı, ölümcül bir koşul kümesini bekliyor.

Eğer sen yatakta bir yılan gördümBu kişi ciddi hastalık veya hasarla karşı karşıya. Yaşlı insanlar ve çocuklar, bu görüntü bir hastalıktan sonra ciddi komplikasyonlar vaat ediyor. eğer yılan evlilik yatağına yerleştiBu kıskançlık temelinde ciddi bir çatışmaya yol açar. Bazen evlilik yatakta bir yılan boşanma habercisidir.

Genç bir kız için Yatakta bir yılan mahremiyet ile kaba bir girişim söz verir, tecavüz mümkündür. Bazen bir karşılıksız aşk yüzünden acı çekmeyi önemser, kurnaz bir kalpsiz baştan çıkarıcıya duyulan tutku hariç değildir.

Genç adam yatakta bir yılan tehlikeli bir düşman veya büyülü saldırı (bozulma) habercisidir. Hayalperest kadından ayrıldıysa, tarafındaki intikam alma olasılığı yüksektir. Aynı zamanda gerçek kız arkadaşına da bakmalısın: melek kılığında bir yılan olabilir.

Rüya yorumu

Rüya Miller tehlike konusunda uyardı: dedektörler arkanızda entrikalar. Yılan derisinin rengi, ellerinde tüm kozları olan tehlikeli bir düşmandan bahseder. Yılan rüyasına sokulursa, düşmanı veya rakibi yenemezsin. Saldıran bir sürüngeci kovmak - gerçekte sorunlarla başa çıkmak için.

Rüya Vanga uyardı: Düşmanlar açıkça saldırmaya başlayacak. Uzun süredir gizlenenler gerçek yüzlerini gösterecekler. Yılan zehirli ise, sorundan kaçmayın. Zehirli olmayan bir sürüngen gördüyseniz, sorunu kendiniz halledebilirsiniz. Yılan biti - beklenmedik bir taraftan darbe alırsınız. Rüyada bir yılanı öldür - sorunların başarılı çözümü için.

Müslüman rüya kitabı etkili bir düşmanın hayalpereste saldırdığını düşünüyor. Bununla birlikte, rüyadaki bir yılanı öldürmek - düşmanlara karşı zafer kazanmak ve onu elinizde tutmak - beladan kaçınmak için. Ölü bir yılanı görmek, cennetin iyi niyetidir, tüm sıkıntılarınız ve düşmanlarınız kontrolünüz dışındaki nedenlerle ortadan kalkacaktır.

Navlun Rüya Yorumu Bir yılanın görüntüsünde, günaha ve düşmeye neden olan bir sembol görür. Derinin siyah rengi hayalperestin tabu cinsellik konusuyla ilgili korkusundan bahseder. Ayrıca, kara yılan resmi, düşleyiciyi baştan çıkaran ve onu düşmeye zorlayan belli bir kişiyle ilişkilendirilebilir.

Nostradamus'un rüya tabirleri Uyarılar: sevdiklerinizden makinalar bekleyin. Yılan ısırığı skandalı haber verir. Dev sürüngen, herkesi etkileyebilecek çok büyük bir kötülüğü sembolize eder - hayalperest ve yakın çevresi. Yılan uyuyorsa - düşman bir süre gizlenip, doğru anın salmasını bekledi. Sürüngenleri öldürmek - problemlerle baş etmek için.

Diğer yorumlar

Bu ne anlama geliyor bir kara yılan kümesi Bir rüyada, vücut etrafında dönüp tavandan düştükleri zaman? Rüya, ciddi engellerin ve düşmanların baskısının üstesinden gelmek için umutsuz bir mücadeleyi ön plana çıkarır. Hayalperest ağır bir anlaşma yapmışsa, uyku pişmanlık demektir.

Kara yılanı öldür - düşman saldırılarını yenmek için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor. Eğer yapmazsan, seni mahvederler.

Eğer rüyada aynı anda birkaç yılan sokmak, anı salmak için bekleyen düşmanlarla şiddetli bir mücadele olacak. eğer yılan büyüklüğünde büyür, ama saldırma, - hayalperest kendi korkularıyla işkence görüyor.

Videoyu izle: Yapay Zeka Sophia Hakkında Bilinmeyen Soruları Cevaplıyor Türkçe Altyazılı!!Ayrıca Diğer Yorumlar (Ağustos 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send